Jullie hebben een hele mooie dochter, Bright!!quote:Op woensdag 2 mei 2007 16:51 schreef Bright het volgende:
Tja, flink balen. Maar in de tussentijd mogen we heel erg trots op Elise zijn. Ze staat zelfs op de voorpagina van de Visie (ja, ff spammen hoor... Daar zijn we veel te trots voor):
[afbeelding]
Bij mij is het precies andersomquote:Op vrijdag 4 mei 2007 19:01 schreef Renda het volgende:
Ik begin behoorlijk te balen, mijn acne is vrijwel verdwenen toen ik aan de pil was, en nu zit ik er bijna weer onder. Heb al allemaal soorten zeep en andere anti-acne troep in huis gehaald![]()
Ik heb ruim een jaar geleden m`n spiraal laten verwijderen, daarna heb ik geen anticonceptie gebruikt behalve 'voor het zingen de kerk uit'quote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:47 schreef Brighteyes het volgende:
lotusparel, balen joh.
Hoe lang ben je al gestopt met de pil? (Als je die slikte.)
Hoi Lotte28quote:Op zondag 6 mei 2007 12:44 schreef Lotte28 het volgende:
Hallo allemaal,
Zou ik mogen meeschrijven met jullie? Ik had een topic geopend over de CB testen en kreeg de tip dat jullie ook over dit soort zaken schrijven. Zal hieronder even plakken wat ik had geschreven. Ik ben trouwens Lotte, 28 jaar en zit op dag 7 van mijn cyclus.
Hallo dames(sorrie als ik eventuele heren passeer..)
Wij, man en ik, zijn vorig jaar begonnen met zwanger worden. In juni heb ik een miskraam gehad. Daarna hebben we het even een paar maanden uitgesteld omdat ik de tijd wilde nemen om mijn miskraam een plaatje te geven. Sinds een paar maanden zijn we weer bezig, probleem is alleen dat ik niet altijd weet wanneer mijn eipsprong is. Heb wel een regelmatige cyclus van een dag of 27/28 en meestal tussen dag 12 en 16 mijn eisprong. Nu wil ik deze maand de digitale ovutest van CB gaan gebruiken. Heeft iemand hier ervaring mee? Kan het kwaad om heel bewust om die dagen te gaan vrijen? Het zijn dan wel de meest vruchtbare dagen, maar je bent er dan wel weer veel mee bezig. Iedere dag testen etc, verplichte sex-dagen, heel vervelend
Die maanden dat we er niet mee bezig waren waren eigenlijk wel heel lekker. Ik zie nu op tegen de verplichting van sex hebben enzo. Iemand daar tips en of ervaringen mee?
Ik wil er gewoon eens met iemand over kletsen..ik wil relaxed zwanger worden, maar merk nu dat ik er toch al weer veel mee bezig ben
Tot gauw misschien! groetjes Lotte
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:32 schreef Suerte het volgende:
[..]
Jullie hebben een hele mooie dochter, Bright!!
Leuke naam ook trouwens![]()
Dank, dank! We zijn dan ook erg trots dat deze foto op de cover staatquote:Op vrijdag 4 mei 2007 19:02 schreef Renda het volgende:
Mooie foto van Elise trouwens, Bright !
Bij jullie wel, maar bij mij nog nietquote:
Luna even een hele dikke knuf voor jouquote:Op woensdag 9 mei 2007 21:57 schreef lunastar het volgende:
welkom lotte
lotte mijn cyclus was na mk 2 jaar ontregeld, maar ik hoop voor jullie dat het niet zo lang moet duren en dat je vlug een 2de streepje mag krijgen
Misslautje, welkom terug! en ik duim meid
suerte spannend meid
en Diaan ik duim dat het toch raak mag zijn meid... hoop blijven hopen
(zegt degene die de hoop niet meer vind)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |