quote:Op zondag 29 april 2007 00:39 schreef Arcee het volgende:
En 82.000 soorten wantsen. Wat de neuk is een wants anyway?Als je dan zo almachtig bent en alles kunt, dan ga je toch niet 82.000 verschillende soorten wantsen zitten schapen? Nou ja, als je tijd over hebt misschien.
Dan nog... 82.000 sóórten wantsen.
simpelweg omdat er dan niet genoeg voedsel is ... zoveel planten zijn er nou ook weer niet ... en hoe groter zo'n beest hoe meer voedsel hij nodig heeft.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:03 schreef LENUS het volgende:
[..]
Vraag me eigenlijk af waarom ze niet op mansize formaat zijn doorgegroeid.
Jij hebt er werkelijk niets van begrepen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Wat een topic weer, hoezo egocentrisch TS?
Je zou je ook kunnen afvragen waarom er regen is uitgevonden en het niet simpelweg alle dagen mooi weer kan zijn?![]()
Waarom er naast jou nog meerdere mannen op deze planeet leven en niet alle vrouwen tot jouw beschikking staan?![]()
Dit vind ik de meest kortzichtige mensen allertijden, die niet zien dat wij slechts een klein schakeltje zijn in een geheel, niet meer en niet minder. Het enige dat wij meer hebben is een zeker besef over die dingen, nou ja de meesten van ons dan, jij niet![]()
Die zijn er weldegelijk geweest, in de tijd van de dino's, om het zo even kort te zeggen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:03 schreef LENUS het volgende:
[..]
Vraag me eigenlijk af waarom ze niet op mansize formaat zijn doorgegroeid.
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:21 schreef Arcee het volgende:
In Genesis (2: 18-19) lezen we dat God de dieren bij de mens brengt en zoals Adam deze noemen zou, zo zouden ze heten. Kortom: Adam heeft alle dieren op aarde van een naam voorzien, toch?
Dus ook die 925.000 soorten insecten. Hoe moet ik me dat dan voorstellen? Dat 1 voor 1 al die insecten langskwamen en dat Adam zei: "Dit vind ik een Knoopkruidparelmoervlinder. Hmmm... dit een Oranje wortelboorder, oh ja dit is echt een Aangebrande spanner en dit, gedver, een Stinkende kortschildkever, dit een Aardappelsnuitkever, dan een Adonisblauwtje, Aspergehaantje, Blauwe breedscheenjuffer, Roodstreephooibeestje, Bruine snuituil, Dovenetelwants, Eikennapjesgal, Gegroefde lapsnuitkever, Azuurwaterjuffer, Negentienpuntlieveheersbeestje, Bloedrode kniptor, Paardenkastanjemineermot, Witvlekbosrankspanner, pffff, even pauze, hoor."
En dat God zei: "Adam, ik heb hier nog 350 duizend kevers klaar staan en dat gaat nog wel even duren".
Of zou dát de reden zijn dat Adam 930 jaar oud werd? Omdat hij nog wantsen namen zat te geven?
Als laatste kwam er een groene stinkende wants aan en Adam zei: "Fuck it, ik noem 'm Groene stinkwants" en net nadat hij deze laatste wants van een naam had voorzien blies Adam op 930-jarige leeftijd z'n laatste adem uit.
omgquote:En dat God zei: "Adam, ik heb hier nog 350 duizend kevers klaar staan en dat gaat nog wel even duren".
Dat dus inderdaad. 10 soorten kevers: ok. En als je echt heel veel variatie wilt, 100 soorten. En weet je, omdat het feest is, 1000 soorten. Maar 350.000, doe eens normaal.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:52 schreef Arcee het volgende:
Ik vind insecten irritant en snap niet dat als er een God is (waar ik iig niet in geloof) waarom Hij het dan nodig vond om, bijvoorbeeld, 350.000 soorten kevers te maken.
Hahahhaaaaquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:57 schreef Pinball het volgende:
[..]
Dat dus inderdaad. 10 soorten kevers: ok. En als je echt heel veel variatie wilt, 100 soorten. En weet je, omdat het feest is, 1000 soorten. Maar 350.000, doe eens normaal.![]()
Dat is niet nuttig, dat is obsessief.![]()
Duizendpoten zijn geen vleeseters, dus dat valt mee.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:53 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Die zijn er weldegelijk geweest, in de tijd van de dino's, om het zo even kort te zeggen.
Ik kan me herinneren dat er zo'n duizendpootachtige bestond, maar dan van 2.5 meter lang en 30 cm breed ofzo. Die wil je ook niet tegenkomen.
Vegetariërs eten ook wel eens per ongeluk een duizendpoot.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:04 schreef EdvandeBerg het volgende:
Duizendpoten zijn geen vleeseters, dus dat valt mee.
Eens. En het is nog echt waar ook waarschijnlijk..quote:Op zondag 29 april 2007 00:40 schreef Houtspeer het volgende:
Die insecten zijn belangrijker voor de wereld dan jij TS.
Zeker.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:22 schreef BlackRhino het volgende:
Eens. En het is nog echt waar ook waarschijnlijk..
Eensquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:52 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat wij geen reet voorstellen op aarde is mij duidelijk. Insecten zijn veel en veel nuttiger dan wij. Wij zijn überhaupt niet nuttig. Als wij nu van de aardbodem zouden verdwijnen zou dat juist een zegen voor deze planeet zijn.
Hieruit blijkt dat je niet schijnt te beseffen hoe complex iets als een planeet is, de aarde zoals wij die nu kennen wordt bij elkaar gehouden door een evenwicht van diverse soorten dieren, het effect hiervan op de rest van de aarde wordt vooral bepaald door de kleinere organismen, meestal geldt er ook hoe kleiner hoe diverser.quote:Maar daar gaat het dus helemaal niet om.
Ik vind insecten irritant en snap niet dat als er een God is (waar ik iig niet in geloof) waarom Hij het dan nodig vond om, bijvoorbeeld, 350.000 soorten kevers te maken.
Goed mogelijk, maar ik denk dat het in dit geval eerder voor jou opgaatquote:Jij hebt er werkelijk niets van begrepen.
Nee, jij snapt niet dat ik het bestaan van God in twijfel wil trekken (op sarcastische wijze, snap je?) door aan te geven dat ik het absurd vind dat Hij zo belachelijk veel soorten insecten heeft gemaakt.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:47 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Eens
[..]
Hieruit blijkt dat je niet schijnt te beseffen hoe complex iets als een planeet is, de aarde zoals wij die nu kennen wordt bij elkaar gehouden door een evenwicht van diverse soorten dieren, het effect hiervan op de rest van de aarde wordt vooral bepaald door de kleinere organismen, meestal geldt er ook hoe kleiner hoe diverser.
Vergeet de insecten even en ga kijken naar de bacteriën, dat zijn er een paar miljoen verschillende, elk met een eigen bijdrage, uiteraard hoeft deze bijdrage van bacteriën en insecten niet altijd positief te zijn voor ons.
[..]
Goed mogelijk, maar ik denk dat het in dit geval eerder voor jou opgaat![]()
Bij Feyenoord zit een Johnny, maar die helpt z'n 'cluppie' niet bepaald naar hogere sferenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:25 schreef BlackRhino het volgende:
Ik ken iemand die heet van achteren "Metgod" en gisteren nam hij de telefoon op met: "Met God?"![]()
![]()
![]()
![]()
Kom nou daar trap ik niet, met dit topic had je wel degelijk de insteek om het nut van insecten in twijfel te trekken, zie ook de reacties daarop van andere users en jouw reacties daar weer op.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:59 schreef Arcee het volgende:
[..]
Nee, jij snapt niet dat ik het bestaan van God in twijfel wil trekken (op sarcastische wijze, snap je?) door aan te geven dat ik het absurd vind dat Hij zo belachelijk veel soorten insecten heeft gemaakt.
quote:Op zondag 29 april 2007 00:42 schreef Arcee het volgende:
Precies mijn punt: insecten zijn kut en God bestaat niet. Hoe verklaar je anders 350.000 soorten kevers?
Ik bepaal zelf wat ik er buiten laat, je hebt gewoon een domme bewering gedaan door te stellen dat er onnodig veel insecten zijn en nu probeer je het af te doen als flauwe grap.quote:Daarnaast vind ik insecten ook irritant. Misschien vind jij het wel lekker als je tijdens het fietsen een insect in je mond krijgt, maar ik niet. Bestrijd ik daarmee het nut van insecten? Nee. Besef ik daarmee niet de complexiteit van onze planeet? Nee. Jij haalt er dingen bij die ik compleet niet beweer in dit topic, dus laat die er dan ook buiten en zeg niet dat ik die dingen niet besef. Jouw 'Hieruit blijkt...' is volledig misplaatst.
Deze quote verdient nog even een aparte vermelding.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:15 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
met dit topic had je wel degelijk de insteek om het nut van insecten in twijfel te trekken
Inderdaad, maar je erkent dus wel dat ze zeer nuttig zijn, ook voor jouw bestaan nietwaar?quote:
Natuurlijk begrijp ik het wel, de manier waarop ik het opvatte is niet onlogisch wat wel te zien is de aan de hand van andere users die het ook zoals ik hebben opgevatquote:Als dit je eerste topic van mij is die je leest, dan komt het wellicht zo over. Ik weet zelf wel hoe ik mijn topic bedoeld heb. Jammer dat jij het niet snapt.
Bewust gedaan, meestal gebruik ik het woord 'intentie'quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:33 schreef Arcee het volgende:
[..]
Deze quote verdient nog even een aparte vermelding.
|quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Inderdaad, maar je erkent dus wel dat ze zeer nuttig zijn, ook voor jouw bestaan nietwaar?![]()
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:52 schreef Arcee het volgende:
Dat wij geen reet voorstellen op aarde is mij duidelijk. Insecten zijn veel en veel nuttiger dan wij. Wij zijn überhaupt niet nuttig. Als wij nu van de aardbodem zouden verdwijnen zou dat juist een zegen voor deze planeet zijn.
Dat klopt, ik heb zelf van m'n insectenirritatie een relitopic gemaakt. Dat hadden beter 2 topics kunnen worden.quote:Natuurlijk begrijp ik het wel, de manier waarop ik het opvatte is niet onlogisch wat wel te zien is de aan de hand van andere users die het ook zoals ik hebben opgevat![]()
Precies, daar had ie ook bij 1000 moeten stoppen.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:40 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
nee, kutusers, dat is zulks briljante ingeving van de Heer!
Ik zie een analogie... God vs OpperGod Danny en zijn creatie FOK!quote:Op zaterdag 19 mei 2007 11:40 schreef Pinball het volgende:
[..]
Precies, daar had ie ook bij 1000 moeten stoppen.
Okee, misschien 10.000 dan, maar alles daarna is echt overbodig.
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 13:28 schreef Supersheep het volgende:
Ja
gadver. bel de bestrijdingsdienst en ruim op.quote:
Er zijn wel degelijk kakkerlakken geweest van een halve meter lang enzo... Of libelles met een spanwijdte van een meter..quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:06 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Heeft denk ik met omgevingsfactoren te maken. Insecten schuilen vaak in allerlei gaatjes en onder bladeren enzo. Dat gaat een stuk moeilijker op ons formaat. Ook is de zwaartekracht misschien een issue?
Nee zulke lelijke beesten wou ie zelf niet maken......geowoon afschuiven, laat de natuur maar zn werk doen.quote:Op zondag 29 april 2007 12:52 schreef Relneger18 het volgende:
God heeft de natuur als middel gebruikt om insecten te maken.
Heel heel lang geleden. Dat klopt. Hoe het tijdvak heet ben ik ff kwijt het is iig een behoorlijk tijdje voor de dino's. Er zat veel meer zuurstof in de atmosfeer.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:37 schreef Seneca het volgende:
[..]
Er zijn wel degelijk kakkerlakken geweest van een halve meter lang enzo... Of libelles met een spanwijdte van een meter..
Mezoicum? Ik doe een wilde gok, zal het zo even wikipediaen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:47 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Heel heel lang geleden. Dat klopt. Hoe het tijdvak heet ben ik ff kwijt het is iig een behoorlijk tijdje voor de dino's. Er zat veel meer zuurstof in de atmosfeer.
Teekvindpost?quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:14 schreef Parafernalia het volgende:
tvp
HAHAHHAHHAHAquote:
quote:Op zondag 3 juni 2007 16:55 schreef Dr_Crouton het volgende:
als het aan mij ligt wordt elk insekt geëlimineerd.
quote:Op zondag 3 juni 2007 23:26 schreef BBoy_Symm het volgende:
waar het in deze hele topic opneer komt:
ze zijn K*T!
ziet er aardig volgezogen uitquote:Op maandag 4 juni 2007 18:52 schreef JediMasterLucia het volgende:
ik haat ook verschillende insecten:
en de meest gore op het moment vind ik toch teken![]()
Dit exemplaar liep in mijn huis vandaag![]()
![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Een teek is niet eens een insectquote:Op maandag 4 juni 2007 18:52 schreef JediMasterLucia het volgende:
ik haat ook verschillende insecten:
en de meest gore op het moment vind ik toch teken![]()
Dit exemplaar liep in mijn huis vandaag![]()
![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Lol, een teek onderscheidt zich van een insect omdat het 8 poten heeft. En ga zelf maar opzoek naar de bronquote:
Je hebt het al voor de helft begrepen.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:26 schreef BBoy_Symm het volgende:
waar het in deze hele topic opneer komt:
Insecten zijn nodig, maar het zijn er teveel en ze zijn K*T!
Briljant!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:21 schreef Arcee het volgende:
In Genesis (2: 18-19) lezen we dat God de dieren bij de mens brengt en zoals Adam deze noemen zou, zo zouden ze heten. Kortom: Adam heeft alle dieren op aarde van een naam voorzien, toch?
Dus ook die 925.000 soorten insecten. Hoe moet ik me dat dan voorstellen? Dat 1 voor 1 al die insecten langskwamen en dat Adam zei: "Dit vind ik een Knoopkruidparelmoervlinder. Hmmm... dit een Oranje wortelboorder, oh ja dit is echt een Aangebrande spanner en dit, gedver, een Stinkende kortschildkever, dit een Aardappelsnuitkever, dan een Adonisblauwtje, Aspergehaantje, Blauwe breedscheenjuffer, Roodstreephooibeestje, Bruine snuituil, Dovenetelwants, Eikennapjesgal, Gegroefde lapsnuitkever, Azuurwaterjuffer, Negentienpuntlieveheersbeestje, Bloedrode kniptor, Paardenkastanjemineermot, Witvlekbosrankspanner, pffff, even pauze, hoor."
En dat God zei: "Adam, ik heb hier nog 350 duizend kevers klaar staan en dat gaat nog wel even duren".
Of zou dát de reden zijn dat Adam 930 jaar oud werd? Omdat hij nog wantsen namen zat te geven?
Als laatste kwam er een groene stinkende wants aan en Adam zei: "Fuck it, ik noem 'm Groene stinkwants" en net nadat hij deze laatste wants van een naam had voorzien blies Adam op 930-jarige leeftijd z'n laatste adem uit.
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:53 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Die zijn er weldegelijk geweest, in de tijd van de dino's, om het zo even kort te zeggen.
Ik kan me herinneren dat er zo'n duizendpootachtige bestond, maar dan van 2.5 meter lang en 30 cm breed ofzo. Die wil je ook niet tegenkomen. Gelukkig is die samen met de meeste dino's de pijp uit gegaan.
Of je dat nog een insect kan noemen is een tweede, maar toch.
En oh, het argument van sommige gelovigen dat God die fossielen heeft neergelegd voor ons om te vinden. Daar, tsja, daar heb ik slechts dit op te zeggen: ''.
Ik ben het alweer vergeten, maar ik heb er wel een keer door verloren met scrabblequote:Op zondag 29 april 2007 00:39 schreef Arcee het volgende:
En 82.000 soorten wantsen. Wat de neuk is een wants anyway?
t'is toch wat.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:57 schreef Queen_Bee het volgende:
Ongelooflijk. Vanochtend half 7 ging ik naar buiten, ik heb mn kont nog niet neergezet of er vliegt al een bij langs mn hoofd
manpron? mantisprawn ofzoquote:Op zaterdag 10 mei 2008 23:02 schreef Ered het volgende:
[ afbeelding ]
Wtf is dit nou weer dan, een reuze pissebed?
Da's een Bathynomus giganteus.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 23:02 schreef Ered het volgende:
[ afbeelding ]
Wtf is dit nou weer dan, een reuze pissebed?
de wereld zou beter zonder ze zijn?quote:Op woensdag 2 mei 2007 02:27 schreef Fetai het volgende:
Eens met TS, wat een schijtbeesten zijn dat. Ze steken, vreten je van binnenuit leeg en verspreiden ziektes. De wereld zou beter zonder ze zijn. Misschien moet ik toch maar naar China of weet ik veel land verhuizen waar ze die beesten vreten, hoe minder hoe beter![]()
Check die ogen dan. Dat is pure PWN.quote:Op zondag 11 mei 2008 12:11 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Da's een Bathynomus giganteus.
http://en.wikipedia.org/wiki/Giant_isopod
Kortom, die dingen leven diep in de zee, kunnen 1,7 kilo wegen, worden tussen de 19 en 37 cm lang en hebben lichtgevende oogjes en zo:
[ afbeelding ]
Man wat heb ik een hekel aan (diep)zeegespuis.
Ik denk het wel hoor, er was ook leven op aarde zonder insecten.quote:Op zondag 11 mei 2008 15:50 schreef Michielos het volgende:
[..]
de wereld zou beter zonder ze zijn?
zonder "ze" zou er geen wereld zijn.
Idd, bekijk het ook eens van de positieve kant. Je kan nu tenminste meer dan een miljoen maal klagen alhier. Een groot potentieel dus.quote:Op zondag 29 april 2007 00:43 schreef Houtspeer het volgende:
Dat is toch mooi? Zoveel soorten organismen?
het leven op aarde waren en zijn voornamelijk insecten.quote:Op zondag 11 mei 2008 17:49 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik denk het wel hoor, er was ook leven op aarde zonder insecten.
maar zonder al die kutbeesten niet al het leven in haar huidige vormquote:Op zondag 11 mei 2008 17:49 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik denk het wel hoor, er was ook leven op aarde zonder insecten.
Zonder al die kutbeesten kan ik tenminste een keer normaal motorrijden, zonder dat er iets tegen mijn gezicht of in mijn muil vliegt!quote:Op zondag 11 mei 2008 18:48 schreef harrypiel het volgende:
[..]
maar zonder al die kutbeesten niet al het leven in haar huidige vorm
Insecten zijn essentieel in de voedselketen.quote:Op zondag 11 mei 2008 17:49 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik denk het wel hoor, er was ook leven op aarde zonder insecten.
LEUGENS!!!!!!! ALLEMAAL LEUGENS!!!!!quote:Op zondag 11 mei 2008 18:47 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
het leven op aarde waren en zijn voornamelijk insecten.
True.quote:Op zondag 11 mei 2008 18:51 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Insecten zijn essentieel in de voedselketen.
Ga jij maar een paint maken hoe de wereld ofzo zonder insecten zou zijnquote:Op zondag 11 mei 2008 18:54 schreef RickoKun het volgende:
[..]
LEUGENS!!!!!!! ALLEMAAL LEUGENS!!!!!
JULLIE OOK AL!??!?! MEDE FOK!KERTS?!!?!?!?
Jullie zijn allen voorgelogen door pro-insecten culten!
jammer voor jou danquote:Op zondag 11 mei 2008 18:51 schreef RobDrop het volgende:
[..]
Zonder al die kutbeesten kan ik tenminste een keer normaal motorrijden, zonder dat er iets tegen mijn gezicht of in mijn muil vliegt!
Eerder voor vrienden die net de BBQ hadden opgezet!quote:
Een spin is toch geen insect?quote:Op zondag 11 mei 2008 21:44 schreef DSonnema het volgende:
Spinnen zijn nuttig enzo, en er zullen vast wel meer insecten nuttig zijn... maar inderdaad, zo fuckin veel verschillende soorten is wel een beetje nutteloos lijkt me.
Het ergste en meest nutteloze insect vind ik de WESP!... wat een graftakkebeest is dat, en laten ze dit jaar groter zijn dan anders....
Dat dus. Of bevrucht TS onze plantjes?quote:Op zondag 29 april 2007 00:51 schreef Houtspeer het volgende:
Gasten die denken dat insecten geen enkel nut hebben.
MBO
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |