Gewoon cynisch worden en dan gaat het heel vlug.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:36 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Hoe lang duurde het bij jullie voor jullie weer een beetje gewend waren aan de single-status? Ik moet best wel opletten dat ik niet wanhopig op zoek ga die ik normaal in een relatie krijg, echt een vervelend trekje waar ik behoorlijk moe van word.
Beetje minder drinken kan ook geen kwaad trouwens, zuip me een ongeluk de laatste maanden.
Maar dan niet het zuipen opgeven Whoops.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:42 schreef cerror het volgende:
[..]
Gewoon cynisch worden en dan gaat het heel vlug.
Ik heb er pas sinds een maandje of 3 rust in, ben nu op een halve maand na een jaar vrijgezel, in het begin veel dating sites bezocht en dergelijke. Op het ogenblik hoeft het allemaal niet meer voor mij, ik heb het druk met mijn werk, kom nauwelijks thuis en ben druk in de weer met de band met oefenen. Als ik nu voor een date zou gaan moet ik er een pda bij pakken om een datum te prikken, dat werkt ook niet echt. Dus ja, ik heb er uiteindelijk wel vrede mee op het ogenblik. (maar de zomer komt, wie weet wat die hormonen met me uit gaan spoken)quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:36 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Hoe lang duurde het bij jullie voor jullie weer een beetje gewend waren aan de single-status? Ik moet best wel opletten dat ik niet wanhopig op zoek ga die ik normaal in een relatie krijg, echt een vervelend trekje waar ik behoorlijk moe van word.
Beetje minder drinken kan ook geen kwaad trouwens, zuip me een ongeluk de laatste maanden.
schiet-vanuit-de-heup...quote:Op dinsdag 1 mei 2007 20:25 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Maar gaat die hang naar aandacht vanzelf over dan?
Deze tip moet je niet onderschatten.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 20:37 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
volgens mij is stap 1: zorgen dat je er niet zoveel mee bezig bent - dus afleiding zoeken in iets heel anders. Laat je opsluiten in een klooster of zo... boek een reis naar een onherbergzaam gebied in je eentje.
Anders blijf je in je cirkeltje ronddraaien.
Als je het druk genoeg hebt met andere dingen wel ja.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 20:25 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Maar gaat die hang naar aandacht vanzelf over dan?
In mijn geval een paar jaar en heel af en toe ben ik het nog steeds niet gewend . . .quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:36 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Hoe lang duurde het bij jullie voor jullie weer een beetje gewend waren aan de single-status?
Ja dat dus, helemaal.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 22:10 schreef vencodark het volgende:
Ben het allang gewend maar ik mis soms wel een vasthoudertje.![]()
T is maar dat je het zelf ook door hebtquote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:36 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Hoe lang duurde het bij jullie voor jullie weer een beetje gewend waren aan de single-status? Ik moet best wel opletten dat ik niet wanhopig op zoek ga naar de bevestiging die ik normaal in een relatie krijg, echt een vervelend trekje waar ik behoorlijk moe van word.
Beetje minder drinken kan ook geen kwaad trouwens, zuip me een ongeluk de laatste maanden.
Ja, of het moment van gezellig op de bank naar een aflevering van Lost kijkenquote:Op dinsdag 1 mei 2007 22:10 schreef vencodark het volgende:
Ben het allang gewend maar ik mis soms wel een vasthoudertje.![]()
Als je dat gedaan had, dan had je iig niet meer hoeven denken aan het single zijnquote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:43 schreef vencodark het volgende:
Ook een paar maanden, is ook kut uitgegaan. Ik had hm wel willen vermoorden.![]()
Ik zou wel heel erg stom zijn als ik er niet eens bewust van zou zijn. Ik heb wel redelijk wat afleiding trouwens, de laatste tijd was dat die friend with benefits maar ik heb het wel zwaar sinds dat onder druk stond en het dus uiteindelijk afgekapt is.quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:03 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
T is maar dat je het zelf ook door hebt
Whahaha.. jaja.. janken lucht op!quote:Op woensdag 2 mei 2007 09:09 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Ik zou wel heel erg stom zijn als ik er niet eens bewust van zou zijn. Ik heb wel redelijk wat afleiding trouwens, de laatste tijd was dat die friend with benefits maar ik heb het wel zwaar sinds dat onder druk stond en het dus uiteindelijk afgekapt is.
Vandaag heb ik een goeie dag trouwens, ben lekker bezig in mijn hoofd met alles plannen voor mijn studie volgend jaar en ik heb gisteren eindelijk me kapot gejankt om de friend with benefits. Luchtte op.
Dat zijn de allerergsten. De mensen die net doen alsof ze heel erg tevreden zijn met zichzelf maar ondertussen gewoon niet toe willen geven dat ook zij wel eens doodongelukkig zijn in hun uppie. Of mensen die roepen dat ze echt geen relatie willen maar ondertussen erg veel bevestiging zoeken. Ik zal heel eerlijk zijn: een relatie voor mij zou nu erg onverstandig zijn, eerst wil ik van het bovenstaande probleem af en ik blijf hier natuurlijk niet wonen maar ik zou er op dit moment gelijk weer intrappen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 09:11 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Whahaha.. jaja.. janken lucht op!
Nou meis.. roep dat niet te hard dat het " erg stom zou zijn als je het niet zou zijn" .. er lopen er genoeg rond![]()
Zo dat klinkt goed meisquote:Op woensdag 2 mei 2007 09:15 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Dat zijn de allerergsten. De mensen die net doen alsof ze heel erg tevreden zijn met zichzelf maar ondertussen gewoon niet toe willen geven dat ook zij wel eens doodongelukkig zijn in hun uppie. Of mensen die roepen dat ze echt geen relatie willen maar ondertussen erg veel bevestiging zoeken. Ik zal heel eerlijk zijn: een relatie voor mij zou nu erg onverstandig zijn, eerst wil ik van het bovenstaande probleem af en ik blijf hier natuurlijk niet wonen maar ik zou er op dit moment gelijk weer intrappen.
Afleiding wordt trouwens geen probleem. Ik ga per 1 juni even bij mijn ouders wonen, met een beetje geluk heb ik 5000 euro op de bank staan als ik in september naar Brussel vertrek.
Zullen wij maar een relatie beginnen danquote:Op woensdag 2 mei 2007 10:48 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Zo dat klinkt goed meisKnap van je dat je zelf de problemen onder ogen durft te zien en er ook wat aan wilt doen..
Petje af![]()
haha..quote:Op woensdag 2 mei 2007 11:05 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Zullen wij maar een relatie beginnen dan![]()
![]()
Nou.. iets om naar uit te kijken dus... stel alleen niet te hoge verwachtingen.. dan kan het alleen maar meevallenquote:Op woensdag 2 mei 2007 12:29 schreef Sannelie het volgende:
Aaargh ik wil echt een vriend!!
Alleen hoe het er nu voor staat... kzit hier maar een beetje te hopen.. Er is zo'n jongen die ik leuk vind en hij vind mij ook een hele leuke meid heeft ie tegen iemand gezegd en misschien gaat ie het met mij proberen na de zijn wintersportvakantie heeft ie ook tegen diegene gezegd (hij stond er namelijk niet 100%)... gloeiende.. nu zit ik dus steeds maar te hopen dat ie niemand leuks ontmoet daar op vakantie.. want het is echt een hele leuke jongen.. en nu word ik dus gek en hoop maar dat de week snel om is!! Dan weet ik meer!![]()
too late, dude...quote:Op woensdag 2 mei 2007 12:31 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Nou.. iets om naar uit te kijken dus... stel alleen niet te hoge verwachtingen.. dan kan het alleen maar meevallen
Dit herken ik welquote:Op dinsdag 1 mei 2007 22:10 schreef vencodark het volgende:
Ben het allang gewend maar ik mis soms wel een vasthoudertje.![]()
Het went vanzelfquote:Op woensdag 2 mei 2007 13:14 schreef Baserunner het volgende:
Alweer een jaar single, ik wordt het single zijn nu wel uiterst moe![]()
Ja maar hij is nu een jaar gescheiden en wil geen korte relatie.. en dat denkt hij dus omdat ie er niet 100% achter staat... maar hij is wel heel leuk..quote:Op woensdag 2 mei 2007 12:42 schreef thaleia het volgende:
"misschien gaat ie het met jou proberen"![]()
Ik hoop dat JIJ in die tijd iemand anders ontmoet![]()
Sorry, maar je klinkt (understatement) nogal wanhopig, als je het al niet erg vindt een nummertje te zijn. Lijkt me geen goed uitgangspunt voor een relatie, het is namelijk vragen om gebruikt te worden.quote:Op woensdag 2 mei 2007 13:39 schreef Sannelie het volgende:
[..]
Ja maar hij is nu een jaar gescheiden en wil geen korte relatie.. en dat denkt hij dus omdat ie er niet 100% achter staat... maar hij is wel heel leuk..
En ik stel idd geen hoge verwachtingen.. maar tis lastig als je iemand leuk vind... ik blijf er toch stiekem op hopen hoewel ik ook echt wel weet dat ik eigenlijk iemand moet ontmoeten die echt helemaal voor me gaat.. Maaarja ik wil gewoon een vriendje!!!![]()
hoop voor je dat het wat gaat worden en dat hij geen andere leuke meiden ontmoetquote:Op woensdag 2 mei 2007 13:54 schreef thaleia het volgende:
Ik ben momenteel aan het afstuderen op een man die allemaal hele briljante dingen gedaan heeft, en werk mee aan een boek over iemand anders die hele briljante dingen gedaan heeft, en ben verder een fantastisch geschreven boek aan het lezen, en elke keer als ik nu gecharmeerd ben van een man of verdrietig ben om een man die niet gecharmeerd is van mij, dan denk ik: "wat zijn dat toch eigenlijk voor een futiliteiten, wat hou ik me toch eigenlijk met banale dingen bezig"![]()
Ik ben nog maar een kleine stap verwijderd van een intrede in een klooster
Dat heb ik dus ook, maar soms duurt het wachten gewoon te lang, net als op koninginnedag al die stelletjes op straat zien lopen, dat je dan zoiets hebt van "ikke ookquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:13 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
hoop voor je dat het wat gaat worden en dat hij geen andere leuke meiden ontmoet![]()
Ik mis het soms wel.. maar wacht wel tot ik echt verliefd ben en dat ben ik jammer genoeg niet zo vaak..
rustig aan.. komt allemaal goedquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:22 schreef Baserunner het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook, maar soms duurt het wachten gewoon te lang, net als op koninginnedag al die stelletjes op straat zien lopen, dat je dan zoiets hebt van "ikke ook"
ken het.. dan zie je dat en dan heb je zoiets van ik wil ook zo lekker knuffelen.. of gewoon elkaar lekker een kusje geven in het openbaar.. die kleine dingen..quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:22 schreef Baserunner het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook, maar soms duurt het wachten gewoon te lang, net als op koninginnedag al die stelletjes op straat zien lopen, dat je dan zoiets hebt van "ikke ook"
Ook voor jou! Komt allemaal goed.. just keep ur head up straight!quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:29 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
ken het.. dan zie je dat en dan heb je zoiets van ik wil ook zo lekker knuffelen.. of gewoon elkaar lekker een kusje geven in het openbaar.. die kleine dingen..
haha ooo daar maak ik me ook geen zorgen omquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:31 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Ook voor jou! Komt allemaal goed.. just keep ur head up straight!![]()
Dat maakt het knuffelen toch niet minder of zo?quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:33 schreef maaike1987 het volgende:
En ook aardige collega's die ik graag knuffel![]()
alleen zeggen die collega's wel stiekum een beetje verliefd te zijn![]()
ooeehh.. dat gevaarlijk.. niet daten met collega's.. serieus!!quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:33 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
haha ooo daar maak ik me ook geen zorgen omheb qua aandacht niks te klagen en ook gewoon vrienden waar ik veel mee knuffelen..
En ook aardige collega's die ik graag knuffel![]()
alleen zeggen die collega's wel stiekum een beetje verliefd te zijn![]()
haha nee hoor.. geeft het een extra dimensiequote:Op woensdag 2 mei 2007 14:35 schreef whoops het volgende:
[..]
Dat maakt het knuffelen toch niet minder of zo?
Sorry? Ik versta je niet?quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:36 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
ooeehh.. dat gevaarlijk.. niet daten met collega's.. serieus!!
Haha, 't is dat je het zo lief vraagt...quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:36 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
haha nee hoor.. geeft het een extra dimensie![]()
zometeen nog maar een keer knuffelenIk lust dan ook nog wel wat choco
![]()
je denkt toch altijd al aan mijquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:37 schreef whoops het volgende:
[..]
Sorry? Ik versta je niet?
[..]
Haha, 't is dat je het zo lief vraagt...
Als ik zo pauze ga houden zal ik aan je denken...![]()
quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:39 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
je denkt toch altijd al aan mijknuffelbeer van me
maar officieel zijn we geen collega' s
maar ik ben geadopteerd als vriendin van de IC dus wel een soort van collega
![]()
De ideale gedachte om jezelf gek te krijgenquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:29 schreef maaike1987 het volgende:
ken het.. dan zie je dat en dan heb je zoiets van ik wil ook zo lekker knuffelen.. of gewoon elkaar lekker een kusje geven in het openbaar.. die kleine dingen..
hmmm ja.. ben ik ook wel benieuwd naar.. kom dames! vertelquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:50 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Welke dames hier stappen zelf wel eens op een man af trouwens?
Whoopsydaisy natuurlijk wel!
Mijn tactiek is als volgt: als een man mij aankijkt en ik vind hem leuk, dan wacht ik een minuut of 10. Kijkt hij in de tussentijd een paar keer en ik blijf hem leuk vinden (ondertussen is de vriendengroep ook ernstig geinspecteerd enzo), dan lach ik. Als er dan wederzijdse interesse blijft bestaan, dan ga ik een klein beetje in de buurt dansen of staan. En als het me dan te lang duurt, loop ik er naartoe met een biertje. Succes gegarandeerd voor minimaal een leuk gesprek. Soms klikt het dan helemaal niet, dan ben ik binnen een kwartier ook weer vertrokken.quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:51 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
hmmm ja.. ben ik ook wel benieuwd naar.. kom dames! vertel![]()
Als een meisje met een biertje komt aanzetten dan knap ik toch een beetje afquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:54 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Mijn tactiek is als volgt: als een man mij aankijkt en ik vind hem leuk, dan wacht ik een minuut of 10. Kijkt hij in de tussentijd een paar keer en ik blijf hem leuk vinden (ondertussen is de vriendengroep ook ernstig geinspecteerd enzo), dan lach ik. Als er dan wederzijdse interesse blijft bestaan, dan ga ik een klein beetje in de buurt dansen of staan. En als het me dan te lang duurt, loop ik er naartoe met een biertje. Succes gegarandeerd voor minimaal een leuk gesprek. Soms klikt het dan helemaal niet, dan ben ik binnen een kwartier ook weer vertrokken.
ikquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:50 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Welke dames hier stappen zelf wel eens op een man af trouwens?
Whoopsydaisy natuurlijk wel!
Wat hij zegtquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:57 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Als een meisje met een biertje komt aanzetten dan knap ik toch een beetje af
Mijn vraag zou dan zijn.. Noem je dat zo tegenwoordigquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:01 schreef maaike1987 het volgende:
[..]
ikmaar meestal dan voor een vriendin
zo heb ik van een jongen achter de bar ook zijn nummer gescoor op een leuke manier.. bij een andere jongen me door een kennis voor laten stellen.. en gister gewoon op een leuke jongen afgestapt van wil je mee gaan poolen
![]()
HMm.. nja zit wat in.. Voor het stukje over de "aantrekkelijke vrouw"..quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:08 schreef thaleia het volgende:
Ik ben wel van het initiatief, maar ik begin er een beetje van terug te komen. Die keer dat iemand mij veroverde kwam er een langdurige relatie uit voort, de keren dat het initiatief van mij uit kwam daarentegen..... Kijk een man zal nooit nee zeggen als een enigszins aantrekkelijke vrouw interesse toont, daar is ie man voor.
Maar als ik interesse toon, dan bedoel ik daar niet mee "weet je wat, wij trekken een paar weken met elkaar op en daarna kun je aan je vrienden vertellen dat je me in bed hebt gekregen en weer vrolijk verder scharrelen" en dat is wel wat je vaak treft als je als vrouw zelf het initiatief neemt. Omdat zo'n man nooit nee zal zeggen, tenzij je een stinkende trol bent en dat ben ik niet
Daar zit ook wat in.. mja.. wanneer is een man fout?quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:13 schreef Garisson72 het volgende:
tja 't spijt me thaleia, maar 't eerste wat me dan tebinnen schiet:
je toont dus interesse in de verkeerde soort mannen. De 'foute' mannen, is de correcte medische term meen ik.
Dat is bij mij echt niet iets om op af te knappen, ik ken erg veel leuke meiden die bier drinken, en m.b.t. de bestelling aan de bar is het wel net zo handig ook...quote:Op woensdag 2 mei 2007 14:57 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Als een meisje met een biertje komt aanzetten dan knap ik toch een beetje af
Meiden en bier is voor mij een regelrechte afknapper..quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:17 schreef whoops het volgende:
[..]
Dat is bij mij echt niet iets om op af te knappen, ik ken erg veel leuke meiden die bier drinken, en m.b.t. de bestelling aan de bar is het wel net zo handig ook...
Daar is een heel topic aan geweid:quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:14 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Daar zit ook wat in.. mja.. wanneer is een man fout?
bier is een werkelijke godendrank, kan zo verfrissend zijn. Het feit dat het een afknapper is voor jou dat ik graag bier drink neem ik er met heel veel plezier bijquote:Op woensdag 2 mei 2007 14:57 schreef JoeyT het volgende:
Als een meisje met een biertje komt aanzetten dan knap ik toch een beetje af
hahahquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef thaleia het volgende:
Zou het niet zo zijn dat ELKE man denkt, bij een gemiddelde niet al te onaantrekkelijke vrouw, en nadat ie alweer een tijdje geen sex heeft gehad, "daar zeg ik geen nee tegen"? Dat maakt 'm niet fout, dat maakt 'm man.
Zeker. Ik ken trouwens volgens mij werkelijk in mijn hele omgeving geen vrouwen die NIET van bier houden. Dat kan iets zeggen over mijn vriendenkring, natuurlijkquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef petitlapin2 het volgende:
bier is een werkelijke godendrank, kan zo verfrissend zijn.
Niets mis met martini! Maar een man die zoete witte wijn drinkt.. whahahahaquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:22 schreef thaleia het volgende:
[..]
Zeker. Ik ken trouwens volgens mij werkelijk in mijn hele omgeving geen vrouwen die NIET van bier houden. Dat kan iets zeggen over mijn vriendenkring, natuurlijk![]()
De enige persoon die ik ken die geen bier drinkt is die homo-vriend waar ik het net over had. Die wil zoete witte wijn en Martini's enzo.
ja, eens. En ik ga ook niet ageren tegen je 'ELKE' in kapitalen, want dat is zo.quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef thaleia het volgende:
Zou het niet zo zijn dat ELKE man denkt, bij een gemiddelde niet al te onaantrekkelijke vrouw, en nadat ie alweer een tijdje geen sex heeft gehad, "daar zeg ik geen nee tegen"? Dat maakt 'm niet fout, dat maakt 'm man.
moet... me... bedwingen.... te .... stigmatiseren....quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:22 schreef thaleia het volgende:
De enige persoon die ik ken die geen bier drinkt is die homo-vriend waar ik het net over had. Die wil zoete witte wijn en Martini's enzo.
het zal toch ook nog een beetje geestelijk moeten klikken, denk ik ... of geef ik een man hiermee te veel kredietquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef thaleia het volgende:
Zou het niet zo zijn dat ELKE man denkt, bij een gemiddelde niet al te onaantrekkelijke vrouw, en nadat ie alweer een tijdje geen sex heeft gehad, "daar zeg ik geen nee tegen"? Dat maakt 'm niet fout, dat maakt 'm man.
Verfrissend. Neem dan gewoon een DIET coke. Maar je hoeft niet bang te zijn hoor. 2 kids uitgepoept hebben is nog veel erger voor mijquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:18 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
bier is een werkelijke godendrank, kan zo verfrissend zijn. Het feit dat het een afknapper is voor jou dat ik graag bier drink neem ik er met heel veel plezier bij![]()
een ingebeeld ros vriendinnetje dat een abortus heeft ondergaan is uiteraard HOT.quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:45 schreef JoeyT het volgende:
Verfrissend. Neem dan gewoon een DIET coke. Maar je hoeft niet bang te zijn hoor. 2 kids uitgepoept hebben is nog veel erger voor mij
Een gozer die met een diet Coke op me af komt in de kroeg, kan op weinig meer dan hoongelach rekenen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:45 schreef JoeyT het volgende:
Verfrissend. Neem dan gewoon een DIET coke.
Is dit zo'n geval van in het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst?quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Een gozer die met een diet Coke op me af komt in de kroeg, kan op weinig meer dan hoongelach rekenen.
Nee. Niemand is ooit zo suf geweest dat te proberenquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:56 schreef JoeyT het volgende:
Is dit zo'n geval van in het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst?
Gelukkig maar!quote:Verder zie ik er totaal geen nut in om met mn diet coke op een meisje af te gaan
I like them thin and thightquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:48 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
een ingebeeld ros vriendinnetje dat een abortus heeft ondergaan is uiteraard HOT.
whatever you like, joey![]()
Als je vriendin een chocolaatje eet maak je het uit, is het niet?quote:Op woensdag 2 mei 2007 16:01 schreef JoeyT het volgende:
[..]
I like them thin and thight![]()
Oftewel geen bier
Ik bedoelde meer dat ik zo goed als altijd met een colatje in mn hand op meisjes ben afgestapt. Maar mocht ik ooit weer vrijgezel worden dan probeer ik het eens met bier. Moet ik t dan ook drinken?quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee. Niemand is ooit zo suf geweest dat te proberen.
[..]
Gelukkig maar!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |