Ik heb bij de BNP Paribas een verzekering van 8 euro per maand. Bij overlijden wordt er dan 30.000 euro uitgekeerd en als het een ongeluk was 60.000 Lijkt me ruim genoeg om alle kosten te dekken....quote:Op zondag 6 mei 2007 00:23 schreef ErwinRommel het volgende:
Stel je komt te overlijden in het land waarin je woont en werkt?
Hoe hebben jullie dit geregeld? Zijn jullie verzekerd voor transport ed. van het stoffelijk overschot naar Nederland? Of willen jullie in jullie nieuwe thuisland begraven worden?
10k dollarsquote:Op maandag 7 mei 2007 03:01 schreef StefanP het volgende:
[..]
Verzekerd? Welke pauper heeft er niet minstens 10K op z'n bankrekening?
Lijkt me dan toch verstandig om juist dat te regelen. Als je namelijk nog geen Amerikaan bent, en nog niet getrouwd..... en toch een dronken redneck treft die je fataal aanrijdt, dan heeft je Nederlandse familie het recht je lichaam te claimen, en de Amerikaanse autoriteiten hebben daar maar aan mee te werken, aangezien je een Nederlander bent.quote:
Dat heb ik ook 1 keer meegemaakt.... toen ik 24 was ofzo, en voor het eerst naar de VS ging. Ik bestel in een Mexicaans restaurant vrolijk een dikke Margharita, wat een paar dagen daarvoor geen enkel probleem was in een ander restaurant, en er werd mij om ID gevraagd.quote:Op maandag 7 mei 2007 15:40 schreef Shivo het volgende:
Afgelopen weekend weer een mooi staaltje Amerikaanse stompzinnigheid meegemaakt; ik wilde met wat vrienden gaan bowlen maar kwam de bowlingbaan niet binnen; de gorilla bij de deur wilde me niet binnenlaten omdat ik niet kan aantonen dat ik >21 ben. Tenminste, ik had mijn paspoort niet bij me, wel mijn (Nederlandse) rijbewijs, maar dat accepteerde hij niet. Nou vind ik het geen ramp als mensen me jonger inschatten, maar ik geloof echt niet dat ik er uit zie als 21<. Maar ja, als een Amerikaan een regeltje ziet dan verliest hij zijn vermogen dat nadenken, zo lijkt het vaak.
Hij kan het nalaten aan een Amerikaan. Als je StefanP zo hoort, wil hij toch niet dat er ook maar 1 cent terugvloeit naar Nederland, want Nederland wil er ook weer belasting over vangen natuurlijk. Hij kan het ook allemaal nalaten naar een goed doel natuurlijk, en dan heb je die problemen met belasting sowieso niet.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Das zuur voor Stefan
Moet je eerst een vriendin of vrienden hebbenquote:Op maandag 7 mei 2007 19:32 schreef maartena het volgende:
[..]
Hij kan het nalaten aan een Amerikaan. Als je StefanP zo hoort, wil hij toch niet dat er ook maar 1 cent terugvloeit naar Nederland, want Nederland wil er ook weer belasting over vangen natuurlijk.
Dat heb ik al van meerdere mensen gehoord, en ik loop ook liever met zo'n rijbewijs pasje rond dan met mijn paspoort op zoek. En ik wilde toch al naar een motorrijbewijs kijken. Komt wel als ik wat meer gesetteld ben (ik slaap nog steeds op een luchtbedquote:Op maandag 7 mei 2007 19:30 schreef maartena het volgende:
[..]
Shivo, je kunt verder voor minder dan $50 je complete rijbewijs traject doen in de VS.... ik betaalde hier in California in 2002 slechts $12, en daar deed ik dan de theorie voor, daarvoor kreeg ik een rijexamen, en kreeg ik mijn rijbewijs. Tegenwoordig is het $24 geloof ik, Schwarzenegger wil de staat uit de rode cijfers halen en verdubbelde de license fees. Nog steeds supergoedkoop natuurlijk vergeleken met Nederland, en van wat ik van andere staten hoor kun je in vrijwel elke staat voor minder dan 50 dollar klaar zijn.
Dat kan ook wel als je niet naar de club area's gaat, maar naar de plekken die wat relaxtere kroegen en barren (hier in Cambridge bijvoorbeeld Central Square en Davis Square).quote:Op maandag 7 mei 2007 19:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik kwam als midden 20´er eigenlijk overal binnen. Zowel in Boston, NY, Atlantic City als in DC
Ook in nachtclubs, casino´s en barretjesquote:Op maandag 7 mei 2007 20:12 schreef Shivo het volgende:
[..]
Dat kan ook wel als je niet naar de club area's gaat, maar naar de plekken die wat relaxtere kroegen en barren (hier in Cambridge bijvoorbeeld Central Square en Davis Square).
Ik had er behalve in dat ene geval ook nooit problemen mee. Maar een Nederlands rijbewijs is bij de gemiddelde uitsmijter onbekend, ook al staat er een geboortedatum op. De oudere versies zijn tegenwoordig ook makkelijk na te maken.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik kwam als midden 20´er eigenlijk overal binnen. Zowel in Boston, NY, Atlantic City als in DC
Ik word over het algemeen ouder geschat en blond en blauwe ogen zal vast ook helpenquote:
politiek die dicht bij de mensen staatquote:Op maandag 7 mei 2007 20:01 schreef Prego het volgende:
ik was gisteravond bij een avond georganiseerd door de UMP, de partij van Sarko. geweldige avond gehad. totdat de boot waarop het gehouden werd bekogeld werd met stenen en flessen, de militanten van royal gingen naar huis... lang leve de ME!!!
in de stad kleine relletjes gezien. heel gek dat het over het algemeen niet van franse origine is.. al zijn er ook wel wat fransen bij natuurlijk. veel bushokjes gesloopt.
toen wij naar huis gingen werden we nog uitgescholden voor hoerenzoon door wat linkse boomknuffelaars
bravo, en dat zijn dan volwassen mensen![]()
Dat komt waarschijnlijk omdat ze daar drank schenken. Daar kom je dus inderdaad niet in. Groot gelijk van die uitsmijter. Weet je wat de penalties zijn voor het schenken van drank aan minderjarigen? Die kerel kan z'n tent sluiten - letterlijk. Dan denk je wel 3x na in plaats van bij dat vrijheid, blijheid gedoe in NL.quote:Op maandag 7 mei 2007 15:40 schreef Shivo het volgende:
Afgelopen weekend weer een mooi staaltje Amerikaanse stompzinnigheid meegemaakt; ik wilde met wat vrienden gaan bowlen maar kwam de bowlingbaan niet binnen; de gorilla bij de deur wilde me niet binnenlaten omdat ik niet kan aantonen dat ik >21 ben. Tenminste, ik had mijn paspoort niet bij me, wel mijn (Nederlandse) rijbewijs, maar dat accepteerde hij niet. Nou vind ik het geen ramp als mensen me jonger inschatten, maar ik geloof echt niet dat ik er uit zie als 21<. Maar ja, als een Amerikaan een regeltje ziet dan verliest hij zijn vermogen dat nadenken, zo lijkt het vaak.
Heb je hem weer hoor.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Moet je eerst een vriendin of vrienden hebben
Je hoeft niet in elke post je haat jegens Nederland te uiten....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 03:09 schreef StefanP het volgende:
Dan denk je wel 3x na in plaats van bij dat vrijheid, blijheid gedoe in NL.
Dan moet je in ieder geval niet in de USA zijn, dit is de grootste bureaucratie ter wereld zo'n beetje.... uitgezonderd China misschienquote:Op dinsdag 8 mei 2007 03:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En ik maar denken dat je een overheid wilde met zo weinig mogelijk regelgeving
Als ie gebanned is, dan niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 03:28 schreef indahnesia.com het volgende:
DAM ben je ook wel eens NIET hier?
Wat loop je nou weer te piepen? Ben je blind? Lees mijn post nog maar eens en durf te beweren dat daar ook maar 1 oordeel over NL in staat.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 04:16 schreef maartena het volgende:
[..]
Je hoeft niet in elke post je haat jegens Nederland te uiten....
Nee, je hebt natuurlijk geen enkel oordeel over Nederland met je "vrijheid, blijheid gedoe"....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 04:22 schreef StefanP het volgende:
Wat loop je nou weer te piepen? Ben je blind? Lees mijn post nog maar eens en durf te beweren dat daar ook maar 1 oordeel over NL in staat.
Opweg naar een Europees rijbewijs is het roze vodje tegenwoordig op cc formaat.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:30 schreef maartena het volgende:
Ik had natuurlijk geen paspoort bij me, dat had ik veilig bij mijn schoonouders laten liggen. Dus ik trek dat roze vodje van een Nederlands rijbewijs eruit,
ik neem aan dat je ook daar redelijk zelf kunt sturen hoe je betrokken raakt in de bureaucratie. Door bepaalde dingen te doen of te laten heb je van heel veel dingen vast geen 'last'quote:Op dinsdag 8 mei 2007 04:17 schreef maartena het volgende:
[..]
Dan moet je in ieder geval niet in de USA zijn, dit is de grootste bureaucratie ter wereld zo'n beetje.... uitgezonderd China misschien
per wanneer is dat ingevoerd? Ik heb de mijne in 2003 gehaald, nog zo'n vodje dus.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 04:53 schreef csar het volgende:
[..]
Opweg naar een Europees rijbewijs is het roze vodje tegenwoordig op cc formaat.
1 Januari van dit jaar.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 05:03 schreef indahnesia.com het volgende:
per wanneer is dat ingevoerd? Ik heb de mijne in 2003 gehaald, nog zo'n vodje dus.
Hier in Indonesie vragen ze nooit iets, iedereen kan hier zonder problemen sigaretten kopen, jong en oud. Bier wordt hier niet vaak gedronken, maar is ook geen probleem. Sterk is sowieso niet in de doorsnee winkel te verkrijgen, maar ook dat schijnt geen probleem te zijn als ik dat soms zo ziequote:Op dinsdag 8 mei 2007 05:25 schreef Lightning_NL het volgende:
Vandaag bij de Walmart Heineken gekocht. De cassiere vroeg alleen of ik ouder dan 21 was, waarop ik "ja, 23" antwoorde en vroeg of ze m'n ID wilde zien.
Maar dat hoefde niet.
Stel je voor dat je in elkaar geslagen wordt door een 20 jarige zatte mongoolquote:Op dinsdag 8 mei 2007 03:09 schreef StefanP het volgende:
Dan denk je wel 3x na in plaats van bij dat vrijheid, blijheid gedoe in NL.
quote:Op maandag 7 mei 2007 02:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wie leert zijn kinderen Nederlands?
Het is voor mij geen issue gelukkig, maar ik weet wel dat ik mijn kinderen zeker Nederlands zou leren en dat ik ze niet hier naar school zou laten gaan (lees: rap weer terug zou verhuizen).quote:Op maandag 7 mei 2007 02:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wie leert zijn kinderen Nederlands?
Als ik het me goed herinner is het er wel geweest, ergens in OUD. 'Zal eens gaan zoeken.....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 12:41 schreef rameijer het volgende:
is hier nog geen apart topic over?
Oh jaquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:31 schreef Gaoxing het volgende:
Kijk eens rameijer, je hebt er zelfs al in gepost
Kinderen tweetalig opvoeden
Dit werkt wat makkelijker.quote:
leuk pandje heb jequote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:42 schreef popolon het volgende:
[..]
Dit werkt wat makkelijker.
Volgens Nederlandse maatstaven niks waard want hij bestaat voor een gedeelte uit houtOngeveer 1400m2 grond, woonoppervlak zo'n kleine 300m2 incl. garage.
Twee badkamers, drie toiletten, full basement met poolbiljart en tv kamer, twee woonkamers, grote keuken met eiland en vier slaapkamers.
Ach die NL rijtjes woningen zijn ook niet alles. Heb er jaren in gewoont.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:42 schreef popolon het volgende:
Dank u.
Mijn opmerking over 'dat het volgens NL maatstaven niks voorstelde' is n.a.l.v dit topic trouwens: Amerikaanse pauperwoningen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |