RKC heeft net zo goed schijtpubliek.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:54 schreef Yeahinho het volgende:
Hoop dat RKC ze keihard afmaakt, dat VVV met hun schijtpubliek.
Omdat jij (wederom met deze uitspraak) laat zien dat je werkelijk geen enkel idee hebt waar je over praat......quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:05 schreef Kadoc het volgende:
[..]
RKC en Excelsior zijn gewoon te sterk voor Eerste Divisie-clubs, waarom raak je daar zo opgefokt van?
quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
RKC FC Den Bosch heeft net zo goed schijtpubliek.
True, Fc Dordrecht was vandaag ook vele malen sterker dan RKC hoorde ik, net als de vorige 2 wedstrijden eigenlijk. Ben daarom wel benieuwd hoe het RKC de komende 2 wedstrijden tegen VVV vergaat.quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:15 schreef DRD het volgende:
[..]
Omdat jij (wederom met deze uitspraak) laat zien dat je werkelijk geen enkel idee hebt waar je over praat......
"gewoon te sterk"......RKC en Excelsior zouden het allebei nog ontzettend moeilijk hebben in de eerste divisie. Maar sommige mensen geloven graag dat er een groot gat is. Daarom moeten de eredivisieclubs ook tot in den treure worden beschermd in dit play-off systeem. Ze zouden er maar eens uit gaan.
Pfff dat zijn toch nauwelijks Limburgers daar in het noorden, gewoon een stelletje nep-brabanders.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:56 schreef DarkShine het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik wil een derby volgend seizoen!Hup VVV!
Ik probeer niet te happen, maar kan het niet latenquote:Op donderdag 17 mei 2007 19:17 schreef En_ieka het volgende:
[RKC FC Den Bosch heeft net zo goed schijtpubliek]
Oke.quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:37 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Ik probeer niet te happen, maar kan het niet laten.
Wij hebben de hele middag de sfeer bepaald. 90 minuten lang gezongen, en eigenlijk zelfs meer. VVV had een volle bak en was qua support in de meerderheid, maar liet zich totaal niet horen. Zelfs na de (verloren) wedstrijd galmde "Met heel m'n hart" door de Koel. Flikker toch op met je schijtpubliek man.
Misschien heb je wel gelijk maar zo'n dingen vind ik dan weer onbelangrijk.quote:Voetbal gaat om de 3 punten, niet om de schoonheid
Wat lul je nou dom joh. Je spreekt jezelf tegen. Eerst geef je af op het publiek en dan boeit het publiek je ineens niet meer.quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:55 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Oke.
Om DutchGooner z'n signature maar te quoten.
[..]
Misschien heb je wel gelijk maar zo'n dingen vind ik dan weer onbelangrijk.
VVV-Venlo heeft de wedstrijd gewonnen maar er werd weinig gezongen, ja schijt.
Tuurlijk wel, maar jij gaat dit soort dingen zeggen omdat FCDB verloren heeft daarom was ik je een beetje aan het opjutten. Bij VVV wordt gewoon weinig tot niet gezongen, feit!quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:10 schreef Yeahinho het volgende:
Tuurlijk boeit het niet (als je geen Ajacied bent) dat het voetbal lelijk is, als je maar wint.
Maar zowat een uitverkocht huis in de belangrijkste wedstrijd sinds tijden, en dan je ploeg nog niet steunen... triest volk.
Maar met figuren als jij kun je over dit soort dingen niet praten, dus lamaar.
Vast, alle spelers van VVV vallen volgens jullie en de schiedsrechters deden alles fout en zagen vanalles van FCDB over het hoofd.quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:19 schreef fanneke het volgende:
Nu maar hopen dat RKC het wint van VVV (waar ik gewoon van uit ga).
Moet er niet aan denken die matennaaiende moffen in de Eredivisie terug te zien.
Niet alleen volgens ons. Ook volgens de pers (o.a. VI).quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:25 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Vast, alle spelers van VVV vallen volgens jullie en de schiedsrechters waren slecht.
Als RBC beter voetbalt en meer kansen creeerd, wie is er dan echt "beter"? Natuurlijk hebben de eredivisieploegen meer slimmigheid en ook een wat bredere selectie met meer kwaliteit, maar het niveauverschil wordt (vind ik) altijd zo ontzettend overdreven. Alsof de kelder van de eredivisie zoveel mooier voetbalt speelt dan de top van de eerste divisie.quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:27 schreef Mindlight het volgende:
Hoe groot het verschil tussen de eredivisie en de jupiler league is zal denk ik wel duidelijk worden in de wedstrijd van RBC tegen Excelsior. Ik vermoed een beter voetballend en kansen creerend RBC, en Excelsior die overall een doelsaldo van 4-0 of 5-1 eraan over houdt.
Dan kan je wel zeggen dat het verschil niet groot is, maar je kan je tegen eerstedivisieclubs gewoon meer fouten permitteren dan in de eredivisie. Volgens mij is het niveauverschil er dus gewoon wel. Maarja de komende wedstrijden zullen het wel uitwijzen.
En het kulargument, die en die club moeten niet promoveren want die hebben schijtpubliek kennen we nu wel. Blijft gelukkig geen criterium.
Nee oneens, schoonheid/lelijkheid van voetbal doet er niet toe. Het gaat erom wie er wint. Dus als RBC beter voetbalt en meer kansen creert is dat fijn voor ze, maar als er uiteindelijk 0-2 op het bord staat hebben ze er geen moer aan.quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:31 schreef DRD het volgende:
[..]
Als RBC beter voetbalt en meer kansen creeerd, wie is er dan echt "beter"? Natuurlijk hebben de eredivisieploegen meer slimmigheid en ook een wat bredere selectie met meer kwaliteit, maar het niveauverschil wordt (vind ik) altijd zo ontzettend overdreven. Alsof de kelder van de eredivisie zoveel mooier voetbalt speelt dan de top van de eerste divisie.
Dordt-RKC 0-3. Eerste doelpunt was "onnodig" en houdbaar, tweede lijkt op hands en de derde is een dubbele overtreding + buitenspel. Daarbij de kansen die je zelf mist en het had ook 'gewoon' 3-0 kunnen worden. Toch een topdag gehad, van 11 tot 6.
Kiezen tussen VVV en RKC is onmogelijk. VVV verdiend op basis van dit seizoen geen promotie, maar RKC verdiend wel degradatie......
En het niet mogen / willen promoveren verhaal stel ik nog steeds even uit..
Er was echt weinig tot niets aan de hand, voor zoiets moet je niet fluiten hoor.quote:Op donderdag 17 mei 2007 22:48 schreef DarkShine het volgende:
Die 3de goal van RKCNormaal gezien word zoiets afgekeurd!
Het is promovendiquote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:28 schreef Damzkieee het volgende:Den Bosch,Volgend jaar beter.
Hoewel ik Den Bosch meer kans had gegeven tegen Waalwijk dan VVV.
2 promovendussen zou geweldig zijn
Okee. Ga je het navragen bij Marco?quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:31 schreef DRD het volgende:
[..]
En het niet mogen / willen promoveren verhaal stel ik nog steeds even uit..
Nee niet bij Boogers, bij iemand die als supporter nog meer betrokken is dan ik. Terwijl hij vandaag toch zijn uitspraken van gisteren wat meer nuanceerde en wat milder taalgebruik gebruikte. Maar de kern van het verhaal blijft overeind.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:03 schreef methodmich het volgende:
[..]
Okee. Ga je het navragen bij Marco?
Das balen voor mij en leuk voor jou. Krijg de melding parameter is onjuistquote:Op zondag 20 mei 2007 14:55 schreef En_ieka het volgende:
Ja, bij mij werkt het. (VVV-Venlo - RKC Waalwijk).
Geen idee hoe het vorige week was (ik was in het stadion), maar nu werkt het prima.quote:Op zondag 20 mei 2007 14:53 schreef bork het volgende:
werken bij jullie op de wedstrijden.nl de livestreams? Afgelopen week geen probleen nu blijft het beeld wit.
Leuk joh.quote:Op zondag 20 mei 2007 15:00 schreef Yeahinho het volgende:
Zie nu dat het vakje onder het uitvak deze keer niet vrijgehouden wordt.
Inderdaad, Sektioui is al gewisseld.quote:Op zondag 20 mei 2007 15:22 schreef Yeahinho het volgende:
Sektioui helemaal over de rooie, zelfs tegen ploeggenoot vd Bergh.
Eraf met die handel, en terugsturen naar Marokko.
Dat het verschil niet zo groot hoeft te zijn hebben jullie zelf bewezen. Excelsior heeft zich als prima eerste divisieclub goed staande gehouden in de eredivisie.quote:Op donderdag 17 mei 2007 19:27 schreef Mindlight het volgende:
Hoe groot het verschil tussen de eredivisie en de jupiler league is zal denk ik wel duidelijk worden in de wedstrijd van RBC tegen Excelsior. Ik vermoed een beter voetballend en kansen creerend RBC, en Excelsior die overall een doelsaldo van 4-0 of 5-1 eraan over houdt.
Dan kan je wel zeggen dat het verschil niet groot is, maar je kan je tegen eerstedivisieclubs gewoon meer fouten permitteren dan in de eredivisie. Volgens mij is het niveauverschil er dus gewoon wel. Maarja de komende wedstrijden zullen het wel uitwijzen.
En het kulargument, die en die club moeten niet promoveren want die hebben schijtpubliek kennen we nu wel. Blijft gelukkig geen criterium.
Laat Excelsior maar weer gaan, anti-voetbal onder Lokhoffquote:Op zondag 20 mei 2007 16:12 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Dat het verschil niet zo groot hoeft te zijn hebben jullie zelf bewezen. Excelsior heeft zich als prima eerste divisieclub goed staande gehouden in de eredivisie.
En dat met 10 man omdat Vos weer eens een domme rode kaart scoordequote:Op zondag 20 mei 2007 16:07 schreef pekel het volgende:
RBC 1-1
Gaat het een beetje? Of ben je nog niet over de nederlaag van donderdag heen?quote:Op zondag 20 mei 2007 16:35 schreef TerroRobbie het volgende:
VVV werd weer geholpen door de scheids...
Zal best, maar VVV mag deze play offs serie in ieder geval niet klagen over de arbitrage die hebben ze behoorlijk gunstig gehad.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:37 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Gaat het een beetje? Of ben je nog niet over de nederlaag van donderdag heen?
VVV was gewoon dik beter als je gekeken hebt, ze hebben de 2-0 overwinning zelf afgedwongen.
Oke, hier ben ik het eerlijk gezegd mee eensch. Maar dat is geen excuus. Als VVV in 1 jaar 4x wint van FCDB in 5 wedstrijden dan is VVV gewoon verdiend door. De overwinning tegen RKC is ook verdiend, VVV maakte het spel en RKC heeft maar 1 a 2 (grote) kansen gehad.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:39 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Zal best, maar VVV mag deze play offs serie in ieder geval niet klagen over de arbitrage die hebben ze behoorlijk gunstig gehad.
Waarom dat?quote:Op zondag 20 mei 2007 16:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Denik dat RBC het makkelijker gaat krijgen dan VVV in de volgende ronde.
Einde carrière? Of gaat ie door?quote:Op zondag 20 mei 2007 16:35 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
En dat met 10 man omdat Vos weer eens een domme rode kaart scoorde.
Nee in het seizoen waren ze briljant! Het is niet voor niets dat RKC het laagste waarderingscijfer had. Aan de andere kant is VVV al een poos goed bezig een niveau lager.quote:
Hij zou toch alleen stoppen als RBC promoveerdequote:Op zondag 20 mei 2007 19:12 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Volgens mij gaat 'ie stoppen, maar weet het niet zeker.
Klopt...quote:Op zondag 20 mei 2007 19:37 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Hij zou toch alleen stoppen als RBC promoveerde
Ik heb dit seizoen veel defensief ingestelde ploegen gezien in de Jupiler League tegen RBC, maar dit sloeg echt alles.quote:Op zondag 20 mei 2007 18:56 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Waarom dat?
Ik denk dat we vrij gemakkelijk gaan winnen thuis. Spelbeeld vandaag was precies zoals verwacht. RBC naar schatting 70% balbezit en konden daar weinig mee doen. Iets meer kansen dan Excelsior, maar thuis maken we het gewoon af.
Wat weet je toch veel, Goonerquote:Op zondag 20 mei 2007 19:58 schreef DutchGooner het volgende:
wederom een ja.
Niemand in JL heeft een eredivisie-team, heel misschien de Graafschap maar wat vers bloed kan nooit geen kwaad natuurlijk.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:01 schreef Damzkieee het volgende:
Dat zou mooi zijn. Weer wat vers bloed in de eredivisie. Weet niet of VVV een eredivisie-waardig team heeft maar dat maakt niet uit. Meer kans voor Heracles om er rechtstreeks in te blijven
Of de onderste 2 er rechtstreeks uit en de nummer 16 in een soort van promotie/degradatie wedstrijdquote:Op zondag 20 mei 2007 20:04 schreef Damzkieee het volgende:
Daarom hoop ik ook dat er ooit nog eens een systeem komt waarbij de eredivisieclubs spelen om degradatie en de JL clubs om promotie.
Tsja en toch kansen creeren.... T is misschien niet het meest aantrekkelijke spelletje wat we spelen, maar wel uiterst effectief. Als we donderdag winnen hoor je volgend seizoen niemand meer over het soort voetbal dat gespeeld werd.quote:Op zondag 20 mei 2007 19:46 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ik heb dit seizoen veel defensief ingestelde ploegen gezien in de Jupiler League tegen RBC, maar dit sloeg echt alles.
Pas na de 1-1 kwamen ze een keer met meer dan drie man over de middellijn.
Nou ja, verdiend punt voor de Roosendaalse boys. Kijken wat we donderdag kunnen uitrichten.
We blijven er wel op eigen kracht in hoor, ook wel wanneer RKC erin blijft.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:01 schreef Damzkieee het volgende:
Dat zou mooi zijn. Weer wat vers bloed in de eredivisie. Weet niet of VVV een eredivisie-waardig team heeft maar dat maakt niet uit. Meer kans voor Heracles om er rechtstreeks in te blijven
Kan me er idd wel iets bij voorstellen, stel dat er 12 punten tussen de 16 en 17 zit kan je niet echt zeggen dat dit het meest eerlijke systeem zou zijnquote:Op zondag 20 mei 2007 20:11 schreef Mindlight het volgende:
. Maar de twee eredivisieclubs tegen elkaar laten spelen is ook niet echt eerlijk,
Precies dan heeft die nr 17 aan 2 goeie dagen voldoende. Maarja, het hangt van je doel af. Wil je hoe dan ook minimaal 2 verse clubs in de eredivisie, of een zo sterk mogelijke eredivisie?quote:Op zondag 20 mei 2007 20:17 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Kan me er idd wel iets bij voorstellen, stel dat er 12 punten tussen de 16 en 17 zit kan je niet echt zeggen dat dit het meest eerlijke systeem zou zijn
Kansen? Ik telde er, naast de mooie treffer, één. Schot van Slory. Zegt ook genoeg dat Excelsior in de tweede helft net niet eens in de samenvatting kwam.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:09 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Tsja en toch kansen creeren.... T is misschien niet het meest aantrekkelijke spelletje wat we spelen, maar wel uiterst effectief. Als we donderdag winnen hoor je volgend seizoen niemand meer over het soort voetbal dat gespeeld werd.
En met een goede diepe bal op Slory (dat moet ik m nageven, verder is t niks) heb je weinig mensen voorin nodig. Vandaag ontbrak die goede bal helaas.
Wat een mongool is die Henk Vos trouwens![]()
Ronduit schandlig zou ik bijna willen zeggenquote:Op zondag 20 mei 2007 20:27 schreef DutchGooner het volgende:
Een vrij goedkope pingel mijn inziens.
Jullie speelden ook door hoor. Dan kan je het Bruins moeilijk kwalijk nemen.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:28 schreef Fargo het volgende:
[..]
Kansen? Ik telde er, naast de mooie treffer, één. Schot van Slory. Zegt ook genoeg dat Excelsior in de tweede helft net niet eens in de samenvatting kwam.
Tsja, dom van Vos inderdaad. Had na zijn eerste gele direct weg moeten lopen. Maar goed, hij had wel een punt
Mwa, hands maken boven je eigen hoofd is wel een strafschop. Nogal dom van die verdediger.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:27 schreef DutchGooner het volgende:
Een vrij goedkope pingel mijn inziens.
Doe voor mijn part de onderste 3 er rechtstreeks uit en playoffs in de JL.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:22 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Precies dan heeft die nr 17 aan 2 goeie dagen voldoende. Maarja, het hangt van je doel af. Wil je hoe dan ook minimaal 2 verse clubs in de eredivisie, of een zo sterk mogelijke eredivisie?
Of je krijgt een soort subleague binnen de eredivisie met de ggd doorstromers. Als het zou gebeuren (jaarlijks drie club) zijn er binnen 10 jaar een x aantal clubs failliet. Lijkt me ook niet de meest ideale situatie.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:37 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Doe voor mijn part de onderste 3 er rechtstreeks uit en playoffs in de JL.
Doorstroming ben ik wel fan van. Hierdoor wordt de JL sterker en wordt het niveauverschil steeds kleiner.
Het ging Vos niet om het doorspelen van Bruins, maar de overtreding van Luyckx.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:33 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Jullie speelden ook door hoor. Dan kan je het Bruins moeilijk kwalijk nemen.
Ohh er waren nog wel wat kleine kansjes hoor, maar jullie hebben nou ook niet zoveel meer gecreerd. Bal op de lat, ok.
Maar als je als 1e divisieclub echt wilt promoveren zal je thuis moeten winnen, nu zijn jullie vrijwel kansloos denk ik. En echt naar voren voetballen durfden jullie lange tijd ook niet.
Vreemd dat wij in Nederland met veel zaken altijd voorop lopen, maar waar het een gezonde voetbalpiramide aangaat hopeloos achter de feiten aanlopen t.o.v. het buitenland.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:37 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Doe voor mijn part de onderste 3 er rechtstreeks uit en playoffs in de JL.
Doorstroming ben ik wel fan van. Hierdoor wordt de JL sterker en wordt het niveauverschil steeds kleiner.
Opdelen dan? Drie competities van 12 ploegen? Want op deze manier worden de rechtstreekse degradanten behoorlijk benadeeld. Want zij komen wel (vaak) in de problemen, maar hen wordt het wel erg moeilijk gemaakt direct weer te promoveren.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:38 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Of je krijgt een soort subleague binnen de eredivisie met de ggd doorstromers. Als het zou gebeuren (jaarlijks drie club) zijn er binnen 10 jaar een x aantal clubs failliet. Lijkt me ook niet de meest ideale situatie.
Ok klopt, mijn fout, hoewel het wel een beetje aanstellerij was (volgens mij). Luycks raakte m, maar of het nou allemaal zo bewust en hard was vraag ik me af.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:42 schreef Fargo het volgende:
[..]
Het ging Vos niet om het doorspelen van Bruins, maar de overtreding van Luyckx.
Noem eens wat 'kleine kansjes' op dan? Daarentegen, als die meetellen, dan tellen onze halve en kwart kansen ook. Komen we nog dik aan de goede kant van de score uit. Feit blijft dat Excelsior de eredivisieploeg is, waar Omniworld in dit stadion nog met meer mensen voor de bal speelde. Echter, en dat wil ik ze nageven, in dit soort duels is alles geoorloofd. Met het oog op de belangen dus...
Tsja, kansloos? Weet het niet. Waarom zouden we niet in Rotterdam kunnen winnen?
Ik zeg je dat het daar spannender gaat worden dan je nu denkt...
quote:Op zondag 20 mei 2007 20:46 schreef Mindlight het volgende:
Ohh en mochten jullie promoveren, gouden tip, met 11 man achter de bal en zo nu en dan (keer of 3-4 per wedstrijd) een countertje plaatsen. Haal je 30 punten mee (ipv 9)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |