jammer dat veel mensen 'sporten' gelijkstellen met 'fitness'. Ik vind fitness ook dodelijk saai, dus dat doe ik ook niet meer.quote:Op donderdag 26 april 2007 11:06 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
De sportschool is saai, en die waarvoor ik een strippenkaart had gekocht doet geen lessen. Verder is m'n rooster vrij onregelmatig zodat ik niet met zekerheid kan zeggen elke week iets te doen.
Die buikspieroefeningen heb ik een hekel aan, dat is helemaal niet leukMaar dat is wel het meest nodig...
Fietsen vind ik op zich wel leuk trouwens, alleen door rotterdam is het minder door alle opstoppingen enzo. Naar het MC fietsen is maar een kwartiertje helaas. Heb echter geen zin om te gaan verhuizen daarvoor![]()
Misschien moet ik maar eens wat doelloos gaan fietsen, naar delft ofzo of dordrecht![]()
Maar ja van fietsen krijg je van die dikke kuiten....
Wat bedoel je precies met dieet. Gewoon op je eigen manier of echt bv sonja bakkeren?quote:Op donderdag 26 april 2007 11:10 schreef Zeeltje het volgende:
Heeft iemand hier eigenlijk ooit een dieet gevolgt?
jij fietst zo hard dat je beter kan opletten dat je niet de berm in dondert ipv om je heen te gaan kijkenquote:Op donderdag 26 april 2007 11:08 schreef Tangarine het volgende:
Ik sport altijd met mn mp3 speler aan, zodat het niet zo saai isBij hardlopen bijvoorbeeld is het gewoon gedachten op nul, maar bij fietsen kun je ook heelrijk nadenken, inspiratie opdoen, en genieten van de omgeving (mits je op de goeie plek gaat fietsen)
gewoon dieet. sonja bakker, koolsoepdieet, appeldieet ( wat overigens niet alleen appels eten is maar 1 appel voor elke maaltijd ) alpkins nog iets dieet..quote:Op donderdag 26 april 2007 11:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Wat bedoel je precies met dieet. Gewoon op je eigen manier of echt bv sonja bakkeren?
Nope, niks van dat soort dieeten ooit gedaanquote:Op donderdag 26 april 2007 11:19 schreef Zeeltje het volgende:
[..]
gewoon dieet. sonja bakker, koolsoepdieet, appeldieet ( wat overigens niet alleen appels eten is maar 1 appel voor elke maaltijd ) alpkins nog iets dieet..
Komt weer een anekdote aanquote:Op donderdag 26 april 2007 11:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
jij fietst zo hard dat je beter kan opletten dat je niet de berm in dondert ipv om je heen te gaan kijken.
quote:Op donderdag 26 april 2007 11:23 schreef Tangarine het volgende:
[..]
Komt weer een anekdote aan:
Twee weken geleden fietse ik ergens tussen Noordlaren en Midlaren (of het was al voorbij Hoogezand, nouja, whatever). Anyway, er was een wat dieper aflopende berm aan de rechterkant, en natuurlijk lette ik niet helemaal goed op, maakte bijna zo'n actie als die Nederlander in de Tour de France een paar jaar geleden, dat ik zo naar beneden pleurde... gelukkig wist ik nog net boven te blijvenOpletten is niet altijd m'n sterkste punt
Ik ben gisteren in de zon in slaap gevallenquote:Op donderdag 26 april 2007 11:35 schreef Miss_S het volgende:
ik heb net pas ontbeten![]()
lag zo lekker buiten dat ik het bijna vergeten was
word vanzelf bruinquote:Op donderdag 26 april 2007 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ben gisteren in de zon in slaap gevallenben een beetje rood nu
En wat nou als ik bv maandag op de weegschaal ga staan en er is niks afquote:Op donderdag 26 april 2007 13:51 schreef Zeeltje het volgende:
ik af en toe 1 keer per week en of en toe 2 ligt eraan of ik in die week goed heb gedaan of niet
ik val nu ongeveer nog een kilo per maand afquote:Op donderdag 26 april 2007 13:01 schreef runaway het volgende:
tvp tje
Hoe veel vallen jullie per week af??
inderdaad niet teveel druiven etenquote:Op donderdag 26 april 2007 14:30 schreef colette het volgende:
500 gr. druiven = 320 cal.
500 gr. aardbeien = 115 cal.
Met druiven en bananen moet je een beetje oppassen qua calorieen.
(heb even een kloon aangemaakt, ben op de galerie en moest op deze computer m'n wachtwoord invullen wat ik weer niet wist natuurlijk, want hoe onthou je nu een combi van cijfers en letters en dan ook nog sommigen in capslock.)
ik zit inclusief druiven avond eten,lunch,tussendoortjes en ontbijt op 1226 kcal. En ik zat de laatste 2 dagen rond de 1400. Dus inclusief druiven zit ik er nog niet aanquote:Op donderdag 26 april 2007 14:30 schreef colette het volgende:
500 gr. druiven = 320 cal.
500 gr. aardbeien = 115 cal.
Met druiven en bananen moet je een beetje oppassen qua calorieen.
(heb even een kloon aangemaakt, ben op de galerie en moest op deze computer m'n wachtwoord invullen wat ik weer niet wist natuurlijk, want hoe onthou je nu een combi van cijfers en letters en dan ook nog sommigen in capslock.)
heb je je avond eten dan al gehad? je weet toch nog niet wat je gaat etenquote:Op donderdag 26 april 2007 14:37 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik zit inclusief druiven avond eten,lunch,tussendoortjes en ontbijt op 1226 kcal. En ik zat de laatste 2 dagen rond de 1400. Dus inclusief druiven zit ik er nog niet aan
ik hou het al 5 jaar uitquote:Op donderdag 26 april 2007 14:45 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind 1400 kcal wel weinig, eigenlijk...dat is misschien wel even te doen, maar dat hou je toch nooit erg lang vol? En dan kom je toch ook zo weer aan als je gewoon gaat eten?
misschien omdat ik al 5 jaar bezig ben en al bijna 25 kilo kwijt ben?quote:Op donderdag 26 april 2007 14:48 schreef Zeeltje het volgende:
dan vraag ik me toch iets af miss.s
ik ben nu al een paar dagen actief hier en ik lees jou post met : ik heb zoveel gesport, en dat weer gedaan enz... en je eet rond de 1200 kcal..
Niks mis mee.
maar je zegt net dat je maar 1 kilo per maand verliest....
dat snap ik dan weer niet
ik snauw niet maar het lijkt me toch wel een beetje logischquote:Op donderdag 26 april 2007 14:54 schreef Zeeltje het volgende:
je hoeft niet te snauwen... ik vroeg het met alleen maar af
Checkquote:Op donderdag 26 april 2007 14:39 schreef Miss_S het volgende:
[..]
heb je je avond eten dan al gehad? je weet toch nog niet wat je gaat eten
heb ff uitgerekend:
cornflakes + yoghurt 200kcal
volkoren broodjes met 20+kaas 320
druiven 320
dus dan al 840 en dan weet ik je tussendoortjes, drinken en avond eten niet
is dat zo? Net toch maar ff gewogen, ennu weeg ik opeens 86. Terwijl ik vorige week 90 woog. Volgens mij klopt die weegschaal niequote:Op donderdag 26 april 2007 14:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik snauw niet maar het lijkt me toch wel een beetje logisch
de eerste kilo's gaan makkelijk en snel daarna niet meer
omg ja, ongesteld zijnquote:Op donderdag 26 april 2007 15:07 schreef colette het volgende:
Ik heb gemerkt dat bij het langzame afvallen het bij mij zo gaat: 2 stapjes vooruit, 1 stapje terug en zo verder. Die stapjes terug hebben dan te maken met dat stuk taart wat je dan toch eet, of je bent ongesteld, dat soort dingen en daarom gaat het zo langzaam. (Het is misschien wel de goede manier zo, maar het gaat nu wel heel langzaam!)
Ik ben sinds begin februari bezig en ben zo'n 4,5 kilo afgevallen. Ik moet zeggen de verleiding is héél groot om weer een maandje te gaan Atkinsen en dan 5 kilo kwijt te zijn, want die bikini moet ik bijna aan en dat vind ik nu nog niet echt mooi, hoewel ik moet zeggen dat m'n vet door het sporten er wel heel stevig uitziet en het dus al veel beter toont dan begin dit jaar, maar toch.
ooh, dan moet ik er ff wat meer van makenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:10 schreef colette het volgende:
@ Qwea, die caloriechecker gebruik ik ook altijd, vind ik superhandig!
3 gr. cornflakes is heel weinig, een heel klein handje volgens mij, klopt dat? (normale portie is eerder 30 gr.)
Nee joh, druiven zijn natuurlijk veel gezonder dan koek en zo. Ik zeg alleen: als je af wilt vallen, kan je beter gewoon een trosje druiven nemen en dan ook nog een ander soort fruit erbij.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:09 schreef Qwea het volgende:
hoe zit dat trouwens, ik onthoud me nu geheel van tussen doortjes. Is het verstandig om bv die druiven 1x te vervangen door een lekker tussendoortje (koek oid) waar net zoveel kcal inzit? Of kan ik beter er gewoon helemaal lekker afblijven?
oke,begrepenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:12 schreef colette het volgende:
[..]
Nee joh, druiven zijn natuurlijk veel gezonder dan koek en zo. Ik zeg alleen: als je af wilt vallen, kan je beter gewoon een trosje druiven nemen en dan ook nog een ander soort fruit erbij.
en wat ga je eten?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:03 schreef Qwea het volgende:
[..]
Check
[afbeelding]
En ja, ik weet al wel wat ik ga eten
toch echt broodjesquote:Op donderdag 26 april 2007 12:19 schreef Qwea het volgende:
zoo, net 2 volkoren broodjes met 20+ kaas gehad en wat druiven. Net lekker waterijs gekocht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |