De eerste en tweede zijn leukquote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:11 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ik zie dit topic nu pas!![]()
Heb alles eens doorgekeken en er staan echt prachtige foto's tussen..![]()
Photoshoot van 30 mei 2007 Den Haag:
Hey thanks!quote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:33 schreef An24 het volgende:
[..]
De eerste en tweede zijn leuk![]()
Voor de rest vind ik de foto's iets te "frontaal" genomen waardoor je vervorming krijgt in het gezicht. Heel dichtbij gestaan?
Bij de vierde foto vind ik de schaduwen te aanwezig. Let dus goed op waar jij je model ten opzichte van het licht plaatst. of maak een eigen reflextiescherm van bij piepschuim of aluminiumfolie.
De bewerkte foto's vind ik minder. Ze lijkt zo erg bleek en overbelicht. Verder zou ik specifiek bij dit model vragen of ze het haar los doet. (of in ieder geval er meer gebruik van maakt in het gezicht) Ze krijgt zo een erg lang gezicht en dat is niet bij iedereen mooi![]()
Hopelijk heb je er wat aan.
Oh pardon, dat wist ik niet..quote:Op zaterdag 30 juni 2007 14:39 schreef Xilantof het volgende:
@Angelic_Rose:
Met zo'n hoeveelheid aan foto's kun je in het vervolg beter een showcase openen.
ja, zoals deze bijvoorbeeld: [Showcase] Thailandquote:Op zaterdag 30 juni 2007 16:42 schreef Angelic_Rose het volgende:
[..]
Oh pardon, dat wist ik niet..![]()
Ben ik heel dom als ik vraag wat jullie bedoelen met een showcase openen? Een eigen topic bedoel je?
Als de visagie bij de "link"foto wel van jouw hand is, wanneer doen we een shoot danquote:Op zondag 1 juli 2007 22:49 schreef Toeps het volgende:
[afbeelding]
Ik besloot mijn visagieskills eens te testen.
Just kidding...
Je reageert op de verkeerde postquote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:41 schreef Casparovvv het volgende:
[[url=http://xs117.xs.to/xs117/07272/Sergio01klein.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
[..]
Minpuntjes op mezelf:
[..]
quote:
Je hebt gelijkquote:Op vrijdag 6 juli 2007 16:19 schreef pinquit het volgende:
trugvindpost
+ mooi pdehoog! de foto heeft uitstraling, ik zie alleen elke keer dat glimmertje in haar mondhoek.
Thnxquote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:02 schreef Tha_Erik het volgende:
Nou, het is niet zo dat de hele foto verpest is, hoor. Het blijft een fijne plaat.
Ik moet bekennen dat ik dit niet echt trek (understatement). Het is teveel van alles. Als ik deze foto's bekijk weet ik niet meer waar ik naar moet kijken: naar haar kleding, naar haar make-up, naar haar pose, naar haar piercings, sieraden, naar haar haar? Het is dan ook niet mijn smaak hoe ze gekleed gaat. Ik zou als tip willen geven volgende keer iets minder opvallende attributen in de foto te betrekken.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:11 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ik zie dit topic nu pas!![]()
Heb alles eens doorgekeken en er staan echt prachtige foto's tussen..![]()
Photoshoot van 30 mei 2007 Den Haag:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Inderdaad...quote:Op maandag 9 juli 2007 14:32 schreef Robertje het volgende:
Ik vind ze best wel geslaagd...alleen jammer van de schaduw.
Afstand tot de achtergrond vergrotenquote:Op maandag 9 juli 2007 18:38 schreef Esto het volgende:
Dank jullie.
Volgens mij komt de schaduw op foto 2 door de flits (SB-800). Moet er nog mee oefenen maar hoe zou je dat evt kunnen voorkomen/ verminderen?
Wellicht even quoten over welke foto je het hebtquote:Op vrijdag 20 juli 2007 21:54 schreef lienie171 het volgende:
Mooi vind ik aan dit portret de scherpte-diepte.
hij is wat weinig spannend. je had wat meer met licht kunnen doen misschien ?
ook is de afdruk wat grijs, niet duidelijk zwart wit.
Ik weet 't niet zo goed...quote:
klopt absoluut.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:25 schreef CrazyCharlie het volgende:
In scene gezet, maar het model wist het ook niet zo goed...ik was op zoek naar een blik die ik al eerder op de plaat had gezet, blijft erg moeilijk om datgene wat je voor ogen hebt over te brengen...
neuh, meer afwezigheid....quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:38 schreef Xilantof het volgende:
[..]
klopt absoluut.
Mag ik vragen wat voor sfeer je neer wilde zetten? (vanuit het model) Eenzaam? Treurig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |