timetraveling gives me a headache.quote:Op woensdag 25 april 2007 18:24 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Maar die onderlinge verbanden vormen toch de realiteit waarin ze leven? Bij Hiro's tussenkomst kunnen die onderlinge verbanden verstoord worden/anders verlopen, waardoor de realiteit anders loopt, met verschillende uitkomsten (o.a. mogelijk geen explosie, wat Hiro's doel is). Stel dat Hiro idd de explosie weet te voorkomen, dan zou er 5 jaar na dato helemaal geen touwtjessysteem hangen in het atelier, omdat er geen noodzaak was deze op te bouwen ter voorkoming van de bom, omdat deze 5 jaar geleden al voorkomen is. timeparadoxen are a bitch. Of ik zit vastgeroest in oude denkwijzes.
Ik dacht dat Peter alleen Sylar's eigen kracht over kon nemen (telekinese).quote:Op woensdag 25 april 2007 13:29 schreef Knipoogje het volgende:
Verder zijn de makers blijkbaar vergeten dat Sylar een supergehoor heeft. Hij had zo kunnen horen waar Peter zich bevond. En daarnaast zou Peter inmiddels licht horendol moeten zijn van al die decibellen die zijn oren binnenstromen aangezien hij al heel gauw een kracht absorbeert.
In ieder geval kan Peter dus straks ook supergoed horen.
Nog een gaatje: Peter moet een kracht hebben overgenomen van zijn moeder (als die dingen kan opwarmen).
Nadat Future Hiro terugkwam van zijn ontmoeting met Peter in de tram had het touwtjessysteem idd moeten verdwijnen. Dat dat niet gebeurde verbaasde Future Hiro ook (als ik de comic goed begrijp) en betekende dat de uitkomst niet veranderd is. Mogelijk is de inhoud van het touwtjessysteem wel licht veranderd door zijn ingrijpen.quote:Op woensdag 25 april 2007 18:24 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Maar die onderlinge verbanden vormen toch de realiteit waarin ze leven? Bij Hiro's tussenkomst kunnen die onderlinge verbanden verstoord worden/anders verlopen, waardoor de realiteit anders loopt, met verschillende uitkomsten (o.a. mogelijk geen explosie, wat Hiro's doel is). Stel dat Hiro idd de explosie weet te voorkomen, dan zou er 5 jaar na dato helemaal geen touwtjessysteem hangen in het atelier, omdat er geen noodzaak was deze op te bouwen ter voorkoming van de bom, omdat deze 5 jaar geleden al voorkomen is. timeparadoxen are a bitch. Of ik zit vastgeroest in oude denkwijzes.
Ik vond het niet per se crappy, maar wel... lame.quote:Op woensdag 25 april 2007 18:33 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Oude morph zag er ook best crappy uit
Dit was tof.
Eigenlijk ontkom je er niet aan als één van je personages de neiging heeft met de tijd te fuckenquote:Op woensdag 25 april 2007 19:06 schreef Breuls het volgende:
Ik ga me niet wagen aan tijdparadoxen. Ik verwacht namelijk dat de Heroes schrijvers zich daar ook niet (overmatig) mee bezig houden omdat elke andere tijdreisfilm of -serie dat al doet.
Volgens mij heeft Sylar dat telekinese ook gejat van iemand.quote:Op woensdag 25 april 2007 19:23 schreef Symer het volgende:
Ik dacht dat Peter alleen Sylar's eigen kracht over kon nemen (telekinese).
Ja, van Brian Davis.quote:Op woensdag 25 april 2007 19:53 schreef Joer_ het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Sylar dat telekinese ook gejat van iemand.
Hij had toch de gave om direct te kunnen 'zien' hoe dingen werken? Met z'n klokken en alles.quote:Op woensdag 25 april 2007 21:56 schreef SiGNe het volgende:
Sylar had toch in het begin helemaal geen krachten? Die heeft ie allemaal van anderen overgenomen.
Mooi issie hè!quote:
Volgens mij was ie gewoon goed met klokkies, Chandra Suresh had in elk geval geen interesse meer in hem (ik dacht na een bloedtest, 't is alweer een tijdje geleden) en ging op zoek naar andere Heroes, Sylar werd hier nog enorm kwaad om, vermoorde de eerste Hero en kwam toen terug met een gave.quote:Op woensdag 25 april 2007 21:58 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Hij had toch de gave om direct te kunnen 'zien' hoe dingen werken? Met z'n klokken en alles.
Ik denk dus dat ie ze enkel van binnen moet kunnen bekijken (voortbouwend op mijn eerdere stelling dat hij dus kan zien hoe alles werkt). Wat hij daarna met het spul doet weet ik ook niet.quote:Op woensdag 25 april 2007 23:19 schreef SiGNe het volgende:
Ik ga komende week de afleveringen weer doornemen, even op herhaling is voor mij geen slecht idee.
In elk geval moet Sylar kennelijk die hersenen hebben, als hij krachten kan overnemen zoals Peter (door aanraking(?)/in de buurt te zijn) hoeft hij die hersenen ook niet te hebben.
Ik denk niet dat hij ze opeet, kannibalisme is veel te controversieel voor Amerikanen, krijgen ze meteen een X rating.
Of een mooie special 'Cooking Brains with Sylar'quote:Op woensdag 25 april 2007 23:13 schreef Breuls het volgende:
Ik hoop er stevig op dat ze dat nog uit de doeken doen.
Wat lul jij nou slap?quote:Op woensdag 25 april 2007 22:07 schreef Faith5321 het volgende:
we krijgen binnenkort volgens mij een afleveringen over sylar, met uitleg over hem ben wel benieuwd hoe hij zo is geworden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |