quote:Op zondag 22 april 2007 17:09 schreef rubbereend het volgende:
[..]
sterker nog, dit moet Koeman aangerekend worden.
Die wil meer budget en geld. PSV had en heeft dat niet.quote:Op zondag 22 april 2007 17:13 schreef rubbereend het volgende:
Kan Hiddink niet ff het seizoen af komen maken?
Die fotoquote:Op zondag 22 april 2007 17:14 schreef cultheld het volgende:
[..]
[afbeelding]
Welke club zou hem nog willen hebben? Misschien wil Centraal Beheer hem wel contracteren voor wat Apeldoornse reclamespotjes.
Van Vayrynnen ging als één van de weinige strijd uit tegen Liverpool. Mika heeft nooit eens een fatsoenlijke kans gekregen van Koeman terwijl Mendez al weken hopeloos uit vorm was.quote:Op zondag 22 april 2007 17:13 schreef okee6 het volgende:
[..]
Verplaats je eens in Koeman, met deze selectie na de winterstop. Wat had jij kunnen uitrichten? Je kunt een slappeloze Mendéz niet passeren, want dan krijg je een Vayrynen die hakjes speelt. Misschien dat de social skill van Hiddink het inzakeffect had kunnen temperen, maar de kwaliteit is veel minder dan toen.
de hele gelaten houding van Koeman zie je over het elftal uitwaaieren. Ik heb hem tegen Liverpool nauwelijks van de bank af zien komen......... Hij zit er net als Van Basten als een geslagen hond bij. Ik wil passie en emotie zien.quote:En als je kijkt naar vandaag, negen van de tien keer win je wel, bijvoorbeeld met 0-1, 0-2 of 1-3. Vind het nogal makkelijk om te zeggen dat het beter had gekund. Meest genoemd mag het uitlenen van Aissati aan Twente, zou het je een puntje schelen, maar ook dat was niet aan Koeman.
Abramovitz wilde toch eens 'eindhoven' overnemen ?quote:Op zondag 22 april 2007 17:14 schreef okee6 het volgende:
[..]
Die wil meer budget en geld. PSV had en heeft dat niet.
waar ik vooral het breekpunt vind liggen is bij Excelsior uit, die lauwe 0-0. Daar werd geen kansen gereeerd en dar verlies je Alex. Als daar enige energie in die wedstrijd was gestoken was het nooit zo spannend geworden en had de druk nooit zo enorm geworden.quote:Op zondag 22 april 2007 17:15 schreef Zwansen het volgende:
Godverdomme man! 4 minuten voor tijd! Anders waren we gewoon kampioen geworden........![]()
![]()
Philips distantieert zich van omkoping. Dat zal dus niet gaan.quote:Op zondag 22 april 2007 17:16 schreef AminBen het volgende:
[..]
Abramovitz wilde toch eens 'eindhoven' overnemen ?![]()
Dat was best wel krom. Koeman geeft aan dat Alex daar speelde omdat hij dat als een kampioensduel beschouwde. Na de wedstrijd klonk echter uit alle kanalen dat PSV het wel geloofde en even 'adem gehaald had'. Op zich had het daar ook wel recht op, de selectie was krap en er was daadwerkelijk inspanning geleverd.quote:Op zondag 22 april 2007 17:17 schreef rubbereend het volgende:
[..]
waar ik vooral het breekpunt vind liggen is bij Excelsior uit, die lauwe 0-0. Daar werd geen kansen gereeerd en dar verlies je Alex. Als daar enige energie in die wedstrijd was gestoken was het nooit zo spannend geworden en had de druk nooit zo enorm geworden.
Die kerstbal is net zo'n prijs als de JC Schaalquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |