Yeah, ik ben een gemiddeld mensquote:Op zondag 22 april 2007 21:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat klopt dus helemaal, aangezien m medium, gemiddeld moet zijn.
De gemiddelde mens heeft maat 44 en dat klopt dan dus, zie ook de post van isabeau.
Dus maat 44 als m is helemaal zoals het hoort
Gelukkig niet zeg. Dan had jij met jouw lijntje geen kleding meer kunnen kopen.quote:Op zondag 22 april 2007 21:04 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dan vind ik het nog niet kloppen
we zijn (nog) geen amerika
ik kan vaak genoeg een M en 38 aan dus het is niet dat ik daar jaloers op ben ofzo maar ja heb al gezegd dat ik het gewoon niet vind kloppenquote:Op zondag 22 april 2007 21:05 schreef Fannetje het volgende:
Het lijkt me hoe dan ook fijn om een keer in maatje M te passen!
En Miss_S, daar ga jij vast vanzelf ook komen. Ik heb ook een lager BMI dan teigan, maar heb meestal 44 of XL. Dat ligt ook een beetje aan je model en je lengte.
Teigan vind ik erg goed geproportioneed en die kan met gemak leuke jurkjes dragenquote:Op zondag 22 april 2007 21:05 schreef Fannetje het volgende:
En Miss_S, daar ga jij vast vanzelf ook komen. Ik heb ook een lager BMI dan teigan, maar heb meestal 44 of XL. Dat ligt ook een beetje aan je model en je lengte.
ik heb geen lijntje ik ben dikquote:Op zondag 22 april 2007 21:06 schreef YPPY het volgende:
[..]
Gelukkig niet zeg. Dan had jij met jouw lijntje geen kleding meer kunnen kopen.
In Amerika is maat 46 of 48 vast m of nog groter. Weet jij dat Isa?
Misschien zit je met je hoofd nog in de grote maten, heb ik ook lang gehad. Pakte ik bij het winkelen altijd veel te grote kleding. Misschien dat je vandaar 38 hebt, maar dat je eigenlijk ook wel 36 aan kunt als je er aan gewend bent dat je veel slanker bent.quote:Op zondag 22 april 2007 21:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik kan vaak genoeg een M en 38 aan dus het is niet dat ik daar jaloers op ben ofzo maar ja heb al gezegd dat ik het gewoon niet vind kloppen
en 22 bmi is echt nog ver weg
Dat ligt heel erg aan het merk. Ik heb vorig jaar een San Francisco vest gekocht (omdat het *@^((! koud was daar!) en kon met moeite een XL aan. Een ander shirt wat ik heb gepast in een winkeltje moest ik in maat M nemenquote:Op zondag 22 april 2007 21:06 schreef YPPY het volgende:
[..]
Gelukkig niet zeg. Dan had jij met jouw lijntje geen kleding meer kunnen kopen.
In Amerika is maat 46 of 48 vast m of nog groter. Weet jij dat Isa?
Geen flauw ideequote:Op zondag 22 april 2007 21:06 schreef YPPY het volgende:
In Amerika is maat 46 of 48 vast m of nog groter. Weet jij dat Isa?
ja het zit zeker een groot gedeelte in je hoofdquote:Op zondag 22 april 2007 21:08 schreef YPPY het volgende:
[..]
Misschien zit je met je hoofd nog in de grote maten, heb ik ook lang gehad. Pakte ik bij het winkelen altijd veel te grote kleding. Misschien dat je vandaar 38 hebt, maar dat je eigenlijk ook wel 36 aan kunt als je er aan gewend bent dat je veel slanker bent.
Hoe ga je dat oplossen dan? Want de meeste vrouwen hebben nou eenmaal die maat.quote:Op zondag 22 april 2007 21:07 schreef Miss_S het volgende:
44 is hoort ook niet gemiddeld te zijn hier
Dat is natuurlijk wel waar, maar het feit is nu eenmaal dat het wel zo is. Mensen worden steeds dikker.quote:Op zondag 22 april 2007 21:07 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik heb geen lijntje ik ben dik
en toch is het niet goed dat zo'n grote maat dan gemiddeld is
44 is hoort ook niet gemiddeld te zijn hier
In verhouding met die Amerikanen ben je superslank natuurlijk. Daar ging het over toch?quote:
Dat is zo, 44 is best groot. Maar goed dat jij het voorbeeld hebt gegeven, kunnen we zien hoe het ook kan om af te vallen ipv steeds te jojo'en.quote:en toch is het niet goed dat zo'n grote maat dan gemiddeld is
44 is hoort ook niet gemiddeld te zijn hier
ja toch iets om je zorgen om te makenquote:Op zondag 22 april 2007 21:09 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk wel waar, maar het feit is nu eenmaal dat het wel zo is. Mensen worden steeds dikker.
je houd me nog steeds voor de gek hequote:Op zondag 22 april 2007 21:09 schreef YPPY het volgende:
[..]
In verhouding met die Amerikanen ben je superslank natuurlijk. Daar ging het over toch?
[..]
Dat is zo, 44 is best groot. Maar goed dat jij het voorbeeld hebt gegeven, kunnen we zien hoe het ook kan om af te vallen ipv steeds te jojo'en.![]()
Deze quote zou ik als sig moeten nemen!quote:Op zondag 22 april 2007 21:08 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Neeeeeeee, jij bent zoveel meer
Als jij dik bent, wat zijn wij dan wel nietquote:Op zondag 22 april 2007 21:07 schreef Miss_S het volgende:
ik heb geen lijntje ik ben dik
en toch is het niet goed dat zo'n grote maat dan gemiddeld is
44 is hoort ook niet gemiddeld te zijn hier
Daar heeft miss_s wel gelijk in fannetje, als juf moet je toch op die kinderen letten. Ga je een projectje doen of zo?quote:Op zondag 22 april 2007 21:10 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja toch iets om je zorgen om te maken
zeker als je kinderen hebt om daar op te letten
Tuurlijk niet, zou ik nooit doen, ik weet hoe het is om als bmi'er van <25 hier te posten.quote:
Als ik ooit kinderen krijg ga ik daar zeker op letten, maar dan zonder er teveel nadruk op te leggen, want dat schijnt ook niet al te veel effect te hebben.quote:Op zondag 22 april 2007 21:10 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja toch iets om je zorgen om te maken
zeker als je kinderen hebt om daar op te letten
wanneer ik iemand dik vind is waarschijnlijk ook rond maat 44/46quote:Op zondag 22 april 2007 21:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als jij dik bent, wat zijn wij dan wel niet
Maar ik denk dat je een verkeerd beeld hebt van 'dik'. Er is ooit een onderzoek geweest waarbij mensen werd gevraagd vanaf welke maat zij mensen te dik vonden. Dat was geloof ik maat 40, terwijl het merendeel van de mensen maat 44 heeft.
Toevallig hebben we vorig jaar nog een project over gezond eten gedaan en mogen de kinderen bij ons alleen een boterham of fruit meenemen voor in de pauze, en geen koolzuurhoudende drankjes. We zijn dus op de goede weg!quote:Op zondag 22 april 2007 21:11 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Daar heeft miss_s wel gelijk in fannetje, als juf moet je toch op die kinderen letten. Ga je een projectje doen of zo?
ja zo hoeven er zelf niet over na te denken als ze jong zijnquote:Op zondag 22 april 2007 21:12 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Als ik ooit kinderen krijg ga ik daar zeker op letten, maar dan zonder er teveel nadruk op te leggen, want dat schijnt ook niet al te veel effect te hebben.
Zo probeer ik het ook te doen. Verbieden heeft geen enkele zin (dat zie ik aan mezelf). Ik zie meer in doseren en uitleggen waarom hij op sommige momenten geen snoep/eten krijgt.quote:Op zondag 22 april 2007 21:12 schreef Fannetje het volgende:
Als ik ooit kinderen krijg ga ik daar zeker op letten, maar dan zonder er teveel nadruk op te leggen, want dat schijnt ook niet al te veel effect te hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |