Dat ze aan DGK meewerken?quote:Op zaterdag 21 april 2007 21:54 schreef Tissik het volgende:
[..]
Precies, je hebt altijd mensen die denken "waar rook is, zal vuur zijn", en dat er vast wel "een kern van waarheid" in zal zitten.
Dat kan behoorlijke effecten hebben op je carriëre.
Ik vind de reactie van zowel Juf Judith, als van Syl beslist niet overtrokken. Zij zijn zich bewust van de mogelijke effectten van een dergelijke onbezonnen en ronduit stupide actie.
HAaaaaaaaaaaaa HAHAHAquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:17 schreef grazygirl het volgende:
hihihi weer off line
Dag liefquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:18 schreef Liess het volgende:
Ik ga aan de zuip dus, tot straks
Ik kan ook niet in dr bolletje kijken, maar het kan ook een optelsom zijn. Hoe Jaap over overleden familieleden sprak, hoe hij Judith afbekte, en dan haar en de anderen ook nog eens gigantisch te kijk zetten op zn site.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:17 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Mogelijk, maar verplaats je eens in haar situatie. Zou jij volkomen over de rooie raken als de toch al weinig geliefde Jaap tijdens een duidelijke vlaag van verstandsverbijstering zo'n uitspraak over je deed, terwijl je altijd verre bent gebleven van (hard)drugs? Sylvia is doorgaans een uiterst flegmatiek persoon, een meteorietinslag naast de villa zou haar hoogstens wat versuft over haar zonnebrilletje doen kijken, maar nu is ze er opeens als de kippen bij om Japio de wind van voren te geven.
Ik geef toe, het is niet redelijk om mensen een bepaald type reactie te ontzeggen of op basis van een bepaalde (uitblijvende) reactie te gaan zitten speculeren, maar het was wel iets dat mij opviel.
Ik was al begonnen... anders trek ik het niet..quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:18 schreef Liess het volgende:
Ik ga aan de zuip dus, tot straks
Of het is een gevalletje aanstekelijkheid tussen haar en Judith: twee sterke vrouwen die ook wel eens even gekwetst slachtoffer willen spelen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:19 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan ook niet in dr bolletje kijken, maar het kan ook een optelsom zijn. Hoe Jaap over overleden familieleden sprak, hoe hij Judith afbekte, en dan haar en de anderen ook nog eens gigantisch te kijk zetten op zn site.
Kan zijn dat er 2 haringen liggen te ontdooien. Heeft ie eerder uit de koelkast gehaald en noemde hij 'vislippen'.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:20 schreef noekje het volgende:
Zet die nou vis in de sportzaal?
Die doet hij zo tussen zijn okselsquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:20 schreef noekje het volgende:
Zet die nou vis in de sportzaal?
Neuh, ik kan me buitengewoon goed voorstellen dat Judith in dr kuif gepikt is door Jaaps gedrag, heeft niks met slachtofferrol te maken.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Of het is een gevalletje aanstekelijkheid tussen haar en Judith: twee sterke vrouwen die ook wel eens even gekwetst slachtoffer willen spelen.
Okee... zeker weten doe ik ook niets.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:22 schreef mootie het volgende:
[..]
Neuh, ik kan me buitengewoon goed voorstellen dat Judith in dr kuif gepikt is door Jaaps gedrag, heeft niks met slachtofferrol te maken.
Denk je nou echt dat een achtergrondcheck serieus kennis neemt van beledigende dingen die op een ludieke toon op iemands weblog staan? Voor een bedrijf die zo'n achtergrondcheck doet wil ik niet eens werken. En zeg nou zelf, als ik hier en nu beweer dat je een cracksnol bent die zichzelf verkoopt achter het centraal, dan betekent dat toch ook niet dat jij daarmee in de echte wereld in problemen komt?quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:13 schreef Veulen het volgende:
[..]
Tja maar nu heb je het over een prive situatie. Maar wat als je met je hoofd op tv bent en op internet en je weet dat bijna iedereen die je ooit gekent heeft dat leest, of nog erger mensen die je in de toekomst gaat ontmoeten? Denk niet alleen aan de gevolgen voor nu. Maar denk er ook even aan dat die mensen over een jaar weer de wereld in gaan en moeten solliciteren. Dan volgt er een achtergrond check en hoort zo'n baas... Drugs hoer (kuch) uit de gouden kooi... Dan hoeft het niet waar te zijn maar dan is het verhaal snel bekeken. Reken daar maar op.
Uuh misschien heb je wel gelijk, maar Jaap heeft al zoveel aan zichzelf kapot gemaakt dat zijn enige kans misschien is om zich in het huis te verbeteren. Sowiezo zou ik als ik Jaap was Talpa flink gaan aanklagen voor de negatieve manier waarop ie in beeld is gebracht, en de blijvende psychische schade die het programma heeft veroorzaakt. Talpa had al zoveel kunnen doen, maar nu is het denk ik te laat.quote:En in dat geval denk ik dat een toneelhaak in jaaps belang kan zijn. Zeg nou zelf zo iemand moet je toch tegen zichzelf in bescherming nemen en niet manipuleren voor een tv programma? Dit is geen huub of natasia die heel goed wisten wat voor gezeik ze zouden krijgen.
Kan me ook voorstellen, dat het pijnlijk is dit soort zaken te moeten meemaken door gedrag/actie van een medebewoner/miljonair. Dat diverse posters op diverse fora een mening over je etaleren, dat kan en gebeurt ook, maar dat een medebewoner/miljonair dat doet, komt klaarblijkelijk hard aan.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:22 schreef mootie het volgende:
[..]
Neuh, ik kan me buitengewoon goed voorstellen dat Judith in dr kuif gepikt is door Jaaps gedrag, heeft niks met slachtofferrol te maken.
quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:24 schreef Ning het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=UWOi0UhsmfY
Silvia uit haar dak
Van vol
Een soort van toneelhaak.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:22 schreef grazygirl het volgende:
-knip-
stond net op DGK site en nu weer weg, wat is dat toch daarzo?
Die zijn niet om op te eten. Daar wilde hij Natas mee verblijden, als ik het goed heb begrepen, aanegzien het overeeenkomt met haar vislippen, alsdus Jaap.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:22 schreef Charmian het volgende:
Hoe lang zijn die twee vissen al buiten de koelkast en wanneer is hij van plan ze op te eten?
Hoop dat ze verrot zijn en dattie dat niet proeft.
'quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:29 schreef Marrije het volgende:
[..]
Die zijn niet om op te eten. Daar wilde hij Natas mee verblijden, als ik het goed heb begrepen, aanegzien het overeeenkomt met haar vislippen, alsdus Jaap.
Zulke dingen gaan een eigen leven leiden, dat weet je ook best. Vaak is de bron al lang verdwenen en rommelen alleen de geruchten nog door. Een onbesproken verleden heeft niemand, maar zulke opmerkingen...quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:23 schreef Maanvis het volgende:
Denk je nou echt dat een achtergrondcheck serieus kennis neemt van beledigende dingen die op een ludieke toon op iemands weblog staan? Voor een bedrijf die zo'n achtergrondcheck doet wil ik niet eens werken. En zeg nou zelf, als ik hier en nu beweer dat je een cracksnol bent die zichzelf verkoopt achter het centraal, dan betekent dat toch ook niet dat jij daarmee in de echte wereld in problemen komt?
Jaap is geen natasia. Die probeert zichzelf vooruit te helpen, jaap helpt zichzelf alleen maar de goot in.quote:Uuh misschien heb je wel gelijk, maar Jaap heeft al zoveel aan zichzelf kapot gemaakt dat zijn enige kans misschien is om zich in het huis te verbeteren. Sowiezo zou ik als ik Jaap was Talpa flink gaan aanklagen voor de negatieve manier waarop ie in beeld is gebracht, en de blijvende psychische schade die het programma heeft veroorzaakt. Talpa had al zoveel kunnen doen, maar nu is het denk ik te laat.
Kan over al die shit niet een apart topic gemaakt worden..quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:31 schreef Veulen het volgende:
[..]
Zulke dingen gaan een eigen leven leiden, dat weet je ook best. Vaak is de bron al lang verdwenen en rommelen alleen de geruchten nog door. Een onbesproken verleden heeft niemand, maar zulke opmerkingen...
Vergeet ook niet haar vrienden en dergelijke.
[..]
Jaap is geen natasia. Die probeert zichzelf vooruit te helpen, jaap helpt zichzelf alleen maar de goot in.
Hoezo klaag je iets aan als je het zelf doet? Je kan iets bijna niet goed in beeld brengen als het zo slecht is.
Niet zo gek als jarenlang 4000 cal. per dag eetquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:35 schreef Charmian het volgende:
zittie nou ook gewoon te ruften op die fiets, echt waar, die heeft een zwaar maag- en darmprobleem met al die valse luchten
Ach, er mag wel meer nietquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:31 schreef Charmian het volgende:
[..]
'
ok dan, maar ik dacht dat ze niet met voedsel mochten rotzooien
Ach, ze mogen van alles niet, maar dat schijnt niet uit te makenquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:31 schreef Charmian het volgende:
[..]
'
ok dan, maar ik dacht dat ze niet met voedsel mochten rotzooien
Niemand lukt het en Jaap lukt het met 10 zinnen, de echte Silvia....ik wist hetquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:24 schreef Ning het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=UWOi0UhsmfY
Silvia uit haar dak
Van vol
4000? teringjantje dat is echt heel veel, en waarschijnlijk ook nog eens een keer allemaal slechte vetten, slechte koolhydraten en veel te veel eiwitten. Die is verrot van binnen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:37 schreef Sporti het volgende:
[..]
Niet zo gek als jarenlang 4000 cal. per dag eet![]()
Misschien ernaquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:42 schreef scanman01 het volgende:
Damn, weer pokeren. Ik dacht dat er nog wel wat vuurwerk met Jaap zou komen.
Maar nee, ze zitten weer een spelletje te doen
Als je een lucifer bij z'n kont zou houden........ vuurwerk zatquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:42 schreef scanman01 het volgende:
Damn, weer pokeren. Ik dacht dat er nog wel wat vuurwerk met Jaap zou komen.
Maar nee, ze zitten weer een spelletje te doen
Maar dan wil ik slapenquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:43 schreef getl0st het volgende:
[..]
Misschien erna
Denk dat er vannacht wel weer wat te zien valt
Dat dacht ik gister ook.. en kijk wat ik vannacht gemist heb!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |