Je begrijpt dat je door dit te benadrukken juist meer kans maakt op zulke reacties?quote:Op donderdag 19 april 2007 15:11 schreef Bean. het volgende:
(Ik ben nog nooit naar de hoeren geweest, dus standaard-laag-niveau-fok!-posts zoals "hoerenloper" kunnen achterwege worden gelaten.)
Precies. (Ga je nu zelf m'n punt voor me maken ?quote:Op donderdag 19 april 2007 17:26 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Zeg nou zelf, beetje een riool schoonspuiten met een hoge drukspuit of een vieze zwerver kerel met geld die jouw eigen riool een rubbertje aan het bespuiten is.
[..]
Nee. Maar dat is met een computerprogrammeur ook zo.
Nee, maar ze krijgen wel te maken metquote:Op donderdag 19 april 2007 17:19 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Niet geheel vrijwillige vuilnismannen? Leg uit?
Worden vuilnismannen ontvoerd om ergens bakken op te gaan halen? Is de baas van de vuilnisman een ventje die hem maandelijks bedreigd met een stilleto? Moet de vuilnisman de huizen bij langs omdat hij anders z'n heroine niet kan betalen?
eens. Dussss.. verscherpte controle dan maar?quote:Verbod op prostitutie is natuurlijk het andere uiterste. Maar het struisvogelgedrag waar we in NL mee bezig zijn is ook niet goed.
Ik ken veel mensen, waaronder mijn ouders,quote:Op donderdag 19 april 2007 17:26 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Zeg nou zelf, beetje een riool schoonspuiten met een hoge drukspuit of een vieze zwerver die jouw eigen riool aan het bespuiten is.
[..]
Nee. Maar dat is met een computerprogrammeur ook zo.
Het hier helemaal mee eens is...quote:Op donderdag 19 april 2007 17:23 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Een club met een net imago, bekend en gecontroleerd door de overheid, dan ben je al een heel eind hoor. De gemiddelde hoerenloper weet heus wel dat als hij op een heroinehoertje afstapt, dat daar grote problemen achter zitten. Nu is dat ook bij club-prostitutie niet uit te sluiten, maar de kans is al een stuk kleiner.
Ook niet iedere hoer is een uitgebuitte Poolse of drugsverslaafde. Er is wel degelijk een groep die gewoon erg veel geld verdient en daarom uit vrije wil in een club werkt.
quote:Op zondag 22 april 2007 08:29 schreef M_Schtoppel het volgende:
Heb de laatste 3 jaar samen met een vriend zeer intensief het hele man-vrouw-versiergebeuren bestudeerd en een hoop geleerd. Ben er nu mee gestopt omdat ik het wel welletjes vond. Die vriend van me heeft het afgelopen jaar 1000 (!!!) vrouwen benaderd met het doel een one-night-stand te hebben.
DUH!! Alsof hij ze zo benadert, tuurlijk niet. Hij begint gewoon een gesprek en gaat vandaar uit verder, lijkt me ook vrij logisch.quote:Op zondag 22 april 2007 08:58 schreef Lollifant het volgende:
[..]
Gek he dat meisjes niet happen als er zo'n lompe vent op je afstapt "One night stand??" Ik vind het nog een wonder dat er 3 vrouwen waren die wel wilden.
Echt zielig.
Voor mij is het gewoon gevoelsmatig, maar ik vind het altijd wat sneu's hebben, en ook minderwaardig als mannen naar de hoeren gaan.
Jij beschrijft het zelf zo. En dan nog, alsof vrouwen dat niet doorhebben...quote:Op zondag 22 april 2007 11:09 schreef M_Schtoppel het volgende:
[..]
DUH!! Alsof hij ze zo benadert, tuurlijk niet. Hij begint gewoon een gesprek en gaat vandaar uit verder, lijkt me ook vrij logisch.
Ik vind kinderen vermoorden of zo nog iets erger eigenlijk.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:00 schreef M42 het volgende:
[..]
Vreemdgaan is niet erg wou je zeggen?
Ik vind het het lafste wat je maar kan doen als mens![]()
Ik vind het gewoon een raar iets. Sex door ervoor te betalen. Ieder zijn meug hoor. maar niks voor mij.quote:
Niet meer Verkrachten draait niet om de sex maar de macht en controlequote:Op donderdag 19 april 2007 17:16 schreef erodome het volgende:
Ik vraag me trouwens af of er echt wel meer verkrachtingen enzo komen als er geen hoeren zijn, er zit een groot verschil tussen willen wippen en iemand verkrachten namelijk.
Ik kan me zo voorstellen dat naar de hoeren gaan ook een soort van machtsgevoel geeft. Een mooie vrouw die je anders misschien geen blik waardig gekeurd had nu kunnen 'dwingen' tot seks omdat je ervoor betaald.quote:Op zondag 22 april 2007 20:21 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Niet meer Verkrachten draait niet om de sex maar de macht en controle
want?quote:Op zondag 22 april 2007 05:31 schreef Stratos het volgende:
Tsja mannen die naar de hoeren gaan, zijn zelf hoeren.
Inderdaad, hoer zijn we eigenlijk allemaal, en de belastingdienst is onze pooierquote:Op zondag 22 april 2007 05:31 schreef Stratos het volgende:
Tsja mannen die naar de hoeren gaan, zijn zelf hoeren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |