quote:Eredivisie voortaan live via digitaal kanaal
anp | Gepubliceerd op 28 september 2007, 21:54
Laatst bijgewerkt op 28 september 2007, 22:02
RIJSWIJK - De wedstrijden van het eredivisie voetbal zijn vanaf dit weekeinde voortaan rechtstreeks te volgen via de zender Sport 1 op het digitale kanaal van de meeste kabeltelevisiebedrijven. Dat heeft een woordvoerder van kabelaar UPC vrijdag gezegd.
De kabelbedrijven hebben hiertoe een overeenkomst gesloten met Tele2 die de rechten op de rechtstreekse uitzendingen van de eredivisie bezit. Behalve eredivisievoetbal komt er ook een voetbalprogramma dat door Kees Jansma en Wim Kieft wordt gepresenteerd.
bron
wowquote:Tele2 Voetbal is via de kabel op 3 verschillende manieren te verkrijgen.
Sport1 stelt voor al haar digitale kabelabonnees vanaf dit moment ook Tele2 Voetbal beschikbaar. Bestaande en nieuwe SPORT1-kabelabonnees kunnen zodoende vanaf dit weekend ook Eredivisiewedstrijden rechtstreeks volgen.
Het is daarnaast ook mogelijk om Tele2 Voetbal te kijken in combinatie met een Film1Sport1-abonnement of als 'stand-alone' product.
Aangezien alle SPORT1-abonnees via de kabel per direct nu ook Tele2 Live Eredivisie Voetbal zullen ontvangen, zal het aantal huishoudens waar rechtstreeks naar het beste voetbal van Nederland gekeken kan worden naar verwachting bijna verdubbelen.
Heerlijk man, wat een aanbod nu bij Sport1quote:Live Eredivisie Voetbal nu ook via de kabel, o.a. in combinatie met SPORT1.
Auteur : Herman de Vries . 28 september 2007 21:33 . 2 Reacties
Vanaf zaterdag 29 september gaan de Nederlandse kablebedrijven ook Tele2 Eredivisie Voetbal in haar digitale pakketten doorgeven. Hierdoor is het nu voor de meer dan 1 miljoen digitale kabelabonnees mogelijk om een Tele2 Eredivisie Voetbal abonnement te nemen.
Tele2 Voetbal is via de kabel op 3 verschillende manieren te verkrijgen.
Sport1 stelt voor al haar digitale kabelabonnees vanaf dit moment ook Tele2 Voetbal beschikbaar. Bestaande en nieuwe SPORT1-kabelabonnees kunnen zodoende vanaf dit weekend ook Eredivisiewedstrijden rechtstreeks volgen.
Het is daarnaast ook mogelijk om Tele2 Voetbal te kijken in combinatie met een Film1Sport1-abonnement of als 'stand-alone' product.
Aangezien alle SPORT1-abonnees via de kabel per direct nu ook Tele2 Live Eredivisie Voetbal zullen ontvangen, zal het aantal huishoudens waar rechtstreeks naar het beste voetbal van Nederland gekeken kan worden naar verwachting bijna verdubbelen.
Op Tele2 Eredivisie Voetbal zijn alle Eredivisie wedstrijden te zien. Als er een wedstrijd is wordt deze live uitgezonden. Indien er meerdere wedstrijden tegelijkertijd zijn, wordt één van deze wedstrijden op het tweede Tele2 Voetbal kanaal rechtstreeks uitgezonden. De andere wedstrijden worden in delay uitgezonden.
Op korte termijn zal ook een live studioprogramma aan de uitzendingen van de Eredivisiewedstrijden worden toegevoegd. Dit zal worden gepresenteerd door Kees Jansma en John van Vliet en van analyses worden voorzien door onder anderen Wim Kieft en Marc van Hintum. Vanzelfspekend zullen zij ook nog te zien in de verschillende SPORT1 uitzendingen
Dat was vroeger zo bij het VoetbalKanaal. Alle negen wedstrijden op een rij en dan ging het volgens mij ook om de Premier League.quote:Op zaterdag 29 september 2007 00:48 schreef venomsnake het volgende:
Het is vooral interessant voor de supporters van Ajax/Feyenoord/PSV/AZ.
Je krijgt namelijk 2 kanalen van tele2, die komen op kanaal 7 en 8 van Sport1.
Wedstrijden van bovengenoemde clubs zullen bijna altijd worden gekozen voor de 2 live kanalen.
De andere wedstrijden worden in delay uitgezonden.
Hopelijk koopt Sport1 komende zomer (?) de rechten, paar extra kanalen erbij en alle wedstrijden live.
Programma van dit weekend:
Zaterdag 29 sept:
19.30 u Live NAC Breda - PSV
20.00 u Live Feyenoord - sc Heerenveen
23.40 u Delay Groningen - Sparta
Zondag 30 sept
11.55 u delay Roda JC - Excelsior
14.30 u Live Ajax - VVV Venlo
14.30 u Live Heracles - AZ
18.10 u delay Utrecht - Vitesse
20.00 u delay NEC - Willem II
21.50 u delay De Graafschap - Twente
Inderdaad, ik heb echt zin in het voetbalweekend van Sport1.quote:Op vrijdag 28 september 2007 22:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Heerlijk man, wat een aanbod nu bij Sport1![]()
Zou ik maar vanuit gaan. Tele2 wil namelijk van die rechten af. En ik zie in Nederland geen ander(e) zender/bedrijf die dit zou willen kopen. Dus dit is naar mijn idee al een voorbode op komende zomer.quote:Op zaterdag 29 september 2007 00:48 schreef venomsnake het volgende:
Hopelijk koopt Sport1 komende zomer (?) de rechten, paar extra kanalen erbij en alle wedstrijden live.
Misschien als je je heel erg verveelt. Anders kan ik het me ook niet voorstellen.quote:Op zaterdag 29 september 2007 08:41 schreef Staanplaats het volgende:
Wie gaat er in godsnaam een wedstrijd in delay zitten kijken?
Sport1 heeft momenteel 8 kanalen. dus dat lukt wel.quote:Op zaterdag 29 september 2007 13:39 schreef MaxPower het volgende:
. En waar wil Sport1 al die buitenlandse wedstrijden laten?
Duidelijk! Wordt het erg interessant van....quote:Op zaterdag 29 september 2007 13:43 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Sport1 heeft momenteel 8 kanalen. dus dat lukt wel.
De meeste kanalen worden gebruikt op zaterdagmiddag voor de Premier league, maar het eredivisievoetbal is op zaterdagavond en zondagmiddag. Dat zijn precies de tijdstippen dat er internationaal iets minder wedstrijden gespeeld worden. Dus aan die 8 kanalen heb je momenteel wel genoeg. Er blijven dus 6 kanalen over op het moment dat er eredivisie voetbal gespeeld wordt.
Wordt wel krapjes..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |