abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 18 april 2007 @ 12:56:58 #1
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48457479
Op een blog op de site van de Volkskrant is Daan Westerink een tot haataanhitsende lastercampagne tegen mij begonnen. Zie:

http://www.volkskrantblog.nl/bericht/119421

Zij heeft mij geblokkeerd, zodat ik niet kon reageren. Als antwoord daarop ben ik een blog begonnen waarin ik reageerde op de haatcampagne van Westerink. Deze blog en een andere blog zijn door de redactie van de Volkskrant verwijderd en mij is het onmogelijk gemaakt nog te schrijven op mijn blog.

Deze verwijderde blogs staan op mijn site
http://www.andreas333.com/nl/weerwoord/

onder de titels:

- Haatblog van Daan Westerink bij de Volkskrant
- Verwijderd bij de volkskrant.nl: Nazi-nederigland

In de journalistiek geldt het recht om te reageren wanneer je wordt aangevallen. Dit recht is mij door de Volkskrant ontnomen.

Al vanaf 1988 voeren diverse groepen haat- en lastercampagnes tegen mij. Sinds 1995 is dat georganiseerd en komt het voortdurend uit de hoek van extreem links. Ik noem ze linkse nazi's of nedernazi's. Daan Westerink heeft op haar blog bij de Volkskrant de schrijfsels van deze links-nazistische haatzaaiers aangehaald en lasterlijke suggesties gedaan. Zo beweert ze, dat ik er een dubieuze rassenleer op na zou houden, hergeen niet het geval is. Hiermee heeft zij zichzelf in de links-nazistische hoek geplaatst.

Ik heb de Volkskrant op de hoogte gesteld van de feiten. Deze reageerde hierop per email:

Beste meneer Vuurwolf
Uit niets blijkt dat u niet in staat was gesteld om te reageren op het weblog van Daan Westerink. Daarnaast is dat wat zij over u schreef niet te vergelijken met wat u over haar schrijft. Uit haar bericht spreekt bezorgdheid en verbazing; uit uw bericht, sorry dat ik het zeg, oprechte haat.
met vriendelijke groet,
GJ Bogaerts, chef redactie internet, de Volkskrant


De Volkskrant blijkt partij te kiezen voor iemand die zichzelf in de link-nazistische hoek heeft geplaatst en die een blog speciaal tegen mij is begonnen met geen ander doel dan haat zaaien en laster verspreiden. Ik ben anders. Ik ben afwijkend, een autochtone vreemdeling. De Volkskrant geeft hier haar haat tegen autochtone vreemdelingen bloot. Mensen met een alternatief spiritueel wereldbeeld zijn 'charlatans', 'bedriegers', 'gevaarlijke mensen waarover men zich oprecht bezorgd moet maken'. Kort samengevat: Ik ben de jood van de Volkskrant. Nazi's hebben joden nodig om hun nazisme volledig te maken.

Volkskrant discrimineert:

De volkskrant heeft niet de moeite genomen zorgvuldig naar de inhoud van de blogs te kijken. Er is ook geen aandacht aan mijn klacht besteed. Klachten van joden worden door nazi's niet serieus genomen. En ik ben de jood van de Volkskrant. Men heeft mijn blogs verwijderd en die van Daan Westerink laten staan. Daarmee discrimineert de Volkskrant op basis van levensovertuiging c.q. religie. Daarmee heeft de Volkskrant zichzelf in de link-nazistische hoek geplaatst.

Moordenaar van Pim Fortuyn:

Zou Volkert van der G. Pim Fortuyn hebben vermoord indien hij niet voortdurend was aangehitst door de media? Als u een krant zou moeten noemen die het meest heeft bijgedragen aan het scheppen van een klimaat waarin Pim Fortuyn kon worden vermoord, welke krant zou u noemen? Als er een juryrechtspraak zou zijn als in de USA en u zou jurylid zijn en de aanklager zou de Volkskrant beschuldigen van moord op Pim Fortuyn, zou u de Volkskrant schuldig verklaren?

Een kwart eeuw links nazisme:

Rond 1982 begon extreem-links een haat- en lastercampagne tegen alles wat spiritueel is. Keerpunt is vermoedelijk het boek 'de onbekrepen wijze maagd', een pamflet van de kleine aarde vooral gericht tegen Mellie Uyldert. De schrijver, Felix Zwitser, heeft mij indertijd misleid over zijn bedoelingen en heeft utspraken van mij in dat boek verdraaid weergegeven en heel veel van wat ik gezegd heb en wat niet in zijn kraam tepas kwam gewoon weggelaten. Het is geen journalistiek werk, het is een lasterlijk en tot haataanhitsend pamflet.

Sinds de verschijning van dat boek wordt er voortdurend tot haat aangehitst door linkse nazi's. Mensen met een alternatief wereldbeeld worden voortdurend in een kwaad daglicht gesteld, er worden voortdurend lasterlijke suggesties gedaan. Sjamanen, mensen die mediteren, mensen die aan alternatieve genezing doen zijn volgens de linkse-nazi's allemaal extreem-rechts. Zelfs Jomanda is extreem rechts volgens de linkse nazi's Harry Westerink en Erik Krebbers. Sinds halverwege de jaren '90 hebben deze twee nazi's zich verenigd in stichting Simpos. Inmiddels hebben de linkse nazi's van AFA hun gedachtengoed overgenomen en deze voeren nu ook al heel veel jaren een voortdurende haat- en lastercampagne tegen alles wat alternatief is.

Simpos, AFA en hun aanhang krijgen voortdurend een podium in de media, met name ook bij de Volkskrant en het NRC Handelsblad. Ik herinner me een opinievormend artikel van een redacteur van het NRC Handelsblad, waarin lovend werd gesproken over AFA-Kafka en 'hun heroïsche strijd' tegen extreem rechts. Dat was voor mij reden om mijn abonnement op te zeggen.

Het linkse nazisme van het OM:

Toen ik in 1999 klachten indiende tegen Panorama, Harry Westerink en Simpos werden deze klachten op zeer beledigende wijze afgedaan door officier van justitie P. Velleman. Een verslag hiervan staat op internet, compleet met de volledige schrijfsels van P. Velleman. klik hier voor verslag Sindsdien beschouw ik OM als een eufisme voor 'Waffen SS'.

Gaan wij een 'jodenster' dragen?

Als het aan de linkse nazi's ligt, moeten mensen met een alternatief wereldbeeld binnenkort een variant van de 'jodenster' gaan dragen. Spelden wij onszelf een 'jodenster' op? Kopen wij zelf een enkele reis naar Auschwitz om daar onze rechtvaardige bestraffing te ondergaan voor het feit dat wij (nog) bestaan? Gaan wij vrijwillig 'onder de douche staan' om eens een ferme teug Zyclon-B in te ademen?

Ondergetekende doet dat niet. Ik eis van de nederlandse samenleving:

* harde maatregelen tegen het linkse nazisme;
* excuses van de nederlandse overheid;
* schadevergoeding van de nederlandse overheid, omdat het OM geweigerd heeft mij in bescherming te nemen tegen de haat- en lastercampagnes van de linkse nazi's en omdat zij geweigerd heeft mijn mensenrechten te handhaven.

Andreas Vuurwolf
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
  woensdag 18 april 2007 @ 12:59:51 #2
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_48457621
pi_48457763
ONZ?
KLB?
TRU?
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  woensdag 18 april 2007 @ 13:03:04 #4
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_48457797
  woensdag 18 april 2007 @ 13:04:38 #5
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48457876
Heb je zelf ook maar enig idee van het concept 'nazisme'? Dwaas.
Zyggie.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:04:52 #6
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48457884
Zyggie.
pi_48457909
Je hebt een erg extreme mening, wie het niet met jou eens is, die pleur je in een hoek en hoe....

Waarom heb jij 2 'namen'?
  woensdag 18 april 2007 @ 13:05:24 #8
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48457910
Hier op fok zitten ook allemaal linkse nazi's. Ze volgen je zelfs op straat heb ik gehoord.
Zyggie.
pi_48457953
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:05 schreef Zyggie het volgende:
Hier op fok zitten ook allemaal linkse nazi's. Ze volgen je zelfs op straat heb ik gehoord.
Je noemde hem een dwaas, ik ben benieuwd welke krachtterm hij nu voor jou verzint
pi_48457988
Wanneer verwacht je precies te worden gedeporteerd?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_48458085
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  woensdag 18 april 2007 @ 13:11:48 #12
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_48458201
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
  woensdag 18 april 2007 @ 13:12:20 #13
119221 Aurelianus
Sebastokrator
pi_48458224
AAAAHAHAHAHAHAHAHA.
Gelegenheidssedevacantist extraordinaire. Een dozijn lama's en je grootvader. Tweede Exloërmond, ofwel het vagevuur. De schemerlamp van je nachtmerries. Vla, en veel ervan. Verlanglijst: vijf pedaalemmers en het einde der tijden.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:13:31 #14
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48458285
Schopje stormfront.
Zyggie.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:14:34 #15
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_48458329
Trouwens Andreas, er staat zoveel op je site dat ik totaal niet gewaar kan worden wat er allemaal aan de hand is enzo. Geef eens een samenvatting
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_48458423
spam
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_48458458
is dit 'nieuwe politiek'
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_48458467
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:05 schreef opgebaarde het volgende:
Je hebt een erg extreme mening, wie het niet met jou eens is, die pleur je in een hoek en hoe....

Waarom heb jij 2 'namen'?
Ik heb toch nog even een poging gedaan om te kijken waar het nou eigenlijk om gaat. En meneer heeft dus een dubbele naam omdat hij shamaan is (en dan niet in World of warcraft ofzo).
quote:
Over mijzelf:

Ik ben shamaan, mijn inwijdingsnaam is Andreas Vuurwolf.Vanaf 1974 besteed ik dagelijks een paar uur aan ademoefeningen, meditatie, yoga, etc. Ik ben vegetarier sinds 1974.

Vanaf 1988 geef ik full-time les in shamanisme, yoga, magie, runen, alfatraining, en nog veel meer.Ik ben auteur van 14 boeken en 200 TRANCE-FORMATIE CDs waarmee je jezelf kunt ontwikkelen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  woensdag 18 april 2007 @ 13:19:08 #19
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_48458543
Misschien moet je je eens inschrijven bij een inrichting. Ik moet zeggen dat ik me oprecht zorgen maak over je geestelijke gesteldheid en dat een beginnende psycholoog hier ongetwijfeld tientallen kenmerken voor leuke syndroompjes op nahoud, zoals paranoia en grootheidswaanzin?
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:19:25 #20
174520 BreakSpear
Sociaal & Liberaal
pi_48458556
Blijkbaar werken zijn cd's niet bij hem zelf:
quote:
CD Houden van anderen 1: Een fantastisch zelfbeeld

Kun jij van anderen houden? Kun jij je afkeer en haat verwijderen? Kun je liefde voor anderen programmeren? Diep in je hart ken je het antwoord. ... Je leert je zelfbeeld te houden van andere mensen. ...Je krijgt meer waardering voor andere mensen. En je zelfbeeld wordt goedhartig tegenover anderen. En alle haat en wrok verdwijnt uit je zelfbeeld.
quote:
CD Houden van anderen 2: Liefde voor anderen

In deze TRANCE-FORMATIE leer je je houding tegenover anderen te beheersen. En je leert anderen te waarderen. Je verbetert je relaties met anderen. Je wordt steeds actiever. Je neemt het initiatief in je relaties. Het zijn jouw relaties en jij kunt deze beïnvloeden.

Gun je anderen liefde en geluk? Of heb je een hekel aan anderen? Vind je je medemensen niet goed genoeg? Laat deze vragen goed tot je door dringen. En terwijl je dat doet, word je je bewust van al je destructieve gedachten en gevoelens over anderen. En je laat ze los. Je begint te houden van anderen. En je vergeeft je medemensen alles. Je gunt je medemensen het allerbeste. En je gunt je medemensen liefde en geluk. En je doet alles wat nodig is, om warm en liefdevol te worden.
http://www.andreas333.com/nl/nebc/cd/cd_ander.htm
Als God het kwaad wil voorkomen maar daar niet toe in staat is, dan is hij machteloos. Als hij dat kan, maar het niet wil is hij kwaadwillend. Als hij daartoe in staat is en het ook wil, waar komt dan het kwaad vandaan?
  woensdag 18 april 2007 @ 13:19:40 #21
119221 Aurelianus
Sebastokrator
pi_48458566
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:17 schreef Monolith het volgende:
Ik heb toch nog even een poging gedaan om te kijken waar het nou eigenlijk om gaat. En meneer heeft dus een dubbele naam omdat hij shamaan is (en dan niet in World of warcraft ofzo).
Die is de weg kwijt.
Gelegenheidssedevacantist extraordinaire. Een dozijn lama's en je grootvader. Tweede Exloërmond, ofwel het vagevuur. De schemerlamp van je nachtmerries. Vla, en veel ervan. Verlanglijst: vijf pedaalemmers en het einde der tijden.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:20:28 #22
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_48458605
En mogelijk een evidence-based behandeling met enige psychofarmaca
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_48458716
André van de Wal? Die zalfkwakker?
pi_48458727
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:17 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik heb toch nog even een poging gedaan om te kijken waar het nou eigenlijk om gaat. En meneer heeft dus een dubbele naam omdat hij shamaan is (en dan niet in World of warcraft ofzo).
[..]
14 boeken?

14 titels:
1: Nazisme en Link
2: Links en Nazisme
3: Volkskrant en nazisme
4: nazisme en Volkskrant
5: Links en de Volkskrant
6: De volkskrant en links
7: Lastercampagne en Links
8: Links en latercampagne's
9: Nazisme, links en lastercampagne's
10: Nazisme, lastercampagne en links
11:De volkskrant, lastercampagne en links
12: Nazisme, de volkskrant en links
13: de volkskrant, lastercampagne en nazisme
14: Voor elke gek een gebrek.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_48458769
Spijkers op laag water ?
Honey ! Take me drunk, i am home !
pi_48458780
WIe ben jij een of andere niets betekende mannetje ?
  woensdag 18 april 2007 @ 13:24:35 #27
174520 BreakSpear
Sociaal & Liberaal
pi_48458796


Dit komt ook van zijn site. Vooral dat laatste stukje is sterk: "Niet door te kankeren op de wereld, maar door jezelf te verbeteren." Nou Andreas, je weet wat je te doen staat. Zet je cd op, en trance-formeer jezelf.
Als God het kwaad wil voorkomen maar daar niet toe in staat is, dan is hij machteloos. Als hij dat kan, maar het niet wil is hij kwaadwillend. Als hij daartoe in staat is en het ook wil, waar komt dan het kwaad vandaan?
pi_48458811
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:19 schreef BreakSpear het volgende:
Blijkbaar werken zijn cd's niet bij hem zelf:
[..]


[..]

http://www.andreas333.com/nl/nebc/cd/cd_ander.htm
Als ik dat weblog van die Daan Westerink mag geloven dan werkt het inderdaad niet al te best.
quote:
Ik citeer: 'Ik stel voor, om alle linkse nazi-beesten in een Hercules transport vliegtuig te laden en boven de Atlantische oceaan te dumpen als visvoer. Komt Nederland gelijk tot rust.'
Okee, nog eentje dan: 'rot dan op naar Neurenberg en hang je zelf op, smerig nazi-beest.' Deze liefdevolle woorden wierp u een kritische schrijfster toe, die niet in katzwijm viel voor uw theorieën over aura-reading op afstand en liefde stralen door de telefoon.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  woensdag 18 april 2007 @ 13:26:31 #29
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48458881
Zyggie schreef:
"Heb je zelf ook maar enig idee van het concept 'nazisme'? Dwaas."

Nazisme was oorspronkelijk de ideologie van de NSDAP.
NSDAP is de afkorting van
nationaal SOCIALISTISCHE duitse ARBEIDERS PARTIJ.

Het nazisme wordt vaak extreem RECHTS genoemd, maar dat is een linkse leugen.
Toen de nazi's in 1933 aan de macht kwamen, werd het bedrijfsleven gedwongen om goederen en diensten te leveren tegen door de nazi's gedicteerde prijzen.
De nazi-economie was gewoon een socialistische economie,
geen vrije markt economie.

Wanneer ik spreek van linkse nazi's is dat taalkundig dus onjuist. Nazi's zijn per definitie links.
Maar door de linkse leugens is het idee ontstaan dat nazi's rechts zouden zijn.
Ter onderscheid van ouderwetse nazi's en neonazi's spreek ik dus van linkse nazi's.
We zouden ze ook NEDER-NAZI's kunnen noemen.

De ideologie van de oude Nazi's:
Om de duitse heilstaat te bereiken diende de samenleving te worden gereinigd van ongewenste elementen: joden, zigeuners, homo's, helderzienden, astrologen, etc.
De vervolging van ongewenste elementen kende drie stadia.
In het eerste stadium (1933-1938) werden ongewenste elementen opgejaagd, gediscrimineerd,
buitengesloten en aangemoedigd om te emigreren.
In het tweede stadium (kristalnacht 1938 tot wansee-conferentie 1943) werden ze verzameld in werkkampen.
In het derde stadium (1943 - 1945) werden ze systematisch vernietigd.

De ideologie van de linkse nazi's of nedernazi's:
Om de Nederlandse heilstaat te bereiken diende de samenleving te worden gereinigd van ongewenste elementen: sjamanen, helderzienden, alternatieve genezers, spiritisten, etc.
We zitten nu nog in het eerste stadium: Ongewenste elementen worden opgejaagd, gediscrimineerd,
buitengesloten en aangemoedigd om te emigreren.
De linkse nazi's willen graag overgaan tot het tweede stadium, maar ze hebben niet genoeg macht. Ondergetekende wil voorkomen dat ze die macht gaan krijgen.

Zyggie noemt mij een dwaas, maar hij spreekt over zichzelf. Ik ken de vele gezichten van het nazisme en de vele uitwassen van linkse ideologie.

De vier meest moordlustige regimes van de 20e eeuw werden allen gedreven door linkse ideologieën. En alle vier wilden ze een betere wereld door ongewentse elementen te elimineren. De top vier:

1. Maoïstisch China, onbekend aantal slachtoffers;
2. Stalinistisch Rusland, schatting 64 miljoen slachtoffers;
3. Nazi-Duitsland, enige miljoenen slachtoffers van systematische genocide, 55 miljoen slachtoffers in de totale WO II, inclusief de slachtoffers in de strijd met Japan.
4. Cambodja onder leiding van Pol Pot en zijn Rode Khmer.

Links heeft een zeer kwaadaardige reputatie als het gaat om ideologisch geweld tegen mensen die afwijken van de linkse ideaalmens.
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
pi_48459006
Je bent niet goed snik.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:28:59 #31
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48459012
Aangaande de vele reacties hierboven:

Ga eens serieus in op wat ik schrijf. Of kunnen jullie dat niet?
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:29:05 #32
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_48459018
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:26 schreef Andreas42 het volgende:
1. Maoïstisch China, onbekend aantal slachtoffers;
2. Stalinistisch Rusland, schatting 64 miljoen slachtoffers;
3. Nazi-Duitsland, enige miljoenen slachtoffers van systematische genocide, 55 miljoen slachtoffers in de totale WO II, inclusief de slachtoffers in de strijd met Japan.
4. Cambodja onder leiding van Pol Pot en zijn Rode Khmer.

Links heeft een zeer kwaadaardige reputatie als het gaat om ideologisch geweld tegen mensen die afwijken van de linkse ideaalmens.
Je vergelijkt een gezonde scepsis tegenover dubieuze rituelen / behandelmethoden / sterrenwichelarij etc met genocide?

Dude, get a grip.
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_48459062
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:28 schreef Andreas42 het volgende:
Aangaande de vele reacties hierboven:

Ga eens serieus in op wat ik schrijf. Of kunnen jullie dat niet?
Dat zou waarschijnlijk verspilde energie zijn.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:30:25 #34
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_48459069
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:28 schreef Andreas42 het volgende:
Aangaande de vele reacties hierboven:

Ga eens serieus in op wat ik schrijf. Of kunnen jullie dat niet?
Wat schrijf je dan? Wat is je probleem dan?
Je schrijft zeer haatdragende teksten op weblogs, en omdat het je niet bevalt dat die verwijderd worden noem je alles en iedereen linkse nazi's?
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_48459082
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:26 schreef Andreas42 het volgende:
Zyggie schreef:
"Heb je zelf ook maar enig idee van het concept 'nazisme'? Dwaas."

Nazisme was ... linkse ideaalmens.
Je bent goed voorbereid,
alle antwoorden heb je al staan en je copy-paste de boel maar,

als je trouwens wilt dat het ook wordt gelezen meot je wel een samenvatting erbij doen,
dit kost teveel tijd
Have no Fear, Burning Feetman is here
wii nr: 7098 4291 3092 6058
mario strikers friend code: 305044 570494
pi_48459098
Uhm wat heeft dit te betekenen?

Van zijn website:
quote:
Profeet van de nieuwe religie
Goede voornemens
Toen ik 12 jaar oud was ging ik met mijn moeder mee naar een bijeenkomst van de Mazdaznan-beweging. Ik kwam daar in contact met mensen die mij verder opleiden in spiritualiteit, yoga, en aanverwanten. Ik werd vegetarier en heb sindsdien geen vlees meer gegeten. Ik besloot niet te gaan roken of te gaan drinken en dat heb ik ook niet gedaan. Ik besloot mezelf te vervolmaken, een gezond en zuiver leven te gaan leiden. Ook dat heb ik gedaan.

Toen ik 13 was, kreeg ik het inzicht, dat ik voorbestemd was om de mensheid naar een nieuwe weg te leiden. Ik zag in, dat de mensheid op een doodlopende weg terecht was gekomen en dat er een grote transformatie nodig was. Vanaf dat moment heb ik mezelf opgeleid en getraind om de mensheid te kunnen leiden naar een nieuwe weg.

<knip>

"Opname in de hemel"
23 december 1991 hield ik een shamanistisch ritueel. Ik kreeg een groot visioen. Ik steeg naar de hemel, dwars door het dak van het Universum. Daar ontmoette ik ‘God’. Een enorme oude wijze gedaante die me op vaderlijke wijze liefdevol begroette. ‘God’ gaf me een boek en stuurde me terug naar de aarde. Dat boek symboliseert de nieuwe religie. Ik werd naar de aarde teruggestuurd om deze nieuwe religie te verspreiden. Met nieuwe energie ging ik terug naar de aarde en ging weer aan het werk.

Wat ik daarna in de jaren '90 meemaakte, is bijna onvoorstelbaar. Zie hierboven. Door alle tegenwerking werd het voor mij steeds moeilijker om door te gaan. Uiteindelijk besloot ik eind 1999 iets anders te gaan doen. De jaren 2000 tot 2006 waren vooral jaren van herstel, opladen van mezelf.

<knip>

Mijn goede voornemen voor 2007 is opnieuw de weg te gaan wijzen. Maar niet meer zoals in de jaren '90. Ik wijs de weg, maar jij moet hem gaan. Als je dat wilt. Ik neem je niet op sleeptouw, ik duw je niet vooruit. Als je niet wilt veranderen, verander je gewoon niet. Ik richt me tot de mensen:


die intelligent genoeg zijn om te zien, dat we moeten veranderen;
die met hart en ziel willen veranderen;
die de huidige samenleving als onleefbaar ervaren en die hun leven radicaal willen veranderen.

Waarom kan ik de weg wijzen?
Sinds 1974 besteed ik dagelijks een paar uur aan meditatie, ademoefeningen, spirituele ontwikkeling. Ik heb een zeer diepgaande opleiding in yoga, spiritualiteit, magie, psychologie, alchemie, ethologie, en aanverwanten. In Japan en India beschouwt men je als een Shihan of een Maharishi na meer dan 30 jaar van gedisciplineerde ontwikkeling. In het westen proberen de media je in diskrediet te brengen. De algemene tendens van de media is om geestelijke ontwikkeling af te schilderen als iets dat waardeloos of zelfs bizar is. Als je mediteert of aan yoga doet, ben je de dorpsgek. Maar door wie worden de media betaald? Wie houden de media in stand met advertenties? Precies: De gevestigde orde. De machthebbers. De machthebbers zijn machtswellustelingen, die veranderingen actief tegenwerken. Wanneer geestelijk ontwikkelde mensen aanzien krijgen, krijgen ze ook invloed. En dat willen de machthebbers niet. Ze willen actief doorgaan met het verkankeren van de wereld, omdat dat geld oplevert en hun machtsbasis in stand houdt.

<knip>

Ik kan de weg wijzen omdat

Ik superintelligent ben: IQ hoger dan 148 volgens een test van Mensa.
Omdat ik heel goed en heel breed ben opgeleid.
Omdat ik mij losgemaakt heb van de waan van de dag, door meer dan 30 jaar meditatie en spirituele ontwikkeling.

Jezus verwachtte geloof en zei: "Naar je geloof zal je gegeven worden." Ik verwacht geen blind geloof. Als je hersenen hebt, gebruik ze dan. Als je gezond verstand hebt, gebruik dat dan. Als je een goede inutitie hebt, gebruik die dan.

Zelf ben ik wetenschappelijk ingesteld. Als kind van 8 kocht ik mijn eerste scheikunde doos. Op mijn 12e bouwde ik op zolder een laboratorium voor scheikunde en natuurkunde. Ik heb een behoorlijke opleiding op het gebied van discrete wiskunde en informatica. Veel religieuze "leiders" (van de islam, het jodendom en het christendom) wijzen wetenschap en techniek af, omdat ze aantasting van hun machtsbasis vrezen. Ze zijn sentimenteel gebonden aan het beeld van schaapherdertjes onder een schitterende sterrenhemel. Maar zelf zouden ze zo niet willen leven. Ook niet kunnen leven. Deze mensen begrijpen de moderne techniek niet en reageren dan ook met afwijzing. Juist daarom is er een nieuwe religie nodig.

Er zijn mensen, die heel goed kunnen leven zonder religie. Maar de meeste mensen hebben dingen nodig om in te geloven. Maar deze dingen moeten dan niet in strijd zijn met wat ze weten of in strijd zijn met hun gezond verstand. De oude religies kunnen dat niet bieden. Daarom is er een nieuwe religie nodig.

Ik begrijp de moderne techniek bijzonder goed, ben er mee opgegroeid. Tegelijk ben ik opgeleid in en opgegroeid met sjamanisme, yoga, alchemie, magie en vele andere vormen van spiritualiteit. Ik heb de moderne techniek en de oude kennis geintegreerd en mezelf getransformeerd. Daarom kan ik de weg wijzen.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:31:37 #37
430 Hallahan
...tot je er groen van ziet...
pi_48459121
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:23 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

14 boeken?

14 titels:
1: Nazisme en Link
2: Links en Nazisme
3: Volkskrant en nazisme
4: nazisme en Volkskrant
5: Links en de Volkskrant
6: De volkskrant en links
7: Lastercampagne en Links
8: Links en latercampagne's
9: Nazisme, links en lastercampagne's
10: Nazisme, lastercampagne en links
11:De volkskrant, lastercampagne en links
12: Nazisme, de volkskrant en links
13: de volkskrant, lastercampagne en nazisme
14: Voor elke gek een gebrek.
Klootzak, mocht ik door jouw schuld mijn monitor staan poetsen: koffiedrinken en fok! gaan niet altijd samen
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  woensdag 18 april 2007 @ 13:33:10 #38
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48459199
Wat hierboven staat is een samenvatting.
Alle feiten van de haatcampagne tegen mij persoonlijk staat op mijn website:

http://www.andreas333.com/nl/weerwoord/

Alle feiten over de haatcampagne van de linkse nazi's tegen mensen met een alternatief wereldbeeld? Internet staat er vol mee.
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:33:40 #39
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_48459215
"Linkse nazi's" is een contradictio in terminis.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  woensdag 18 april 2007 @ 13:34:08 #40
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_48459235
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:31 schreef zatoichi het volgende:
Uhm wat heeft dit te betekenen?

Van zijn website:
[..]
Lekker, ook nog wat messiasdenken in dat al verneukte brein. Ik denk dat onvrijwillige opname om de maatschappij te beschermen niet zo gek is. Hij zal eens besluiten dat hij nederland moet 'zuiveren'
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:34:33 #41
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48459249
quote:
"Hoe had Hitler ooit een kans kunnen krijgen als zijn ideeën niet reeds bij de massa geleefd hadden? Eén mens kan nooit zijn ideeën aan de massa opdringen, maar een massa kan wel een vertegenwoordiger naar voren schuiven om de ideeën die bij hen leven, te verwoorden. Zo is het nazisme een psychose, die bij alle Duitsers van de jaren 30 latent aanwezig was en alleen wachtte op een katalysator om tot een uitbarsting te komen. En de joden, hebben die niet hun lot zelf over zich gehaald? Waren de Übermensch-gevoelens van de Duitsers niet een belangrijk kenmerk van de nazi-psychose? Waren de joden niet het uitverkoren volk, en de niet-joden heidenen, die men maar het best kon uitmoorden? Vereerden de joden niet een heilig geschrift dat voortdurend spreekt van rooftochten, verkrachtingen, verraad, diefstal, sodomie, en nog een heleboel meer? De nazi's hebben de joden niets anders gegeven dan een koekje van hun eigen joodse deeg."
Ja om die passage is toch veel te doen geweest.
Zyggie.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:34:53 #42
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48459259
Neen ! linkse nazi is dubbelop. Nazi's zijn per definitie links.
NSDAP staat voor
nationaal SOCIALISTISCHE duitse ARBEIDERS partij
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
pi_48459272
Waarom is er zo'n baggertopic in POL?
pi_48459295
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:33 schreef Andreas42 het volgende:
Wat hierboven staat is een samenvatting.
Alle feiten van de haatcampagne tegen mij persoonlijk staat op mijn website:

http://www.andreas333.com/nl/weerwoord/

Alle feiten over de haatcampagne van de linkse nazi's tegen mensen met een alternatief wereldbeeld? Internet staat er vol mee.
waarom interreseerd het mij dat er een haatcampagne tegen jou is/wordt gevoerd?
internet staat wel met meer dingen vol.
Have no Fear, Burning Feetman is here
wii nr: 7098 4291 3092 6058
mario strikers friend code: 305044 570494
  woensdag 18 april 2007 @ 13:36:15 #45
121890 M42
I Love Techno!
pi_48459318
Goed stuk en ik kan mij hier helemaal in terugvinden. Heb al zo vaak fora verlaten door de intollerantie van het extreem linkse tuig.
De wijzen maken spreuken en de dwazen herhalen ze
pi_48459371
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:34 schreef Andreas42 het volgende:
Neen ! linkse nazi is dubbelop. Nazi's zijn per definitie links.
NSDAP staat voor
nationaal SOCIALISTISCHE duitse ARBEIDERS partij
dus gebruik je het zelf eigenlijk al verkeerd zeg je nu?
Have no Fear, Burning Feetman is here
wii nr: 7098 4291 3092 6058
mario strikers friend code: 305044 570494
  woensdag 18 april 2007 @ 13:38:49 #47
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_48459430
maar het is toch algemeen bekend dat links fout was in de oorlog?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_48459452
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:28 schreef Andreas42 het volgende:
Aangaande de vele reacties hierboven:

Ga eens serieus in op wat ik schrijf. Of kunnen jullie dat niet?
Serieus ingaan op jouw is heel erg moeilijk, omdat je je jezelf op verschillende punten volledig tegenspreekt.

Te beginnen bij de Trance- Formaties. Had dit bij jou echt gewerkt, dan had je misschien je energie in positief opbouwende dingen kunnen stoppen, in plaats van in het najagen van zinloze theorien die je zelf verzonnen hebt en die iedereen tot gek verklaren behalve jezelf.

Je komt over als een kind van 10 wat haar zin niet krijgt, en verzandt in het constant herhalen van dezelfde drogredenen zonder je te verdiepen in de motivaties en beweegredenen van de 'tegenpartij'.

Discussieren met jou heeft dus geen enkele zin, vandaar dat niemand de moeite gaat nemen. Dat jij dit vervolgens als bewijs ziet van jou gelijk is typerend, edoch niet op enige waarheid berustend.

Helaas voor jou is dit een eeuwigdurende vicieuze circel waaruit jij nooit zult kunnen ontsnappen. Rust zul jij dus nooit vinden, hoeveel cd's je ook maakt. Om rust te vinden zul je je eerst moeten openstellen voor andersdenkenden, en dat stukje menselijkheid ontbreekt bij jou spijtig genoeg volledig.

Dus, succes met je leven en je gevechten. Discussies zul je hier echter niet gaan vinden; probeer het eens op een andere site. Ik kan je de site van verschillende stichtingen voor labiele mensen aanraden; misschien zitten daar wel mensen bij die vatbaar zijn voor jouw eenzijdige retoriek.
Big dick.
  † In Memoriam † woensdag 18 april 2007 @ 13:39:30 #49
31818 Barbaaf
Awesomely sprightly
pi_48459461
En dan richt ik een 'Partij voor de Vrijheid' op die als doel heeft de vrijheid van een groot deel van de Nederlanders te beperken oh wacht

Man, je kraamt onzin uit en het feit dat je nog steeds vrij rondloopt om deze onzin uit te kramen bewijst dat het onzin is. Had je ook maar een spoortje gelijk gehad was je lang geleden al uit een sloot opgedregd.
Ooit schreef oh-oh het volgende:Management en beleid en zo, dat kan elke debiel leren.
pi_48459472
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:36 schreef M42 het volgende:
Goed stuk en ik kan mij hier helemaal in terugvinden. Heb al zo vaak fora verlaten door de intollerantie van het extreem linkse tuig.
Je bent nooit verwezen naar stormfront?
  woensdag 18 april 2007 @ 13:40:01 #51
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48459480
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:38 schreef zoalshetis het volgende:
maar het is toch algemeen bekend dat links fout was in de oorlog?
Denk groter jongeman. Communistisch verzet! ( )
Zyggie.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:40:31 #52
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_48459505
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:34 schreef Andreas42 het volgende:
Neen ! linkse nazi is dubbelop. Nazi's zijn per definitie links.
NSDAP staat voor
nationaal SOCIALISTISCHE duitse ARBEIDERS partij
Dus Noord-Korea is ook een Democratie? Het is tenslotte de Democratische Volksrepubliek van Noord-Korea. En de DDR was ook een Democratie?

Overigens vind ik mensen die andersdenkenden / niet-meelullenden direct etiketten als 'nazi' opp;lakken bij voorbaat al sukkels met het historisch besef van een eendenkuiken met hersenverweking, maar dat terzijde.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  woensdag 18 april 2007 @ 13:41:53 #53
91428 Andreas42
Nieuwe politiek
pi_48459567
voorafgaande aan de moord op pim fortuyn hebben de Volkskrant en de volkskrantlezers heel lang een haatcampagne gevoerd.
Na de moord op fortuyn stonden de linkse nazi's te juichen.
De volkskrant nam eventje gas terug.
En nu?
Nu doen ze precies hetzelfde als vlak voor de moord op Pim Fortuyn.

Een kort overzicht van de misdaden van linkse nazi's? Onmogelijk. Een zeer onvolledig lijstje kan wel:

1. brandstichting in hotels wanneer janmaat en co wilden vergaderen;
2. het uit het raam werpen van de partner van janmaat, bij wie vervolgens een been geamputeerd moest worden;
3. bomaanslag op staatssecretaris Kosto;
4. aanslagen op macro vestigingen;
5. aanslagen op shell-stations, zelfs in woonwijken, waarbij een woonwijk ter nauwernood aan een ramp ontsnapte;
6. de moord op Pim Fortuyn.

Waarom zit dat nazi-gespuis niet achter de tralies?
Een betere wereld begint bij mezelf.
Wiedt eerst je eigen tuintje
alvorens je met je buren te bemoeien.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:42:18 #54
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_48459585
quote:
Op woensdag 18 april 2007 13:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Dus Noord-Korea is ook een Democratie? Het is tenslotte de Democratische Volksrepubliek van Noord-Korea. En de DDR was ook een Democratie?

Overigens vind ik mensen die andersdenkenden / niet-meelullenden direct etiketten als 'nazi' opp;lakken bij voorbaat al sukkels met het historisch besef van een eendenkuiken met hersenverweking, maar dat terzijde.
Misschien moetnen we de theorie achter links en rechts wat versimpelen door ook een EXTREEMTOTALITAIRGENOT-categorie toe te voegen.
Zyggie.
  woensdag 18 april 2007 @ 13:42:55 #55
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_48459614
Eerst maar s op slot.
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_48459711
Voor nieuwe politiek is de politieke insteek wel erg mager.

Zou op zijn hoogst een klb topic zijn
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')