Ja OK, maar als je bon hebt in je tas voor een Glock en je schiet met een Glock... is makkelijk verband leggen (maar niet 100% zeker natuurlijk), en dan nog: al is het wapen waarmee geschoten is niet het wapen van de bon, de bon geeft aan dat ie legaal een wapen gekocht had....quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:21 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Dat is nog een beetje vroeg, het wegvijlen van de serienummers betekent dat ze nog niet zeker weten dat de bon die wapens betreft. Als dat eenmaal onderzocht en bevestigd is, dan is staat het pas vast.
Dat is waar.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:24 schreef Guard het volgende:
[..]
Ja OK, maar als je bon hebt in je tas voor een Glock en je schiet met een Glock... is makkelijk verband leggen (maar niet 100% zeker natuurlijk), en dan nog: al is het wapen waarmee geschoten is niet het wapen van de bon, de bon geeft aan dat ie legaal een wapen gekocht had....
Gore aandachtshoeren zijn het ook, gadverdamme.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:26 schreef unioz het volgende:
Ik heb ook gelezen dat westboro baptist church gaat preken tijdens de begraving![]()
![]()
![]()
Jup, de Phelps, the most hated family in America.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:29 schreef Asskicker14 het volgende:
De homofoben die de website GodHateFags.com hebben opgezet?
Anders zou je de dader als een slachtoffer kunnen opmerken.quote:
Hier is een completere versie, twee stuks om precies te zijn....quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:00 schreef Roi het volgende:
Een verslag dat de dader ooit geschreven heeft (voor school.)
[afbeelding]
Symptoombestrijding. Jack Thompson heeft de schuld alweer bij games gelegd las ik.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:20 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het zal wel BF-2 zijn geweest... Krijgen we dat weer. Een verbod op goede spellen.
Bron: ABCNewsquote:A 'Troubled' Young Man
Some news accounts have suggested that Cho had a history of antidepressant use, but senior federal officials tell ABC News that they can find no record of such medication in the government's files. This does not completely rule out prescription drug use, including samples from a physician, drugs obtained through illegal Internet sources, or a gap in the federal database, but the sources say theirs is a reasonably complete search.
ja er was ook nog een dove man in Burundi die 2 soorten medicijnen tegelijkertijd nam...quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:50 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ah, doet me denken aan die gast die met een vliegtuigje een gebouw in Miami invloog doordat ie niet goed reageerde op medicijnen.
Leuk geprobeerd, Burundi en medicijnenquote:Op dinsdag 17 april 2007 23:52 schreef Re het volgende:
[..]
ja er was ook nog een dove man in Burundi die 2 soorten medicijnen tegelijkertijd nam...
vandaarquote:Op dinsdag 17 april 2007 23:52 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd, Burundi en medicijnen![]()
Het valt best op dat alle foto's van de slachtoffers "vrolijke" foto's zijn, en de foto van de dader is een fo'to waarop hij boos kijkt. Waarom is er ook niet een "leuke" foto van de dader genomen om te publiceren?quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:56 schreef Evil_Jur het volgende:
Vorige delen:
Meerdere slachtoffers door schietpartij USA
Slachtpartij op Amerikaanse campus #2
Slachtpartij op Amerikaanse campus #3
Schietincident Virginia: 30+ doden 4
Schietincident Virginia: 30+ doden 5
Schietincident Virginia 30+ doden # 6
Nu.nl:
[..]
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
Slachtoffers (tot nu geidentificeerd):
[afbeelding]
|
Dader:
[afbeelding]
Wordt dat soort medicijngebruik in de USA in 'goverment files' opgeslagenquote:Op dinsdag 17 april 2007 23:47 schreef Guard het volgende:
A 'Troubled' Young Man
Some news accounts have suggested that Cho had a history of antidepressant use, but senior federal officials tell ABC News that they can find no record of such medication in the government's files. This does not completely rule out prescription drug use, including samples from a physician, drugs obtained through illegal Internet sources, or a gap in the federal database, but the sources say theirs is a reasonably complete search.
Bron: ABCNews
De media heeft er ook baat bij om de dader altijd af te schilderen als een psychopatische maniak dan hem te schetsen als een vriendelijke man. Gewoon om de misdaad van de dader in perspectief te zetten.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:57 schreef P8 het volgende:
[..]
Het valt best op dat alle foto's van de slachtoffers "vrolijke" foto's zijn, en de foto van de dader is een fo'to waarop hij boos kijkt. Waarom is er ook niet een "leuke" foto van de dader genomen om te publiceren?
Messenquote:Authorities found the receipt for the 9 millimeter handgun in Cho's backpack. They say the bag also contained two knives and additional ammunition for the two guns.
Dat vroeg ik me ook af. Maar het is wel logisch zo. Er wordt volgens mij nooit foto van een lachende crimineel gepubliceerd omdat het niet in het beeld past wat je over zo iemand denkt. En wat betreft de slachtoffers: zijn deze foto's niet aangeleverd door de familie? Die willen natuurlijk dat hun kinderen herinnerd worden als gezonde, vrolijke kids.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:57 schreef P8 het volgende:
[..]
Het valt best op dat alle foto's van de slachtoffers "vrolijke" foto's zijn, en de foto van de dader is een fo'to waarop hij boos kijkt. Waarom is er ook niet een "leuke" foto van de dader genomen om te publiceren?
Wel dus, .22 en 9 mm pistolen.quote:Op woensdag 18 april 2007 00:02 schreef Piovan het volgende:
Met wat voor soort geweer is dit gebeurd?
Lijkt me toch niet met een klein pistooltje.
Tevens gecondoleerd
allemaal jonge mensen nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |