Iedereen wil mij leren kennen!quote:Op maandag 16 april 2007 22:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Rot op, man! Vind het al erg genoeg dat ik PLAE@ heb leren kennen IRL, de rest hoeft echt niet.![]()
Die is niet voor Ajax, zal ervoor naar Eindhoven moeten rijden. Maar goed, had ik maar niet moeten wedden.quote:Op maandag 16 april 2007 22:03 schreef Houniet het volgende:en diegene waarvan je een kratje bier had verloren dan ?
Kan me voorstellenquote:Op maandag 16 april 2007 22:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Rot op, man! Vind het al erg genoeg dat ik PLAE@ heb leren kennen IRL, de rest hoeft echt niet.![]()
quote:Op maandag 16 april 2007 22:46 schreef manny het volgende:
Man man man we stonden gewoon 1-2 voor in Waalwijk. Godver.
quote:Mitea: ''Wie nu een fout maakt, is gezien''
Nicolea Mitea is dit seizoen geen vaste waarde bij Ajax, de watervlugge aanvaller raakte in de voorbereiding op dit seizoen ernstig geblesseerd. Mitea is hierdoor pas een aantal maanden terug in de selectie van de Amsterdammers, dit seizoen kwam hij dan ook pas zes keer in actie voor de ploeg van trainer Henk Ten Cate.
Afgelopen vrijdag in het duel met NAC Breda(2-0) verving Nicolea Mitea in de 69ste minuut Tom de Mul. ''Invallen is altijd lastig, al helemaal als er druk op een wedstrijd staat. Maar gelukkig ging het vrijdag allemaal goed. Voor mijn invalbeurt was ik best een beetje nerveus. Het was toch pas mijn tweede wedstrijd van dit jaar'', aldus Mitea.
Ajax, de ploeg van Mitea, is momenteel verwikkeld in de strijd om het kampioenshap van de Eredivisie. Samen met Ajax, strijden PSV en AZ ook nog om de landstitel. ''Wie nu een fout maakt, is gezien. Alle komende wedstrijden zijn must-winduels; die mogen we niet verliezen. We hebben dit jaar al een Super Cup gewonnen. Ik voeg de titel en de beker daar graag nog aan toe.''
Komende zondag neemt Ajax het in eigen stadion op tegen Sparta Rotterdam, terwijl PSV op bezoek gaat bij FC Utrecht. AZ speelt, in het nieuwe DSB-stadion, tegen SC Heerenveen.
quote:Stam haalt duel met Sparta niet
Ajax kan aankomend weekend in het thuisduel met Sparta zeer waarschijnlijk wederom niet beschikken over aanvoeder Jaap Stam. De centrale verdediger staat al enkele weken buitenspel wegens een hamstringblessure.
Ajax-trainer Henk ten Cate wil absoluut geen risico's nemen met de mandekker. Dit heeft hij dan ook aangegeven in de media. Waarschijnlijk houdt de oefenmeester ook in het achterhoofd dat de Amsterdammers bij het spelen van de mogelijke play-offs Stam nog hard nodig zullen hebben.
Zal wel weer smerig tegenvallen en een 2-0 wordenquote:Op maandag 16 april 2007 23:03 schreef Sethje het volgende:
9-0 tegen sparta..... haha the good old days
Ik ben al blij als we de punten pakken tegen Sparta. Doelsaldo wordt toch niks meer.quote:Op maandag 16 april 2007 23:05 schreef stefmans het volgende:
[..]
Zal wel weer smerig tegenvallen en een 2-0 worden![]()
Bang zijn voor Sparta, we gaan gewoon winnen daar!quote:Op maandag 16 april 2007 23:07 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Ik ben al blij als we de punten pakken tegen Sparta. Doelsaldo wordt toch niks meer.
Ben bang dat AZ echt wel punten moet laten liggen, want aan het doelsaldo werken gaat AJAX niet echt lekker af.quote:Op maandag 16 april 2007 23:08 schreef Houniet het volgende:
doelsaldo moet ook
quote:Op maandag 16 april 2007 23:13 schreef jna het volgende:
Die opmerking van ten Cate tegen Brandts had ik nog helemaal niet gezien![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |