Vink wel leuk.. denk dat huub gelijk op palma afstormtquote:Op maandag 16 april 2007 12:26 schreef Dogga het volgende:
nico moet het gewoon zelf brengen he naar huub
precies, allemaal gestuurd dus, zoooooo voorspelbaar......quote:Op maandag 16 april 2007 12:25 schreef beequeen het volgende:
Gelul Palma, die vacature staat al een week op de site van Tien![]()
Die leraar gaat om half 1 weg hoorde ikquote:Op maandag 16 april 2007 12:27 schreef blomst het volgende:
Nicolaas naar kantoor, ik ben benieuwd wanneer hij gaat zeggen dat Lieke ontslagen is.
Ik voorspel vuurwerk van de kant van Huub.quote:Op maandag 16 april 2007 12:27 schreef Copycat het volgende:
Ik geloof dat ik tijdens mijn lunchpauze maar eens aansluit hier.
Heb ik geluk dat ik de stagaires hier het werk kan laten doen vandaagquote:Op maandag 16 april 2007 12:27 schreef Copycat het volgende:
Ik geloof dat ik tijdens mijn lunchpauze maar eens aansluit hier.
wie is dat?quote:Op maandag 16 april 2007 12:26 schreef noekje het volgende:
Maar goed..waar is Jaap?
ik zeg ik hou der vanquote:Op maandag 16 april 2007 12:28 schreef scanman01 het volgende:
Als ik Huub was, was Palma nu mijn nieuwe Jaap. Non stop uitschelden dat pokke wijf. Het is misschien niet chique, maar vast wel effectief. Palma wegtreiteren werd mijn nieuwe doel in de villa.
Mis je hem? Ik zit aan de lunch, dus laat maar even.quote:Op maandag 16 april 2007 12:26 schreef noekje het volgende:
Maar goed..waar is Jaap?
Als hij kalm blijft wordt het een heeeeele moeilijke discussie voor Palma.. anders wordt het scheldwoorden slikkenquote:Op maandag 16 april 2007 12:29 schreef Marelle het volgende:
Of Huub blijft kalm, of hij gaat helemaal uit z'n dak, maak je borsten maar nat Palma![]()
Ik zal zeggen dat ik hem mis...quote:Op maandag 16 april 2007 12:26 schreef noekje het volgende:
Maar goed..waar is Jaap?
Ze hebben Bart ook zo verschrikkelijk genaaid met die verhalen over Lesley enzo. Die relatie hebben ze al bijna kapot gemaakt (Bart weigerde die laatste week ook niet voor niets om nog maar een seconde tv te maken). Als dit met Lieke ook allemaal opdracht was, hebben ze opnieuw een poging gedaan een relatie kapot te maken. En deze lukt waarschijnlijk wel, want itt Bart gaat Huub er niet uit (helaas).quote:Op maandag 16 april 2007 12:26 schreef getl0st het volgende:
Vandaag krijgt talpa wat ze willen.. TV
Denk dat ook meteen voor een week lang uitzendingen kunnen maken
Ik zag op de tiensite dat er ook een Jaap in zat. Zo op de foto leek het een gezellige vent. Misschien dat het de nieuwe miljonair is en dat die vanavond binnenkomt?quote:
quote:Op maandag 16 april 2007 12:32 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Ik zal zeggen dat ik hem mis...
meestal komt ie dan tevoorschijn...
Ik mis Jaap![]()
Vies he! Waarom kunnen ze niet gewoon hun mening geven!quote:Op maandag 16 april 2007 12:36 schreef scanman01 het volgende:
Wat zijn alle andere bewoners het WALGELIJK eens met Palma trouwens. Bij de beesten af.
En valhelm op.quote:Op maandag 16 april 2007 12:38 schreef Marelle het volgende:
allemaal de veiligheidsgordels om.......
Mogen ze nietquote:Op maandag 16 april 2007 12:37 schreef mootie het volgende:
[..]
Vies he! Waarom kunnen ze niet gewoon hun mening geven!
Een doodgestoken Palma met een brief voor de Nederlandse samenleving in haar lekke tiet gestoken is niet iets wat mag worden uitgezonden rond dit tijdstip..dus Palma heeft zich alweer afgesmincked en is nu achter bezig het script dit keer geloofwaardig te brengen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |