Ik zal het je sterker vertellen: we winnen de eerste ronde van de play offs en daarna weet ik het nog niet, dat spaar ik ong even opquote:Op maandag 16 april 2007 09:29 schreef MaxPower het volgende:
SCH ik moet weer bekennen dat jouw positivisme zich weer gaat uitbetalen.We gaan 5e worden!
quote:Op maandag 16 april 2007 09:29 schreef MaxPower het volgende:
SCH ik moet weer bekennen dat jouw positivisme zich weer gaat uitbetalen.
Als we winnen van AZ nietquote:Op woensdag 18 april 2007 08:23 schreef SCH het volgende:
Wat zijn eigenlijk de data voor de play offs van de eerste 5 - ik ga er vanuit dat we die spelen en dat het AZ zal worden...
Excusez moi?quote:Op woensdag 18 april 2007 09:55 schreef Nywuob het volgende:
Het is dan wel te hopen dat Ajax en AZ de finale van de KNVB-beker halen, anders is er de kans dat Heerenveen alles nog misloopt.
Nee man, die 5e plek geeft recht op Europees voetbal.quote:Op woensdag 18 april 2007 09:55 schreef Nywuob het volgende:
Het is dan wel te hopen dat Ajax en AZ de finale van de KNVB-beker halen, anders is er de kans dat Heerenveen alles nog misloopt.
Die vijfde plaats geeft alleen recht op Europees voetbal als Ajax en AZ de finale halen van de KNVB-beker. Mocht het zo zijn dat NAC of RKC de finale haalt, dan speelt één van die clubs Europees. De kans dat Heerenveen dan nog overal naastgrijpt acht ik redelijk groot en dan is het wellicht zelfs beter dat Heerenveen zesde zou worden. Dus duimen maar voor AZ en Ajax.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee man, die 5e plek geeft recht op Europees voetbal.
Veel mensen lijken maar niet te begrijpen dat we de komende 2 weken Europees voetbal kunnen binnenslepen en dan ong wat bonuswedtsrijden voor de CL hebben, waarvan het helemaal niet zo gek is dat we daar serieus om mee gaan doen.
Volgens mij speelt zelfs de verliezend finalist Europees. Dus een finale met één van die twee zou ook al funest zijn voor Heerenveen.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:24 schreef MaxPower het volgende:
Als RKC - NAC de bekerfinale is, hebben we nog helemaal niks!
Hoe kom je daar bij? Plek 5 geeft gewoon recht op Europees voetbal.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:28 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Die vijfde plaats geeft alleen recht op Europees voetbal als Ajax en AZ de finale halen van de KNVB-beker. Mocht het zo zijn dat NAC of RKC de finale haalt, dan speelt één van die clubs Europees. De kans dat Heerenveen dan nog overal naastgrijpt acht ik redelijk groot en dan is het wellicht zelfs beter dat Heerenveen zesde zou worden. Dus duimen maar voor AZ en Ajax.
quote:Tussen welke clubs wordt de bekerfinale gespeeld en welke club mag de beker op 6 mei in ontvangst nemen? Wordt het NAC Breda, Ajax, RKC Waalwijk of AZ? Er is nog tot de halve finalewedstrijden op 18 en 19 april een groot aantal scenario's mogelijk. KNVB.nl heeft een aantal van deze mogelijkheden voor u op een rijtje gezet.
Indien de bekerwinnaar zich als kampioen reeds heeft geplaatst voor de Champions League of zich via de play-offs alsnog plaatst, dan schuift het Europese ticket automatisch door naar de verliezend finalist. Dit zou bijvoorbeeld kunnen als Ajax dan wel AZ landskampioen wordt en in de KNVB bekerfinale wint van RKC of NAC.
Overzichtelijk is het indien de bekerfinale gaat tussen AZ en Ajax. Alle clubs die bij de eerste vijf eindigen zijn dan verzekerd van Europees voetbal. Ongeacht de uitslag is er dan altijd sprake van het doorschuiven van het UEFA Cup ticket naar de competitie. De ploegen op de plaatsen 6 t/m 9 strijden dan om een UEFA ticket, de clubs die na 34 speelronden op de plaatsen 10 t/m 13 staan, strijden dan om het enige intertoto ticket.
Indien RKC de beker wint, is géén sprake van doorschuiving naar de competitie, omdat RKC niet deelneemt aan de play-offs om Europees voetbal. Dit betekent automatisch ook dat de clubs die eindigen op de plaatsen 10 t/m 13 geen kans meer hebben op het intertoto-ticket. Dezelfde situatie is van toepassing indien AZ zich plaatst voor de (voorronde van de) Champions League en tevens de bekerfinale wint van RKC Waalwijk. RKC Waalwijk krijgt dan als verliezend bekerfinalist het Europese ticket.
Indien NAC Breda de finale speelt, zijn er meer mogelijkheden. Dit is uiteraard afhankelijk van de plaats op de ranglijst na 34 speelronden en het resultaat van de bekerfinale. Indien NAC de beker wint, neemt het sowieso niet deel aan de play-offs. Zij hebben dan immers al een UEFA ticket.
Als NAC Breda de finale verliest, nemen zij deel aan de play-offs indien de huidige stand op de ranglijst gehandhaafd blijft. Wanneer de bekerfinale gaat tussen NAC Breda en Ajax, is het verdere resultaat van Ajax in de play offs ook nog van belang voor de club uit Breda. Mocht Ajax uiteindelijk de voorronde van de Champions League halen, dan gaat NAC als verliezend finalist alsnog Europa in. Haalt Ajax via de play-offs 'slechts' een UEFA Cup ticket, dan schuift het UEFA Cup-ticket door naar de competitie en kan NAC Breda alleen nog via de play-offs Europees voetbal halen.
Een hoop als-gehalte ja.quote:
Dat betekent dus dat Ajax, AZ, Twente ook niet zeker zijn van Europees voetbal als ze 2,3 en 4 worden?quote:Op woensdag 18 april 2007 11:42 schreef dndiek het volgende:
en dan even dit schema erbij:
http://www.vi.nl/vi/show/id=279150/sc=0bbb73
Als dan via de beker geen UefaCup-ticket wordt vergeven dan is het inderdaad zeker dat SC Heerenveen (als de club 5e blijft) Europees voetbal haalt... en dat staat dus uitgelegd in het bovenstaande stuk
kloptquote:Op woensdag 18 april 2007 11:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat betekent dus dat Ajax, AZ, Twente ook niet zeker zijn van Europees voetbal als ze 2,3 en 4 worden?
Klopt, je kan als nummer 2 zelfs Europees voetbal mislopenquote:Op woensdag 18 april 2007 11:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat betekent dus dat Ajax, AZ, Twente ook niet zeker zijn van Europees voetbal als ze 2,3 en 4 worden?
Ik neem aan dat de vijfde plaats dan gewoon recht geeft op Europees voetbal.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:44 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Helemaal leuk wordt het wanneer Ajax en AZ in de finale komen, 1 van beide landskampioen wordt en de ander de play-offs wint... Wat er dan gebeurd mag de KNVB uitzoeken.. (ws. een play-off tussen NAC en RKC?? vgl. SCH-Twente een jaar of 5 (??) terug?)
Welkom in de playoffs.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat betekent dus dat Ajax, AZ, Twente ook niet zeker zijn van Europees voetbal als ze 2,3 en 4 worden?
quote:Op woensdag 18 april 2007 11:46 schreef dndiek het volgende:
[..]
Klopt, je kan als nummer 2 zelfs Europees voetbal mislopen
Ik denk het bijna ook wel, gezien de eerdere uitleg bij Ajax en AZ als finalisten.. Aan de andere kant snap ik dan die 'kleine finale' van x jaar geleden niet die we mochten spelen tegen Twente, alhoewel dat onder een heel ander 'systeem' was..quote:Op woensdag 18 april 2007 11:46 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Ik neem aan dat de vijfde plaats dan gewoon recht geeft op Europees voetbal.
Als ik het goed begrijp zou het in die situatie als volgt gaan. Nr 5 is zeker van Europees voetbal, want de winnaar van de playoffs van nr 6 t/m 9 zal dan niet tegen de verliezer van de playoffs van nr 2 t/m 5 spelenquote:Op woensdag 18 april 2007 11:44 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Zoiets...
Helemaal leuk wordt het wanneer Ajax en AZ in de finale komen, 1 van beide landskampioen wordt en de ander de play-offs wint... Wat er dan gebeurd mag de KNVB uitzoeken.. (ws. een play-off tussen NAC en RKC?? vgl. SCH-Twente een jaar of 5 (??) terug?)
Die kleine finale is direct na dat seizoen afgeschaft.quote:Op woensdag 18 april 2007 11:48 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ik denk het bijna ook wel, gezien de eerdere uitleg bij Ajax en AZ als finalisten.. Aan de andere kant snap ik dan die 'kleine finale' van x jaar geleden niet die we mochten spelen tegen Twente, alhoewel dat onder een heel ander 'systeem' was..
Misschien dat ik later vandaag eens een mail daarover ga opstellen naar de KNVB toequote:Op woensdag 18 april 2007 11:50 schreef SCH het volgende:
Zouden ze het bij de KNVB zelf wel begrijpen?
Hey, niet generaliseren, ik wist het welquote:Op woensdag 18 april 2007 11:59 schreef SCH het volgende:
Ik vind het wel slecht dat de VBL-modjes het niet eens begrijpen, daar ga ik eens een topic over openen
Nee suffie, wij gaan CL spelenquote:Op vrijdag 20 april 2007 16:16 schreef Fetai het volgende:
Laat ons Feyenoord nou even 5e worden, jullie winnen toch wel van Roda JC, Groningen, Utrecht en NAC.![]()
Jij kan niet eens het goede gaatje vinden manquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:40 schreef Speed1971 het volgende:
Ik heb zo`n gevoel dat Ajax AZ en PSV gelijk gaan spelen
quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij kan niet eens het goede gaatje vinden man![]()
Gewoon doorgaanquote:
quote:In geval van alle 3 gelijk denk ik toch dat Van Gaal die van hullie ut meest gelijk vond
Hmm aan de thee....wat zou dan de ruststand zijn geweest? 2-0 voor Ajax en dan 2-2 gelijk ofzoquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:46 schreef SCH het volgende:
[..]
Gewoon doorgaan![]()
[..]
En bij Ajax lag het aan de graspolletjes en de kwaliteit van de thee
Nee 6-1 en dan 7-7quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:48 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Hmm aan de thee....wat zou dan de ruststand zijn geweest? 2-0 voor Ajax en dan 2-2 gelijk ofzo![]()
Zullen we dan saampies eens thee gaan drinken in Alkmaar?quote:
quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:54 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Zullen we dan saampies eens thee gaan drinken in Alkmaar?
Gekke flesjesquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:57 schreef SCH het volgende:
[..]
[afbeelding]
er ligt hier een gek flesje, moet toch een keer op![]()
Er wordt niemand gespaard tegen AZ. Ik geloof dat Breuer Hansson en Dingsdag alle 3 op scherp staan...quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:33 schreef SCH het volgende:
Maar het draait allemaal om de laatste wedstrijd dus zondag niet teveel risico's nemen als het gaat om kaarten en blessures.
Dat kan toch helemaal niet, een veilige afstand???quote:Op vrijdag 20 april 2007 21:10 schreef One_conundrum het volgende:
Maar dan zijn we toch al op veilige afstand
je staat erbijquote:Op maandag 16 april 2007 11:16 schreef Doev het volgende:
Idd mooi weekend. Kan iemand bij ook even op dat plaatje gooien in de OP? Ik zit NN, had het in het vorige topic ook al paar keer aangegeven.. maar was nog niet veranderd
Als wij morgen winnen bedoel jequote:Op zaterdag 21 april 2007 11:20 schreef Nywuob het volgende:
Wel als Feyenoord morgen verliest.
plaatje? plaatje? AFBEELDINGquote:Op zaterdag 21 april 2007 17:47 schreef Nielz. het volgende:
Kan iemand mij in dat plaatje gooien? Zit in NN (als dat er toevallig nog bijpast)
Benieuwd welk resultaat jullie daar neer zullen zettenquote:Op zondag 22 april 2007 09:55 schreef Kriebbel het volgende:
Zometeen op weg naar Alkmaar![]()
Meer Fok! kers die naar alkmaar gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |