Ik beweer ook niet dat hij slim isquote:Op maandag 16 april 2007 00:14 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Hij had toch beter iemand van BANJ, Brian of Natasia, immuun kunnen maken.
Tenzij dit een masterplan is ... wie weet. We zullen het de komende dagen wel zien.
Zou hij op school ook zo goed zijn huiswerk gedaan hebben?quote:Op maandag 16 april 2007 00:13 schreef scanman01 het volgende:
Nicolaas zegt dat er dus waarschijnlijk weer niets gebeurt. Tja Nicolaas, dat kom er nou van als je totaal de verkeerde persoon immuun maakt. Eikel
Als achter echt de keuze heeft opgedrongen dan is het duidelijk wat ze willen.quote:Op maandag 16 april 2007 00:16 schreef Lipsch het volgende:
[..]
Hij heeft een keer eerder in een gesprek met Huub 'snachts door laten schemeren dat zijn keuze gemaakt is in opdracht van achter.
Dat vond Huub zelf ook niet. Maar Amanda vond van wel.. en Huub zei alleen maar dat je het zo ook kon zien.quote:Op maandag 16 april 2007 00:02 schreef Gert het volgende:
[..]
In mijn optiek wil dat nog niet meteen zeggen dat je dan ook bi bent, maar goed.
Feit is dat Eric rare praatjes aan het verkondigen is, wat wil hij hier nou mee?![]()
Ze hebben juist besproken om dat niet uit te spreken en voor verwarring te zorgen. Nicolaas heeft gewoon een stomme zet gedaan, zijn huiswerk heeft hij niet goed gedaan..quote:Op maandag 16 april 2007 00:17 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Klopt, maar als ze toch nog iemand van BANJ eruit willen hebben moeten ze zich ook gaan uitspreken dat ze elkaar er toch niet uit stemmen.
Brian is een sleutelfiguur. Die had hij altijd immuun moeten maken. Met Brian immuun, zou het er uit stemmen van zowel Jaap als Amanda als Natasia misschien kunnen lukken.quote:Op maandag 16 april 2007 00:14 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Hij had toch beter iemand van BANJ, Brian of Natasia, immuun kunnen maken.
Tenzij dit een masterplan is ... wie weet. We zullen het de komende dagen wel zien.
dat hebben ingeprogameert toen hij erin ging, tuurlijk heeft ie gelijkquote:Op maandag 16 april 2007 00:19 schreef Ian_Nick het volgende:
Hoe bezopen en klote/geyl Nicolaas ook mag zijn, toen hij zei dat er nou eindelijk iemand uit moet had hij wél gelijk.
ja denk ik ookquote:Op maandag 16 april 2007 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Brian is een sleutelfiguur. Die had hij altijd immuun moeten maken. Met Brian immuun, zou het er uit stemmen van zowel Jaap als Amanda als Natasia misschien kunnen lukken.
Dan had die klootzak zijn huiswerk moeten doen en Brian immuun maken.quote:Op maandag 16 april 2007 00:19 schreef Ian_Nick het volgende:
Hoe bezopen en klote/geyl Nicolaas ook mag zijn, toen hij zei dat er nou eindelijk iemand uit moet had hij wél gelijk.
Verzwakken van de band tussen Eric en Sylvia met Huub. Ik zie deze keuze meer als een lichte aanval op Huub, en Huub alleen, op de iets langere termijn gezien.quote:Op maandag 16 april 2007 00:18 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Als achter echt de keuze heeft opgedrongen dan is het duidelijk wat ze willen.
Of weer spannend TV-momenten ... Of SHE moet zsm weg, zodat eindelijk Brian of Natasia met de hoofdprijs wegloopt.
Maakt niet uit.quote:Op maandag 16 april 2007 00:20 schreef Lieve het volgende:
Ik ga slapen. Sorry Ashrak, jammer voor je feestje. Morgen weer vroeg eruit.
Welterusten!
idd... precies zoals H. als gezegd had... domme zet van Nicoquote:Op maandag 16 april 2007 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Brian is een sleutelfiguur. Die had hij altijd immuun moeten maken. Met Brian immuun, zou het er uit stemmen van zowel Jaap als Amanda als Natasia misschien kunnen lukken.
Nee dat kan niet, want dan loop je kans dat Natasia eruitvliegt...quote:Op maandag 16 april 2007 00:22 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan had die klootzak zijn huiswerk moeten doen en Brian immuun maken.
Klopt ... het breken van SHE is het breken van Huub.quote:Op maandag 16 april 2007 00:22 schreef Lipsch het volgende:
[..]
Verzwakken van de band tussen Eric en Sylvia met Huub. Ik zie deze keuze meer als een lichte aanval op Huub, en Huub alleen, op de iets langere termijn gezien.
Zo dom dat je je kunt afvragen of die keuze van Nicolaas niet volledig door de redactie is gestuurd.quote:Op maandag 16 april 2007 00:23 schreef Desii het volgende:
[..]
idd... precies zoals H. als gezegd had... domme zet van Nico
Opdracht van de Febo. Ook de reden waarom de alcoholrestrictie van Huub is opgeheven.quote:Op maandag 16 april 2007 00:18 schreef robert2006 het volgende:
hij wil gewoon SHE als groepje breken
Hij heeft tijdens het gesprek met Hupert duidelijk te kennen gegeven dat hij niet anders kon dan hem immuun te maken...quote:Op maandag 16 april 2007 00:14 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Hij had toch beter iemand van BANJ, Brian of Natasia, immuun kunnen maken.
Tenzij dit een masterplan is ... wie weet. We zullen het de komende dagen wel zien.
Daar heb ik dan ook niets over gezegd.quote:Op maandag 16 april 2007 00:22 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan had die klootzak zijn huiswerk moeten doen en Brian immuun maken.
Waar is Jaap dan??quote:Op maandag 16 april 2007 00:24 schreef Desii het volgende:
Jaap hoort volgens mij het hele gesprek... over het wegstemmen
Snap nog steeds niet dat ze een van de beste TV-makers eruit willen hebben.quote:Op maandag 16 april 2007 00:24 schreef schatje het volgende:
[..]
Opdracht van de Febo. Ook de reden waarom de alcoholrestrictie van Huub is opgeheven.
Nicolaas lijkt mij absoluut niet iemand die zich laat sturen door de redactie.quote:Op maandag 16 april 2007 00:24 schreef Lipsch het volgende:
[..]
Zo dom dat je je kunt afvragen of die keuze van Nicolaas niet volledig door de redactie is gestuurd.
Gaatje dichten met een Nicolaas en nog een onbekende nieuwe speler (laten we wel wezen, ook Huub is vervangbaar).quote:Op maandag 16 april 2007 00:26 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Snap nog steeds niet dat ze een van de beste TV-makers eruit willen hebben.
De week zonder Huub was toch ook zooooo saaiiiiiiii.
Op zich wel een (on)doordachte zet van Nicolaas.quote:Op maandag 16 april 2007 00:27 schreef petraa het volgende:
Jaap komt naar binnen
Misschien had hij er een financieel voordeel bij?quote:Op maandag 16 april 2007 00:27 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nicolaas lijkt mij absoluut niet iemand die zich laat sturen door de redactie.
Prachtigquote:Op maandag 16 april 2007 00:27 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Hier hoor je het beter
[afbeelding]
Voor weer 5.000 per week wil Nicolaas vast wel weer een beetje rellenquote:Op maandag 16 april 2007 00:29 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Misschien had hij er een financieel voordeel bij?
Tuurlijk niemand is onvervangbaar, maar ik denk ook niet dat Nicolaas heel lang in de villa zal blijven.quote:Op maandag 16 april 2007 00:28 schreef Lipsch het volgende:
[..]
Gaatje dichten met een Nicolaas en nog een onbekende nieuwe speler (laten we wel wezen, ook Huub is vervangbaar).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |