quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 13:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Tenslotte nog in Chemisch afval gezwommen, ik was in een sloot chemisch afval gevallen en bleef met mijn hoofd boven "water". Toen moest ik onder water gaan zodat mijn hele lichaam in het chemische afval ging drijven anders zou ik teveel moet leiden voordat ik dood ga aan vergiftiging.
Laatste heeft te maken met half-life dat ik voor het slapen gaan even aan het spelen was, ook daar val je wel eens in rotzooi wat niet goed is.
Dat dus. Heb t een keertje eerder gehad, volgens mij, maar deze keer was het veel aanweziger.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 13:55 schreef Dromenvanger het volgende:
Het leek exact op dit leven alleen in een compleet andere vorm. Het leek ook alsof ik wakker was en dat ik echt aan het bewegen was.
Dat lijkt me welquote:Dat lijkt me niet onmogelijk, of is het zo dat het wakker worden altijd naar voren komt?
Af en toe roep ik maar watquote:
Slaapverlamming, kan best kut zijn maar is ongevaarlijkquote:Op donderdag 6 september 2007 12:51 schreef Gewas het volgende:
Opeens lag ik in mijn bed, wakker. Het leek net echt (volgens mij was het ook echt). En een geest had de macht genomen over mijn lichaam. Ik kon alleen mijn armen en benen een beetje bewegen maar mijn romp zat tegen het bed gedrukt en schreeuwde lukte niet, er kwam alleen een heel zacht piepgeluidje uit mijn mond.![]()
Wel veel vervoersmiddelen in je droom, een plek met vliegtuigen, vrienden en exvriendin in de bus, een fiets tegen een auto...quote:Op vrijdag 7 september 2007 08:51 schreef jogy het volgende:
Laatste paar dagen heb ik van die post-apocalyptische dromen. Vannacht zat ik met vrienden in een soort van woonbus op de plek waar men personen afzet op schiphol alleen woonde we er ofzo. Verder was het een hele soap. Vrienden en een exvriendin in de bus, een relatie van iemand anders die in de soep liep, iemand die een ongeluk had gehad met een fiets tegen een auto maar verder nog wel kon lopen, een overval, en weet ik veel wat nog meer. Naja, het was wel een grappige droom.
Hehe, nu je het zegt. Wat betekend dat dan?quote:Op vrijdag 7 september 2007 09:24 schreef senesta het volgende:
[..]
Wel veel vervoersmiddelen in je droom, een plek met vliegtuigen, vrienden en exvriendin in de bus, een fiets tegen een auto...
Geen idee, het viel me op.quote:Op vrijdag 7 september 2007 10:45 schreef jogy het volgende:
[..]
Hehe, nu je het zegt. Wat betekend dat dan?.
Ik woon onder de rook van schiphol, kom er regelmatig langs, heb onlangs een nieuwe fiets gekocht, een mountainbike en tja dan wilt er weleens een mogelijk ongeluk door je hoofd schieten, waarom het dan iemand anders is met dat probleem weet ik niet maar okquote:Op vrijdag 7 september 2007 10:47 schreef senesta het volgende:
[..]
Geen idee, het viel me op.
Zelf geen idee wat het kan betekenen?
Jup. Heb ik ook een paar keer gehad, soms heeft het te maken dat je een bepaald besluit moet nemen in die droom, volgens mij.quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:57 schreef zagevent het volgende:
Kan het eigenlijk zijn dat je meer dan één keer hetzelfde droomt?
Jups, dat overkomt mij ook met vlagen. Dus ja, het kanquote:Op vrijdag 7 september 2007 11:57 schreef zagevent het volgende:
Kan het eigenlijk zijn dat je meer dan één keer hetzelfde droomt?
Maar ben het idd eens met jogy, terugkerende dromen duiden meestal op iets wat je onbewuste duidelijk wil maken, als hulpmiddel.quote:[..] is nauwelijks een negatief droomsymbool te noemen. Het wijst in het algemeen veeleer op een toestand van seksuele opwinding in de waaktoestand. Het kan hierbij ook om een psychische of geestelijke inspiratie gaan; een impuls voor vruchtbare bezigheden.
Een huis wordt in dromenencyclopedies idd geinterpreteerd als je eigen lichaam en gemoedstoestand. Een bus volgens mij met de huidige bestemming en waar je naartoe wilt gaan. Wordt ook uitgelegd dat je je doel uitsluitend samen met anderen kunt bereiken.quote:Op vrijdag 7 september 2007 12:07 schreef jogy het volgende:
want een huis was volgens mij je zelfbeeld en een bus is iets wat vervoert dus who knows.
Ik ben niet zo van de symboliek in mijn dromen eerlijk gezegd.
Verdomme, was ik net van mijn ex af qua emotionele toestand zit ze in mijn busquote:Op vrijdag 7 september 2007 18:50 schreef MNR het volgende:
[..]
Een huis wordt in dromenencyclopedies idd geinterpreteerd als je eigen lichaam en gemoedstoestand. Een bus volgens mij met de huidige bestemming en waar je naartoe wilt gaan. Wordt ook uitgelegd dat je je doel uitsluitend samen met anderen kunt bereiken.
quote:Op zaterdag 8 september 2007 17:28 schreef jogy het volgende:
[..]
Verdomme, was ik net van mijn ex af qua emotionele toestand zit ze in mijn bus.
En dat drukte je allemaal uit je arm?!quote:Op zaterdag 8 september 2007 19:04 schreef Dromenvanger het volgende:
Vannacht overigens potlood-punten uit mijn arm gedrukt, daarna zat ik in een discotheek zo groot als de Arena en toen duwde ik 1 liter pakken yoghurt uit mijn arm en croissants die uit de oven moesten komen uit blik. 10 pakken yoghurt uit mijn pols en 10 blikken croissants
Das beter dan krassen
Overigens kom ik iedere avond een klasgenote tegen van vroeger waar ik verliefd op wordt, en dan word ik wakker met een big smile en dan ben ik ook nog eens verliefd in het echt 9)7
1 liter pakken yoghurt, blikken croissants van albert Heyn en ga zo door, uit mijn polsen werden die dus gedrukt helemaal zoals ze zijn. En daarna zei ik van : " Nu lekker ontbijt maken".quote:Op zaterdag 8 september 2007 19:42 schreef senesta het volgende:
[..]
En dat drukte je allemaal uit je arm?!
Ben je die klasgenote ook in het echt recent weer tegen gekomen?
Ik dacht dat ik laatst ook al iets van je over haar gelezen had.
Dat is nou nog eens een vrolijke droomquote:Op donderdag 13 september 2007 12:43 schreef sararaats het volgende:
ik droomde vannacht dat ik een turncompetitie (tumbling) had en yvonne was publiek
ik kreeg heel veel punten omdat ik mooi op m'n voeten terechtkwam en yvonne knuffelde me omdat ik gewonnen had
ik deed een flik flak vierdubbele schroef flik flak gehoekte salto
dus yvonne: ik ben je nog niet vergeten ;![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 17 september 2007 10:00 schreef Elegy het volgende:
...en ja, het was 19 september in die droom
Om eerlijk te zijn vergeet ik mijn dromen altijdquote:Op maandag 17 september 2007 10:48 schreef jogy het volgende:
[..]! Narigheid, ach, aan de andere kant loop ik over van de post-apocaliptische dromen maar dat doe ik al jaaaaren, vind het ook geen vervelende dromen overigens, wat is er nou leuker dan meespelen in een Mad-Max achtige speelfilm. Ik hang er in ieder geval geen voorspellende waarde aan vast
. Op zich wel 'grappig' hoe zaken van het wakende leven soms ook je dromen domineren.
Straks ga ik die lavendel-olie eens proberen aan te schaffen in de reform-zaak, moet toch even naar de supermarkt dus dan loop ik daar even langs. Heb behoefte aan prettige dromen zodat het wakker worden prettiger is. Rustgevende thee drinken voor het slapen gaan schijnt niet echt helemaal te werken zoals ik verwacht.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 16:14 schreef MNR het volgende:
[..]
Jij droomt ook wel vaak over nare dingen he? Heb je wel eens geprobeerd jezelf in te smeren met lavendelolie -op de borst- voor het slapen gaan? Is ooit een tip die ik heb gekregen (had ook heel vaak nare dromen), heb t toen gewoon geprobeerd en bij mij werkt het.
Baat het niet, dan schaadt het niet. Het helpt je dus om rustiger te dromen? (door ze af te breken?). En dan ruik je zelf ook lekkerquote:Op woensdag 26 september 2007 13:08 schreef Dromenvanger het volgende:
Insmeren met lavendel-olie heeft tot dusverre geholpen dat ik abrupt een einde kon maken aan de droom, ander voordeel is dat het lekker ruikt.
Damn! Dat is idd niet echt bevorderlijk voor de nachtrust nee. Nu kan ik wel begrijpen dat je naar een sigaret grijpt, maar lavendel heeft dezelfde uitwerking, het is geruststellend. So put away that sigarettequote:Kan zijn dat ik moet wennen aan het middel super-snooze, wie weet is de eerste nacht innemen niet voldoende. Daarbij rook ik een sigaret zodra ik wakker word uit een droom, kan zijn dat nicotine innemen ook niet bevorderd om lekker rustig te slapen. Stoppen met roken staat nog op de planning.
Tijden dat ik die gewoonte niet hanteer van roken na het ontwaken, als ik maar 1 of 2 keer wakker word uit de slaap dan maakt het me niet zoveel uit. Word ik voor de 8ste keer wakker dan begin ik me langzamerhand te ergeren daaraan.quote:Op woensdag 26 september 2007 13:27 schreef MNR het volgende:
Damn! Dat is idd niet echt bevorderlijk voor de nachtrust nee. Nu kan ik wel begrijpen dat je naar een sigaret grijpt, maar lavendel heeft dezelfde uitwerking, het is geruststellend. So put away that sigarette
Ik moest lachenquote:Op woensdag 26 september 2007 13:31 schreef Dromenvanger het volgende:
Heb die lavendel-olie overigens ook op mijn voorhoofd gesmeerd, dacht van, wie weet is het effect dan nog beter
Hehe.. dat lijkt me wel machtig!quote:Op vrijdag 28 september 2007 11:54 schreef jogy het volgende:
Volgens mij had ik vannacht een schip in mijn kamer. Verder weet ik er ook niet veel meer van. En nee, mijn kamer is niet zo groot maar toch paste het
.
Dat heb ik ook altijd! Geen idee hoe dat komt.. Denk wel eens na over de houding die je aanneemt als je gaat slapen. Als je op je buik wilt gaan liggen, betekent het dat je zin hebt in warmte en affectie. Volgens mij heeft de rugpositie te maken met kwetsbaarheid. En op je zij liggen weet ik zo niet meer.quote:Op vrijdag 28 september 2007 12:17 schreef zagevent het volgende:
Wat ik me afvraag is hoe dat het komt als je een nachtmerrie hebt, je altijd wakker wordt, liggende op je rug.
Dudequote:Op zaterdag 13 oktober 2007 13:24 schreef Dromenvanger het volgende:
Vannacht liep ik door een zwarte lange rivier en allemaal lord of the rings demonen en skeletten op waterpaarden haalden me in, iemand zei tegen me dat ik maar beter de ogen gesloten kon houden omdat de kans op overleven dan groter was.
Uit nieuwsgierigheid alsnog de ogen open gedaan en toen werd ik met zwaarden afgeslacht en in stukken gehakt, toen mijn laatste bot door midden werd gehakt zei ik tegen mezelf. " Let my soul rest in peace". En toen werd ik helemaal ontspannen wakker om 0500. Kan zijn dat het zeggen dat mijn soul in peace moet resten de droom tot een goed einde bracht.
De droom vond op de achtergrond plaats, ik zat er niet middenin. Soms is een droom zo heftig dat ik helemaal in de droom zit en vast zit in de droom. Nu leek het alsof de droom op een afstand plaats vond wat een stuk prettiger is.
Rammelende eierstokken?quote:Op maandag 15 oktober 2007 09:31 schreef Geartsjuh het volgende:
Ik heb vannacht over konijnen gedroomd. Het waren er echt duizenden. Wat kan dat betekenen?
Mijn god, Ik hoop het nietquote:
Klinkt als barbappaquote:Ik heb vannacht gedroomd over een speciaal soort Play-do die je in alle vormen kon laten metamorfosen wat je maar wilde door op ergens op te drukken. Het was erg tof en door op 'rustfase' ( oid ) te drukken ging het weer terug in balvorm. Je had meerdere kleuren en je kon het vermengen met andere play-do ballen en verzin het maar. Later kwam ik erachter dat de hele planeet zo was en dat ik in het Sirius sterrenstelsel zat op een planeet die daar, of iig het leven erop, helemaal van gemaakt was. De planeet was trouwens zwaar aan het afkoelen, misschien wel aan het sterven en we waren er met een ruimteschip.
Nu kan ik het wel terug herleiden aan het feit dat ik de laatste paar dagen Stargate Atlantis aan het kijken ben geweest, een Sci-fi serie en Gore die de nobelprijs heeft gewonnen met zijn filmpje. Maar toch. Ik wil die play-do.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |