Ik heb al gezwommen en boodschappen gedaan, en het is pas half 10!quote:Op maandag 16 april 2007 09:11 schreef Sylvana het volgende:
Met dit mooie weer ben ik ook vroeg wakker steeds, maar echt actief word ik ook niet echt met dit weer
Ik wel iddquote:
best eng inderdaadquote:Op maandag 16 april 2007 09:32 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb vanochtend al 10 km gefietst naar de Aclo en vervolgens naar stage. En ik heb met m'n webcam snapshots gemaakt van m'n slaperige kop en die in m'n fb geplaatst, alles in opdracht van Maarten
.
iedereen gauw naar fb hier.
Ik ben gedouched en aangekleed nu en heb mn tas ingepakt, zo naar Deventer toequote:Op maandag 16 april 2007 09:32 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik heb al gezwommen en boodschappen gedaan, en het is pas half 10!![]()
Ik vind het behoorlijk meevallen hoor, leuke foto's toch?quote:Op maandag 16 april 2007 09:37 schreef Viking84 het volgende:
Echt, ik kan gewoon níet fatsoenlijk op de foto. Ik ga me maar eens laten fotograferen door zo'n hobbyfotograaf die een model zoekt
.
Ach ja, lachen op foto's is overratedquote:Op maandag 16 april 2007 09:42 schreef Viking84 het volgende:
Maarten zegt dat ik moet lachen op de foto's. Maar ik kan niet spontaan lachen en als ik lach, is het als een boerin met kiespijn. Wat bedoel je met spiegelen, Alcarin?
Die opmerking van jou was gewoon een uitnodiging, natuurlijk...quote:
kijk dat is goed om te horenquote:Op maandag 16 april 2007 10:47 schreef Sukilove het volgende:
En, wow, Miss_S, die foto's van jou zijn motiverend!
Het is het mooie weer, dat remt de eetlust en als je eet heb je vaak zin in "lichte" of koude dingen. Dus fruit, salades en ijs. Zullen we daar een dieet van maken en dan net als Sonja Bakker daar hoererijk mee gaan worden?quote:Op maandag 16 april 2007 11:42 schreef Viking84 het volgende:
ik heb net een appel op en ik heb nog niet eens weer honger. Gek is dat. Een paar weken geleden had ik nu al zin in mijn boterhammetjes en had ik al yoghurt met cruesli, twee evergreens, een appel en een banaan op rond deze tijd. Ik mis m'n evergreens helemaal niet. Nog tot 13 uur en dan ga ik naar huis om te eten.
En ik heb ook nog geen behoefte gehad aan ijs. Maar als het echt warm wordt, is Australian niet veilig meer voor mij. Mango en citroen
. Zouden ze daar ook kokosijs hebben?
lijkt mij een goed planquote:Op maandag 16 april 2007 11:47 schreef conleche het volgende:
[..]
Het is het mooie weer, dat remt de eetlust en als je eet heb je vaak zin in "lichte" of koude dingen. Dus fruit, salades en ijs. Zullen we daar een dieet van maken en dan net als Sonja Bakker daar hoererijk mee gaan worden?![]()
Ik schaam mij diepquote:Op maandag 16 april 2007 12:23 schreef Alcarin het volgende:
Radijsjes![]()
Jammer dat mn ananas nog niet rijp is..![]()
Waar koop jij een onrijpe ananas, dan?quote:Op maandag 16 april 2007 12:23 schreef Alcarin het volgende:
Radijsjes![]()
Jammer dat mn ananas nog niet rijp is..![]()
Ehm, bij AH, de groenteboer, of elke willekeurige andere winkel..quote:Op maandag 16 april 2007 12:32 schreef Lienekien het volgende:
Waar koop jij een onrijpe ananas, dan?
Ach, wat maakt dat nou uit? Net zo gezond hoor. En ik neem aan dat het niet zo smakeloos is als ananas uit blikquote:Op maandag 16 april 2007 12:30 schreef conleche het volgende:
Ik schaam mij diepen ik ben een lui kreng, maar ik koop (bijna) iedere dag zo'n bakje voorgesneden ananas. Ik heb echt een hekel aan een ananas schoonmaken. Mijn enige excuus is, dat het van Max Havelaar is, dus dan doe ik nog iets goeds voor de wereld...
![]()
Het is altijd precies rijp, het is altijd precies de hoeveelheid waar ik zin in heb, het smaakt net zo als een goede ananas, het is alleen belachelijk duur.quote:Op maandag 16 april 2007 13:20 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ach, wat maakt dat nou uit? Net zo gezond hoor. En ik neem aan dat het niet zo smakeloos is als ananas uit blik![]()
Het is alleen wat duurder waarschijnlijk![]()
Die heb ik nooitquote:Op maandag 16 april 2007 14:52 schreef pinquit het volgende:
Wat doen jullie tegen snaaibuien? echt tegen van die vreselijk-trek-in-zoetigheid-en-dan-vooral-chocolade-buien..
De ananassen van de AH zijn altijd rijp. Die kun je altijd direct eten.quote:Op maandag 16 april 2007 13:19 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ehm, bij AH, de groenteboer, of elke willekeurige andere winkel..
Waar koop jij een rijpe ananas?![]()
Nou, rijp zijn ze echt niet hoor, ze worden altijd onrijp geoogst. Als ze 'rijp' in de winkel staan houdt dat gewoon in dat ze langer geleden zijn geoogstquote:Op maandag 16 april 2007 15:18 schreef Lienekien het volgende:
De ananassen van de AH zijn altijd rijp. Die kun je altijd direct eten.
Voor zover ik weet, rijpt een ananas niet verder nadat hij geoogst wordt. Dus als hij te vroeg is geoogst, wordt het niet echt meer wat. Dan gaat hij van onrijp naar bederven.
Bronquote:Na te zijn geoogst rijpt de ananas niet meer.
Ik weet het, maar deze zijn groen, hard, en ruiken naar niks. Dus niet rijp. Maar dat verbetert nog wel..heus wel..ik heb er alle vertrouwen in!quote:Op maandag 16 april 2007 15:35 schreef Lienekien het volgende:
Bron
En groen is niet een indicatie van onrijp zijn.
Ik heb vorig jaar heel wat ananassen bij de AH gekocht, en die waren echt altijd goed.
Bij Super de Boer koop ik ze nooit meer, die zijn soms al bedorven als ze nog in de winkel liggen. En ook de markt vind ik een te grote gok.
Ik weet ook precies wanneer ie rijp is, maar als er 20 onrijpe ananassen staan en ik heb mijn zinnen gezet op ananas...dan neem ik er tegen beter weten in toch een meequote:Op maandag 16 april 2007 16:25 schreef Viking84 het volgende:
Ik zag in de Plus een bordje hangen met het volgende: een ananas is rijp als u de blaadjes gemakkelijk kunt wegtrekken (oid). Ik heb nog nooit een bedorven ananas gehad, maar ik ben dan ook de ananaswhisperer. Ik voel precies aan wanneer een ananas rijp is of niet. Kijken naar de kleur, de grootte, even ruiken...
ik niet, goed hèquote:Op maandag 16 april 2007 16:26 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik weet ook precies wanneer ie rijp is, maar als er 20 onrijpe ananassen staan en ik heb mijn zinnen gezet op ananas...dan neem ik er tegen beter weten in toch een mee![]()
Ja, dat van die blaadjes schijnt dan weer onzin te zijn.quote:Op maandag 16 april 2007 16:25 schreef Viking84 het volgende:
Ik zag in de Plus een bordje hangen met het volgende: een ananas is rijp als u de blaadjes gemakkelijk kunt wegtrekken (oid). Ik heb nog nooit een bedorven ananas gehad, maar ik ben dan ook de ananaswhisperer. Ik voel precies aan wanneer een ananas rijp is of niet. Kijken naar de kleur, de grootte, even ruiken...
Dan komen we elkaar misschien wel tegen, hoe laat ga jij?quote:Op maandag 16 april 2007 16:47 schreef Tangarine het volgende:
Argh nu heb ik ook zin in ananas! Morgen idd maar weer over de markt, aangezien die van mij op is...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |