Done...quote:Op zaterdag 14 april 2007 09:53 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[...] En wie kan mij aan een invite van Oink helpen?
Alleen Pro, toch?quote:Op zaterdag 14 april 2007 11:28 schreef nietzman het volgende:
Erm, quicktime?
Omdat ie maar 4 x 13 minuten te koop was gisterenquote:Op zaterdag 14 april 2007 10:40 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Goede tip, is inderdaad niet gek, 10 euro voor 15 appsHoezo lastig, trouwens?
O.quote:Op zaterdag 14 april 2007 11:40 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Omdat ie maar 4 x 13 minuten te koop was gisteren
Dat was net voor 9 uur dan (9 uur tijdsverschilquote:Op zaterdag 14 april 2007 11:53 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
O.
Ik ging naar de website, scrollde door de lijst met apps, dacht 'inderdaad leuke aanbieding' en klikte op buy. Dat was overigens vanochtend, maar dat zal nog wel gisteren in Amerika geweest zijn dan. Blijkbaar had ik geluk, dus. Was me verder totaal niet opgevallen
Dat kan kloppenquote:Op zaterdag 14 april 2007 11:56 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Dat was net voor 9 uur dan (9 uur tijdsverschil)
Als je je ratio maar een beetje redelijk houdt zodat ik niet voor lul sta!quote:Op zaterdag 14 april 2007 12:35 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik noem mijn eerstgeborene naar jou![]()
Kan toch ook gewoon met iMovie?quote:Op zaterdag 14 april 2007 11:25 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Wat is de beste app om in videobestanden te knippen (dus bepaalde fragmenten los opslaan)
Ik seed veelal net zoveel als ik leech dus dat komt wel goed.quote:Op zaterdag 14 april 2007 12:41 schreef ChOas het volgende:
[..]
Als je je ratio maar een beetje redelijk houdt zodat ik niet voor lul sta!
Dank u!quote:Op zaterdag 14 april 2007 13:57 schreef TwyLight het volgende:
je hebt pm walter
http://www.flip4mac.com/quote:Op zaterdag 14 april 2007 19:04 schreef Flipper01 het volgende:
Ik heb sinds kort een MacBook, maar kan nu niet alle streaming video's bekijken (in FF). Als ik de ontbrekende plugin probeer te installeren krijg ik een error en als ik vervolgens op handmatige installatie klik kom ik bij windows media player :s
Wat gebruiken jullie hiervoor?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |