Tom ook niet, geloof ik...quote:Op dinsdag 17 april 2007 20:14 schreef Wup het volgende:
Bril is volgens mij niet zo blij dat van Nieuwkerk dit miss verkiezing item een beetje op hem af probeert te schuiven...
Het verschil is dat lelijk zijn of homoseksuele gevoelens hebben geen handicappen zijn.quote:Op dinsdag 17 april 2007 20:18 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik wordt wel een beetje zenuwachtig van dat postieve gedoe van Lucille Werner, misschien ook eens een misverkiezing voor lelijk mensen of homo's? "het zijn tenslotte ook hele normale mensen"
(verder best een leuk initiatief van haar hoor, maar ik hoef het niet te zien)
quote:Op dinsdag 17 april 2007 20:08 schreef henkde_j het volgende:
Whehe the holy grail moet ik echt eens kijken
quote:Op dinsdag 17 april 2007 00:11 schreef tong80 het volgende:
Johnnie de Mol heeft een half jaar in Amerika gezeten voor acteerlessen.
Alsof Martin Drent een half jaar mee traint bij AC Milan om z'n carriere te helpen.
Vriendje van Matthijs. Hij had een column in Het Parool voordat hij naar de Volkskrant overstapte.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:09 schreef kassenbouwer het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die de aanwezigheid van Martin Bril weten te waarderen? Ik begrijp er echt niks van dat hij elke keer wordt uitgenodigd? Waar is ie ook in hemelsnaam bekend van?
Voor kansarme jongeren is dat natuurlijk een leuk lokkertje.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:53 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Die 35000 dollar voor 3 jaar in het Amerikaanse leger, dat is nauwelijks een goeie 1000 $ per maand, in Euro's is dat nog minder. Dat is toch vrijwel niks ? (of liggen de lonen in de VS echt zoooo laag)
Dat is misschien ook het verschil met een Europees leger. Hier liggen die lonen toch een aanzienlijk stuk hoger.quote:Op woensdag 18 april 2007 00:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Voor kansarme jongeren is dat natuurlijk een leuk lokkertje.
Daarom bestaat het overgrote deel van het leger in de USA ook uit van die sociaal lagere klasse.
was leuk om te zien iddquote:Op woensdag 18 april 2007 00:23 schreef 7eVeNL het volgende:
wat een figuur die geluidskunstenaar, maar wel leuk om te zien
Het is een leuk programma, maar zowel die van Nieuwkerk als de Breij hebben van presenteren geen kaas gegeten.quote:Op vrijdag 13 april 2007 00:29 schreef GvanDroogenbroeck het volgende:
Claudia speelt een slimme en kritische presentator met wie je ook kan lachen. Matthijs is het.
quote:Op woensdag 18 april 2007 02:12 schreef rubbereend het volgende:
"Met da goei weer.... dah kan toch nie?"![]()
![]()
![]()
bovendien geef je nauwelijks uit aangezien je in eht leger zit.quote:Op dinsdag 17 april 2007 23:53 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Die 35000 dollar voor 3 jaar in het Amerikaanse leger, dat is nauwelijks een goeie 1000 $ per maand, in Euro's is dat nog minder. Dat is toch vrijwel niks ? (of liggen de lonen in de VS echt zoooo laag)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |