Inderdaad dat helpt.quote:Op zondag 29 juli 2007 22:18 schreef Sidekick het volgende:
Heb je de laatste patch van BtS al, D? Misschien dat dat helpt.
quote:Op maandag 23 juli 2007 15:47 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Nee, dat was de bedoeling van het spel.
MÊNNUS BAGGEREN !!!11!EINZquote:Op maandag 30 juli 2007 01:53 schreef remlof het volgende:
Damn, het is weer bijna net zo verslavend als toen civ2 net uit was... Heb een uurtje of twintig gespeeld dit weekend
Ik draai civ4 in een window zodat ik ONZ af en toe kan checkenquote:Op maandag 30 juli 2007 01:54 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
MÊNNUS BAGGEREN !!!11!EINZ
Ontopic: Waarom kan je niet gewoon met een manneke iemands land inlopen zodat je oorlog krijgt? Ik kan geen oorlog met Zweden krijgen als Finland zijnde in ww2![]()
Rechtsonder op Zweden klikken (of de naam van de leider van Zweden, weet niet hoe dat zit in dat scenario) en dan kom je in een dialoogscherm. Daar kun je hem de oorlog verklaren.quote:Op maandag 30 juli 2007 01:54 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
MÊNNUS BAGGEREN !!!11!EINZ
Ontopic: Waarom kan je niet gewoon met een manneke iemands land inlopen zodat je oorlog krijgt? Ik kan geen oorlog met Zweden krijgen als Finland zijnde in ww2![]()
*noteert*quote:Op maandag 30 juli 2007 09:39 schreef Frollo het volgende:
Of Alt+klikken, dan heb je meteen oorlog zonder dat je he-le-maal naar dat dialoogscherm moet.
En met Ctrl+klik ga je meteen naar het handelsscherm geloof ik.quote:
Soms kan je geen oorlog verklaren. Dit is binnen de 10 turns na een vredesovereenkomst, de eerste 10 turns na een Advanced Start, en scenario/mod specifieke belemmeringen. Bij WW2 mag je eerst ook geen oorlog verklaren (en wanneer je kiest voor de historische verloop van zaken dan kan je volgens mij nooit zelf bepalen wanneer het oorlog wordt).quote:Op maandag 30 juli 2007 01:54 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
MÊNNUS BAGGEREN !!!11!EINZ
Ontopic: Waarom kan je niet gewoon met een manneke iemands land inlopen zodat je oorlog krijgt? Ik kan geen oorlog met Zweden krijgen als Finland zijnde in ww2![]()
Staat er niet tussen, dat vond ik al zo gekquote:Op maandag 30 juli 2007 09:15 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Rechtsonder op Zweden klikken (of de naam van de leider van Zweden, weet niet hoe dat zit in dat scenario) en dan kom je in een dialoogscherm. Daar kun je hem de oorlog verklaren.
F5, of F2 en dan muis over de unit costs houden.quote:Op maandag 30 juli 2007 01:04 schreef De_Ananas het volgende:
En waar kan je zien hoeveel poppetjes je in je leger hebt
City Screen, bovenaan bij de governorknoppen.quote:, een gebouw af kan kopen
F12.quote:en de civilepeida (ofzoiets)
Met F1 zie je al je steden, als je dat bedoelt.quote:Op maandag 30 juli 2007 11:55 schreef De_Ananas het volgende:
Kan je ook ergens zien hoeveel alles kost? In Civ2 drukte je op f5 en zag je bij al je steden hoeveel income/science ze hadden en welke gebouwen je had en wat ze kosten
Als het jou puur om oorlog voeren gaat, ga je toch lekker C&C spelen oid.quote:Op maandag 30 juli 2007 01:38 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Deel 3 en 4 zijn veel minder militair gericht dus het klopt gewoon![]()
Deel 1 & 2 was veel vechten in vergelijking met 3 & 4quote:Op maandag 30 juli 2007 11:59 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Als het jou puur om oorlog voeren gaat, ga je toch lekker C&C spelen oid.
Snap je eigenlijk wel wat Sid Meier's intentie is geweest met het creeren van de Civilization reeks?![]()
Leuk idee pfaf! Helaas komt er niet veel van, toch drukker dan verwacht. Sorry voor de fans.quote:Op woensdag 25 juli 2007 13:16 schreef pfaf het volgende:
En aangezien ik vakantie heb, het weer prachtig is om de ochtenden achter de pc te slijten en ik het ook eens wil proberen, zal ik eens proberen verslag van m'n spel uit te brengen. Civfanatics-stijl.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:28 schreef MaxC het volgende:ik was een fan! Wat gaat er nou gebeuren?
![]()
De AI probeert bondgenoten te vinden, logischerwijs, en koopt andere civs om om mee te doen. Maar dat lukt alleen wanneer die civs al geen goede relatie met je hebben. De AI is niet heel denderend in oorlogvoeren, en in BtS hebben ze daar verandering in gemaakt en dit is wrs een voorbeeld.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 19:12 schreef DiviFilius het volgende:
Ik weet niet of het al eerder in deze reeks is opgebracht, maar het er valt mij sinds Bts ineens iets op.
Iedere keer als ik een hoge score heb dan wordt ik op een gegeven moment aangevallen ( op zich nog niet zo bijzonder vreemd, gebeurd weleens ) door een iets lagere tegenstander. Logischerwijs versla ik de aanval van deze tegenstander dan ook. Echter als deze oorlog enigsinds in mijn voordeel begint te werken verklaart ineens de gehele wereld ( met uitzondering van 1 of 2 landjes ) mij de oorlog, allemaal in dezelfde turn.
Dit is nu al meerdere malen gebeurd en het is bijzonder irritant, aangezien een aanval van de gehele wereld bijna niet te verslaan is. Gebeurt dit anderen ook welleens en is er iets tegen te doen ?
Heeft het te maken met het feit dat ik vaak eerste sta op het moment dat ik aangevallen wordt ?
quote:Op zondag 5 augustus 2007 11:49 schreef Sidekick het volgende:
Handelsroutes blokkeren, duh.
Maar dan moet je alle vakjes bezetten? En er is toch nog land en via-via kun je nog handelen...quote:Over dat gebied kunnen anderen geen handel drijven, vooral handig wanneer er nog geen handel over oceaan mogelijk is, of een ingelosten gebied isoleren ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |