Kellerman gaat niet terug dacht ik, hij had het door dat die stem aan de andere kant van de lijn die de president moest voorstellen een andere vrouw was. En hij had gezegd dat Kim de pot op kon ofzo.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:19 schreef BobRooney het volgende:
Michael en Sara....er klopt gewoon iets niet. Volgens mij had Michael er niet echt zin in.
Voor de rest was het wel een leuke aflevering. Bellick is goed bezig. Kellerman gaat weer terug naar de slechterikken...of toch niet.
Owja, hij werd natuurlijk in de malig genomen....ik weet het weer.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:30 schreef Attitude het volgende:
[..]
Kellerman gaat niet terug dacht ik, hij had het door dat die stem aan de andere kant van de lijn die de president moest voorstellen een andere vrouw was. En hij had gezegd dat Kim de pot op kon ofzo.
Maar goed, weer een dode erbij. De groep wordt kleiner.
Wacht maar, het gaat nog veel erger worden. Ik ga niks spoileren maar ik heb me echt doodgeergerd... (trema's doen het niet op deze pcquote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:17 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is nogal onrealistisch ja. Zo'n datum is extreem makkelijk te vervalsen. Dit is gewoon een voorbeeld van hoe het verhaal enorme steken laat vallen. Het verhaal liep duidelijk naar een einde toe, maar toen ineens kregen ze groen licht voor een nieuw seizoen. Toen werden halsoverdekop dingen aangepast, om het verhaal maar te rekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |