Tuinpad van mn vader ( remix)quote:Op maandag 9 april 2007 01:25 schreef Sonique het volgende:
ik vind het wel een luek liedje trouwens...
IEmand de titel?
Ach welnee PC eend. Ik geniet van wat ik zie en wat ik lees. En ik ben niet zielig omdat ik hier en daar een voorkeurtje uitspreek. Doe jij toch ook. (maar als ik iemand anders leuk vind als jij hoor je het ook wel)quote:
Behalve als ze binnenkort nog een keer in de fout gaatquote:Op maandag 9 april 2007 01:25 schreef APK het volgende:
[..]
Nee, anderen hebben waarschuwingen gehad en die gelden niet meer na enige tijd.
Boeit haar geen ruk.
aha, dus ze moeten snel handelen...quote:Op maandag 9 april 2007 01:25 schreef APK het volgende:
[..]
Nee, anderen hebben waarschuwingen gehad en die gelden niet meer na enige tijd.
Boeit haar geen ruk.
Zal dan wel een hele forse overtreding moeten zijn, anders houden ze een hand boven haar hoofdquote:Op maandag 9 april 2007 01:27 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Behalve als ze binnenkort nog een keer in de fout gaat![]()
Mijn grafkrans met 'Ave Maria' op een chip is aangekomen?quote:Op maandag 9 april 2007 01:24 schreef kleinzusje het volgende:
Shit, ik dacht dat die mooie kaart met bloemen en geluid voor Silleke van jou was![]()
Volgens mij zitten er in die grote speakers ingebouwde versterkers dus die hebben ook een voeding nodig dus zo een draadje eraan werkt dan niet..quote:Op maandag 9 april 2007 01:27 schreef Veulen het volgende:
Zouden ze niet weten dat die kabels van die grote boxxen ook aan kunt sluiten op die cd dingen?
Toch zit ik er hard aan te denken mijn principes opzij te zetten en Brian even een kaartje onder de riem te stekenquote:
Er kwam een opblaassmurf in een grote doos ( gevuld met eitjes). Je naam stond er duidelijk opquote:Op maandag 9 april 2007 01:28 schreef APK het volgende:
[..]
Mijn grafkrans met 'Ave Maria' op een chip is aangekomen?![]()
Ik kon de streams niet volgen eerder vandaag.
Na morgen is het weer een normalre werkweek, met veel vaste dingen enzo. Dan ga je geen gasten meer uitnodigen. Nee, ik denk dat ze Nena er in deden als gekmakertje en dat Ilona blijft. Zo niet, dan kan ze ook echt enorm goed liegen.quote:Op maandag 9 april 2007 01:28 schreef rooie3 het volgende:
Ilona gaat echt niet blijven.
Morgen staat er weer een ander op de stoep.
Volgens mij krijgt elke oude miljonair de kans om bommen te gooien.
Dat gaat misschien gebeuren en weet je wat het leuke is: Ze gaat niet weggestuurd worden omdat ze een contract van een jaar heeft!quote:Op maandag 9 april 2007 01:27 schreef scanman01 het volgende:
Behalve als ze binnenkort nog een keer in de fout gaat![]()
De 300 LCD schermen in dat huis ookquote:Op maandag 9 april 2007 01:29 schreef Sonique het volgende:
erik, de computer heeft ook zulke snoertjes...
quote:Op maandag 9 april 2007 01:32 schreef Wiebe-Hoekstra het volgende:
De redaktie van DGK zit ook lekker mee te lezen
Geregistreerd op: zaterdag 2 december 2006 @ 22:27
Laatste bezoek: 5 seconden geleden.
Bakkiederbij?
Bedoel je nou 'Het dorp' van Wim Sonneveld.?quote:
JE snapt haar niet, of je hebt het niet vanaf het begin gezien...quote:Op maandag 9 april 2007 01:31 schreef ach het volgende:
Gadver wat een vies zeikwijf die ilonaPast echt duidelijk niet bij deze bewonders nu en zal er wel snel uitgaan
![]()
"Ik vind het niet kunnen die snoertjes er uit halen, dat kan toch niet![]()
![]()
"
![]()
quote:Op maandag 9 april 2007 01:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Bedoel je nou 'Het dorp' van Wim Sonneveld.?
Nee, ik denk niet dat Ilona een blijvertje is. Ze is een te grote neuroot, dat weet je nog van de vorige keer. En ze heeft net weer een baan, dat was belangrijk. En tenslotte kan ik me Ilona niet voorstellen met uitsluitend een klein koffertje.quote:Op maandag 9 april 2007 01:31 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Na morgen is het weer een normalre werkweek, met veel vaste dingen enzo. Dan ga je geen gasten meer uitnodigen. Nee, ik denk dat ze Nena er in deden als gekmakertje en dat Ilona blijft. Zo niet, dan kan ze ook echt enorm goed liegen.
Die gasten zijn echt 24/7 hier continu aan het F5én.quote:Op maandag 9 april 2007 01:32 schreef Wiebe-Hoekstra het volgende:
De redaktie van DGK zit ook lekker mee te lezen
Geregistreerd op: zaterdag 2 december 2006 @ 22:27
Laatste bezoek: 5 seconden geleden.
Bakkiederbij?
Ze zullen en blijven zwijgenquote:Op maandag 9 april 2007 01:32 schreef Wiebe-Hoekstra het volgende:
De redaktie van DGK zit ook lekker mee te lezen
Geregistreerd op: zaterdag 2 december 2006 @ 22:27
Laatste bezoek: 5 seconden geleden.
Bakkiederbij?
sylvia leeft in DGK van tarotkaart tot tarotkaart, de paarden en rijles... haar feestmomentjes zijn spaarzaam...quote:Op maandag 9 april 2007 01:29 schreef farceman het volgende:
Ilona is echt een schat van een mens, maar je ziet gewoon dat ze zich niet helemaal thuis voelt.
De koffer maakte haar gelijk van streek en ook de muziek nu kunnen haar niet echt verblijden.
Ze is er gewoon simpelweg net iets te oud voor.
Sylvia houd zich trouwens wel heel vaak afzeidig van alle troubles de laatste tijd.
quote:
WTFquote:Op maandag 9 april 2007 01:30 schreef kleinzusje het volgende:
Er kwam een opblaassmurf in een grote doos ( gevuld met eitjes). Je naam stond er duidelijk op
Sarcasme, kwaliteitsuser, sarcasme...quote:Op maandag 9 april 2007 01:31 schreef ach het volgende:
Gadver wat een vies zeikwijf die ilonaPast echt duidelijk niet bij deze bewoners nu en zal er wel snel uitgaan
![]()
"Ik vind het niet kunnen die snoertjes er uit halen, dat kan toch niet![]()
![]()
"
![]()
Dat denk ik ook! Dus geniet vandaag en de tenen krommende momenten gaan ook nog komen met Natte Nelquote:Op maandag 9 april 2007 01:28 schreef rooie3 het volgende:
Ilona gaat echt niet blijven.
Morgen staat er weer een ander op de stoep.
Volgens mij krijgt elke oude miljonair de kans om bommen te gooien.
Op Fok! bekend als...quote:Op maandag 9 april 2007 01:35 schreef APK het volgende:
[..]
WTF
Gebruikt iemand de naam 'Albertus uit Amsterdam' om een smurf te sturen?![]()
Dan ga ik binnenkort onder de naam 'Erik uit Zwolle' mongolencaps van Huub sturen.![]()
Is ook het verstandigst...quote:
Heb het inderdaad niet vanaf het begin gezienquote:Op maandag 9 april 2007 01:33 schreef Sonique het volgende:
[..]
JE snapt haar niet, of je hebt het niet vanaf het begin gezien...
Haar uitsraak is met een zekere mate overgoten met sarcasme
Mee eensquote:Op maandag 9 april 2007 01:36 schreef Sonique het volgende:
[..]
Is ook het verstandigst...
Al die newbies geloven het toch niet dat ze '; echt' zijn..
Krijg je weer een halve COS vol met verzoekjes enzo...
Ik vond Ilona niet echt geloofwaardig toen ze vertelde dat haar werkgever de komende 6 maanden zou betalen.quote:Op maandag 9 april 2007 01:31 schreef scanman01 het volgende:
Na morgen is het weer een normalre werkweek, met veel vaste dingen enzo. Dan ga je geen gasten meer uitnodigen. Nee, ik denk dat ze Nena er in deden als gekmakertje en dat Ilona blijft. Zo niet, dan kan ze ook echt enorm goed liegen.
Klasse, je hebt het voor elkaar ! Wat een PM-tje toch niet kan bewerkstelligen !quote:Op maandag 9 april 2007 01:35 schreef uniekhoorn het volgende:
Met dank aan Bright side of Life
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |