Het zijn gewoon lelijke schoenenquote:Op maandag 9 april 2007 18:45 schreef Adelante het volgende:
zeikerds
noem het dan het NIKE Air Max enzo topic
Eerst nike SB topic, nu nike air max topic, hoe moet ik dit topic dan ooit nog weer terug vinden alstie weer een keer vol isquote:Op maandag 9 april 2007 18:45 schreef Adelante het volgende:
zeikerds
noem het dan het NIKE Air Max enzo topic
Geld stinkt nietquote:Op maandag 9 april 2007 19:42 schreef ctrladdict het volgende:
Interessant is dat allerlei van orgine merkkleding merken, zich tegenwoordig ook op de sneakers markt begeven. Over het algemeen zijn niet sneakers niet zo spannend vormgegeven en gaat het om het merk. Gaastra is hier een voorbeeld van, Hugo Boss ook.
Heb je een eigen zaak in sneakers oid?quote:Op dinsdag 10 april 2007 16:09 schreef thaWarhead het volgende:
Nieuwe aanwinsten van vandaag:
Vans Syndicate Mid Skool Desert Camo voor 40 euro:
[afbeelding]
Nike Dunk SB Sandalwood voor 50 euro:
[afbeelding]
Erg blij met die Vans voor die prijs, Syndicates zijn zo veel comfortabeler. Sandalwoods worden waarschijnlijk mn nieuwe beaters.
nee al zn zakgeld gaat dr aan op (niet sarcastisch(quote:Op dinsdag 10 april 2007 19:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Heb je een eigen zaak in sneakers oid?
Zoiets heet een hoodie en is van het merk Stussy volgens mij.quote:Op dinsdag 10 april 2007 20:25 schreef Teije het volgende:
Kwam deze net tegen....
[afbeelding]
Dat linker shirt, kan iemand me vertellen van welk merk die is + waar hij eventueel te halen is?
thanks ;-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |