Kom gezellig hierheen [SC # 28] Met weer Schnitzel op het menu!quote:
Je schreef "het lijkt mij dat je dan naar de leiding stapt ipv de 'acteurs' ". Dat deed de politie wellicht maar daarna gingen ze naar de villa. En werkten dus mee aan de soap.quote:
syl is een muts die iedereen tevreden probeert te houdenquote:Op vrijdag 6 april 2007 23:38 schreef Dynabite het volgende:
Syl maakt tv, ze beweegt.
Verwacht je nu werkelijk dat de redactie IETS doet aan Brian of Amanda of Jaap ???quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:38 schreef Ashrak het volgende:
En Brian is weer zonder schade overal doorheengekomen ....
Enige ruggegraat had ik toch wel mooi gevonden.
ik wil het hier, is veel leukerquote:Op vrijdag 6 april 2007 23:38 schreef petraa het volgende:
[..]
Kom gezellig hierheen [SC # 28] Met weer Schnitzel op het menu!
of wil je ruzie maken kom dan daarheen [DKG HOOLI-Gans # 5] Voor al uw off-topic gezeik
quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:37 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Tot DGK zelf belt en roept, kunnen jullie langs komen omdat hier de boel uit de hand loopt? Er word iemand gediscrimineerd
Daar komt de politie wel voor (is hun werk) Ik denk ook niet dat ze kwamen voor het "telefoon werd opgehangen" verhaal. Hiervoor had kunnen worden teruggebeld of navragen bij de productie wat er gebeurde. Oftewel, in mijn ogen speelt DGK hier een smerig spelletje door het op te laten draven van de politie om vervolgens eric zover te krijgen dat hij geen aangifte doet.
Dan moet de she groep maar niet zo toegeeflijk zijn.quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:38 schreef Ashrak het volgende:
En Brian is weer zonder schade overal doorheengekomen ....
Enige ruggegraat had ik toch wel mooi gevonden.
dat is het spel, eend. Dat meent Huub vast niet echt (en terecht ook, want zo interessant zijn de punten niet, vraag me overigens af hoe je weet dat zijn punten valide zijn...)quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:31 schreef PC eend het volgende:
Waarom hebben jullie het niet over de streams?
Brian en amanda hebben valide punten en dat geeft huub ook ruiterlijk toe![]()
ik heb nog een paar rotte eieren die gekleurd moeten worden...quote:
mag niet, is vervelend voor mensen die cossen lezen. EN het belangrijkste wordt Gertje BOOzzzzzquote:
De politie werkt niet zomaar mee aan een soap, hiervoor moeten wel strafbare feiten zijn gepleegd zoals het discrimineren van iemand. Dat is een reden om het terrein op te rijden en een praatje te maken met Eric. Mocht het om de telefoon gaan dan hadden ze in de villa willen kijken of het daar goed ging met iedereen.quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:39 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Je schreef "het lijkt mij dat je dan naar de leiding stapt ipv de 'acteurs' ". Dat deed de politie wellicht maar daarna gingen ze naar de villa. En werkten dus mee aan de soap.
Een mens mag altijd hopen, maar het is gewoon teleurstellend om vast te stellen dat niet alle bewoners gelijk worden behandeld (lees: toepassing regels).quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:40 schreef petraa het volgende:
[..]
Verwacht je nu werkelijk dat de redactie IETS doet aan Brian of Amanda of Jaap ???![]()
![]()
Huub had moeten doen wat er gisteren was gebeurd dan was hij weggeweest.
Onthoud maar eens alles wat er gezegd word door de aangever, zo goed als niet te doenquote:Op vrijdag 6 april 2007 23:41 schreef Ifa het volgende:
[..]
![]()
Waarom nam de politie toen ze er waren niet direct de aangifte op?
Ehm, HUUB wordt weer achterwege gelaten, terwijl hij met exact dezelfde dingen tegen Brian begon en Brian het slechts kopierde. Bovendien was het geen waarschuwing waard...Over hardleerst gesprokenquote:Op vrijdag 6 april 2007 23:40 schreef petraa het volgende:
[..]
Verwacht je nu werkelijk dat de redactie IETS doet aan Brian of Amanda of Jaap ???![]()
![]()
Huub had moeten doen wat er gisteren was gebeurd dan was hij weggeweest.
Ik blijf het vreemd vinden, lijkt me toch logischer dat ze eerst contact opnemen met de organisatie om te vragen wat er aan de hand is en verder niet aan de soap willen meewerken.quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Op zich maakt het de politie denk ik niet veel uit of het een filmset, een real life soap, of '"het gewone leven" is. Als ze het niet helemaal vertrouwen, gaan ze even een kijkje nemen. Ook op een filmset kan het uit de hand lopen immers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |