Naahhh.. een Lacoste overhemdje kost als je ff zoekt een euro of 75,quote:Op woensdag 18 april 2007 00:18 schreef ForumGek het volgende:
Daar ben ik ook bang voor, een shirt van RL, lacoste o.i.d. kost +- 120. Dus een merk als Stone Island zal denk ik tussen de ¤170/¤250 liggen. Maar dat zijn speculaties...
quote:Op vrijdag 13 april 2007 00:41 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Hartstikke nep spul, gezien de site waar deze foto´s vandaan komen.![]()
jaja ik geloofde je wel daarniet van maar lijkt dr gewoon veel op. mooi broekie wat koste die?quote:Op woensdag 18 april 2007 22:09 schreef RaymanNL het volgende:
Het is toch echt een Diesel:
[afbeelding]
Het is idd echt een toffe broek, wijd boven aan, en skinnie onderaanquote:Op woensdag 18 april 2007 22:10 schreef jovink het volgende:
[..]
jaja ik geloofde je wel daarniet van maar lijkt dr gewoon veel op. mooi broekie wat koste die?
Hhaha heerlijk, yodafone.quote:Op zaterdag 7 april 2007 12:56 schreef Judah het volgende:
Binnen:
[afbeelding]
[afbeelding]
Volgende week:
[afbeelding]
[afbeelding]
Dan heb ik een overhemd met korte mouwen gekochtquote:Op donderdag 19 april 2007 14:58 schreef navigator het volgende:
[..]
Gozer, vrouwen kopen blousje, mannen een shirt of overhemd. Leer het toch eens godverdomme.
waaaaaaaar??quote:Op woensdag 18 april 2007 13:28 schreef kaisar het volgende:
dat stone island-overhemd kost precies 100 euro. Ik kon hem laatst met 40 euro korting krijgen, maar dat vond ik het eigenlijk nog niet waard.
no offence, maar dit vind ik echt zo'n shirt van : ik weet niet wat ik moet kopen, dus doe ik maar een zwarte polo.quote:
dat zeg ikquote:Op vrijdag 20 april 2007 20:03 schreef dialMforMonkey het volgende:. Een slimfit zwarte polo kan erg stijlvol zijn heurrr, ligt er gewoon aan hoe je hem draagt
.
die's wel okeequote:
kloptquote:Op zaterdag 21 april 2007 11:59 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Zijn super vet, zit ook een potloodje bij en een knopje die je op de golfbaan kan neerleggen als marker waar je bal lag.
Bij de revenge in utrecht, tegen over vredenburg.quote:
overhemd maikuuul, niet een blousequote:Op zondag 22 april 2007 00:18 schreef Maikuuul het volgende:
Ligt het aan mij of is dat een lelijke blouse ?
Het zal wel meevallen maar je moet hem aanzien denks
Dude wat denk je wel niet..... nee dat pak is grijsachtig met zeer licht bruine krijtstrepen wat het een erg mooi effect geeft. Was op het werk ook weer geslaagd, viel overal op en kreeg er alleen maar complimenten vanquote:Op maandag 23 april 2007 11:53 schreef revolutionx het volgende:
is dat pak....groen?!
dank u, dank uquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:01 schreef De_Brandweer het volgende:
Shirts zien er tof uit. En die broek ook. Welk merk en model is dat?
nicequote:Op dinsdag 24 april 2007 14:04 schreef don-diablo het volgende:
[..]
dank u, dank u
Nudie Even Steven Organic Dry![]()
Mooie broek.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:59 schreef don-diablo het volgende:
Net even 2 shirtjes gekocht van Jack & Jones![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
ik ben tevreden, nu nog wachten tot n broek binnen is
moose = elandquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:42 schreef DoimeN het volgende:
Ik presenteer ik mijn Abercrombie en Fitch polo![]()
:
[afbeelding]
hert ofzo:
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |