Het is echt gewoon niet te geloven.quote:Op donderdag 5 april 2007 22:26 schreef kybe het volgende:
En ja hoor de redactie doet het weer af met een grapje![]()
![]()
![]()
![]()
Het is dan ook nog maar 5 aprilquote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef Marrije het volgende:
Maar trek gerust nog een keer een stoel onder iemands kont vandaan. Geen probleem.
Jawel joh, toch leuk om te horen wat schorem van je denkt.quote:Op donderdag 5 april 2007 22:26 schreef demins het volgende:
Eric vind het niet leuk!
quote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef Prosac het volgende:
Brian aait hierbij nog net niet Eric over zijn bovenbeen
Dit is precies wat ik ook zag!!quote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Huub en Brian stonden borst aan borst, Huub bracht zijn gezicht heel dicht bij Brian en Brian gaf een kopstoot naar beneden. Je moet niet vergeten dat Huub kleiner is, als hij een kopstoot wil geven moet hij op zijn tenen staan of een sprongetje maken.
Brian begon de fysieke dreiging door de stoel van Huub te willen weg trekken, Huub reageerde daar op....na de kopstoot van Brian hield de fysieke dreiging op..
Trek je conclusie!
Van mij hoeven ze ook niks te doen.quote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef hetbabbelaartje het volgende:
En dit noemen ze leuk????
Door deze opmerking (koppen bij elkaar steken) kunnen we constateren, dat er WEER NIETS aan gedaan wordt!
Welke streams keek jij?quote:Op donderdag 5 april 2007 22:25 schreef PC eend het volgende:
[..]
Je bent een beetje in de war geloof ik, brian bleef juist erg rustig
quote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef Liess het volgende:
[..]
Idd, Zo word er met Fysiek geweld om gegaan als Brian het doet.![]()
quote:Op donderdag 5 april 2007 22:28 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Dit is precies wat ik ook zag!!![]()
Nu MOET Nena dus gewoon terugkomen, dat schopje van haar valt hierbij gewoon in het nietquote:Op donderdag 5 april 2007 22:27 schreef blomst het volgende:
DE redactie doet de kopstoot met een grapje teniet dus.
Brian blijft![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |