O, dan kunnen Michael en ik ons huwelijk ook wel afblazen. Wij trouwen namelijk met onder één 'huwelijkse voorwaarde' : Geen Kinderen!!!quote:Op woensdag 4 april 2007 21:43 schreef amaranta het volgende:
... daar het doel van het huwelijk de voortplanting is...
Wij 1 juni wij moeten nog boeket, muziek en bedankjes, maar inderdaad wij maken onze bedankjes ook gewoon zelf.quote:Op donderdag 5 april 2007 20:30 schreef Diaan73 het volgende:
...
Wij zitten eind mei, maar hoeven alleen nog maar een pak en het bruidsboeket te kopen. Bedankjes moeten we nog maken, maar dat doen we zelf thuis. Ook de muziek voor de die dag moet nog uitgezocht worden. Maar ik voel nog steeds geen druk. Vandaag de ringen opgehaald en ze zijn echt heel erg mooi en zitten ook heel erg goed.![]()
Mijn godquote:Op donderdag 5 april 2007 18:46 schreef Joene het volgende:
[..]
Begin juni dan even![]()
Alles is geregeld op de bedankjes na![]()
![]()
Ik vond het een beetje gek dat hij dat komisch vond. Het mag toch een jaar van te voren? Nou dan.quote:Op vrijdag 6 april 2007 09:43 schreef freecell het volgende:
Wij waren op 22 maart 2006 al in ondertrouw
Dat vonden ze bij de burgerlijke stand wel komisch geloof ik
Locatie trouwfoto's: had ik zelfs helemaal uit het oog verloren. Nog een puntje erbij op de todo-listquote:Op vrijdag 6 april 2007 09:28 schreef pluisje het volgende:
Ik heb gisteren het materiaal besteld om zelf de uitnodigingen te gaan maken (ja die ga ik allemaal zelf schrijven, ik ben gek), de gastenlijst voor het diner is ook klaar (ok, kan nog 3 keer wijzigen ons kennende, maar toch
). Locaties voor de trouwfoto's heb ik ook in gedachten, moeten we alleen nog een keer met de fotograaf doornemen, maar ook daaraan wordt gewerkt.
Nu moeten we voor eind juli nog een keer langs bij de gemeente Delft om de papieren van de ondertrouw te brengen en de kosten te voldoen enzo, Rick moet nog een pak kopen, er moeten nog kleertjes komen voor Tobias (maar dat doe ik ivm zijn voorspoedige groei pas een maand tevoren) en meer van die kleine dingen, jurk iets in laten korten enzo. Maar we liggen goed op schema
Ik vind het erg onpersoonlijk om een uitnodiging voor een bruiloft via de mail te doen. Als ik via de mail zou worden uitgenodigd voor een bruiloft zou ik al bij voorbaat niet meer komen.quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:17 schreef pluisje het volgende:
Ik maak er max. 50. We vieren het klein, en zullen een deel ook per e-mail versturen (bv collega's en mensen die je uit netheid wel wil uitnodigen, maar waarvan je toch al weet dat ze niet komen).
Het wordt sowieso een hele klus, maar ik wil er gewoon elke avond 1 of 2 doen, niet allemaal achter elkaar
Tja, opgelost dus. Ze zegt toch al dat ze die stuurt naar de mensen die ze toch al niet verwachtquote:Op vrijdag 6 april 2007 22:45 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik vind het erg onpersoonlijk om een uitnodiging voor een bruiloft via de mail te doen. Als ik via de mail zou worden uitgenodigd voor een bruiloft zou ik al bij voorbaat niet meer komen.
Nodig ze dan niet uit :Squote:Op vrijdag 6 april 2007 22:48 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, opgelost dus. Ze zegt toch al dat ze die stuurt naar de mensen die ze toch al niet verwacht
Ik heb ook alle uitnodigingen zelf gemaakt en heb er echt superleuke reacties op gehad. Ik heb ook de mensen een kaart gestuurd waarvan ik weet dat ze toch niet komen, dat er geen reactie komt of wat dan ook, maar dan vooral voor het "maar het telt wel".
Zoiets heb ik ook, als je ze bij voorbaat al emailt geef je ze imho niet eens een eerlijke kans om te komen, want de meeste mensen zullen dat zo ongeinteresseerd vinden dat ze denken 'laat maar'. En terecht trouwens.quote:
Tja, en soms heb je nou eenmaal een familie die dan vervolgens bij je ouders gaat zeuren en aangezien mijn ouders wel wat anders aan hun hoofd hebben, hebben ze gewoon een uitnodiging gehad. 44 cent voor de postzegel, ik denk maximaal 75 cent voor envelop, papier en inkt enzo. Kost dus nog geen 2 euro en scheelt een heleboel ergernis.quote:
Armoedige argumentatie om ze toch uit te nodigen vind ik...quote:Op zaterdag 7 april 2007 09:38 schreef TARAraboemdijee het volgende:
We hebben ook mensen uitgenodigd die zonodig niet echt hoefden te komen. Alleen uitgenodigd voor de kerkdienst en receptie erna. Niet het feest. Meesten daarvan kwamen dan ook niet, enkelen wel. krijg je dan toch weer een cadeautje van, en je hebt toch weinig tijd om met ze te praten.
Oh en om eerlijk te zijn hebben we ook enkele kaarten verstuurd met het idee 'deze kaart kan uit'. En ja hoor, kaartje terug met leuke bijdrage
precies...quote:Op vrijdag 6 april 2007 23:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, en soms heb je nou eenmaal een familie die dan vervolgens bij je ouders gaat zeuren en aangezien mijn ouders wel wat anders aan hun hoofd hebben, hebben ze gewoon een uitnodiging gehad. 44 cent voor de postzegel, ik denk maximaal 75 cent voor envelop, papier en inkt enzo. Kost dus nog geen 2 euro en scheelt een heleboel ergernis.
Mwah.. Mijn ouders en schoonouders zijn daar gelukkig heel simpel in. Als er mensen zijn die tegen hun beginnen te zeuren over waarom ze niet of niet de hele dag mogen komen, zeggen zij gewoon dan moet je bij Diaan en Peaceman zijn. Heerlijk simpel. En denk je dat ze ons bellen daarover? Nee, tuurlijk niet. Waarom niet? Omdat ze dan ook wel beseffen dat het ze geen donder aangaat. Het is onze dag, niet die van de gasten.quote:
Heb je ook gelijk in. En die mensen nodig ik zeker niet uit als daggast. Maar er is bijv wel een vriendin van mijn moeder. Die ik dus ook al ken vanaf mn nulde. En die ook altijd heel erg betrokken is geweest bij mij. En die heb ik op verzoek van mama wel gevraagd. Maar in de daggasten ben ik (zijn we) heel strikt geweest.quote:Op zaterdag 7 april 2007 09:58 schreef peaceman het volgende:
[..]
Mwah.. Mijn ouders en schoonouders zijn daar gelukkig heel simpel in. Als er mensen zijn die tegen hun beginnen te zeuren over waarom ze niet of niet de hele dag mogen komen, zeggen zij gewoon dan moet je bij Diaan en Peaceman zijn. Heerlijk simpel. En denk je dat ze ons bellen daarover? Nee, tuurlijk niet. Waarom niet? Omdat ze dan ook wel beseffen dat het ze geen donder aangaat. Het is onze dag, niet die van de gasten.
De familie/vrienden bepaalt niet wie er op je bruiloft komt, dat bepaal jezelf!
Maar die had je niet uitgenodigd als je niet een goed gevoel bij haar had... en dat gebeurt dus ook. Althans die indruk krijg ik in dit topic.quote:Op zaterdag 7 april 2007 10:01 schreef amaranta het volgende:
[..]
Heb je ook gelijk in. En die mensen nodig ik zeker niet uit als daggast. Maar er is bijv wel een vriendin van mijn moeder. Die ik dus ook al ken vanaf mn nulde. En die ook altijd heel erg betrokken is geweest bij mij. En die heb ik op verzoek van mama wel gevraagd.
Dat is idd leuk ja. Ik ben het met je eens dat het bij zo'n groep die van ver komt lastig is om die niet daggast te laten zijn.. Maar zoals je al aangeeft, vind je het ook super dat ze komen en was het dus niet een moeilijke beslissing om ze op de lijst van daggasten te zetten.quote:Maar in de daggasten ben ik (zijn we) heel strikt geweest.
Overigens had ik al mijn ooms en tantes uit spanje uitgenodigd, omdat ik het graag wilde, maar ik dacht de ze toch niet zo'n lange reis zouden maken. KOmen ze potjandorie allemaal!!!!!!!35 gasten uit Spanje. Lief he!
Die zijn natuurlijk allemaal daggast, kan het niet maken om te zeggen, leuk dat je er bent, ga maar bij de mac eten ik zie jullie vanavond!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |