De doelman wordt toch meestal niet als een aparte linie gezienquote:Op woensdag 4 april 2007 12:03 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Elke linie? Dus ook een nieuwe doelman?
Daar was ik inmiddels ook achter, maar is het Ajax-materiaal?quote:Op woensdag 4 april 2007 12:05 schreef sjimz het volgende:
[..]
Jeugdspeler van Arsenal geweest. Speelt vanaf 2003 bij reading.
Tja, moeilijk te zeggen. Ik denk dat als engelse clubs ook interesse voor hem hebben dat Ajax dan al bij voorbaat kansloos is.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:09 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Daar was ik inmiddels ook achter, maar is het Ajax-materiaal?![]()
Ja, had hij of Gabri nou meegedaan in het gouden olympische spaanse voetbalteam?quote:Op woensdag 4 april 2007 12:10 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Roger komt uit de Barca jeugd
Van '92? Geen van beide.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:11 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ja, had hij of Gabri nou meegedaan in het gouden olympische spaanse voetbalteam?
Of ben ik totaal in de war?
Amen. Ajax moet sowieso nu waken voor onderschatting van de tegenstanders. Ik heb het idee dat de gedachte 'we winnen alles toch wel' erg leeft. Kan een valkuil zijn, ook al past het wel bij Ajax.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:14 schreef HeatWave het volgende:
Ik hoop dan echt dat Ajax gewoon alles wint hoor. Wordt je dan geen kampioen ok, maar laat het niet zo zijn dat PSV punten laat liggen en Ajax dan ook weer.
Nee inderdaad, we hadden immers al lang kampioen kunnen zijnquote:Op woensdag 4 april 2007 12:14 schreef HeatWave het volgende:
Ik hoop dan echt dat Ajax gewoon alles wint hoor. Wordt je dan geen kampioen ok, maar laat het niet zo zijn dat PSV punten laat liggen en Ajax dan ook weer.
psv ookquote:Op woensdag 4 april 2007 12:14 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Nee inderdaad, we hadden immers al lang kampioen kunnen zijn.
Ik ben waarschijnlijk compleet in de war.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:14 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Van '92? Geen van beide.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Olympische_Zomerspelen_1992/Voetbal
De terugkeer van John van Loenquote:Op woensdag 4 april 2007 12:16 schreef SoA-Holic het volgende:
Rooier dan dit zullen we ze niet meer krijgen denk ik
[afbeelding]
Jammerquote:Op woensdag 4 april 2007 11:41 schreef Ordinair het volgende:
Hey TerroRobbie, geen kale kop voor mij..
Gabri speelde op de OS van 2000, waar hij zilver won. Ik wist dat er iets met een medaille en een spanjaard bij Ajax was. Gevalletje Klok en Klepel dusquote:Op woensdag 4 april 2007 12:14 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Van '92? Geen van beide.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Olympische_Zomerspelen_1992/Voetbal
Ken hem wel, maar laat hem maar lekker in Engeland. Sowieso moet je geen spelers halen uit hogere competities (Engeland, Italië, Spanje, Duitsland en Frankrijk), gewoon lekker scouten in Scandinavië, Oost-Europa en Zuid-Amerika.quote:
En Gabri, Stam en Davids danquote:Op woensdag 4 april 2007 12:23 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ken hem wel, maar laat hem maar lekker in Engeland. Sowieso moet je geen spelers halen uit hogere competities (Engeland, Italië, Spanje, Duitsland en Frankrijk), gewoon lekker scouten in Scandinavië, Oost-Europa en Zuid-Amerika.
Italie - Stamquote:Op woensdag 4 april 2007 12:23 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ken hem wel, maar laat hem maar lekker in Engeland. Sowieso moet je geen spelers halen uit hogere competities (Engeland, Italië, Spanje, Duitsland en Frankrijk), gewoon lekker scouten in Scandinavië, Oost-Europa en Zuid-Amerika.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |