quote:
Op zondag 15 april 2007 10:39 schreef indahnesia.com het volgende:[..]
eeh, mijn middag is begonnen omdat ik 15.000 km naar het oosten woon, niet omdat ik vroeg opsta of zo
![]()
Oh dat dacht ik ook helemaal niet hoor, dus dan is dat bij deze ook weer uit de wereld geholpen.
quote:
Op zondag 15 april 2007 10:42 schreef indahnesia.com het volgende:[..]
een persoonlijke aanval en dan doen alsof jij wel ontopic bent.. meiske toch.
![]()
Ik was idd ontopic, helaas moesten er bepaalde mensen domme reacties posten op mijn serieus bedoelde post.
En ik zal ook zeker niet ontkennen dat toen ik op jou inging ik ontopic bleef.
Maar volgens mij had ik jou in mijn post niet aangevallen, en probeer ik alleen maar duidelijk te maken hoe de vork wel in de steel zit om al die vervelende vooroordelen even uit de wereld te helpen, en als er dan vervolgens zulke zogenaamd erg grappige en bijdehande opmerkingen gepost worden die niets met mijn verhaal te maken hebben maar alleen het standaard geouwehoer om iemand even in de zeik te zetten, ga je toch niet van mij verwachten dat ik erg vriendelijk blijf en daar niets op terug ga antwoorden?
Maar ik weet het goed gemaakt, de volgende keer als je zo'n kutopmerking op een serieuze post van mij wilt maken PM je hem toch even? Zal ik dat ook bij jou doen.
quote:
Op zondag 15 april 2007 10:45 schreef Yoni het volgende:[..]
Ik snap best dat ze die status aanpassen, maar om dat nou te acuut te doen op het moment dat zo'n nieuwsbericht verschijnt: ja dat vind ik grof en respectloos. Natuurlijk is ze overleden en het idee van zo'n in memoriam-deel is prachtig. Maar haar profiel is rond tien uur al aangepast, toen was het echt nog maar nét bekend dat zij het was! Wacht daar gewoon een paar dagen mee ofzo, het is net alsof ze op deze manier alvast virtueel onder de grond wordt gestopt.
Zoals ik al zei zijn het zeer waarschijnlijk de nabestaanden geweest die Partyflock gevraagd hebben haar status op overleden te zetten, aangezien dit altijd het geval is op Partyflock.
Maar wat jij zegt snap ik ook wel alleen ik heb een andere mening daarover. Denk dat veel mensen daar anders over zullen denken. Ik vind het in ieder geval erg mooi dat er op zo'n manier aandacht besteed wordt aan de mensen die 'niet meer onder ons' zijn. Ik denk ook dat de nabestaanden er veel steun aan kunnen hebben om te zien hoeveel mensen er met ze mee leven.
En als ze langer hadden gewacht zou je met berichten als: "Ze is al overleden" e.d te kampen krijgen in haar gastenboek, ik denk dat ze dat ook proberen te voorkomen. Zeker omdat die tactloze geenstijl.nl mensen er wel een handje van hebben om niet zulke hele respectvolle reacties te plaatsen (dan kan er wel eens komen te staan: "Jezus wat lopen jullie achter dat rare hardcore kind is allang dood man"). Toen ze vermist was is dat namelijk al voorgekomen.