Je mening over gisteravond of je mening over de posts hierboven?quote:Op woensdag 4 april 2007 10:46 schreef sjimz het volgende:
Ik kan hier een heel verhaal met mijn mening neerzetten niet dat iemand daar maar iets aan heeft , maar ik verwoord het wel met een smiley:![]()
Het een heeft natuurlijk met het ander te makenquote:Op woensdag 4 april 2007 11:08 schreef RayMania het volgende:
[..]
Je mening over gisteravond of je mening over de posts hierboven?.
Ah, de NSB'er komt even om bans zeuren...quote:Op woensdag 4 april 2007 11:17 schreef Vakkie_W het volgende:
Hoeveel bans zijn er na het getrol in het PSV topic gevallen?
Als je even op de vorige pagina kijkt dan zie je dat me het helemaal niets uit maakt of iemand een ban krijgt. Vraag me wel af of iemand er een heeft gekregen.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:18 schreef Da_Sandman het volgende:
Ah, de NSB'er komt even om bans zeuren...
Nog geen. Ik vond het gister om 23:30 wel genoeg van mijn kant na non-stop vanaf 19:00 online geweest te zijn. Ook ik moet weer vroeg opquote:Op woensdag 4 april 2007 11:17 schreef Vakkie_W het volgende:
Hoeveel bans zijn er na het getrol in het PSV topic gevallen?
quote:Op woensdag 4 april 2007 11:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ah, de NSB'er komt even om bans zeuren...
quote:Op woensdag 4 april 2007 11:20 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Als je even op de vorige pagina kijkt dan zie je dat me het helemaal niets uit maakt of iemand een ban krijgt. Vraag me wel af of iemand er een heeft gekregen.
Houd nou eens op om steeds op elkaar te reageren hier. Het is nog steeds een Feedback topicquote:Op woensdag 4 april 2007 11:26 schreef Da_Sandman het volgende:
Het maakt je niets uit wie er een ban krijgt, als er maar iemand een ban krijgt. Vind ik een beetje vreemd...
Leer eens lezen! Ik vraag of er nog iemand een ban heeft gekregen. Ik vraag nergens om een ban.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:26 schreef Da_Sandman het volgende:
Het maakt je niets uit wie er een ban krijgt, als er maar iemand een ban krijgt. Vind ik een beetje vreemd...
Ok, dus er zullen er nog wel wat vallen?quote:Op woensdag 4 april 2007 11:27 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nog geen. Ik vond het gister om 23:30 wel genoeg van mijn kant na non-stop vanaf 19:00 online geweest te zijn. Ook ik moet weer vroeg op. Vier en een halve uur in je eentje intensief bezig zijn om VBL prettig te laten verlopen terwijl anderen het verpesten voor zichzelf is vrij vermoeiend.
Verder zal er gewoon naar het nieuwe beleid gehandeld worden: De nieuwe aanpak in VBL
als mensen een ban krijg kune je dat in MED lezen en hoef je er hier niet nog eens om te vragen, verwacht je echt dat we hier ff de banmeldingen over gaan doen?quote:Op woensdag 4 april 2007 11:38 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Leer eens lezen! Ik vraag of er nog iemand een ban heeft gekregen. Ik vraag nergens om een ban.
Jij hebt dan ook het onmogelijke plaatje voor je dat drie mods dag en nacht online zijn, altijd hetzelfde doen en áltijd consequent zijn... Dat kan natuurlijk niet...quote:Op woensdag 4 april 2007 11:41 schreef TerroRobbie het volgende:
Wat me wel opvalt is dat de ene keer word er een half topic gedelete, waarbij niemand word ontzien. (vooral dndiek is hier goed in) terwijl er de andere keer niks of nauwelijks iets gebeurt zoals bijv. gisteren.
Geen idee, dat merken we bij het nalezen. Bannen na een enkele troll gebeurt trouwens niet, het gaat om herhaaldelijk de boel verzieken (schelden, trollen, etc.). Kan dus zo zijn dat iemand trollt, maar niet wordt geband. Soort optelsom dus. Dan weten jullie waaromquote:Op woensdag 4 april 2007 11:39 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Ok, dus er zullen er nog wel wat vallen?
inderdaad, als er maar één mod aanwezig is en er ontstaat zo'n enorme chaos als gisteravond is het al moeilijk zat om dat bij te houden. Wij hebben 's nachts de boel nog zoveel mogelijk nagelezen en waar het echt te ver ging nog het één en ander aangepast. Dan nog hele rijen oftopiczooi gaan wissen heeft geen nut meer.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jij hebt dan ook het onmogelijke plaatje voor je dat drie mods dag en nacht online zijn, altijd hetzelfde doen en áltijd consequent zijn... Dat kan natuurlijk niet...
Consequentheid zou wel een hoop duidelijk geven naar wat wel en niet kan.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jij hebt dan ook het onmogelijke plaatje voor je dat drie mods dag en nacht online zijn, altijd hetzelfde doen en áltijd consequent zijn... Dat kan natuurlijk niet...
Dat ze niet allemaal tegelijk en altijd online zijn is logisch. Maar een beetje eenduidig beleid lijkt me geen overbodige luxe. Tuurljk is het nooit 100 consequent maar dit zijn toch wel 2 uitersten.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jij hebt dan ook het onmogelijke plaatje voor je dat drie mods dag en nacht online zijn, altijd hetzelfde doen en áltijd consequent zijn... Dat kan natuurlijk niet...
Ligt natuurlijk ook aan in welk topic de posts zijn verwijderd. Persoonlijk houd ik niet van verwijderen uit livescoretopics, omdat ik dan niet meer terug kan lezen. Quotes van valse tussenstanden of schelden verwijder ik weer wel, maar 'de hoofdpost niet'. Offtopic in bijv. Ajax topic kan makkelijk weggehaald worden.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:41 schreef TerroRobbie het volgende:
Wat me wel opvalt is dat de ene keer word er een half topic gedelete, waarbij niemand word ontzien. (vooral dndiek is hier goed in) terwijl er de andere keer niks of nauwelijks iets gebeurt zoals bijv. gisteren.
Vind ik niet in alle gevallen het geval. Een scheidsrechter geeft de ene wedstrijd wel een gele kaart voor een bepaalde overtreding, maar doet dat in een andere wedstrijd niet omdat het de wedstrijd niet naar is. Hij is dan niet consequent bezig, maar doet wel het goede.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:46 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Consequentheid zou wel een hoop duidelijk geven naar wat wel en niet kan.
Modden in de geest van de wedstrijdquote:Op woensdag 4 april 2007 11:47 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Vind ik niet in alle gevallen het geval. Een scheidsrechter geeft de ene wedstrijd wel een gele kaart voor een bepaalde overtreding, maar doet dat in een andere wedstrijd niet omdat het de wedstrijd niet naar is. Hij is dan niet consequent bezig, maar doet wel het goede.
Meer dan waarschuwen kan een mod niet. Maar dit verhaal is al ontelbare keren langsgekomen.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:50 schreef TerroRobbie het volgende:
Tegenwoordig hopen de trollers erop dat alleen Raymania alleen online is. Die blijft waarschuwen tot ie een ons weegt en niemand trekt zich er ook maar iets van aan.
Livetopics wegquote:Op woensdag 4 april 2007 11:52 schreef RayMania het volgende:
[..]
Meer dan waarschuwen kan een mod niet. Maar dit verhaal is al ontelbare keren langsgekomen.
Alles van gisteren is ook gewoon door beide andere mods nagelezen hoor. Dus we modden hier gewoon met zn 3en.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:50 schreef TerroRobbie het volgende:
Tegenwoordig hopen de trollers erop dat alleen Raymania alleen online is. Die blijft waarschuwen tot ie een ons weegt en niemand trekt zich er ook maar iets van aan.
Dan verplaatst het zich waarschijnlijk naar de desbetreffende clubtopics.quote:
Die hebben wel een functie imho. Anders komt het over het hele forum heen. Kan je niet tegen getroll en ander kinderachtig gejen moet je niet in die topics komen. Heel makkelijk. Dat is al jaren en jaren zo.quote:
inderdaad en daarom is het nu wel genoeg, we gaan geen oude discussies overdoen!quote:Op woensdag 4 april 2007 11:52 schreef RayMania het volgende:
[..]
Meer dan waarschuwen kan een mod niet. Maar dit verhaal is al ontelbare keren langsgekomen.
Een optie ja. Maar persoonlijk probeer ik liever eerst allerlei oplossingen (nieuwe beleid dus), in plaats van gelijk de moed opgeven. Het ging goed, vorig weekend slechts twee notes/edits in drie dagen. Dat waren er vroeger +50. Helaas weer belandt in het oude verval.quote:
quote:Op woensdag 4 april 2007 11:53 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dan verplaatst het zich waarschijnlijk naar de desbetreffende clubtopics.
Dus je schiet er op zich niets mee op![]()
Naar IRC. Een chatprogramma. Vorige keer zei ik het ook al. Lekker makkelijk via de software of een java-applet. Automatische bans met flooden, scheldwoorden oid. Iedereen die op dat moment op het forum in een clubtopic trollt gelijk een ban. Is het voor iedereen duidelijk en makkelijk. Al die netwerk fora en andere fora gooien live dingen ook naar een chatprogramma, omdat het anders gewoon niet bij te benen is.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:54 schreef Doc het volgende:
[..]
Die hebben wel een functie imho. Anders komt het over het hele forum heen. Kan je niet tegen getroll en ander kinderachtig gejen moet je niet in die topics komen. Heel makkelijk. Dat is al jaren en jaren zo.
Ik sla ze dan ook lekker overquote:Zeuren over dat er in die topics getrolld wordt is vrij kansloos.
Dit is echt bullcrap. Immers als je over een wedstrijd wil praten word je naar het live topic verwezen. Dus je hebt weinig keus.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:54 schreef Doc het volgende:
[..]
Die hebben wel een functie imho. Anders komt het over het hele forum heen. Kan je niet tegen getroll en ander kinderachtig gejen moet je niet in die topics komen. Heel makkelijk. Dat is al jaren en jaren zo.
Zeuren over dat er in die topics getrolld wordt is vrij kansloos.
Gaat het topic opslot, dan komt er en vanzelf een nieuw topic, en het zal op den duur meer irritatie opwekken.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:57 schreef TerroRobbie het volgende:
Niet zo zielig doen met meer kunnen we niet
Topic kan ook op slot worden gegooid en berichten kunnen jullie verwijderen.
Als je daar duidelijk over bent een een afkoelingsperiode inlast van bijv. een kwartier ofzo. Dan kan dat best werken denk ik.quote:Op woensdag 4 april 2007 11:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
Gaat het topic opslot, dan komt er en vanzelf een nieuw topic, en het zal op den duur meer irritatie opwekken.
Althans dat denk ik.
Als het blijkt te werken vind ik dat een goed idee.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:01 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Als je daar duidelijk over bent een een afkoelingsperiode inlast van bijv. een kwartier ofzo. Dan kan dat best werken denk ik.
Gister sloot ik een Ajax topic voor een kwartier ofzo, werd snel weer een nieuwe aangemaaktquote:Op woensdag 4 april 2007 12:01 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Als je daar duidelijk over bent een een afkoelingsperiode inlast van bijv. een kwartier ofzo. Dan kan dat best werken denk ik.
quote:Op woensdag 4 april 2007 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jij hebt dan ook het onmogelijke plaatje voor je dat drie mods dag en nacht online zijn, altijd hetzelfde doen en áltijd consequent zijn... Dat kan natuurlijk niet...
Hoe zouden ze dat dan moeten doen? Slowchat en offtopic?quote:Op woensdag 4 april 2007 11:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Al dat gekanker op de modjes, kom op joh, als je wil sc'en gebruik je maar iets anders. Neemt niet weg dat het hier af en toe best overbier
mag gaan.
Was ook een belediging voor ons, alsof wij zo dom zijn een kwartier te wachtenquote:Op woensdag 4 april 2007 12:03 schreef RayMania het volgende:
[..]
Gister sloot ik een Ajax topic voor een kwartier ofzo, werd snel weer een nieuwe aangemaakt.
Het wordt wel lichtelijk overdreven ja. Schelden vind ik erger, en dat werd gister helemaal niet gedaan.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:00 schreef Da_Sandman het volgende:
Nu zit ik dat vierde topic nog eens door te lezen he. Was dit nu zo een ramp? Ik heb ergere trolls gezien hier bij wedstrijden van met name Ajax. Nu is het eens andersom, en wordt er gedaan alsof het de ergste "rellen" zijn sinds het begin van VBL ofzo. Niet dat ik het goedkeur, maar zoals ik gisteren al zei wordt er overdreven...
Daar is het in deze reeks al eens over gegaan. Ik vind dat het Ajax topic bedoeld is voor Ajax zaken en daar horen supporterszaken dus ook bij. Aangezien er hier op VBL een aantal vaste bezoekers van de reeks zijn die elkaar ook tegenkomen rond wedstrijden van Ajax, mag het imo dus best over hun belevenissen daar gaan (lees: bier). Het wordt wat vervelender als het om een dinsdagavond biertje gaat bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
[..]
Hoe zouden ze dat dan moeten doen? Slowchat en offtopic?
Volgens mij heb je het woordje duidelijk gemist. Je had volgens mij niet eens een sluitpost? Het was niet echt duidelijk waarom die nou dicht was. Zeker omdat het allemaal niet zo spannend was wat daarin gebeurde.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:03 schreef RayMania het volgende:
[..]
Gister sloot ik een Ajax topic voor een kwartier ofzo, werd snel weer een nieuwe aangemaakt.
Precies mijn gedachtequote:Op woensdag 4 april 2007 12:05 schreef Da_Sandman het volgende:
Daar is het in deze reeks al eens over gegaan. Ik vind dat het Ajax topic bedoeld is voor Ajax zaken en daar horen supporterszaken dus ook bij. Aangezien er hier op VBL een aantal vaste bezoekers van de reeks zijn die elkaar ook tegenkomen rond wedstrijden van Ajax, mag het imo dus best over hun belevenissen daar gaan (lees: bier). Het wordt wat vervelender als het om een dinsdagavond biertje gaat bijvoorbeeld.
Weet je wat een belediging is?quote:Op woensdag 4 april 2007 12:05 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Was ook een belediging voor ons, alsof wij zo dom zijn een kwartier te wachten![]()
neequote:Op woensdag 4 april 2007 12:06 schreef sjimz het volgende:
[..]
Weet je wat een belediging is?
Iemand uitschelden voor Kankerlak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |