alsof t niet al genoeg werk isquote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:20 schreef Sylvana het volgende:
de Fok dieetclub is inmiddels al bij #147
stoutquote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:20 schreef Viking84 het volgende:.
, jaja ik doe m'n best, hoor. Merkte trouwens niet dat ik hem had dichtgegooid.
En nu ga ik patat halen (), want ik ben alleen thuis. Mark gaat met z'n pa uit eten bij van der Valk en daarna naar de film en ik heb daar even geen zin in, want ik wil even aan het werk vanavond, zodat ik weer centjes krijg
.
*snel naar de friettent rent voor ze commentaar krijgt.
En terechtquote:Spaanse jongen moet afslanken op last van staat
Uitgegeven: 30 maart 2007 17:36
MADRID - Een 10-jarige Spaanse jongen van circa 100 kilo is op last van de autoriteiten in een kliniek geplaatst om af te slanken. Zijn grootouders, bij wie de jongen opgroeide, luisterden niet naar herhaalde waarschuwingen van instanties om te stoppen met hun ongezonde opvoeding van het "overvoeren" van het kind.
Een Spaanse krant maakte vrijdag melding van de opvallende gedwongen opname van de jongen, die al tien maanden geleden plaatshad. De krant wist de jongen op te sporen om vast te stellen dat hij al zeker 20 kilo lichter is. Opa en oma hebben een bezoekersregeling getroffen.
De Britse kinderbescherming overwoog eerder dit jaar een veel te zware jongen weg te halen bij zijn moeder. De dienst besloot uiteindelijk dat de jongen thuis mocht blijven nadat de moeder beterschap had beloofd.
nu.nl
sommige (groot)ouders begrijp je echt nietquote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:46 schreef Sylvana het volgende:
[..]
En terecht
10 jaar en 100 kg, echt ongelofelijk
Dan zullen die kilo's die je kwijt bent wel spieren zijn geweest. Zonde, maar goed dat het meeviel.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:23 schreef don-diablo het volgende:
Zat net het vorige topic door te lezen en best wel grappig om te zien hoe iedereen er tegenaan kijkt en wat ze er aan doen.
Ik dacht dat ik zwaar was aangkomen toen ik weer terug was van meer als een half jaar londen, maar viel dat even mee toen ik op de weegschaal gng staan hahah. Bleek 78 kilo te wegen en dat weeg ik nog steeds. Voordat ik naar Londen ging zat ik elke dag in de sportschool voor minimaal 2 uur en woog ik 83 kilo.
Het enige wat ik echt doe aan mn gezondheid is veel vezels eten en water drinken omdat ik een spastische darm heb.
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 18:00 schreef Mini_rulez het volgende:
Zou je met zingen ook calorieën verbranden? Zo ja, dan valt de schade van die pizza nog mee.
Vanavond zingen we (weer) de Mattheus Passion, die duurt wel een uurtje of drie.
ik ook, ik ga spinnen!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 18:19 schreef conleche het volgende:
teeveepeeeeee, net thuis, moet nu naar sportschool, mèn wat kletsen jullie veel!
op die Wii zekerquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:03 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga nog meer sporten dan jullie:
boksen, tennissen, golfen, bowlen en baseball.
Lijkt me trouwens ontzettend leuk om te doen.....Misschien een vreselijke domme vraag hoor, maar wat is Wii ?? Is dat een soort Xbox ofzo? Voel me echt ontzettend domquote:
ja, het is een specomputer en ipv dat je met knopjes iemand wat laat doen, moet je dus zelf de beweging uitvoeren dat geregistreerd woord door de consolequote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:05 schreef Susie het volgende:
[..]
Lijkt me trouwens ontzettend leuk om te doen.....Misschien een vreselijke domme vraag hoor, maar wat is Wii ?? Is dat een soort Xbox ofzo? Voel me echt ontzettend dom![]()
Wii is een soort spelcomputer.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:05 schreef Susie het volgende:
[..]
Lijkt me trouwens ontzettend leuk om te doen.....Misschien een vreselijke domme vraag hoor, maar wat is Wii ?? Is dat een soort Xbox ofzo? Voel me echt ontzettend dom![]()
Sylvanáááááh...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:08 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, het is een specomputer en ipv dat je met knopjes iemand wat laat doen, moet je dus zelf de beweging uitvoeren dat geregistreerd woord door de consoleDus je speler op de spelcomputer doet dus wat jij zelf staat te doen
Dus bij ene tennisspel moet je zelf een slaande beweging maken, met boksen zelf stompen enzo
tja, je bent snel of je bent het nietquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:09 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Sylvanáááááh.... Nu heb ik alles voor niks getypt
.
. Maar ik ga even boksen. Zsm zakken kapot slaan
.
Ja, volgens mij 250 euro ofzoquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:09 schreef Susie het volgende:
Ah!! Lachen zeg! Duur?
de console zelf is nog best goedkoop maar de spellen maken het altijd zo duurquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, volgens mij 250 euro ofzo.
Maar je kunt er uiteraard niet alleen Wii Sports mee doen. Het is een enorm populaire console, dus er komen heel veel spellen vooruit.
Zo, ik heb gebokst, haha en ik heb ook een fitnesstraining gedaan. Moet je bowlen, ballen wegmeppen (baseball) en ballen terugmeppen (tennis). Bowlen en tennis gingen vrij goed, maar met baseball sla ik áltijd te vroeg.
Maar goed, gisteren was ik 80 jaaren nu 'nog maar' 66
. En nog 500 punten, dan ben ik profbokser
. Ik heb wel warme koontjes nu, haha.
of je koopt gewoon geen spellenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:00 schreef Miss_S het volgende:
[..]
de console zelf is nog best goedkoop maar de spellen maken het altijd zo duur
ja maar ik ben een braaf meisjequote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
of je koopt gewoon geen spellen(maar dat mag ik hier niet zeggen
).
Komt wel goedquote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:26 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Goeienavond, daar ben ik weer! Wat het tentamen gaat doen wordt een complete verrassing helaasHij was nog redelijk moeilijk maar ja.
Ben nu bij m'n ouders en heb me dus gewogen. Er is maar een halve kilo af, maar ik heb twee excuzen: het is in de avond en normaal weeg ik me in de ochtenden het is weer de tijd van de maand, dat scheelt ook.
Maar ik weet eigenlijk wel dat het komt omdat ik te veel gezondigd heb in de weekenden![]()
Oh ja en offtopic: morgen moet ik naar de opticien... voor de eerste keer... ik hoop dat er wel een beetje leuke bril is voor mij want ik zie er best wel tegenop!
zie je daarom is het slim om te metenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Komt wel goed. Ze hebben heel veel keus. Nou ja, hangt er vanaf waar je naartoe gaat
. Maar er is echt wel iets wat bij je past. Ik heb twee mooie brilletjes van de Pearle.
Oh, over dat omtrek meten wat Saskia vroeg: nee dat doe ik niet eigenlijk, maar ik kwam zonet uit de douche en een handdoek die tijden niet om m'n middel pasta, paste er nu weer keurig omheen.
altijd baas boven baasquote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:05 schreef Sylvana het volgende:
In die raketjes die ik heb, zitten 40 calorieen
ja die bestaan nog hoorquote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:07 schreef conleche het volgende:
[..]
altijd baas boven baas![]()
Ikvind sinaasappel wel heel lekker. Mijn lievelingsijsje was vroeger de "split" , zou dat nog bestaan?
ja, dat denk ik ook wel jaquote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:09 schreef conleche het volgende:
[..]
D'r zitten vast meer dan 47 cal. in![]()
Tip: smeer eerst die 5 toastjes, breng ze naar de kamer. Berg dan de brie op (goed ingepakt en liefst ook nog in een doos) ruim ook de toast weer in de kast. En ga dan pas genieten van je 5 toastjes. Als die dan op zijn zou je alles weer tevoorschijn moeten halen om er nog meer te smeren en dat doe je minder snel.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:11 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, dat denk ik ook wel ja
oke, missie voor mij: ik heb een brie ( light) gekocht, mn missie is om niet meer dan 5 toastjes ervan te eten en niet gelijk de hele brie op te eten, duimen jullie voor me?
als jij voor me duimt dat mijn ouders geen ananas roomkaas vanavond meenemenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:11 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, dat denk ik ook wel ja
oke, missie voor mij: ik heb een brie ( light) gekocht, mn missie is om niet meer dan 5 toastjes ervan te eten en niet gelijk de hele brie op te eten, duimen jullie voor me?
ja, dat had ik ook al bedacht dat dat het slimste zou zijn Yquote:Op vrijdag 30 maart 2007 21:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Tip: smeer eerst die 5 toastjes, breng ze naar de kamer. Berg dan de brie op (goed ingepakt en liefst ook nog in een doos) ruim ook de toast weer in de kast. En ga dan pas genieten van je 5 toastjes. Als die dan op zijn zou je alles weer tevoorschijn moeten halen om er nog meer te smeren en dat doe je minder snel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |