sorry ik verkeerd begrepenquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:52 schreef Eddy_Albena het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij?![]()
Frrreeeekkk dieop Tilburg en ik vroeg alleen of ie Adri van Tilburg heel misschien toevalligerwijs enigszins bedoelde.
Wie zijn die chicks?quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:52 schreef m-ice het volgende:
[afbeelding]
omg, hoelang ben jij wel niet?![]()
echt n trieste figuur... idd wat iemand ook al zei. 'n lulletje die meteen naar de meester rent als zn knikker gestolen is. En dit topic openen ook nog, ga in een hoekje staan met je vinger in je bruine sterretje
t alweer praktisch uitgepraat.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:00 schreef Puddytat het volgende:
Niet dat het geen entertainment is ozfo hoor....maar ik vind het allemaal knap zielig zo.
(vuile) was van anderman buitenzetten...
![]()
Ik ken meneer van Tilburg nietquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:52 schreef Eddy_Albena het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij?![]()
Frrreeeekkk dieop Tilburg en ik vroeg alleen of ie Adri van Tilburg heel misschien toevalligerwijs enigszins bedoelde.
nu....quote:
nee.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:02 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
nu....
is daarom dit topic geopend ???
En vertel eens..Waarom kon dit niet over de telefoon of eye to eye maar mocht de hele FOK! populatie mee genieten....quote:
Idd, slotje wat mij betrefdquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:02 schreef adrivantilburg het volgende:
Kijk, leuk om zakelijk en prive aan te trekken tot elkaar bij sommigen.
Kaartje besteld bij Kevin, in onze viendensfeer is een tijdje een crime geweest met wat mensen, inmiddels opgelost. De exacte reden waarom ik niet meer mee ga hou ik tussen Kevin en mij en is daarom ook niet gepubliceerd. Het kaartje was gisteravond al betaald. Een persoon is overigens baas in z'n eigen portemonee. Verder, leuk om de boel zo af te zeiken, foto's te plaatsen van wie dan ook en vooral m'n contactpagina te misbruiken. Erg gaaf gewoon.
Frrreek, je moet nog veel leren... Sommigen kennen bepaalde 'zakelijke' regelingen niet. Maar buiten dat, spannend topic maar wel einde nu.
Ik kap ermee!
Je kent me, wie ben je?quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:03 schreef Puddytat het volgende:
[..]
En vertel eens..Waarom kon dit niet over de telefoon of eye to eye maar mocht de hele FOK! populatie mee genieten....
![]()
mijn zin was ook niet goedquote:
Okquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:04 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
mijn zin was ook niet goed
vandaar eventjes ge-edit
Slotje op verzoek dit dus ?quote:
Graagquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:05 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Slotje op verzoek dit dus ?![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |