Ja, of F. komt erachter dat B. een iets te heftige vrijgezellenfeest heeft gekregen en uiteindelijk met Tonks op een smoezelige hotelkamer beland is. Je weet hoe preuts die fransen zijn.quote:Op dinsdag 3 april 2007 16:30 schreef alwaysthebest het volgende:
Vlak voordat Fleur en Bill hun huwelijk willen bezegelen met een zoen, stormt Voldemort binnen en blaast het verhaaltje uit.
Zoiets?
Nee, niet helemaal. Ik zou er nog een stapelquote:Op dinsdag 3 april 2007 16:47 schreef omg_wtf_bbq het volgende:
Harry Potter![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
maak ik me zelf duidelijk????![]()
![]()
Nee, vlak voordat ze willen trouwen verdwijnt Fleur en dan gaan ze met Bill op zoek in Goudgrijp om aanwijzingen te vinden voor haar verdwijning en dan komen ze in een kluis terecht waar blijkbaar een schat ligt en dan worden ze weggezogen naar een andere dimensie en dan zitten ze in een piramide en dan komt er een Noorse Bultrug die ze redt en dan komt Voldemort met een leger mummies en reuzen en daar steekt Hagrid natuurlijk een stokje voor, samen met Madame Mallemour, met wie hij in het laatste hoofdstuk nog gaat trouwen en allemaal kleine reusjes krijgt, maar dat terzijde, en daarna gaan ze terug naar Zweinstein op zoek naar de Horcruxes en dan trommelen ze een leger huiselfen op onder leiding van Dobby en die gaan de horcruxes vinden en dan gaan ze naar Zwijnskop voor het medaillon en dan blijkt dat de barman niet de broer van Perkamentus is, maar die van Sirius en dan verandert hij in een geit, en dan wordt de hele SVP opgepakt en in Azkaban gezet, maar Harry Patronust alle Dementors weg en dan gaan ze naar het ministerie, want het blijkt dat Percy toch weer sympathiseert met zijn familie en die gaat ze helpen, maar dan zijn ze in het departement van Mystificatie en dan vallen ze met z'n allen door het gordijn en daar is Voldemort weer en dan komt Felix iedereen redden, want dat is eigenlijk Perkamentus!quote:Op dinsdag 3 april 2007 16:30 schreef alwaysthebest het volgende:
Vlak voordat Fleur en Bill hun huwelijk willen bezegelen met een zoen, stormt Voldemort binnen en blaast het verhaaltje uit.
Zoiets?
Punt.quote:Op woensdag 4 april 2007 09:36 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nee, vlak voordat ze willen trouwen verdwijnt Fleur en dan gaan ze met Bill op zoek in Goudgrijp om aanwijzingen te vinden voor haar verdwijning en dan komen ze in een kluis terecht waar blijkbaar een schat ligt en dan worden ze weggezogen naar een andere dimensie en dan zitten ze in een piramide en dan komt er een Noorse Bultrug die ze redt en dan komt Voldemort met een leger mummies en reuzen en daar steekt Hagrid natuurlijk een stokje voor, samen met Madame Mallemour, met wie hij in het laatste hoofdstuk nog gaat trouwen en allemaal kleine reusjes krijgt, maar dat terzijde, en daarna gaan ze terug naar Zweinstein op zoek naar de Horcruxes en dan trommelen ze een leger huiselfen op onder leiding van Dobby en die gaan de horcruxes vinden en dan gaan ze naar Zwijnskop voor het medaillon en dan blijkt dat de barman niet de broer van Perkamentus is, maar die van Sirius en dan verandert hij in een geit, en dan wordt de hele SVP opgepakt en in Azkaban gezet, maar Harry Patronust alle Dementors weg en dan gaan ze naar het ministerie, want het blijkt dat Percy toch weer sympathiseert met zijn familie en die gaat ze helpen, maar dan zijn ze in het departement van Mystificatie en dan vallen ze met z'n allen door het gordijn en daar is Voldemort weer en dan komt Felix iedereen redden, want dat is eigenlijk Perkamentus!
Bij mij idem, alleen mijn deel 1 is anders is mijn deel 2 t/m 4 komen niet bij Waterstone's Cambridge maar Waterstone's Edinburgh vandaanquote:Op maandag 9 april 2007 12:47 schreef bladibladibla het volgende:
Ik zou heel graag alle adult editions willen hebben, maar dat gaat me meer dan ¤100 kosten.
Nu heb ik de eerste 4 in de Engelse kinderpaperback (totaal ¤27 bij Waterstone's in Cambridge), de kinder hardcover van OotP en de adult hardcover van HBP. Mijn boekenkast is sowieso al een rotzooi![]()
Had je dan ook gelijk keuze voor een Engelse paperback kinderversie? Ik lag ergens hierboven dat die namelijk de 21e nog niet uitkomen en ik wil 'm!quote:Op dinsdag 10 april 2007 16:38 schreef Mikani het volgende:
Ik heb 't boek vanmiddag bij de plaatselijke boekhandel besteld, hardcover en de kinderversie, want dat heb ik bij de andere boeken ook.
Ook maar gelijk de nederlandse versie besteld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |