mainstream dan enzoquote:Op woensdag 28 maart 2007 15:02 schreef W2O het volgende:
Zou mooi zijn, een store in Nederland.
Dan is het binnen de kortste keren een breezah merk.quote:Op woensdag 28 maart 2007 15:02 schreef W2O het volgende:
Zou mooi zijn, een store in Nederland.
Stuurd hollister wel gewoon nog naar nederland?quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:20 schreef midje het volgende:
ok hollister heeft dus wel wat kleding wat ik vet vind. inkoopactie iemand? want die verzendkosten zijn natuurlijk abnormaal
zeur niet dat is het allang.quote:Op woensdag 28 maart 2007 17:42 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Dan is het binnen de kortste keren een breezah merk.![]()
zou een L bestellen voor de lengte, ik ben 1.96m en M valt net te krap, qua grootte/wijdte zit er weinig verschil tussenquote:Op woensdag 28 maart 2007 21:53 schreef hmmmz het volgende:
sta op het punt om wat te bestellen bij hollister maar zit eigenlijk nog erg in over de maten. Of ik een M of L moet hebben. Ben 1.94 en smal/normaal postuur, en met die size chart kom ik op hele rare dingen uit. Dus misschien kan er iemand voor opheldering zorgen.
is het nu ook mogelijk dat je via ellen bestelt met je eigen creditkaart op haar adres? ik had hier gelezen dat er mensen waren die dat hadden gebrobeert. Zou wel mooi zijn m.b.t de wisselkoerskosten.
Hier niet, in de VS wel. Zat mensen hier in NL die het merk niet kennen.quote:
Gewoon 19% over de waarde die de douane vaststelt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:19 schreef Proper_fucked het volgende:
Maar hier kan dus meer bij komen als de douane het pakt? En hoeveel dan?
Ja dat was ik, mijn order heeft de usa inmiddels verlaten dus... Ga er vanuit dat het goedkomtquote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:37 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Iemand van dit forum heeft dat laatst gedaan, ik vroeg toen ook al of de bestelling al goedgekeurd en verzonden was maar kreeg nog geen antwoord. Ik hoop dat dit wel kan want dat scheelt dan weer.
quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:49 schreef Erasmusch het volgende:
Zag overal op de bussen staan dat ze die shop hadden geopend. Echt de KUTSTE winkel ever. Luide 'loungemuziek', nauwelijks verlichting, doolhof van kamertjes, je moet wel meelopen met de stroom, topless gaylords en wannabe-lolitas, drukker dan de Bijenkorf met uitverkoop en 60pond voor n polo die 50$ kost in de US
Klinkt goed op dat topless gaylords na danquote:Op donderdag 29 maart 2007 18:49 schreef Erasmusch het volgende:
Zag overal op de bussen staan dat ze die shop hadden geopend. Echt de KUTSTE winkel ever. Luide 'loungemuziek', nauwelijks verlichting, doolhof van kamertjes, je moet wel meelopen met de stroom, topless gaylords en wannabe-lolitas, drukker dan de Bijenkorf met uitverkoop en 60pond voor n polo die 50$ kost in de US
Welke kleur van die Deer Brook polo's bedoel je?quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:01 schreef Ednet het volgende:
[afbeelding]
Ooooo dees wil ik! Wie gaat er binnekort bestellen en wil deze polo erbij doen? Is beetje duur qua service kosten etc om alleen dit te bestellen..
Ik weet het haast zeker van welquote:Op zaterdag 31 maart 2007 18:54 schreef mvankooten het volgende:
Hallo Fokkers;
ik ben bezig met een inkoopactie op te zetten voor Abercrombie & Fitch en Hollister Co kleding.
Mijn tante regelt de verzending vanuit Amerika.
Is hier interesse voor?
Weet je al wat je wilt hebben, of moet je dit nog uitzoeken?quote:Op zaterdag 31 maart 2007 19:01 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Ik weet het haast zeker van wel!
*Meld zich![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |