quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:12 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik vroeg aan mijn zoontje laatst hoe oud hij dacht dat die mevrouw was, Amanda dus.
Hij zei: 41
Ik zeg, dat méén je niet!
Hij: Ja maar ze ziet er toch ook oud uit.
Ik: Ze is 19
Hij: Ah da's zielig.
![]()
We hebben geweldige proza geschreven in de COS, dus ik zal je nooit adviseren het niet te lezenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:16 schreef Katewalker het volgende:
Ik val midden in een spannend verhaal van Amanda waarin ze ontercht mee moest naar het politiebureau...ze kan best smeuiig vertellen....![]()
Is het trouwens de moeite waard om alle cossen vanaf gisteravond een uurtje of twaalf te lezen....?![]()
Helemaal mee eens, aktie voor steler en heler!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:04 schreef rebellious_angel het volgende:
jemig, en maar zeuren over dat naast het bed gezeik, ik vind het jatten van Syl's kado door ratjeB en j.aap een heel stuk ernstiger! laat de redactie daar maar wat aan doen!
Denk je dat de gemiddelde Tien-kijker Huub tot nu toe zag als de ideale schoonzoon ?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:22 schreef scanman01 het volgende:
Dat Huub geen monogame relatie wil gaat hem wel stemmen kosten denk ik.
Veel mensen houden niet van dat soort types.
Beetje rare mensen dan. Huub geeft van te voren aan wat iemand van hem kan verwachten. Eerlijkheid boven alles!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:22 schreef scanman01 het volgende:
Dat Huub geen monogame relatie wil gaat hem wel stemmen kosten denk ik.
Veel mensen houden niet van dat soort types.
Dan vind ik al die wijven waar hij ooit meer heeft gehad en waar hij dat op voorhand tegen heeft gezegd, idioten....quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:25 schreef Yollie het volgende:
[..]
Beetje rare mensen dan. Huub geeft van te voren aan wat iemand van hem kan verwachten. Eerlijkheid boven alles!
Ik kom hier bij de volgende PoPo op terug!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:22 schreef scanman01 het volgende:
Dat Huub geen monogame relatie wil gaat hem wel stemmen kosten denk ik.
Veel mensen houden niet van dat soort types.
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:19 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
We hebben geweldige proza geschreven in de COS, dus ik zal je nooit adviseren het niet te lezen
Literair gezien is het absoluut de moeite waard, met de opgedane kennis kun je verder niet veel .......
Nee, maar ik denk dat het hem punten gaat kosten dat hij dit nu zelfs ook keihard uitsprak tegen - wat hij zelf zegt - het meisje waar hij zwaar verliefd op is. Ik dacht zelf ook dat hij best wel monogaam zou kunnen zijn bij het juiste meisje.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:24 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Denk je dat de gemiddelde Tien-kijker Huub tot nu toe zag als de ideale schoonzoon ?
Laat me raden. Foto van Lieke's Hyves.quote:
Ik denk dat Huub dan nog steeds 1 staat en Amanda nog steeds laatste. Maar ik denk dat Huub dan geen 45% meer scoort.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:27 schreef demins het volgende:
[..]
Ik kom hier bij de volgende PoPo op terug!![]()
Bespreken we ook even de positie van Amanda "I wanna know...Is there anyone one the floor.....Who can fuck me like a whore" Slettebak! Van dat type houden de mensen wel!!! Sommigen tenminste...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |