Toch heb ik het idee dat het aan mij nog steeds niet goed te zien is. Ik ben verdorie al ruim 8 kilo kwijt en alleen m'n moeder zegt er uit zichzelf iets vanquote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:12 schreef Tangarine het volgende:
[..]
Tja, als je jezelf elke dag in de spiegel ziet, valt het minder op doordat het geleidelijk gaat.... als je je ego wilt strelen, kun je beter iemand opzoeken die je een tijd niet gezien hebt
Ik heb net Music and Lyrics gezien... Hij viel meeNiet hoogstaand, maar iig vermakelijk
euhm, fietsbel van 3euro kopen?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 07:10 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nee joh. Wees juist blij dat je niet van die vullingen houdt.
Same here trouwens, ik houd ook niet van vullingen (zeker niet als ze vloeibaar zijn). De enige chocola die ik écht lekker vind is die van Milka, met nootjes. Al een hele tijd geleden dat ik die gehad heb, maar jullie weten vast wel welke ik bedoel
.
Ik heb trouwens spierpijn in m'n armen. Van dat boksen op de Wii natuurlijk
. Maar wel mooi dat ik nu ook een training voor m'n armen heb
.
Mijn buik wordt steeds platter trouwens. Echt een bizarre ervaring. Vroeger had ik ook opzij vetrollen en nu is het daar gewoon glad en heb ik alleen voor nog een vetrol.
Ga zondag weer een stuk fietsen.
Wat ik wel vervelend vind: als er andere mensen op het fietspad zijn en ik wil ze inhalen. Ik heb geen bel op m'n fiets, dus ik moet altijd roepen. Hoe doen jullie dat? Ik wil er niet rakelings langscheren. Heb ik één keer gedaan en toen had ik twee gillende dametjes die enorm schrokken van mij.
ligt wel erg voor de hand hèquote:Op vrijdag 30 maart 2007 07:46 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
euhm, fietsbel van 3euro kopen?
Op een MTB of racefiets zit wel degelijk een bel hoor, juist om hetgene wat jij nu noemt te voorkomen! Het zijn alleen vaak van die ping-bellen, zo'n dingetje waar je aan moet trekken en dat dan tegen het metaal aanschiet, in plaats van van die tring-bellen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:09 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ligt wel erg voor de hand hè.
Maar ik kan me niet herinneren ooit een bel te hebben gezien of MTB / racefiets, vandaar m'n vraag. Dan moet ik maar de eerste zijn die dat doet. Wel zo praktisch. Hopelijk kan ik naast alle toeters en bellen nog een plekje voor een echte bel inruimen op m'n stuur
.
ah, okquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:17 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Op een MTB of racefiets zit wel degelijk een bel hoor, juist om hetgene wat jij nu noemt te voorkomen! Het zijn alleen vaak van die ping-bellen, zo'n dingetje waar je aan moet trekken en dat dan tegen het metaal aanschiet, in plaats van van die tring-bellen.
Als je snapt wat ik bedoel.
O wat is biogarde met muesli en aardbeien toch goddelijk lekker!![]()
Zometeen lekker nieuwe kleertjes kopen.![]()
Ik heb inmiddels ervaring met het kopen van fietsbellen (ze worden steeds gejatquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:09 schreef Viking84 het volgende:
ligt wel erg voor de hand hè.
Maar ik kan me niet herinneren ooit een bel te hebben gezien of MTB / racefiets, vandaar m'n vraag. Dan moet ik maar de eerste zijn die dat doet. Wel zo praktisch. Hopelijk kan ik naast alle toeters en bellen nog een plekje voor een echte bel inruimen op m'n stuur
.
Okquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:45 schreef Plukie86 het volgende:
[afbeelding]
Joepie, mijn eerste plaatje dat ik o Fok post!
Zoeentje moet je dus hebben.
die hebben ze echt bij de meest banale fietsenmakerquote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ok. Ik ga vanmiddag even kijken of ze dat hebben bij Halfords en anders even naar de fietsspeciaalzaak
. Ik ben echt opgelucht dat ik niet meer hoef te roepen
.
toen ik 98 kilo woog had ik maat 42 en nu nog steeds ik begrijp nietquote:Op vrijdag 30 maart 2007 07:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Toch heb ik het idee dat het aan mij nog steeds niet goed te zien is. Ik ben verdorie al ruim 8 kilo kwijt en alleen m'n moeder zegt er uit zichzelf iets van.
Ik heb ook nog geen kleinere maat. Ik hoop met 75 kg in maat 42 te kunnen. Zo zie je maar: wellicht pas ik pas met 65 kg in maat 40, terwijl veel andere mensen dan al maat 36 / 38 hebben.
Het ligt ook aan je bouw, jij hebt een hele smalle taille, dus sommige kleding van maat 42 die wat wijder op de heupen zit kon je aan toen je 98 woog, maar niet alles toch?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:52 schreef Miss_S het volgende:
[..]
toen ik 98 kilo woog had ik maat 42 en nu nog steeds ik begrijp niet
of die maten worden ook kleiner of......
ja klopt toen kocht ook geen truitjes die langer warenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:00 schreef conleche het volgende:
[..]
Het ligt ook aan je bouw, jij hebt een hele smalle taille, dus sommige kleding van maat 42 die wat wijder op de heupen zit kon je aan toen je 98 woog, maar niet alles toch?
ik ben best blij met 73 nuquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:20 schreef conleche het volgende:
Heb nu maat 40. Als ik 65 weeg heb ik maat 38 en onder de 60 maat 36/38. zo ongeveer. Toen ik begon (bijna 73 kilo) had ik maat 42. Dat vond ik op zich niet eens zo erg, maar ik ben behoorlijk klein en dan ziet maat 42 er toch een stuk minder uit dan bij iemand van pak 'm beet 1m78. Ik was zo'n gezellige molligerd geworden met overal een laagje vet. Zo wil ik helemaal niet zijn, in mijn hoofd ben ik nl. atletisch en slank. Dus, ja, daar werken we nu aan. Ik sta weer een paar dagen stil terwijl ik alles hetzelfde doe, vreemd hoor.
je kan misschien ook proberen je eten te veranderen als je het weer op gang wil brengenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:31 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik sta al tijden stil hoor, en ach, ik vind het wel goed. Er komt ook niks bij, zo kan je t ook zien. En het gaat wel weer goedkomen, wanneer ik gewoon weer iets meer ga sporten
nee, ik denk niet dat het daaraan ligt. ik ben door drukte even iets minder moeten gaan sporten, dus ja, ik denk dat ik wel weet waar de oorzaak ligtquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:32 schreef Miss_S het volgende:
[..]
je kan misschien ook proberen je eten te veranderen als je het weer op gang wil brengen
lijkt wel of maat 42 erg populair isquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:20 schreef Viking84 het volgende:
Ja, bizar hè, die kledingmaten. Ik baal ervan dat ik niet meer weet hoeveel ik op m'n 18e woog en hoe zwaar ik was. Ik heb wel twee maat 40 broeken in de kast van m'n ouders liggen (en die mogen ze niet weggooien, want ik wil ze ooit weer aan). Ik schat dat ik tussen 65 en 70 kg maat 40 had. Ik draag al sinds mensenheugenis 42. 44 is iets van de laatste 2 jaar. Ik ben nu lichter dan ik 2 jaar geleden was, maar toch pas ik nog niet echt in 42. Het zit wat te strak.
ik heb je etenspatroon op je weblog gezien en daar zou je nog wel wat dingen eventueel kunnen aanpassenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:21 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
nee, ik denk niet dat het daaraan ligt. ik ben door drukte even iets minder moeten gaan sporten, dus ja, ik denk dat ik wel weet waar de oorzaak ligt
er staat ook een zak bij mij op de gang.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:22 schreef Miss_S het volgende:
[..]
lijkt wel of maat 42 erg populair is
ik ga dit weekend maar weer eens mijn kleding uitzoeken
het meeste staat me echt niet meer
en altijd een goed excuus om te gaan winkelen
bij mij is het juist andersomquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
er staat ook een zak bij mij op de gang.
Ik droeg altijd wijde truien om m'n figuur te verbloemen, maar nu word ik steeds zelfverzekerder, dus hoeft dat niet meer zo nodig. Dus alle lompe truien en shirts heb ik in die zak gedaan en de vrijgekomen plekjes in de kast opgevuld.
Ja, 42 is idd populair, maar ik wil ooit wel weer 40 hebben, hoor. Kan me voorstellen dat ik voor m'n bovenlijf 42 houd voorlopig, maar ik ga jeansmaat 40 voor Sinterklaas vragen, dit jaar
.
tja, ik heb nu eenmaal grote borsten die ook in een shirtje moeten passenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:27 schreef Miss_S het volgende:
[..]
bij mij is het juist andersom
jeans zal wel lang 42 blijven en topjes gaan nu toch wel meer richting 40
ik heb altijd strakke kleding aan gehad daarom vind ik het niet mooi dat alles nu te wijd word
ben nog niet helemaal 100% maar ik voel me wel eindelijk weer een beetje goed jaquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
tja, ik heb nu eenmaal grote borsten die ook in een shirtje moeten passen.
Ik ga ze nog wel een keer laten verkleinen, denk ik, maar eerst maar even afvallen. Niet alles tegelijk. Ben je weer beter trouwens?.
Maak je nou een foutje of ben ik weer heel dom?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:37 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ben nog niet helemaal 100% maar ik voel me wel eindelijk weer een beetje goed ja
ik heb gelukkig geen last van te grote borsten maar wel een rare maat waarin geen bh's te vinden zijn
75E heb er nu een paar bij wehkamp bestelt ben benieuwd of die goed zijn
E is wel groot maar 75E is volgens mij ongeveer net zo groot als 85Bquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:39 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Maak je nou een foutje of ben ik weer heel dom?
E is toch juist wél groot? Ik heb D.
En 75E is sowieso een rare maat. Ik denk dat je 90A ook niet snel tegenkomt.
inderdaad, in theorie kan wat wel, maar het is een beetje moeizaam, omdat ik hier niet bepaal wat er op tafel komt. zoals gisteren andijviestampot bijvoorbeeld, dat vind ik dan wel lekker, maar wanneer t iets anders is moet ik me ook gewoon daaraan aanpassen. ik doe mn best, maar het wordt me soms niet makkelijk gemaaktquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:23 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik heb je etenspatroon op je weblog gezien en daar zou je nog wel wat dingen eventueel kunnen aanpassen
het avond eten is volgens mij ook niet het probleemquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:51 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
inderdaad, in theorie kan wat wel, maar het is een beetje moeizaam, omdat ik hier niet bepaal wat er op tafel komt. zoals gisteren andijviestampot bijvoorbeeld, dat vind ik dan wel lekker, maar wanneer t iets anders is moet ik me ook gewoon daaraan aanpassen. ik doe mn best, maar het wordt me soms niet makkelijk gemaakt![]()
vandaar dat ik meer op het sporten leun, en wacht tot ik over een jaartje ga verhuizen
iddquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:59 schreef Alcarin het volgende:
Ik heb (voor zover ik weet nog steeds) maat 44, bij 80 kilo. En bij 85 ook![]()
Ik vraag me af wanneer ik maat 42 heb, dan zal ik echt blij zijn. Als ik gewoon bijna overal in een maat 42 pas, kan ik tenminste ook eens makkelijk broeken kopen voor 'jongeren', daarvan hebben ze altijd wel 40 leuke, en voor maat 44 moet je alweer naar de 'ik ben heus wel een hippe huisvrouw-afdeling', waar misschien 1 of 2 leuke broeken tussen zitten. Zodat ik 3 of 4 dezelfde koop![]()
Yoghurt+banaan=![]()
Ik was net bij de hema om een fietsbel te kopen (was dus weer gejat..) en daar hebben ze ook die kleintjes. Dus halfords oid moet ze zeker wel hebben!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:32 schreef Viking84 het volgende:
Ok. Ik ga vanmiddag even kijken of ze dat hebben bij Halfords en anders even naar de fietsspeciaalzaak
. Ik ben echt opgelucht dat ik niet meer hoef te roepen
.
C&A is zeker een leuke winkel, daar komen ook al mijn broeken vandaanquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:01 schreef Viking84 het volgende:
En C&A is gewoon een leuke winkel, hoor![]()
.
oh nou dan ga ik liever naar de hema, want de prijzen bij halfords...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:02 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik was net bij de hema om een fietsbel te kopen (was dus weer gejat..) en daar hebben ze ook die kleintjes. Dus halfords oid moet ze zeker wel hebben!![]()
mijnes ookquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:03 schreef Alcarin het volgende:
[..]
C&A is zeker een leuke winkel, daar komen ook al mijn broeken vandaan![]()
Hij kost 2,70quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:05 schreef Viking84 het volgende:
oh nou dan ga ik liever naar de hema, want de prijzen bij halfords....
oeh ja, ze zitten als gegoten en zien er nog leuk uit ookquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:06 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Hij kost 2,70![]()
Al mijn broeken zijn van Yessica, die hebben elk halfjaar precies 1 model waarvan het lijkt alsof ze 'm speciaal voor mij hebben gemaakt![]()
En daar koop ik er dan een stuk of 3 van, ben ik weer klaar.
ja, dat probleem ken ik ook jaquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:12 schreef Susie het volgende:
Wat ik altijd vervelend vind is wanneer ik mijn spijkerbroek gewassen hebt, om die dan weer aan te trekken... oeiiiiiiiiii![]()
En dat zijn dus net die ene paar kilo-tjes die die strijd dan weer makkelijker maken!!![]()
Herkenbaar! En dat heb ik nu dus andersomquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:12 schreef Susie het volgende:
Wat ik altijd vervelend vind is wanneer ik mijn spijkerbroek gewassen hebt, om die dan weer aan te trekken... oeiiiiiiiiii![]()
En dat zijn dus net die ene paar kilo-tjes die die strijd dan weer makkelijker maken!!![]()
hmm, vind het wel ontopic hoor.... tips waar je goede kleding kan kopen voor misschien iets grotere maten??quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:11 schreef Viking84 het volgende:
[..]
oeh ja, ze zitten als gegoten en zien er nog leuk uit ook.
Straks komt er een modje die zegt dat we OT moeten gaan, dus wij moeten ook maar een apart forum aan maken.
En dat is dan ook weer vervelend! Mijn streven is dus wel dat ik ze "normaal" kan aantrekken hoor....en dat ik er ook mee kan zitten....nu trek ik ze voornamelijk aan naar de kroeg, want als ik ermee uit eten zou gaan voel ik mijn tenen niet meer!! Hahaha!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:14 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Herkenbaar! En dat heb ik nu dus andersom![]()
Dus hij komt net uit de was, ik trek 'm zonder moeite aan. Als ik 'm dan een paar uurtjes aan heb gehad, begint ie te slobberen![]()
die broodjes doe ik inderdaad niet zo vaak meer. dat was vaak luiigheid, te laat uit bed = broodje op het station. nu kom ik er iets eerder uit en eet ik thuis iets. je merkt het ook in je portemonnee overigens...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:53 schreef Miss_S het volgende:
[..]
het avond eten is volgens mij ook niet het probleem
ik vind alleen zeker in het begin dat je vaak luxe broodjes at
en ook elke dag die sultana's
en toch ook bijna wel elke dag iets van snoep ofzo de laatste tijd
maar is dat dan ook je enige tussendoortje?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:25 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
als ik dan een sultana op zak heb, en voor mezelf stel dat dat mijn enige dagelijkse tussendoortje is, is het veel beter vol te houden.
ik wil een stoere belquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:25 schreef Guppyfriend het volgende:
@Renske: een bel bij de HEMA iswant waarschijnlijk met leuke prints
zoals een donkerrode ribfluwelen broek bij London voor 90 euro?quote:ik heb alleen maar ondergoed van de HEMA (= HEMA-girl) en verder alleen maar 'alternatieve' kledingdie je niet in 'normale' winkels kan kopen.
je valt me niet lastig hoor, je mag van mij best kritisch naar mn eetpartoon kijken. is voor mij ook een beetje een eyeopener.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:30 schreef Miss_S het volgende:
[..]
maar is dat dan ook je enige tussendoortje?
en ik wil je niet lastig vallen maar zeg alleen maar wat me opviel
nee, dat niet, maar wel deze kledingquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik wil een stoere bel
[..]
zoals een donkerrode ribfluwelen broek bij London voor 90 euro?.
of gewoon zorgen dat je altijd iets van fruit bij hebt voor het geval dat je je gaat vervelenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:33 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
je valt me niet lastig hoor, je mag van mij best kritisch naar mn eetpartoon kijken. is voor mij ook een beetje een eyeopener.
want inderdaad, vaak is het niet mn enige tussendoortje. nòg niet in ieder geval. ik probeer het wel, maar het gaat mn nog niet makkelijk af. wel steeds beter, overigens. wanneer ik het aanvul met twee stuks fruit heb ik vaak genoeg op een dag en eet ik de sultana niet eens helemaal op. maar dan moet ik me wel inhouden als vervelingseter...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |