quote:Graag een beetje onderbouwing. Zomaar iets onnozel en asociaal noemen is nogal zwak. Zeker voor een journalist.
Kom op Hoppe, dat Balkenende eens wat minder stottert dan anders en er op geoefend heeft wat langzamer te praten - rechtvaardigt nog geen milimeter van de onnozele en asociale plannen die hij Zalm heeft laten bedenken.
quote:Yep, maar een minister van Financieen is denk ik niet diegene die de loonstijging regelt. En imo word er ook niet erg veel gekeken naar de negatieve gevolgen van bijvoorbeeld loonstijging als het op het moment heel erg goed met de economie gaat.
Op dinsdag 16 september 2003 21:46 schreef Sidekick het volgende:[..]
Overigens was Zalm toen ook minister.
quote:Is er hier een journalist dan
Op dinsdag 16 september 2003 21:47 schreef ericeric het volgende:[..]
Graag een beetje onderbouwing. Zomaar iets onnozel en asociaal noemen is nogal zwak. Zeker voor een journalist.
Ik noem de plannen niet zomaar asociaal en onnozel - wil je iedere keer opnieuw uitgelegd krijgen dat deze regering dom bezig is? Als je zelfs de werkgevers tegen je hebt, dan ben je knap bezig hoor
quote:Ik bedoelde in het interview.
Op dinsdag 16 september 2003 21:41 schreef BladE-l----- het volgende:[..]
We noemen een 538, we noemen een Radio3, kopspijkers, etc..
We noemen linkse demonstranten...
quote:Misschien had ik Bos niet moeten roepen, want dat werkt als een rode lap bij jou.
[..]Omdat hij niet Bos is misschien?
Ik bedoelde waarom andere maatregelen niet gaan werken en nou precies deze kaasschaafmethode wel.
quote:
Het is gewoon geen linkse boomknuffelaar die het moet hebben van de armste stemmers en knuffelallochtonen, dus durft hij ze wel aan te pakken.
quote:Kok was invloedrijk. Landen als het VK en de VS gingen hier op bezoek om het mooie poldermodel te bezichtigen. Dat is wat anders dan een Balkie die op bezoek mocht.
[..]Wat heeft Kok ooit bereikt dan?
Behalve een paar leuke commissariaten als dank voor zijn medewerking tijdens zijn regeringsperiodes.
quote:Als percentage van het BNP ja. Niet in absolute zin
Nee, de staatsschuld is 30% afgenomen
quote:Inderdaad. En een zwakke gedurende de laatste jaren van paars. Vandaar dat er in de laatste jaren van paars onnodig geld verspilt is.
Overigens was Zalm toen ook minister.
quote:Jawel, maar zoals ik hierboven al uitgelegd heb had ik ff afgerond. De eerste lagere schalen zijn verwaarloosbaar bij dit enorme salaris. De hoogste schaal is van toepassing over vrijwel zijn hele inkomen, juist omdat dat zo hoog is.
Jij weet niet hoe het belastingstelsel werkt?
quote:Daar zou je best eens gelijk in kunnen hebben
De hoogste schijf is trouwens 52%
quote:Wat zijn voor jou precies die onnozele en asociale plannen, afgezet tegen de betaalbaarheid van een stelsel voor de komende 25 jaar?
Op dinsdag 16 september 2003 21:43 schreef SCH het volgende:
TS bedoelt feitelijk dat Karel van de Graaf geen kritische vraag durfde te stellen? Over schoothondjes gesprokenKom op Hoppe, dat Balkenende eens wat minder stottert dan anders en er op geoefend heeft wat langzamer te praten - rechtvaardigt nog geen milimeter van de onnozele en asociale plannen die hij Zalm heeft laten bedenken.
quote:We wachten dat inderdaad af.
En wacht maar op de Algemene Beschoouwingen, dan is het gestotter wel weer terug
Gestotter is voor mij overigens geen diskwalificatie van iemands voorstellen. Debaterskunst en deugdelijk bestuur valt best te verenigen in één persoon maar als ik tussen de twee moet kiezen kies ik voor de lange termijn: Deugdelijk bestuur en realiseerbaar beleid.
Ik heb er persoonlijk vertrouwen in dat Balkenende daarvoor staat. maar dat is persoonlijk en daarom ter discussie.
In dit topic kunnen we elkaar scherpen in debaterskunst maar liefst zie ik dat ieder die meeleest en/of meedoet (inclusief mezelf) er ook wat politiek inzicht van opdoet.
Wie zich wat wil scherpen in de debaterskunst doet er niet slecht aan het boek:
De opleiding tot redenaar van Quintillianus (ISBN 90 6554 4232)
tot zich te nemen.
quote:Spreek geen onzin.
Op dinsdag 16 september 2003 21:40 schreef Sidekick het volgende:[..]
De staatsschuld is tov van de andere EU-landen een van de laagsten.
Vrij gemiddeld dus.
Tel overigens de 11 miljard van dit jaar er alvast maar bij op.
[Dit bericht is gewijzigd door pberends op 16-09-2003 21:54]
quote:[offtopic]
Op dinsdag 16 september 2003 21:52 schreef ericeric het volgende:[..]
Daar zou je best eens gelijk in kunnen hebben
quote:
Op dinsdag 16 september 2003 21:51 schreef Sidekick het volgende:[..]
Ik bedoelde in het interview.
[..]Misschien had ik Bos niet moeten roepen, want dat werkt als een rode lap bij jou.
Ik bedoelde waarom andere maatregelen niet gaan werken en nou precies deze kaasschaafmethode wel.
[..]
[..]Kok was invloedrijk. Landen als het VK en de VS gingen hier op bezoek om het mooie poldermodel te bezichtigen. Dat is wat anders dan een Balkie die op bezoek mocht.
quote:Als je met een handicap geboren bent of op een andere manier moeilijk mee kunt komen, ben je gewoon giga de lul door deze plannen. Ze zijn wreed en onbarmhartig. En breek me de bek niet open over een betaalbaar stelsel, we zijn verdomme nog steeds 1 van de rijkste landen van de wereld. De rest is dan niet belangrijk meer, als je niet met de zwaksten om kan gaan, ben je geen knip voor de neus waard.
Op dinsdag 16 september 2003 21:53 schreef hoppe het volgende:[..]
Wat zijn voor jou precies die onnozele en asociale plannen, afgezet tegen de betaalbaarheid van een stelsel voor de komende 25 jaar?
quote:En als het aan Links ligt 28 miljard
Op dinsdag 16 september 2003 21:54 schreef pberends het volgende:[..]
Tel overigens de 11 miljard van dit jaar er alvast maar bij op.
quote:Dit is dus het brengen van een mening als een feit. Journalistieke doodzonde. (Als je fotoboek dus klopt)
Ik noem de plannen niet zomaar asociaal en onnozel - wil je iedere keer opnieuw uitgelegd krijgen dat deze regering dom bezig is?
quote:Hier ben ik gewoon een user net als jij.
Op dinsdag 16 september 2003 21:54 schreef ericeric het volgende:[..]
Volgens je fotoboek ben jij dat.....
quote:Doet me denken aan Nawijn. Sprak die nou als minister, lijsttrekker van de LPF of als mens.
Op dinsdag 16 september 2003 21:59 schreef SCH het volgende:[..]
Hier ben ik gewoon een user net als jij.
quote:Ik ben hier als user, en jij?
Op dinsdag 16 september 2003 22:01 schreef ericeric het volgende:[..]
Doet me denken aan Nawijn. Sprak die nou als minister, lijsttrekker van de LPF of als mens.
quote:Ok.
Op dinsdag 16 september 2003 21:57 schreef BladE-l----- het volgende:[..]
Ts doelde niet op het interview.
quote:Ik geloof je niet, vanwege je gebrek aan argumenten.Ik heb persoonlijk redenen om Bos niet te mogen, maar geloof mij, het is een kwal en een slecht leider.
Ik noem het trouwens niet graag kaas schaven, dat lijkt zo nutteloos omdat je de kaas tenslotte opeet.
Denk eerder aan stroomlijnen.
quote:Kok wist het poldermodel te gebruiken voor een aantal jubeljaren. De aanpak van Kok paste in de visie van het poldermodel.Slaap lekker. Kok had geen fuck met het poldermodel te maken.
Het was zelfs bijna om zeep geholpen in Paars II.
In die periode hadden de VS met Clinton overigens een veel liberaler beleid en waren er nog geen moslims de twin towers ingevlogen, waardoor er nog makkelijke realties met de VS en het VK mogelijk waren.
quote:Als de regering (Balkenende 1 was dat) een pappen-en-nathouden-standpunt heeft, is dat idd lastig.
Tegenwoordig moet je oppassen dat je als verbindingsofficier niet op een persconferentie als bondgenoot wordt voorgesteld.
quote:Gisteren net 3 gekeken?
Op dinsdag 16 september 2003 22:01 schreef ericeric het volgende:[..]
Doet me denken aan Nawijn. Sprak die nou als minister, lijsttrekker van de LPF of als mens.
quote:Een regisseuse is geen minister en mag er dus best een persoonlijke mening op na houden. Zolang dat de inhoud van het programma maar niet beinvloedt.
Op dinsdag 16 september 2003 22:03 schreef BladE-l----- het volgende:[..]
Gisteren net 3 gekeken?
Lekkere "oblectieve" regisseuse was dat, niet?
Dat brengt nu het nieuws je huiskamer binnen.
quote:Voor gehandicapten mag het best wel iets ruimer. Ben ik met je eens. Maar het probleem blijft altijd de afweging tussen controle en eerlijkheid.
Als je met een handicap geboren bent of op een andere manier moeilijk mee kunt komen, ben je gewoon giga de lul door deze plannen. Ze zijn wreed en onbarmhartig. En breek me de bek niet open over een betaalbaar stelsel, we zijn verdomme nog steeds 1 van de rijkste landen van de wereld. De rest is dan niet belangrijk meer, als je niet met de zwaksten om kan gaan, ben je geen knip voor de neus waard.
In NL zitten er 2,5 keer zoveel mensen in de WAO als in vergelijkbare regelingen in Belgie en Duitsland. Dat zijn toch geen asociale landen in vergelijking met NL. Daar moet toch iets aan gebeuren?
Een stelsel moet betaalbaar zijn. Hoe rijk je ook bent, als je meer uitgeeft dan je binnenkrijgt dan gaat het uiteindelijk fout.
Een regering kan nooit werken op basis van "De rest is dan niet belangrijk meer". Dingen maar laten zitten is nooit goed.
quote:Niet als je regisseuse bent voor de journalistiek.
Op dinsdag 16 september 2003 22:06 schreef Krush het volgende:[..]
Een regisseuse is geen minister en mag er dus best een persoonlijke mening op na houden. Zolang dat de inhoud van het programma maar niet beinvloedt.
quote:Juist.
Op dinsdag 16 september 2003 22:08 schreef BladE-l----- het volgende:[..]
Niet als je regisseuse bent voor de journalistiek.
Kijk maar eens hoe kopspijkers, dit was het nieuws en aanverwante programma's
quote:Als je refereert naar Paars en consorten, vergeet d66 en de VVD ook niet om je mooie reply aan te vullen.
Op dinsdag 16 september 2003 21:30 schreef siggie het volgende:
Tja ik heb het ook gezien en ben normaal helemaal geen fan van onze Harry Potter, maar hij doet het toch maar nu maar hopen dat het het gewenste effect heeft......De linkse partijen zullen wel weer gaan roepen hoe slecht het allemaal is, maar toch wel opvallend dat elke slechte periode komt na een PVDA regeer periode....
quote:De VVD en D66 zijn nog nooit de grootste en dus belangrijkste en meest invloedrijke partij geweest in een coalitie...
Op dinsdag 16 september 2003 22:14 schreef Darkinforcer het volgende:[..]
Als je refereert naar Paars en consorten, vergeet d66 en de VVD ook niet om je mooie reply aan te vullen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |