Vlaanderen is niet onderontwikkeld.quote:Alsof wij dat corrupte sloeberland erbij willen hebben. En dan zeker net als de BRD een gigantische geldflow naar het onderontwikkelde deel zien gaan?
België heeft relatief gezien in vergelijking met de VS een bijna 2x zo hoge staatschuldquote:Op vrijdag 18 februari 2005 20:33 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Belgie heeft een begrotingsoverschot en vlaanderen is het rijkste deel van Europa.
Misschien had hij het wel over Nederland joh.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 20:44 schreef LSDsmurf het volgende:
Als Vlaming zie ik zoiets ook wel zitten.
Ik voel me ten eerste al veel meer verwant met Nederlanders dan met Walen.
[..]
Vlaanderen is niet onderontwikkeld.
Brussel is geen probleem. Het ligt midden in Vlaanderen, en is dus Nederlands gebied. De daar woonachtige Walen (voor zover niet verjaagd door de "internationale burgers" van NATO en EU) hebben de keus: aanpassen of verkassen.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 20:51 schreef mart81 het volgende:
Ik loop al jaren met dat idee in m'n hoofd.. Wallonië naar Frankrijk, Vlaanderen bij Nederland.
Kern van 't probleem is Brussel
Vlamingen hebben het op buitenlanders wou je zeggen?quote:Op vrijdag 18 februari 2005 21:05 schreef Frederic het volgende:
Vergeet het maar. De gemiddelde Nederlander heeft niks dan minachting voor de zuiderburen (en voor buitenlanders in het algemeen), dus ik denk niet dat er veel Belgen zullen zijn die willen aansluiten bij zo'n volk. Not in a million years.
Het Belgisch koningshuis kan afgeschaft worden en de hoofdstad blijft Amsterdam, al voel ik ook wel wat voor Brussel, om die arrogante Amsterdammers een lesje te leren en dan met name het grachtengordel geteisem! , met de regering in den Haag. België hoort immers van oudsher gewoon bij Nederland. Het samenvoegen van de bedrijven lijkt me geen probleem. De hele belgische wetgeving kan in fases afgeschaft worden.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 21:06 schreef LSDsmurf het volgende:
Maar een hereniging zorgt ook voor veel praktische problemen.
Enkele voorbeelden: wat met de koningshuizen, welke hoofdstad neem je, naam van het land,... En ook enorme aanpassingen voor een samengevoegde overheid te bekomen. En overheidsinstanties zoals openbaar vervoer die zouden dan allemaal samengevoegd moeten worden. Ook betekent dit een serieuze aanpassing voor de bedrijven, de markt verandert namelijk.
Vlamingen doen zelden denigrerend over buurlanden. In Nederland is het een nationale sport.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 21:09 schreef Davitamon het volgende:
[..]
Vlamingen hebben het op buitenlanders wou je zeggen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |