Doe dat linkje eens dan?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:07 schreef IntensiveGary het volgende:
Kijk het anders nog even na. Er zijn beelden waar hij het letterlijk zegt.
http://www.eo.nl/ditisded(...)dag-20160111t170000/quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:12 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zie NWS / V/d Laan: 'Aanrandingen in Amsterdam uitgesloten'
Er staat op die website dan weer een quote:quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:12 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Doe dat linkje eens dan?
Of... zeg even op welke seconde hij precies zegt: Aanrandingen in Amsterdam uitgesloten!
http://www.eo.nl/ditisded(...)t-niet-in-amsterdam/
Dat is geen quote.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:13 schreef BarryOSeven het volgende:
Er staat op die website dan weer een quote:
"Keulen gebeurt niet in Amsterdam"
Dit is nog steeds een kans van 0%
En wat vind jij daarvan? Volgens mij wel prima toch, even-geen-rechtsstaat rechtspraak, of zie ik dat verkeerd?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:01 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ben bang dat dat binnenkort wel gaat gebeuren ja, als het zo doorgaat. Niet door mij, maar door een vader van een ge-vingervlugte dochter.
quote:
Beeld kan ik even niet vinden, maar wel audio: "Zonder dat ik het aannemelijk kan maken, denk ik dat het uitgesloten is" vanaf ongeveer 25 seconden: http://www.eo.nl/ditisded(...)t-niet-in-amsterdam/quote:
Ik keur het niet goed, maar ik kan het zo onderhand helaas wel begrijpen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:14 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
En wat vind jij daarvan? Volgens mij wel prima toch, even-geen-rechtsstaat rechtspraak, of zie ik dat verkeerd?
Zoals je kan zien was dat een reactie op iemand anders die begon over gezond verstand.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:03 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik word links genoemd![]()
Dat is de eerste keer.
Je gaf aan dat je het "gezonde verstand" ver te zoeken vindt. Tenminste dat maak ik op uit de woorden: "Gezond verstand", laat me niet lachen.
Zit ik mis?
Geen zin om volledige artikelen te lezen. Ik kan er toch wel vanuit gaan dat op Fok goed gemodereerd wordt toch?quote:[..]
De TT en het artikel uit de OP komen beiden van de telegraaf. Als je even had gekeken voordat je aan het schreeuwen slaat? Maar een stukje achtergrond zit het gezonde verstand in de weg. Dat is alleen maar bagage natuurlijk?
Dit is wel een quote:quote:
Dat had ik inderdaad ook al geconstateerd en in mijn oren is dat iets heel anders dan: Aanrandingen in Amsterdam uitgesloten.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:16 schreef IntensiveGary het volgende:
Beeld kan ik even niet vinden, maar wel audio: "Zonder dat ik het aannemelijk kan maken, denk ik dat het uitgesloten is" vanaf ongeveer 25 seconden: http://www.eo.nl/ditisded(...)t-niet-in-amsterdam/
Het vervelende is dat de politiek pas iets gaat doen als dit soort incidenten (racisme volgens de wegkijkers) zich gaan voordoen. Daarmee neemt de politiek een ongelofelijk risico, als er eenmaal een volkswoede gaat ontstaan tegen "vluchtelingen" dan krijg je niet zomaar de geest in de fles.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:14 schreef Ludachrist het volgende:
En wat vind jij daarvan? Volgens mij wel prima toch, even-geen-rechtsstaat rechtspraak, of zie ik dat verkeerd?
Ach, dan schatte ik jouw reactie helemaal verkeerd in. Ik dacht dat je een stijlfiguur gebruikte om je minachting voor de woorden te laten blijken, maar je was serieus? Mijn excuses.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:17 schreef Refragmental het volgende:
Zoals je kan zien was dat een reactie op iemand anders die begon over gezond verstand.
Is een naar trekje dat selectief lezen en begrijpen. Niet doen.
Gelijk heb je. Wie heeft daar tegenwoordig nog tijd voor? Grijs is voor muizen. Maatschappelijke problemen moeten zwart - wit in 140 tekens, anders haakt men af.quote:Geen zin om volledige artikelen te lezen. Ik kan er toch wel vanuit gaan dat op Fok goed gemodereerd wordt toch?
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:22 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Het vervelende is dat de politiek pas iets gaat doen als dit soort incidenten (racisme volgens de wegkijkers) zich gaan voordoen. Daarmee neemt de politiek een ongelofelijk risico, als er eenmaal een volkswoede gaat ontstaan tegen "vluchtelingen" dan krijg je niet zomaar de geest in de fles.
Het beste zou natuurlijk zijn geweest deze problemen te voorkomen, maar de politiek heeft gedacht "het zal mijn tijd wel duren" dus wegkijken, theedrinken, pappen en nathouden.
Nu het steeds meer uit de hand gaat lopen, gaan partijen zoals het CDA hetzelfde roepen als Wilders, maar dat is 10 a 20 jaar te laat en ze roepen het alleen om zetels te winnen.
Alleen als er nu ferme maatregelen worden genomen kan een soort burgeroorlog nog worden afgewend. Als dat niet gebeurt dan gaat de "straat" orde op zaken stellen.
Het is al te laat voor genuanceerd denken, dat was 20 jaar gelden misschien nog mogelijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:23 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ach, dan schatte ik jouw reactie helemaal verkeerd in. Ik dacht dat je een stijlfiguur gebruikte om je minachting voor de woorden te laten blijken, maar je was serieus? Mijn excuses.![]()
Maar dan ben ik het op een ander vlak niet met je eens. Namelijk dat alles goedkomt dankzij de PvdA. Dat vind ik een behoorlijk naïeve uitspraak van je.
[..]
Gelijk heb je. Wie heeft daar tegenwoordig nog tijd voor? Grijs is voor muizen. Maatschappelijke problemen moeten zwart - wit in 140 tekens, anders haakt men af.
Net zeg je nog dat je wel voor bent. Even op basis van ethiek alles regelen, weg met het wetboek, een even-geen-rechtsstaat rechtspraak.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:17 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ik keur het niet goed, maar ik kan het zo onderhand helaas wel begrijpen.
Het ging mij dan ook niet om jou,maar om het "NIETUS, NIETUS, NIETUS" van die POL-trollquote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:18 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat had ik inderdaad ook al geconstateerd en in mijn oren is dat iets heel anders dan: Aanrandingen in Amsterdam uitgesloten.
Maar misschien is dat een stukje (politiek) nuance wat ik graag wil zien?
Dus we gaan er lekker met gestrekt been in. Alle buitenlanders/ moslims/ christenen/ werkelozen/ etc. zijn kut en moeten oprotten.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:24 schreef Oud_student het volgende:
Het is al te laat voor genuanceerd denken, dat was 20 jaar gelden misschien nog mogelijk.
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:29 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dus we gaan er lekker met gestrekt been in. Alle buitenlanders/ moslims/ christenen/ werkelozen/ etc. zijn kut en moeten oprotten.niet meer toelaten
Constructief, zo gaan we er wel komen met zijn allen.
Waar de hell haal je dat laatste nou weer vandaan?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:23 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ach, dan schatte ik jouw reactie helemaal verkeerd in. Ik dacht dat je een stijlfiguur gebruikte om je minachting voor de woorden te laten blijken, maar je was serieus? Mijn excuses.![]()
Maar dan ben ik het op een ander vlak niet met je eens. Namelijk dat alles goedkomt dankzij de PvdA. Dat vind ik een behoorlijk naïeve uitspraak van je.
Soms wel, soms geen tijd.quote:[..]
Gelijk heb je. Wie heeft daar tegenwoordig nog tijd voor? Grijs is voor muizen. Maatschappelijke problemen moeten zwart - wit in 140 tekens, anders haakt men af.
Als bedrog en censuur regeren, dan ben ik bang dat de wetboeken ook niet meer serieus genomen worden.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:25 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Net zeg je nog dat je wel voor bent. Even op basis van ethiek alles regelen, weg met het wetboek, een even-geen-rechtsstaat rechtspraak.
Wat is het nu?
Vooral dat "dar zijn we te lief voor" (ik parafraseer) klinkt inderdaad ietwat naïef (eufemisme).quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:27 schreef IntensiveGary het volgende:
Over de Burgemeester: Hij denkt dat het uitgesloten is, maar heeft geen enkele onderbouwing. Tsja, hoe je het ook wendt of keert, het blijft een ietwat naïeve uitspraak. Al snap ik het wel. Hij zal niet zeggen: "Ik lig 's nachts wakker, net als alle andere burgemeesters van grotere Europese steden". Hij zit op een kruitvat en probeert de lont zo vochtig mogelijk te houden.
En dat dan samen met de 500 miljoen die er nog bezuinigd moeten worden op de politie... En het signaal van de burgemeesters gisteren dat grote evenementen niet meer mogelijk zijn als het zo doorgaat...quote:Overigens denk ik - als Amsterdammer met dik 40 jaar ervaring - dat het hier iets minder snel zal gebeuren. Ik zeg niet dat het niet zal gebeuren, maar ik acht de kans wel wat minder groot. De grotere concentraties etterjochies zitten niet in het centrum maar in de kansenwijken, ver van de stad af.
Maar goed,we gaan het meemaken. Koningsdag lijkt me een uitstekende testcase
Breng je nou nuance aan!?quote:
Hij bedoelt natuurlijk dat (nieuwe) Amsterdammers te lief zijn om te verkrachten. Maar ook dat is een belachelijk domme uitspraak en een klap in het gezicht voor alle vrouwen die wel zijn aangerand of verkracht door een (nieuwe) Amsterdammer.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daarmee impliceert hij wel dat Keulenaren niet lief genoeg zijn en daarom dus aangerand worden.
Waarom worden de Keulenaren aangerand? Ze zijn niet lief genoeg!
Ik vraag me af of het stand houd voor een rechter wanneer je van aanranding beschuldigd moet voorkomen en je daad motiveert met 'ze was niet lief genoeg'. Was ze wel lief geweest, dan was ik er nooit aan begonnen.
Ik begreep je expres verkeerd, voor de humor.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:34 schreef Refragmental het volgende:
Waar de hell haal je dat laatste nou weer vandaan?
Als er 1 partij is die ik de verdoemenis wens is het wel de PvdA
Dat snap ik. Daar heb je natuurlijk helemaal geen tijd voor!quote:Soms wel, soms geen tijd.
Vind het wel prima zo, geen zin meer in dit spelletje met jou.
Ik denk dat niemand dat wil.quote:Moet er niet aan denken dat mijn vriendin, zus, moeder , nichtje of welke bekende dan ook door zo'n groepje barbaren uit elkaar wordt getrokken, vervolgens door de politie in de doofpot wordt gestopt, de daders vrij over straat lopen zonder zware gevolgen, en vervolgens komt er nog een lading goedpraters, wegkijkers, en victimblamers bovenop. Op dat moment weet je dat je land politiek en justitieel gewoon door en door verrot en failliet is.
Volgens mij keur jij het meer dan goed. Je kan haast niet wachten. Heb je al een pistool?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:17 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ik keur het niet goed, maar ik kan het zo onderhand helaas wel begrijpen.
En toch gebeurt het steeds meer en meer, en is er jarenlang voor gewaarschuwd maar werden de waarschuwers als xenofoben en fascisten en racisten weggezet. Er zijn er zelfs 2 vermoord!quote:
Gottegottegot, wie dan?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:56 schreef ToT het volgende:
Gottegottegot, en er zijn nog steeds mensen die lopen te blaten dat dit typisch een MANNENprobleem is en dat het niets met de islam te maken heeft, en dat het overal ter wereld voorkomt.
Maar je bent toch ook gewoon een xenofoob en een racist als je zegt dat alle moslims kut zijn? En als je zegt dat er dan maar geweld gebruikt moet/ mag worden tegen zo'n groep dan loop je ook aardig richting het fascistische.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:53 schreef Refragmental het volgende:
En toch gebeurt het steeds meer en meer, en is er jarenlang voor gewaarschuwd maar werden de waarschuwers als xenofoben en fascisten en racisten weggezet. Er zijn er zelfs 2 vermoord!
Hoe is dit niet xenofoob en racistisch?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:00 schreef Nielsch het volgende:
We zijn dan ook in oorlog met de Islam en massaverkrachting is nu eenmaal een beproefd oorlogsmiddel. Tegenwoordig doen vooral moslims en negers het maar vroeger gebruikten de yanks en de Jappen het ook.
Ik weiger te luisteren naar mensen die roepen dat alle, of dat iedereen, of dat er rigoureuze maatregelen moeten komen 'of anders'... Categorisch.quote:Misschien toch maar eens luisteren dan?
Of de mensen die nu waarschuwen alsnog wegzetten als extreem-rechts en neo-nazi, daar waar de kans zeer groot is dat ook zij weer gelijk gaan krijgen wanneer er niet door de politiek ingegrepen wordt? Want tot nu toe hebben ze vooral gelijk gekregen.
Dreigen. De samenleving gijzelen. Iedereen moet doen wat jij wil, want anders... En dan vind je het raar dat je voor fascist uitgemaakt wordt?quote:Ik moet er niet aan denken als er dit jaar niet rigoureus wordt ingegrepen door de politiek. Want de waarschuwingen die nu vooral te horen zijn, zijn angsten voor gewelddadige escalaties en zelf burgeroorlogen, en helaas toont de geschiedenis aan dat ze best wel eens gelijk kunnen krijgen, en daar heb ik geen zin in.
Gottegottegot, de vlegel!quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:03 schreef ToT het volgende:
[..]
Gottegottegot, bepaalde users, zoals devlinmr in het bericht op de Frontpage.
Fijn dat jij weet wat ik denk. Chapeau.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 11:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Volgens mij keur jij het meer dan goed. Je kan haast niet wachten. Heb je al een pistool?
Nouja, in je eerste post geef je wel aan dat links moreel failliet is en dat het de morele optie is om even niet naar het wetboek te kijken. Ik snap wel dat mensen dan denken dat jij denkt dat dat wel prima is.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:08 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Fijn dat jij weet wat ik denk. Chapeau.
Fantastisch dat ik hierboven schrijf wat ik er van vind. Jij dit niet gelooft en beter weet dan ik wat ik denk.
Het moet niet gekker worden.
Ik verklaar mij nota bene, na een vraag hierover, nader en leg het nogmaals uit. Als het dan niet genoeg is dan weet ik het ook niet meer.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:11 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nouja, in je eerste post geef je wel aan dat links moreel failliet is en dat het dus de morele optie is om even niet naar het wetboek te kijken. Ik snap wel dat mensen dan denken dat jij denkt dat dat wel prima is.
Jij stelt dat je het 'niet goedkeurt, maar onderhand wel kan begrijpen'.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:08 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Fijn dat jij weet wat ik denk. Chapeau.
Fantastisch dat ik hierboven schrijf wat ik er van vind. Jij dit niet gelooft en beter weet dan ik wat ik denk.
Het moet niet gekker worden.
Desalniettemin stel je aan het begin van de discussie dat het ethisch is om níet volgens het wetboek te handelen, wat bij mij logischerwijs de vraag oproept waarom jij de dingen die je ethisch vindt blijkbaar niet goedkeurt.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:12 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ik verklaar mij nota bene, na een vraag hierover, nader en leg het nogmaals uit. Als het dan niet genoeg is dan weet ik het ook niet meer.
Wanneer bestuurders niet ethisch handelen begrijp ik het niet ethisch handelen van de bevolking.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:24 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Desalniettemin stel je aan het begin van de discussie dat het ethisch is om níet volgens het wetboek te handelen, wat bij mij logischerwijs de vraag oproept waarom jij de dingen die je ethisch vindt blijkbaar niet goedkeurt.
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Wanneer bestuurders niet ethisch handelen begrijp ik het niet ethisch handelen van de bevolking.
Je stelt niet dat de bevolking niet-ethisch handelt. Je zegt dat de bevolking juist wél ethisch handelt door niet naar de wetboeken te grijpen. Later nuanceer je dat, maar in eerste instantie zeg je toch echt dat het prima is om op basis vanuit een persoonlijk gevoel van goed en slecht oordelen te vellen over mensen, zonder wetboek.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 10:01 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Laat de wetboeken maar even weg en bekijk het vanuit een ethisch perspectief, een doodzonde.
Het is wel grappig hoe de gutmensch nu ineens weer de wetboeken erbij pakt. Links is moreel failliet.
Censuur en bedrog is schering en inslag. En dan kom jij eraan met: "hoe is dit precies strafbaar"
Slechte mensen.
Goed, het laatste is hoe ik denk. Wellicht heb ik het op het begin niet goed verwoord vanuit de jeuk die ik van KV krijg. Geloof je me?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:36 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
[..]
Je stelt niet dat de bevolking niet-ethisch handelt. Je zegt dat de bevolking juist wél ethisch handelt door niet naar de wetboeken te grijpen. Later nuanceer je dat, maar in eerste instantie zeg je toch echt dat het prima is om op basis vanuit een persoonlijk gevoel van goed en slecht oordelen te vellen over mensen, zonder wetboek.
bronquote:Hoezo kan Keulen niet ook in Amsterdam gebeuren?
Amsterdammers zijn volgens burgemeester Van der Laan 'te lief' voor aanrandingen zoals in Keulen. Past het wel zoiets te zeggen?
'Te lief?' zegt Ahmed Marcouch, voor de PvdA lid van de Tweede Kamer. 'Ik zou het hem graag nazeggen en natuurlijk kunnen vrouwen in Amsterdam 's nachts nog steeds veilig over straat, maar laten we niet doen alsof er geen ernstige seksuele intimidatie is. Dat zijn geen zaken om weg te lachen.'
Raadslid Dilan Yesilgöz (VVD): 'Een bijzondere opmerking van de burgemeester. In Keulen hadden ze veertien dagen geleden ook niet voor mogelijk gehouden dat zoiets kon.'
Een afwijkende opmerking van Van der Laan, zeker nu ook in Zweden een grootschalige aanrandingszaak met vluchtelingen aan het licht is gekomen. Steevast zegt hij een aanslag in Amsterdam niet te willen uitsluiten, maar toen hem gisteravond op Radio 1 werd gevraagd of massale aanrandingen ook hier kunnen gebeuren, tapte hij uit een ander vaatje.
Van der Laan: 'Zonder dat ik het aannemelijk kan maken, denk ik dat het uitgesloten is dat zoiets hier gebeurt. In Duitsland is wat achterstand in het integratiedebat. Ik geloof dat ze in Duitsland nu een schrik hebben die wij tien jaar geleden al hebben gehad. In Amsterdam is het heel duidelijk dat we lief moeten zijn met elkaar en dat we grenzen stellen.'
Vredig stadje
Amsterdam als het laatste vredige stadje in een woelig Europa. Hoe realistisch is dat? Op internet zijn de negatieve reacties niet van de lucht. Is de burgemeester de weg een beetje kwijt? 'Meneer Van der Laan, onder welke steen leeft u?'
Yesilgöz: 'Duitsland is ook geen derdewereldland waar vrouwen geen rechten hebben. We weten nog steeds niets precies wat op oudejaarsavond is gebeurd, maar wel dat het ernstig is. Dan past het niet om te zeggen dat zoiets hier niet kan. Ook hier worden vrouwen op straat lastiggevallen.'
Volgens Marcouch, oud-politieman in de Indische Buurt en oud-stadsdeelvoorzitter van Slotervaart, komt seksuele intimidatie in Amsterdam volop voor. Op straat, in het openbaar vervoer en in het uitgaansleven. 'En dan bedoel ik niet een beetje sissen.'
Natte poesjes
Marcouch: 'Een man die tegen een vrouw begint over 'natte poesjes' en haar vraagt of hij haar even zal verwennen. Mannen die in de tram tegen een vrouw aan gaan staan, zodat ze hun stijve piemel kunnen voelen. Ik sprak vorige week nog met een vrouw die niet meer in de tram durft.'
Allochtonen hebben er niet het alleenrecht op, zegt hij, maar hij ziet wel een cultureel probleem. 'Het is een taboe. Er wordt thuis niet over gepraat. Ouders hebben vaak geen idee wat hun zonen tegen vrouwen roepen. Als ik ze dat vertel, zeggen ze: 'Zulke woorden mag u toch helemaal niet gebruiken, meneer Marcouch'.'
(Door: Marcel Wiegman en Roelf Jan Duin)
Treffend.quote:Er wordt thuis niet over gepraat. Ouders hebben vaak geen idee wat hun zonen tegen vrouwen roepen. Als ik ze dat vertel, zeggen ze: 'Zulke woorden mag u toch helemaal niet gebruiken, meneer Marcouch'.'
Dit, het is inderdaad een oorlogsmiddel.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:00 schreef Nielsch het volgende:
We zijn dan ook in oorlog met de Islam en massaverkrachting is nu eenmaal een beproefd oorlogsmiddel. Tegenwoordig doen vooral moslims en negers het maar vroeger gebruikten de yanks en de Jappen het ook.
Blijkbaar zijn wij volgens jou ook nog eens in oorlog met negersquote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:00 schreef Nielsch het volgende:
We zijn dan ook in oorlog met de Islam en massaverkrachting is nu eenmaal een beproefd oorlogsmiddel. Tegenwoordig doen vooral moslims en negers het maar vroeger gebruikten de yanks en de Jappen het ook.
waar zeg ik dat dan?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:53 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn wij volgens jou ook nog eens in oorlog met negers![]()
Volgens jou wordt aanranding gebruikt door moslims als oorlogsmiddel (quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:57 schreef Nielsch het volgende:
[..]
waar zeg ik dat dan?
neemt niet weg dat het in Afrika ook een vaak ingezet middel is in oorlogsgebieden...
Omdat we niet met negers in oorlog zijn. Neemt niet weg dat er wel oorlogen in Afrika zijn.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:03 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Volgens jou wordt aanranding gebruikt door moslims als oorlogsmiddel (!!! ), waarom mag ik opeens dan niet zwarte aanrandingen in het westen eveneens "oorlogsmiddel in de oorlog tegen zwarten" noemen? Jij zei zelf dat "tegenwoordig vooral moslims en negers" dat doen.
Goed om te weten dat aanrandingen van zwarten in het westen op een andere manier verklaarbaar zijn dan dat zij oorlog aan het voeren zijn met blanken in tegenstelling tot aanrandingen van moslims die natúúrlijk wel alleen maar uit een geopolitiek en interreligieuze standpunt kunnen handelen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Omdat we niet met negers in oorlog zijn. Neemt niet weg dat er wel oorlogen in Afrika zijn.
We zijn in oorlog met de Islam zegt iedereen. Dan is dit dus uit te leggen als illegale oorlogsmisdaad.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:41 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Goed om te weten dat aanrandingen van zwarten in het westen op een andere manier verklaarbaar zijn dan dat zij oorlog aan het voeren zijn met blanken in tegenstelling tot aanrandingen van moslims die natúúrlijk wel alleen maar uit een geopolitiek en interreligieuze standpunt kunnen handelen.
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:43 schreef Nielsch het volgende:
[..]
We zijn in oorlog met de Islam zegt iedereen. Dan is dit dus uit te leggen als illegale oorlogsmisdaad.
Ik zie mensen als mensen en niet als geloof, en inderdaad lijkt me dit de juiste aanpak welke jij schildert.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:13 schreef Charleville het volgende:
Aboutaleb: moslimmigranten, respecteer de wet, of ga terug
http://www.elsevier.nl/Ne(...)-naar-huis-2744167W/
Ik heb het zelf helemaal niet op moslims, maar de burgemeester van mijn stad (Rotterdam) vind ik echt een super goede man, de stad is echt een stuk leefbaarder, veiliger, schoner, dan 10 jaar geleden.
Ook lopen agenten vaak in grote groepjes door het centrum tijdens de uitgaansuren, wat in Keulen is gebeurd zie ik echt niet snel in Rotterdam gebeuren, daar is de stad qua beveiliging te georganiseerd voor ,Een aanslag kan natuurlijk wel altijd gebeuren.
Ome Ahmed is natuurlijk ook selectief verontwaardigd. Hij verbiedt zijn eigen dochter een niet-moslim te trouwen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:13 schreef Charleville het volgende:
Aboutaleb: moslimmigranten, respecteer de wet, of ga terug
http://www.elsevier.nl/Ne(...)-naar-huis-2744167W/
Ik heb het zelf helemaal niet op moslims, maar de burgemeester van mijn stad (Rotterdam) vind ik echt een super goede man, de stad is echt een stuk leefbaarder, veiliger, schoner, dan 10 jaar geleden.
Ook lopen agenten vaak in grote groepjes door het centrum tijdens de uitgaansuren, wat in Keulen is gebeurd zie ik echt niet snel in Rotterdam gebeuren, daar is de stad qua beveiliging te georganiseerd voor ,Een aanslag kan natuurlijk wel altijd gebeuren.
Lees je eens in zeg, ik dacht het ook ooit een keer gelezen te hebben, echter vond ik iets dat er al twee dochters van hem een relatie hebben met een niet moslim.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 16:23 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Ome Ahmed is natuurlijk ook selectief verontwaardigd. Hij verbiedt zijn eigen dochter een niet-moslim te trouwen.
Zover vrijheid volgens Aboutaleb.
Of zijn dochters wel/niet een relatie met een niet-moslim onderhouden zegt natuurlijk verder niets over de uitgesproken opvatting van Aboutaleb en eventuele gevolgen voor de familie.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 16:28 schreef john2406 het volgende:
[..]
Lees je eens in zeg, ik dacht het ook ooit een keer gelezen te hebben, echter vond ik iets dat er al twee dochters van hem een relatie hebben met een niet moslim.
Of die bronnen welke ik vond juist waren of zijn weet ik echter niet!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |