De pc die ik eerder genoemd heb in dit topic is up & running en alle drivers zijn geïnstalleerd enzo.
Alleen draait de CPU fan nog altijd op 100% maar dat is gezien de omgeving misschien ook niet zo'n slecht idee/probleem.
Overigens nog wel vaag hoe het nou precies zit met een AMD Fusion APU i.c.m. een GPU welke videopoorten je nou eigenlijk moet gebruiken, en welke überhaupt werken (DVI-I van de GPU leek bijvoorbeeld niet te werken met een DVI-VGA adapter).
Maar anyway; het punt is nu dat ze daar 2 schermen hebben; een 19:10 1440x900 monitor en een non-HD tv (dus ik gok met een resolutie van 1366x768). 10M VGA kabel getrokken en het werkt.
Maar de tv als apart scherm is niet echt geweldig; muis e.d. gebruiken op zo'n afstand is moeilijk, en gisteren leek bij een test niet mogelijk 2 verschillende 1080P youtube filmpjes op beide schermen af te spelen. Geen idee of dat aan schermen, CPU (A6-3500), GPU (XFX Radeon HD 6450), internetverbinding of instellingen lag. Dat was wel een bummer.
Tevens het feit dat de pc na wat kloten met de instellingen de tv helemaal niet meer kon vinden.
Maar nu willen ze dus eigenlijk gewoon 2 gelijke schermen, dus klonen/dupliceren. Maar is dat überhaupt mogelijk met deze configuratie, verschillende aspectratio én resolutie? VGA-splitter misschien?
Lijkt er niet op namelijk...
[ Bericht 1% gewijzigd door Iemand91 op 21-09-2012 15:59:39 ]