THE world may soon be able to buy one of the Far North's most controversial yet revolutionary inventions.quote:Daniel Bateman
Tuesday, August 10, 2010
© The Cairns Post
Maar volgens mij levert een gemiddeld broodje aap ook best de nodige energiequote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:16 schreef kloas_wokkel het volgende:
T zal wel weer een broodje aap zijn
Enige relevante vraag inderdaad.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:00 schreef Falco het volgende:
Oke leuk. Wanneer ligt dit in de winkels?
quote:Learn how can you make Free Energy Home Motor Generator that can run your house without the use of outside energy sources.. http://tinyurl.com/ya2cyac ... John Christie & Lou Brits invented a device that will generate free electricity. .. This zero point magnetic generator run all by itself without stopping... Lear how you can make free electricity using the magnetic force from the simple magnet. http://tinyurl.com/ya2cyac http://www.lutec.com.au/
Leg het eens uit dan?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:08 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Dit dus.
Wat ik me afvraag is, begrijpen de mensen die zulke berichtne posten op fok eigenlijk wel wat ze posten/zeggen. Begrijpen ze de achterliggende concepten wel van 'gratis energie'. Begrijpen ze de implicaties wel van de onderliggende claims.
Volgens mij zijn de mensen die zoiets posten nooit hoger opgeleid dan HBO.
Als het nieuw is is het nieuw. Het hoeft niet perse te 'werken' ofzo.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:27 schreef RM-rf het volgende:
Het zal geen probleem zijn patenten op bepaalde 'claims' te krijgen... bij mijn weten bootste een patent-bureau helemaal geen uitvindingen an of 'controleert' ze ... ze verlenen enkel een 'patent' op een bepaalde claim
Net zoals een bedrijf de meeste grote rotzooi kan maken maar wel iso 9001 gecertificeerd kan zijn, omdat de manier waarop ze het maken vast gelegd moet worden met die iso norm.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:33 schreef waht het volgende:
Als het nieuw is is het nieuw. Het hoeft niet perse te 'werken' ofzo.
linkje?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:33 schreef waht het volgende:
[..]
Als het nieuw is is het nieuw. Het hoeft niet perse te 'werken' ofzo.
Is niet een vd voorwaarden van een patent aanvraag dat het patent office ook weet waaraan zij daadwerkelijk een patent verlenen?quote:Tot op heden is het allemaal gebakken lucht gebleken.
Ga jij je ipv hier naar de bekende weg te vragen nu eerst zelf eens verdiepen in hoe een patent tot stand komt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:38 schreef mediacurator het volgende:
[..]
linkje?
[..]
Is niet een vd voorwaarden van een patent aanvraag dat het patent office ook weet waaraan zij daadwerkelijk een patent verlenen?
Als men niet een werkend prototype kunnen overleggen, hoe weet het patent office dan dat men met vrije energie te maken heeft en niet bij wijze van een extravagante soort blikopener of centrifuge?
Werkend (maar dat zegt nog steeds niet veelquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:32 schreef Basp1 het volgende:
Alweer een vrij energie uitvinding, ze blijven maar bezig, maar een werkend apparaat hebben we tot nu toe nog steeds niet gezien. En zolang we dat niet te zien krijgen verwijs ik dit verhaal weer terug naar de efteling waar tussen de rode schoentjes en rapunsultje nog wel een plaatsje voor dit eeuwig durende sprookje vrij is.
Leuke link maar waarom staat er dan nite het resultaat van de TU bij in een ander link. Of heeft men meer dan 3 maanden nodig om er achter te komen waar ze nu precies weer gefopt worden door de vrije energie charlatans.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:42 schreef Aether het volgende:
[..]
Werkend (maar dat zegt nog steeds niet veel)
TU Delft onderzoekt perpetuum mobile
Ja doei! ga maar lekker fietsen met je gekscherende boe geroep! jij trapt dit heus niet meer naar BNW met een of andere lullig aluhoed smoesje hoorquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ga jij je ipv hier naar de bekende weg te vragen nu eerst zelf eens verdiepen in hoe een patent tot stand komt.
Vervolgens ook nog even havo niveau natuurkunde volgens en dan hoop ik dat je deze onzin berichten van vrije energie niet meer post. (of post ze dan in BNW of tru waar deze verhalen thuis horen)
http://www.au.sgs.com/quote:The results of the generator were verified by independent engineers from SGS Australia following a test earlier this year, which confirmed the energy output from the generator was indeed greater than its input.
1. Het staat in NWS, niet in W&T, groot verschil.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:41 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
het is niet mijn vakgebied, dus de details zal ik ook niet weten. Maar een academisch geschoold persoon zal nooit beweringen plaatsen die hij niet kan toetsen. Maar wat ik nog wel weet is dat zoiets als gratis energie niet bestaat. Als iemand een claim indient dat hij dat wel kan, dan moet hij ook met bewijs komen. E ndat bewijs kan door een peer reviewed artikel komen etc.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:08 schreef Spatzmann het volgende:
Volgens mij zijn de mensen die zoiets posten nooit hoger opgeleid dan HBO.
Die semi-academici zijn vooral geïnteresseerd in hun imago. Toetsing en onderzoek komt daarna.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:50 schreef YuckFou het volgende:
[..]![]()
Als jij en je academische vriendjes nou es ff fijn oprotten naar het forum van intermediair...dat eeuwige gezeik over opleidingsniveau, ga lekker ergens anders de superieure denker uihangen
OT ik vermoed dat als dit werkt dat we hun namen wellicht in dit topic terugvinden: Verdachte Sterfgevallen
Ik ben van mening dat de heren zich weinig zorgen zullen hoeven makenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:50 schreef YuckFou het volgende:
[..]
OT ik vermoed dat als dit werkt dat we hun namen wellicht in dit topic terugvinden: Verdachte Sterfgevallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |