abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74197807
Beter toezicht op marokko.nl

Uitgegeven: 29 oktober 2009 16:12
Laatst gewijzigd: 29 oktober 2009 16:53

AMSTERDAM - Er komt beter toezicht op de discussieforums van de websites marokko.nl en maroc.nl. Dat heeft minister voor Integratie Eberhard van der Laan (PvdA) afgesproken met de exploitant van de websites.

Beide websites, gericht op Marokkaans-Nederlandse jongeren, kwamen herhaaldelijk in opspraak vanwege opruiende en discriminerende teksten.

Omdat de exploitant, Marokko Media, subsidie krijgt van Van der Laans ministerie, leidde dat ook tot discussie in de Tweede Kamer.

Verwijderd

Van der Laan heeft nu met Marokko Media afgesproken dat discriminerende en haatzaaiende uitlatingen vanaf 1 januari binnen een uur worden verwijderd. De inzet van getrainde moderators moet ervoor zorgen dat dat lukt.

De subsidie voor marokko.nl loopt dit jaar af, meldt Van der Laan verder. Het geld was bestemd voor ikmetjou.nl, een website voor islamitische carrièrevrouwen.

Als de website ooit opnieuw subsidie krijgt, wordt het snel verwijderen van haatzaaiende teksten een voorwaarde.

http://www.nu.nl/internet/2112081/beter-toezicht-marokkonl.html

Waarom krijgen ze subsidie eigenlijk ?
Dat een minister zich moet bemoeien met een forum...
Het geknuffel kent weer geen grenzen m.i.
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
  donderdag 29 oktober 2009 @ 19:21:41 #2
75592 GlowMouse
l'état, c'est moi
pi_74197852
De subsidie is volgens mij voor het nieuwsdeel.

En binnen een uur is wel heel snel, dat kan nooit altijd goed gaan.
eee7a201261dfdad9fdfe74277d27e68890cf0a220f41425870f2ca26e0521b0
pi_74197867
Krijgt FOK! ook subsidie?
pi_74197941
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:20 schreef qonmann het volgende:

Waarom krijgen ze subsidie eigenlijk ?
Dat een minister zich moet bemoeien met een forum...
Het geknuffel kent weer geen grenzen m.i.
Misschien moet je eens gaan kijken welke organisaties er allemaal subsidie krijgen, die lijst is bijkans eindeloos. Zo ongeveer iedereen die 'iets' doet met 'interessante' doelgroepen komt direct aan het staatsinfuus te hangen, dus maroc.nl heeft op dat punt geen bevoorrechte positie.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 19:24:30 #5
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74197960
Het MDI zal daar dan ook wel overuren draaien neem ik aan?
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74197979
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:22 schreef TheDutchguy het volgende:
Krijgt FOK! ook subsidie?
Dacht het niet, daarom vind ik het ook zo raar dat zij wel subsidie krijgen.
En nieuws is toch overal te lezen, moet je daar subsidie voor krijgen ?
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
pi_74198261
Als Wilders hier geen kamervragen over gaat stellen...
  Donald Duck held donderdag 29 oktober 2009 @ 19:32:26 #8
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_74198284
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:21 schreef GlowMouse het volgende:
De subsidie is volgens mij voor het nieuwsdeel.
dat is het favoriete excuus om die subsidie goed te praten
maar in de praktijk zal dat echt niet zo strikt gescheiden zijn. het draait allemaal op dezelfde server (waarvan de kosten dus door de subsidie betaald worden) en de crew zal vast ook wel op meerdere plekken actief zijn
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_74198313
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:31 schreef Gaspedaal het volgende:
Als Wilders hier geen kamervragen over gaat stellen...
Maakte me al zorgen waarom het zo lang duurde voor er weer een of andere wijsneus met Wilders aan zou komen....
Gefeliciteerd
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:04:42 #10
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_74199466
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:22 schreef TheDutchguy het volgende:
Krijgt FOK! ook subsidie?
Nee, wij mogen gewoon discrimineren.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_74199474
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Nee, wij mogen gewoon discrimineren.
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:19:25 #12
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_74200029
beloven zelfs zonder geven doet gekken en dwazen in vreugde leven.
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
pi_74200070
De lijn van Wilders: volg je hart en je principes .
Recht = recht en krom = krom.
pi_74200153
Mijn hemel. Subsidie voor een forum dat segregatie in de hand werkt. Het zoveelste gevolg van een falend beleid.
BE YOUR DOG
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:26:31 #15
274062 Sjaakz
Teflonbuikspreekpop
pi_74200382
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:31 schreef Gaspedaal het volgende:
Als Wilders hier geen kamervragen over gaat stellen...
Marokko.nl is natuurlijk allang aan de beurt geweest hè...
quote:
maandag 14 januari 2008

PVV-Kamerleden Wilders en Bosma stellen Kamervragen aan de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap over het gebruik van belastinggeld voor website Marokko.nl.
Vragen van de leden Wilders en Bosma (beiden PVV) aan minister Plasterk van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

1.)
Bent u bekend met de site www.marokko.nl en dat deze site met subsidie wordt betaald?
pi_74200538
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:26 schreef Sjaakz het volgende:

[..]

Marokko.nl is natuurlijk allang aan de beurt geweest hè...
[..]
we zijn bijna 2 jaar verder ..en ze hebben nog steeds subsidie..
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
pi_74200706
Het is toch wel erg dat zulke websites überhaupt subsidie krijgen .

Waarom zou zo'n website wel subsidie krijgen en Fok niet? Hier barst het ook van de allochtonen .
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:35:45 #18
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74200753
Dit artikel laat ons de positieve bijdrage van Marokko.nl zien, en illustreert waarom zij de MDI nominatie waardig zijn.
quote:
De mensen van Geenstijl schijnen zich niet los te kunnen maken van hun virtuele penisnijd. Het MDI nomineert ons als meest tolerante site van Nederland en bij Geenstijl ontploffen daarom de pacemakers van woede. Bow down, bitches!

Deze nominatie van het MDI is iets waar je best trots op mag zijn, omdat het een bewijs is dat Marokko.nl positief bijdraagt aan onze samenleving. Dit ondanks de negatieve connotatie die er in Nederland aan de term 'Marokko' wordt gegeven. In dat laatste heeft Geenstijl overigens een aardig aandeel, gezien het aantal Marokkanenhaters dat er ondertussen op GS dagelijks rondsurft terwijl zij hun bijstandsuitkering uitgeven aan online gokken en goedkoop piswater-bier van de Lidl.

Nu worden die nichterige sukkels van een Geenstijl-redacteuren 's nachts badend in het extase-zweet en schreeuwend van jaloezie en frustratie wakker. Vanwaar eigenlijk die haat en nijd? Zonder al teveel op de Marcouch-tour te willen gaan en nichterig toenadering te zoeken willen we best aardig zijn voor dat kleine Geenstijl.nl en hen beschouwen als een soort van 'concu-collega's', die gewoon een ander soort publiek voorzien van een eigen kijk op het alledaags nieuws. Weliswaar een vrij achterlijk publiek, maar toch... het is in elk geval publiek.

Maar om de een of andere reden heeft Geenstijl ons al lang geleden de oorlog verklaard en laten ze het niet na om onze naam steeds weer door het slijk te halen. We hebben er niet aan toe willen geven, maar hun Marokko.nl-obsessie begint toch echt trieste vormen aan te nemen. Ze hebben zelfs een dossier tegen ons opgebouwd!

Terwijl deze virtuele Calimero zieligjes met de vinger wijst naar wat moet doorgaan voor een serieuze (maar eigenlijk trieste en nogal hypocriete) casuïstiek, reppen ze bij het MDI met geen positief woord over Geenstijl. Dat steekt kennelijk. Want de makers van dat verkapte Tel Sell-met-een-Tokkie-jasje POWNED zijn nu door Marokko.nl PWNED! Daar zal die 'fag ass' Dom-Mieniek aardig wakker van liggen.

Voor wat betreft die MDI-verkiezing, stem vooral op ons! Wie weet winnen we die verkiezingen ook nog. Waarom zouden we dat willen? Bij een eventuele winst zal er waarschijnlijk een collectief zelfmoordritueel worden gehouden op de redactie van Geenstijl. Dan doen ze toch nog iets nuttigs voor deze samenleving door gewoon eventjes te sterven. Als het niet positief kan, dan maar op negatieve wijze. En die achterlijke lezers van ze vangen wij wel op, in een nog op te zetten IQ-van-60-rubriek. Een soort van virtuele leprakolonie, maar dan voor mensen die bewust achterlijk zijn. Kijk, zo aardig zijn wij bij Marokko.nl.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:36:25 #19
274062 Sjaakz
Teflonbuikspreekpop
pi_74200780
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:30 schreef qonmann het volgende:

[..]

we zijn bijna 2 jaar verder ..en ze hebben nog steeds subsidie..
Oh, maar dat was ook heus niet alles hoor...
quote:
Onderwijs begroting donderdag 11 december 2008
1 termijn Martin Bosma

Vz, Eerst even over de dubbele subsidie aan Marokko.nl. Deze minister geeft via het Stimuleringsfonds voor de Pers geld aan een site die [...]
quote:
Anti-homogeweld zijn geen incidenten – Inbreng PVV debat homo-emancipatie
vrijdag 29 februari 2008


[...] of wat hij leest op Marokko.nl, een haat-site gesubsidieerd onder de verantwoordelijkheid van deze minister. [...]
quote:
School op peperdure multiculti-reis naar Marokko donderdag 12 maart 2009

PVV-onderwijswoordvoerder Martin Bosma: [...] Heeft deze school wel eens op marokko.nl gekeken waar de haat tegen Nederlanders vanaf druipt? [...]
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:38:01 #20
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_74200854
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:38:40 #21
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74200888
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Lekker origineel
Dank dank
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:40:48 #22
256436 Whiskey_Tango
Materialist tot in de kist
pi_74200970
quote:
Ja het is een zeer tolerante site inderdaad, zwakke kutcommissie dat MDI ook is.
Socialism is the philosophy of failure, the creed of ignorance and the gospel of envy.
- W. Churchill
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:46:48 #23
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_74201244
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:38 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Dank dank
Zullen wij elkaars posts posten? Kijken hoe snel de rest het door heeft
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  donderdag 29 oktober 2009 @ 20:47:59 #24
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74201287
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Zullen wij elkaars posts posten? Kijken hoe snel de rest het door heeft
Hoezo, had jij deze post ook al gezet dan?
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74201432
Ik snap niet waarom iedereen zit te zeiken over subsidie voor een forum, terwijl ze hier dag in dag uit hun haatzaaiende boodschappen uitkotsen, zonder ook maar even bereid te zijn om een abo te nemen als ze het kunnen missen.
pi_74201539
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:51 schreef Lamon. het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zit te zeiken over subsidie voor een forum, terwijl ze hier dag in dag uit hun haatzaaiende boodschappen uitkotsen, zonder ook maar even bereid te zijn om een abo te nemen als ze het kunnen missen.
Fok! is niet een zelfde soort forum als marokko.nl natuurlijk he.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74201663
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:51 schreef Lamon. het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zit te zeiken over subsidie voor een forum, terwijl ze hier dag in dag uit hun haatzaaiende boodschappen uitkotsen, zonder ook maar even bereid te zijn om een abo te nemen als ze het kunnen missen.
Waarom snap je dat niet ?
Ik zie niet dat juist zij subsidie moeten krijgen, het werkt de integratie tegen.
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
pi_74201796
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:00:28 #29
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_74201830
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:47 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Hoezo, had jij deze post ook al gezet dan?
Nee ik kwam op het idee omdat Maroc.nl het format van GS probeert te kopieren.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:01:21 #30
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74201872
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:59 schreef Dragorius het volgende:

[..]

Wat een dom stuk tekst zeg.
Dat schijnt dus de reden te zijn waarom de nieuws site van marokko.nl subsidie krijgt. En de nominatie van het MDI.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74201890
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:01 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Dat schijnt dus de reden te zijn waarom de nieuws site van marokko.nl subsidie krijgt.


Goed voor de integratie en het wederzijds begrip
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74201971
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:53 schreef Dragorius het volgende:

[..]

Fok! is niet een zelfde soort forum als marokko.nl natuurlijk he.
In beide gevallen weinig empathie, in beide gevallen veel geklaag, alleen hier heb je de keuze om te betalen om je mening te spuien, maar kun je het ook zonder te betalen, in het andere geval wordt het opgelegd.
Iets opleggen is altijd slecht, maar de grootste janksnorren zijn ook niet bereid om vrijwillig iets bij te dragen.

Als mensen eens leerden dat je ook uit eigen verantwoordelijkheid geld kunt afstaan, zouden al die nutteloze subsidies misschien niet eens nodig zijn.
Dat geldt hier, maar ook voor marokko.nl, ze zouden ook een plan kunnen maken om subsidie af te wijzen en zelf het bedrag op te hoesten.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:04:33 #33
274062 Sjaakz
Teflonbuikspreekpop
pi_74201999
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:01 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Dat schijnt dus de reden te zijn waarom de nieuws site van marokko.nl subsidie krijgt. En de nominatie van het MDI.
Hoe dan? Ze hadden al subsidie, toen kwam de nominatie van het MDI, en toen kwam dit stukje tekst... Hoe houden de drie dan verband met elkaar?
pi_74202037
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 19:33 schreef Bommenlegger het volgende:

[..]

Maakte me al zorgen waarom het zo lang duurde voor er weer een of andere wijsneus met Wilders aan zou komen....
Gefeliciteerd
|Nu Hitler nog en dan zitten we weer onder elkaar.

PS grappig stukje trouwens van Maroc.nl
I´m back.
pi_74202174
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 20:57 schreef qonmann het volgende:

[..]

Waarom snap je dat niet ?
Ik zie niet dat juist zij subsidie moeten krijgen, het werkt de integratie tegen.
Volgens MSN kreeg marokko.nl ook geen subsidie voor zichzelf, maar voor een deelforum voor vrouwen. En die was nu bijna afgelopen.

Edit:
En ik lees de door jou zelf geplaatste openingspost en daar staat dat precies zo in. Dus wat zeur je nou?
Hoe dat trouwens integratie tegenwerkt, ontgaat me.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:11:00 #36
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74202254
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:04 schreef Sjaakz het volgende:

[..]

Hoe dan? Ze hadden al subsidie, toen kwam de nominatie van het MDI, en toen kwam dit stukje tekst... Hoe houden de drie dan verband met elkaar?
Misschien heb ik me verkeerd uitgedrukt, ze krijgen subsidie ondanks dat ze zich op een zodanige manier uitdrukken. Waarom ze door het MDI genomineerd zijn is me ook een raadsel.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74202364
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:11 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Misschien heb ik me verkeerd uitgedrukt, ze krijgen subsidie ondanks dat ze zich op een zodanige manier uitdrukken. Waarom ze door het MDI genomineerd zijn is me ook een raadsel.
Nee, want de subsidie was niet voor die site. LE-ZEN.
pi_74202539
100.000 euro subsidie voor een aftakking van je website.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74202611
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:18 schreef Dragorius het volgende:
100.000 euro subsidie voor een aftakking van je website.
Hoe je het ook wil benoemen, het geld werd niet gebruikt voor de marokko.nl die wij uit "de media" kennen, waar ze zich dus op een "zodanige manier uitdrukken".
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:21:11 #40
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74202638
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:14 schreef Todesschwalben het volgende:

[..]

Nee, want de subsidie was niet voor die site. LE-ZEN.
Jep, ik lees. Maar die informatie staat hier niet in het topic. Het schijnt dus zo te zijn dat de subsidie is gegeven voor de deelsite ikmetjou. Grappig is dat als je verder klikt je inderdaad gewoon weer op marokko.nl terecht komt.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74202663
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:21 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Jep, ik lees. Maar die informatie staat hier niet in het topic. Het schijnt dus zo te zijn dat de subsidie is gegeven voor de deelsite ikmetjou. Grappig is dat als je verder klikt je inderdaad gewoon weer op marokko.nl terecht komt.
Het staat gewoon in de OP. En zo grappig is dat niet, want ze vallen onder dezelfde beheerders.
pi_74202690
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:20 schreef Todesschwalben het volgende:

[..]

Hoe je het ook wil benoemen, het geld werd niet gebruikt voor de marokko.nl die wij uit "de media" kennen, waar ze zich dus op een "zodanige manier uitdrukken".
Maar men moet die site en haar beheer wel aanpassen om nog aanspraak te maken op Dus hoe je het ook wendt of keert, het is verwoven met elkaar.

En als ik dan dat artikel lees denk ik ...
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74202731
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:18 schreef Dragorius het volgende:
100.000 euro subsidie voor een aftakking van je website.
zo ..da's fors
anderen moeten het met 0.0 doen
Niet geschoten is altijd mis..
Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
pi_74202746
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:22 schreef Dragorius het volgende:

[..]

Maar men moet die site en haar beheer wel aanpassen om nog aanspraak te maken op Dus hoe je het ook wendt of keert, het is verwoven met elkaar.

En als ik dan dat artikel lees denk ik ...
Dat is een eis die naderhand is gesteld en niet in de eerste plaats. Meer een methode om druk uit te oefenen op de beheerders. Neemt niet weg dat het alsnog seperate sites zijn en de subsidie in eerste instantie dus al nooit is gegeven voor marokko.nl zelf. Even de discussie helder houden dus.
pi_74202829
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:23 schreef Todesschwalben het volgende:

[..]

Dat is een eis die naderhand is gesteld en niet in de eerste plaats. Meer een methode om druk uit te oefenen op de beheerders. Neemt niet weg dat het alsnog seperate sites zijn en de subsidie in eerste instantie dus al nooit is gegeven voor marokko.nl zelf. Even de discussie helder houden dus.
Vreemd dat het separate sites zijn maar toch interwoven, ook qua adres ikmetjou.marokko.nl en ook nog eens m.b.t. eventuele sancties.

Snap hoe je het bedoelt maar overkoepelend is groter dan subsite uiteindelijk.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:26:26 #46
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_74202835
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:21 schreef Todesschwalben het volgende:

[..]

Het staat gewoon in de OP. En zo grappig is dat niet, want ze vallen onder dezelfde beheerders.
My bad, had daar overheen gelezen. Bedoelde het ook niet als grappig, want het geld komt dus gewoon toe aan marokko.nl, waar ze blijkbaar dus wel gesubsidieerd kunnen konden 'discrimineren'.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_74202924
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:26 schreef Hukkie het volgende:

[..]

My bad, had daar overheen gelezen. Bedoelde het ook niet als grappig, want het geld komt dus gewoon toe aan marokko.nl, waar ze blijkbaar dus wel gesubsidieerd kunnen konden 'discrimineren'.
Het geld komt toe aan Marokko Media, en die heeft beide websites. Het geld is echter gegeven voor de andere website. Ik neem aan dat ze de financiering van die aparte website ook moeten overleggen, je krijgt namelijk niet zomaar subsidie van 100.000 euro. Men wil inzien waar het geld naar toe gaat, daarom lijkt het mij sterk dat het geld naar de website marokko.nl is gegaan (tenzij ze fraude hebben gepleegd). Uit niets blijkt in iedergeval dat de website marokko.nl zelf gefinancieerd is met subsidie.

Verder is dat gehele subsidie verhaal sowieso onnodig wat mij betreft. Marokko.nl verschilt niet van Fok.nl.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 21:30:27 #48
218012 C.Mongler
Goat Second Edition
pi_74202987
En het grappigste nog: de site heeft meer ads dan fok en ik gok ook nog meer pageviews ook. En fok kan wel ruim uit met die inkomsten. Vraag me af wat marokko.nl met die 3 ton doet
Internet, ernstige neukende zaken!
quote:
Op vrijdag 11 december 2009 13:22 schreef koningdavid het volgende:
Christenen :')
pi_74203017
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 21:30 schreef C.Mongler het volgende:
En het grappigste nog: de site heeft meer ads dan fok en ik gok ook nog meer pageviews ook. En fok kan wel ruim uit met die inkomsten. Vraag me af wat marokko.nl met die 3 ton doet
Omdat, zoals ik al 3 x hierboven schreef, de subsidie niet voor de site marokko.nl bedoeld is.
pi_74203094
Is het echt zo triest gesteld dan met die site dat er zo'n maatregel moet komen?
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')