Er zijn ook zat mensen die denken dat ze zomaar alles kunnen postenquote:Op zondag 8 maart 2009 21:33 schreef Vincpod het volgende:
[..]
Anders heeft het geen nut om te plaatsen vind ik
Dat is ook weer zo, maar mensen met echte klachten worden over het algemeen serieuzer genomen en dan is het voor hun ook niet leuk om zomaar alles te posten en te verzinnenquote:Op zondag 8 maart 2009 21:59 schreef Treces het volgende:
[..]
Er zijn ook zat mensen die denken dat ze zomaar alles kunnen posten
Algemene ontwikkeling is eng hequote:Op maandag 9 maart 2009 02:00 schreef Revdog het volgende:
Godsdienst: Brugklas t/m helft van zesde klas
ANW: Vierde klas
Maatschappijleer: Vijfde klas
Tekenen: Brugklas t/m derde klas
Handvaardigheid: Brugklas t/m derde klas
Techniek: Brugklas + tweede klas
Gym: Brugklas t/m helft van zesde klas
CKV: Vierde en vijfde klas
Verzorging: Brugklas
Muziek: Eerste t/m derde klas volgens mij.
Dat zijn zo'n beetje alle nutteloze vakken die ik moest volgen :x
Jezus, al die verspilde uren
Verzorging heb je alleen je 1e jaar hoor.quote:Op maandag 9 maart 2009 07:52 schreef Pappie_Culo het volgende:
Nou, wat ontwikkelen we ons lekker met handvaardigheid en verzorging. Ik mis Billen Afvegen nog, en Uit Je Smoel Kotsen.
Straks denken die kinderen dat dat uit je oor moet.
Terechte klacht,quote:Op zondag 8 maart 2009 12:22 schreef Vincpod het volgende:
Ik zit nou in het examenjaar van mijn HAVO-opleiding. En elke week verbaas ik me er weer over hoe de school je indoctrineert met stof die zo nutteloos zijn.
Neem bijvoorbeeld CKV (Culturele Kunstzinnige Vorming). Een vak waar bijna niemand iets aan heeft maar toch is het verplicht. Wordt het ook nog gegeven door een Docente die haar vak helemaal de top vind. Zelf gekleed in de gewaden die ze in de tijd van jezus nog niet durfde te dragen, lekker monotoon doordrammen wat de geschiedenis van dans is. net alsof iemand die niks daarin gaat doen dat interesseert maak het lekker een keuze vak... Niet dat het standaard in elk profiel wordt gedumpt. Zo weer 1 uur per week erbij, anders komen we neit aan de urennorm... Laat mensen zelf beslissen of ze zo'n nutteloos vak willen nemen.
Nog Zoiets. Levensbeschouwelijke Vorming. Stom gezeik over wat mensen wel of niet menswaardig vinden... Zolang je het zelf maar weet wat je goed en niet goed vind is het meer als zat... Moet je ook nog van die Praktische opdrachten maken, over wat Epicures nou zo leuk vind, of Soren Kierkegaarde.
Grootste ergernis is dan nog dat je 2 tussenuren heb voor die nutteloze vakken...
Laat mensen gewoon zelf kiezen of ze zulk soort vakken willen.
Echt waar... Who Gives a Fuck....
Klacht: Nutteloze vakken op school
Subklacht: Tussenuren voor nutteloze vakken.
Gym zou leuk zijn geweest als het niet voor punt was maar jammergenoeg is het wel voor punt.quote:Op zondag 8 maart 2009 15:48 schreef Lord_Cardigan het volgende:
Je ziet wel weer dat er op fok alleen nerds zitten. Met z'n allen een hekel aan gym. Gym was altijd het mooiste vak.
Ik ben altijd die gayquote:Op maandag 9 maart 2009 16:29 schreef boskameel het volgende:
Gym is sowieso tof. Alleen turnen was klote bij gym. Alhoewel er bij ons in de klas altijd een gay was die wel goed kon flikflakken enzo.
70% van de gymlessen zijn wij bezig met turnen.quote:Op maandag 9 maart 2009 16:29 schreef boskameel het volgende:
Gym is sowieso tof. Alleen turnen was klote bij gym. Alhoewel er bij ons in de klas altijd een gay was die wel goed kon flikflakken enzo.
En waarom gaan ze derheen... omdat ze moeten, als CKV er niet was had jij lekker je rustige voorstellingquote:Op maandag 9 maart 2009 16:10 schreef Sapstengel het volgende:
Weet je wat kut is aan CKV, dat je geld uitgeeft voor een kaartje en de halve zaal zit vervolgens vol met luidruchtige pubers die er gratis van CKV-bonnen naartoe kunnen en die, omdat ze het saai vinden, maar de hele tijd gaan ouwehoeren door je voorstelling heen.
Verder is klagen over "nutteloze schoolvakken" wel erg voor 15 jarigen.
Iedereen zou elke dag een uur gym moeten hebben, je werkt een stuk beter als je even die energie eruit hebt gesport. (Maar dan moet er wel actievere gymles gegeven worden en niet 'een keer in de 5 minuten over een bok heen springen')quote:Op zondag 8 maart 2009 12:23 schreef tijnbrein het volgende:
Gym net zo nutteloos. Als ik wil sporten dan doe ik dat zelf wel.
Ja maar dat is geen reden om de andere mensen te irriteren. Ga er dan gewoon heen en wees stil. Of ga niet en kopieer het verslag van iemand anders of van internet.quote:Op maandag 9 maart 2009 16:47 schreef Vincpod het volgende:
[..]
En waarom gaan ze derheen... omdat ze moeten, als CKV er niet was had jij lekker je rustige voorstelling
quote:Op maandag 9 maart 2009 17:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja maar dat is geen reden om de andere mensen te irriteren. Ga er dan gewoon heen en wees stil. Of ga niet en kopieer het verslag van iemand anders of van internet. of schaf CKV gewoon af, iedereen blij
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |