quote:Arctic Monkeys is een Britse indie-rockband uit Sheffield, Engeland en actief sinds 2002. De band bestaat uit zanger/gitarist Alex Turner, gitarist Jamie Cook, bassist Nick O'Malley en drummer Matthew Helders. Tot 2006 was Andy Nicholson bassist van de band.
In 2004 en 2005 kreeg de band bekendheid door het verspreiden van hun demo's via het internet. Dit zorgde voor een mediahype rondom Arctic Monkeys en maakte hun debuutalbum Whatever People Say I Am, Thats What Im Not in 2006 het best verkopende debuut ooit in het Verenigd Koninkrijk. Evenals het album bereikten de singles "I Bet You Look Good On The Dancefloor" en "When The Sun Goes Down" de nummer 1-positie in het land. Een jaar later volgde het tweede album Favourite Worst Nightmare, met leadsingle "Brianstorm". In 2009 verscheen het derde album Humbug, geproduceerd door Josh Homme en James Ford.
De band werd op hun debuutalbum gekenmerkt door hun snelle, agressieve post-punk en Turner's teksten die gebaseerd waren op eigen observaties en ervaringen in Sheffield. Met de komst van hun twee laatste albums evolueerde het geluid meer richting psychedelische- en alternatieve rock.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoorde dat Fireside net gesoundcheckt isquote:
Nee. In "Do I Wanna Know", "RU Mine?", "Arabella" en "High" hoor ik ze. Dat zijn toevallig ook mijn favorieten, vind ik waardige Arctic Monkeys-toppers.quote:Op maandag 9 september 2013 16:32 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je mist de verrassende elementen in elk nummer?
Ben benieuwd waar je die in 'R U Mine?' hoort dan, toch wel het meest vlakke liedje wat ik van ze ken.quote:Op maandag 9 september 2013 17:06 schreef hallo-daar het volgende:
[..]
Nee. In "Do I Wanna Know", "RU Mine?", "Arabella" en "High" hoor ik ze. Dat zijn toevallig ook mijn favorieten, vind ik waardige Arctic Monkeys-toppers.
Ik vind "One For The Road", "I Wanna Be Yours", "No. 1 Party Anthem" en "Mad Sounds" ook goede nummers, alhoewel ze weliswaar van een lager treetje zijn. Deze nummers zijn ook niet altijd even verrassend, maar dat hoeft ook niet iedere keer.
De andere vier nummers (die eerder waren genoemd) hadden veel meer potentie dan hoe ze nu zijn uitgevoerd, denk ik. Los van of het je uitmaakt of niet, vind jij het ook niet dat een groot deel van de nummers qua opbouw voorspelbaarder is geworden t.o.v. eerder werk?
Het koekoek gaan met de hoge stemmetjes in "Knee Socks" is wel verrassend te noemen, maar dat vind ik dan juist weer een verschrikkelijk moment.
22:00 onze tijd, dat komt mooi uit!quote:Op maandag 9 september 2013 17:10 schreef Jacobuspower het volgende:
Ik ben blij dat ik sowieso morgen niet kan, anders was ik me al lichtelijk gaan verheugen..
En vanavond Itunes![]()
Als het goed is ben ik net op tijd thuis voor AM. Ik gok op 6 AM nummers: Do I Wanna Know, R U Mine?, High als zekerheidjes en dan vast Arabella + 2 andere
Zeker weten, al mis ik misschien wel de eerste 2/3 nummers. Maar daarna sluit ik hier aanquote:Op maandag 9 september 2013 17:12 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar je die in 'R U Mine?' hoort dan, toch wel het meest vlakke liedje wat ik van ze ken.
[..]
22:00 onze tijd, dat komt mooi uit!
Zeker wetenquote:
(En een uitgekauwdequote:Op maandag 9 september 2013 17:20 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Zeker weten![]()
Hoop dat ze deze keer de gitaren wel vanaf het begin al goed afstellen want dat was 2 jaar geleden echt een drama:om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Arctic Monkeys - Library Pictures - iTunes Festival 2011![]()
(Wel een lekkere opening was dat trouwens, Paradiso)
Bedankt voor de tip, al ruim een jaar consequent weggekliktquote:Op maandag 9 september 2013 17:27 schreef Jacobuspower het volgende:
Oja voor iedereen: download alvast iTunes 11, anders kan je het niet kijken..
Scheelt weer tijd en gedoe
iTunes DJquote:Op maandag 9 september 2013 17:29 schreef Tchock het volgende:
iTunes 11![]()
![]()
Ik wil mijn coverflow en normale zoekfunctie terug
Dat gebruikte ik niet, maar als je dat een fijne functie vond is het inderdaad nog meer dramaquote:
Hoe selecteer je in hemelsnaam je nummers?!quote:Op maandag 9 september 2013 17:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat gebruikte ik niet, maar als je dat een fijne functie vond is het inderdaad nog meer dramaKutapple.
Hoe bedoel je?quote:Op maandag 9 september 2013 17:32 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Hoe selecteer je in hemelsnaam je nummers?!
(Net alsof die andere opener van die tour niet net zo uitgekauwd isquote:Op maandag 9 september 2013 17:28 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
(En een uitgekauwde).
Ah ja, de pre-'op stoom'-periode. Sfeerloos hok is het! De mix op de 'officiële' EP was ook dramatisch. Drums klonken als een kartonnen doos.
Ja, zo ging het bij mij dus ook. Net als 2 jaar geleden dus nu heb ik het alvast gedaanquote:Op maandag 9 september 2013 17:29 schreef AMDB het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, al ruim een jaar consequent weggeklikt
Het stuk vanaf de bridge tot en met het a capella-stukje is toch zeker wel verrassend en origineel te noemen. Ook heerlijk dat Matt vervolgens snoeihard op de ride verder gaat i.p.v. op de hi-hat. Ik heb vooral een zwak voor die solo'tjes die zich stereo afwisselen (à la "The View From The Afternoon"). Steeds veranderende breaks, geniale flow van Alex erbij. Heerlijk man, dat is voor mij nou Arctic Monkeysquote:Op maandag 9 september 2013 17:12 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar je die in 'R U Mine?' hoort dan, toch wel het meest vlakke liedje wat ik van ze ken.
[..]
22:00 onze tijd, dat komt mooi uit!
Och, ik was met versie 10 best tevreden. Deed wat ik wilde en niet wat ik niet wilde.quote:Op maandag 9 september 2013 17:35 schreef AMDB het volgende:
Überhaupt iTunesHet is dat ik geen zin heb om alles in twee programma's up-to-date te houden anders ging het mooi weg (kut iPhone
)
Sinds ik me er wat meer in ben gaan verdiepen is het een heel makkelijke softwarequote:Op maandag 9 september 2013 17:35 schreef AMDB het volgende:
Überhaupt iTunesHet is dat ik geen zin heb om alles in twee programma's up-to-date te houden anders ging het mooi weg (kut iPhone
)
Oh-ohh. Aisumasen zit nu boos op zijn toetsenbord te slaan. (van zijn Macbook, uiteraard)quote:Op maandag 9 september 2013 17:37 schreef AMDB het volgende:
iTunes is echt de lepra-patiënt onder de Apple producten/software.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop