Ha ha preciesquote:Op maandag 20 mei 2019 22:51 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Oh ja, die vrouwen heb je daar er ook tussen inderdaad
Ik hoor er hier op kantoor meer die dat kunnen gebruikenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:57 schreef _Hestia_ het volgende:
Tijd voor vaporub, tissues, neusspray en strepsils.
Misschien moet ik eens zo'n weerstandsband meenemen uit de sportschool
Hopelijk besmetten ze jou niet dan.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:01 schreef pitebuell85 het volgende:
[..]
Ik hoor er hier op kantoor meer die dat kunnen gebruiken
Jammer hoor. Dankjequote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:10 schreef quickstepster het volgende:
Die banden doen niks hoor. Beterschap![]()
Succes met de fysio Cinderella!
Hoop het ook niet, alhoewel een paar dagen vrij zou ook wel lekker zijnquote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:15 schreef _Hestia_ het volgende:
[..]
Hopelijk besmetten ze jou niet dan.
[..]
Jammer hoor. Dankje
Ja leuk. Daar ben ik sinds augustus 2001 niet meer geweest. Zal inmiddels ook weer een hele andere stad zijn. Tof hoor.quote:
Haha ja dan gewoon niet al te ziek zijn dat je wel nog beetje kunt chillenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:08 schreef pitebuell85 het volgende:
[..]
Hoop het ook niet, alhoewel een paar dagen vrij zou ook wel lekker zijn![]()
Beterschap
Danku, gaat vast lukken!quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:11 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja leuk. Daar ben ik sinds augustus 2001 niet meer geweest. Zal inmiddels ook weer een hele andere stad zijn. Tof hoor.Veel plezier.
Safespace voor mensen uit het datingtopic.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:40 schreef Supermarkt88 het volgende:
Wordt hier gedate? Of wat is dit voor topic?
Safespacequote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:45 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Safespace voor mensen uit het datingtopic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop