Versta je Fish ook?quote:Op zondag 15 juni 2014 02:17 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Akkoord. Ik versta bijna elk Engels accent wel. Maar ja niet zo heel vreemd.
Ja ook wel. Hoewel ik zelf totaal niet zo spreekquote:Op zondag 15 juni 2014 02:23 schreef Lkw het volgende:
[..]
Versta je Fish ook?
Dit vind ik dus een heerlijk accent!
Maar helaas versta ik zeker niet alles, snik.
En zeggen dat z'n mooiste actie in de hele match misschien nog wel dat overstapje bij de eerste Italiaanse goal was ...quote:Op zondag 15 juni 2014 02:36 schreef Cavaliers het volgende:
Andrea Pirlo is the 12th player to complete over 100 passes in a WC game since 1966.
Nu ik erover nadenk.. Je ziet die vent nooit lachen.quote:Op zondag 15 juni 2014 10:04 schreef Kleffe_Dop het volgende:
"Pirlo looks like he has seen some serious shit.
He's like the sergeant at the end of the WWII movie.
Or a woman at the end of a marriage to Tom Cruise."
lollol
quote:Overstapje
WILFRIED DE JONG
Geef Andrea Pirlo een stokje, een lang touw en krijt. Hij maakt er een provisorische reuzenpasser van en tekent een grote cirkel. Dit is het gebied waarin de Italiaanse sterspeler het liefst ronddoolt.
De middencirkel als werkterrein.
Pirlo is met zijn 35 jaar oud voor een voetballer. Lopen heeft niet zijn voorkeur. Pirlo moet de man haten die ooit de afmetingen van het voetbalveld verzon. Eén te grote stap en alles in het lijf van Pirlo scheurt af.
Zaterdagnacht speelde de middenvelder met Italië tegen Engeland. Zijn teamgenoten schoven hem voortdurend de bal toe. Geen Italiaanse aanval begint zonder het stempel van de meester.
De voeten van Pirlo staan een beetje naar buiten. Met die gele schoenen aan ziet het eruit als een duckwalk. Die stand van zijn voeten helpt Pirlo om zoveel mogelijk ‘schoen’ tegen de bal te hebben als hij schiet. Zijn pass is loepzuiver.
De voeten van Pirlo staan een beetje naar buiten. Met die gele schoenen aan ziet het eruit als een duckwalk. Die stand van zijn voeten helpt Pirlo om zoveel mogelijk ‘schoen’ tegen de bal te hebben als hij schiet. Zijn pass is loepzuiver.
Het was warm in het stadion. Zweetdruppels hingen aan Pirlo’s haarslierten. Sinds enige tijd draagt de Italiaan een baard. Het maakt hem nog ouder. Pirlo draagt het uitgegroeide model van een zwerver.
In de vijfendertigste minuut kreeg Italië een corner. Pirlo had al meer meters gemaakt dan hem lief was. Hij moest niet te veel doen, dan ging het een keer mis.
Pirlo wandelde weg uit de middencirkel. Vanuit de hoek kwam de bal zijn kant opgerold. Pirlo liep erop af.
Het hele stadion zat klaar voor een briljante voetbeweging. Opeens stapte Pirlo over de bal heen. De Engelsen stonken erin. De bal ging onder Pirlo door naar Claudio Marchisio die helemaal vrijstond en kon scoren.
Het hele stadion zat klaar voor een briljante voetbeweging. Opeens stapte Pirlo over de bal heen. De Engelsen stonken erin. De bal ging onder Pirlo door naar Claudio Marchisio die helemaal vrijstond en kon scoren.
Pirlo had iets nieuws aan zijn oeuvre toegevoegd: het overstapje. Niets doen met de bal en toch de wedstrijd naar je hand te zetten. De maestro zag dat het goed was. Hij liep in eendenpas terug naar de middencirkel om daar eens lekker uit te blazen.
Het Italiaans voetbal wordt over het algemeen niet zo heel goed gevolgd hier heb ik het idee. Ik kijk best veel buitenlands voetbal, maar nooit Serie A.quote:Op maandag 16 juni 2014 16:39 schreef hafcfan het volgende:
Ik vind het een beetje apart dat nu iedereen het ineens weer over Pirlo heeft terwijl ik er niemand over hoor tijdens het seizoen.
Maar die hype dan ineens. Tuurlijk was hij weer goed, maar ik heb hem dit jaar wel betere potten zien spelen.quote:Op maandag 16 juni 2014 16:41 schreef OverRated het volgende:
[..]
Het Italiaans voetbal wordt over het algemeen niet zo heel goed gevolgd hier heb ik het idee. Ik kijk best veel buitenlands voetbal, maar nooit Serie A.
Precies. Maar de rest van de mensen heeft die andere potten niet gezien. Ik ook niet. En die Pirlo is dan wel opeens een opvallende verschijning.quote:Op maandag 16 juni 2014 16:44 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Maar die hype dan ineens. Tuurlijk was hij weer goed, maar ik heb hem dit jaar wel betere potten zien spelen.
Dat klopt wel en hij straalt natuurlijk ook een en al klasse uit.quote:Op maandag 16 juni 2014 16:44 schreef OverRated het volgende:
[..]
Precies. Maar de rest van de mensen heeft die andere potten niet gezien. Ik ook niet. En die Pirlo is dan wel opeens een opvallende verschijning.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |